Lucky Days

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

About

Lucky Days Casino u themelua në vitin 2019 nga një ekip entuziastësh të lojërave me përvojë në fushën e lojërave online. Kazinoja ishte marka e parë e Raging Rhino NV, një kompani që mori emrin nga loja ikonë e lojërave elektronike 'Raging Rhino'.

/lucky-days/about/

Games

Lucky Days Casino krenohet me lojëra të ndryshme që lojtarët mund të shijojnë. Për një përvojë më emocionuese, lojtarët duhet të shkojnë në seksionin e kazinosë live dhe të luajnë një nga lojërat e shumta të disponueshme me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është ndoshta një nga përvojat më të mira që një lojtar mund të ketë pas një seance të suksesshme lojrash. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari, të zgjedhin mënyrën e pagesës dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Bonuses

Lojtarët që i bashkohen kazinosë Lucky Days do të marrin shumë bonuse që mund t'i përdorin në një shumëllojshmëri të gjerë lojërash elektronike, lojëra kazino live dhe lojëra tavoline. Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer jo vetëm për të tërhequr lojtarë të rinj, por edhe për të mbajtur të vjetër të lumtur. Dhe duhet të pranojmë që Lucky Days ka bërë detyrat e shtëpisë në këtë departament.

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Lucky Days Casino që lojtarët t'i përdorin si për depozita ashtu edhe për tërheqje. Disa nga më të njohurit përfshijnë Neteller dhe Skrill, të cilat janë kuleta elektronike që ofrojnë një transferim të shpejtë dhe të besueshëm të fondeve. Fatkeqësisht, në këtë pikë, Paypal nuk është i disponueshëm, por ata mund ta shtojnë atë së shpejti.

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Lucky Days Casino, lojtarët duhet së pari të krijojnë një llogari. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të regjistrohen për një llogari duke plotësuar disa informacione personale. Është shumë e rëndësishme të përdoren detajet e sakta sepse më vonë, çdo lojtar do të duhet të kalojë një procedurë verifikimi.

Languages

Lucky Days Casino është në dispozicion në shumë vende të ndryshme kështu që për këtë arsye uebsajti i tyre duhet të jetë i disponueshëm në gjuhë të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë gjuhët e disponueshme:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez
 • norvegjeze

Countries

Fatkeqësisht, jo të gjithë lojtarët pranohen në Lucky Days Casino. Kazinoja pranon lojtarë vetëm nga vendet ku kumari konsiderohet i ligjshëm. Lojtarët që duan të kontrollojnë nëse lejohen të luajnë në kazino apo jo, duhet të kontrollojnë listën e mëposhtme të vendeve të kufizuara:

Mobile

Lucky Days Casino ka një platformë celulare që do t'i lejojë lojtarët të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje. Të gjitha lojërat janë në dispozicion, kështu që lojtarët nuk do të humbasin asgjë. Për më tepër, ata mund të transferojnë lehtësisht fonde në dhe nga llogaria e tyre, në mënyrë që të kenë të gjithë përvojën ashtu siç janë duke luajtur në desktop. Për një lojë më emocionuese, ne sugjerojmë lojtarët të shkojnë në lojërat e kazinosë live ku mund të luajnë me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Tips & Tricks

Të luash në një kazino është bërë aq e thjeshtë sa lojtarët mund të dinë menjëherë se çfarë të bëjnë. Por, është gjithmonë mirë të lexoni për disa këshilla dhe truke edhe nga lojtarët më me përvojë. Ka shumë bestytni që rrotullohen rreth lojërave të fatit, kështu që këtu mund të zbuloni se çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.

Live Casino

Lucky Days ka vetëm 18 lojëra kazino live ku lojtarët mund të ndihen sikur po luajnë në një kazino të vërtetë me bazë tokësore. Këtu është një listë e plotë e të gjitha lojërave të disponueshme:

 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Blackjack live
 • Ruletë Live Lightning
 • Live Casino Hold'em
 • Baccarat live
 • Live Dream Catcher
 • Live Common Draw Blackjack
 • Live Monopol
 • Poker i drejtpërdrejtë me tre letra
 • Poker Live Caribbean Stud
 • Live Ultimate Texas Hold'em
 • Live DragonTiger
 • Partia live Blackjack
 • Studio e futbollit live
 • Live Super Sic Bo
 • Ruletë automatike live

Promotions & Offers

Lucky Days Casino krenohet me promovime dhe oferta të ndryshme si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Ata e dinë se mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të tërhequr vëmendjen e tyre është t'u japësh atyre diçka falas. Shpërblimet zakonisht vijnë në formën e rrotullimeve falas dhe çmimeve në para. Në këtë pikë, lojtarët nuk kanë nevojë të përdorin kode promocionale për të kërkuar ndonjë nga ofertat e disponueshme.

Responsible Gaming

Lojtarët që e kanë të vështirë të kontrollojnë dëshirat e tyre për kumar mund të gjejnë ndihmë profesionale në internet. Shumë organizata të ndryshme do të ndihmojnë këdo që është i prekur nga varësia ndaj lojërave të fatit. Disa prej tyre përfshijnë:

 • Terapia e lojërave të fatit
 • Kumarxhinj Anonimë

Software

Lucky Days Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojërat më të mira të mundshme. Lojtarët mund të gjejnë lojëra nga zhvilluesit e mëposhtëm këtu:

 • Foksiumi
 • Microgaming
 • 2 Nga 2 Lojëra
 • NetEnt
 • Qyteti i Nolimit
 • Luaj 'n' Go
 • Relaksoni lojërat
 • Quickspin
 • Vetëm për fitore
 • Lojëra evolucionare
 • iSoftBet
 • Lojë pragmatike
 • Kuti rrufeje
 • Push Gaming
 • Lojëra me Tigër të Kuq
 • Lojëra në kohë të mëdha

Support

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Biseda e drejtpërdrejtë është e disponueshme midis orës 08.00 dhe 21.00 (GMT). Në këtë pikë, lojtarët mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit vetëm në anglisht. Një mënyrë tjetër për të kontaktuar me kazinonë është t'i dërgoni një email në help@luckydays.com.

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në Lucky Days Casino, lojtarët duhet të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre. Për ta bërë këtë, gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në ikonën e kartës në pjesën e sipërme djathtas të ekranit dhe të zgjedhin skedën Depozita. Këtu, lojtarët duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Fondet do të transferohen në llogarinë e tyre pothuajse menjëherë.

Security

Lucky Days Casino përdor një certifikatë RapidSSL për t'u siguruar që të gjitha transaksionet financiare dhe të dhënat personale janë të sigurta dhe të sigurta. Lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre vetëm me një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik, i cili shton një shtresë shtesë mbrojtjeje në llogarinë e tyre.

FAQ

Ne kemi mbledhur pyetjet më të shpeshta në lidhje me kazinonë Lucky Days. Zbuloni të gjitha përgjigjet këtu.

Affiliate Program

Të gjithë ata që duan të anëtarësohen në programin e filialeve të Lucky Days Casino duhet të plotësojnë një aplikim. Ky është një proces i thjeshtë që mund të bëhet në vetëm disa minuta. Lojtarët duhet të sigurohen që të fusin të dhënat e sakta kur aplikojnë për programin.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)