Kodet e bonusit kryesore 2023

Një nga mënyrat më të mira që lojtarët e rinj mund të rrisin llogarinë e tyre financiare dhe të nisin udhëtimin e tyre të lojërave të fatit me një bilanc më të madh bonusi është të shlyejnë kodet e bonusit të kazinosë në internet. Shumë nga kazinotë më të mira në internet lëshojnë kode bonus për lojtarët e rinj dhe ekzistues si stimuj shtesë. Këto kode ekskluzive promovuese mund të zhbllokojnë bonuse të ndryshme, duke përfshirë paratë e bonusit dhe rrotullimet falas.

Online CasinoRank është e përkushtuar të sjellë kodet më të mira të bonusit të kazinosë në internet për lojtarët që dëshirojnë të nisin sesionin e tyre të lojërave elektronike ose të përjetojnë lojëra klasike me letra. Për këtë arsye, lojtarët e fatit mund të gjejnë një listë të kazinove me kode të reja promocionale të kazinosë pikërisht në këtë faqe, së bashku me disa këshilla të dobishme për përdorimin e kodeve të bonusit në kazinotë në internet.

Kodet e bonusit kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

Deri në 300 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Guns Bet është një kazino që u krijua në vitin 2017 dhe bëhet e njohur menjëherë. Për më tepër, uebfaqja e tyre u nominua për më të mirën kazino online në 2018. Kazinoja ka një dizajn modern që përdor një temë perëndimore. Mund të hyni në kazino nga pothuajse të gjitha pajisjet tuaja, gjithashtu mund të instaloni aplikacionin dhe lojërat tuaja të preferuara do të jenë vetëm një klikim larg.

  100% deri në 6000 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Loki Casino është themeluar në vitin 2016, dhe që atëherë ka arritur të marrë një pozicion të fortë në kazino online botë. Ata vazhdimisht ndjekin trendet dhe vazhdojnë të punojnë për përmirësimin e kazinosë së tyre. Jemi të sigurt që Loki Casino do të plotësojë kërkesat edhe të lojtarëve më me përvojë.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bicoins Pranohen
   • Libri sportiv i disponueshëm
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bicoins Pranohen
   • Libri sportiv i disponueshëm

   Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

   Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme

   Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

   Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

    Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bastet e kazinosë dhe sporteve
    • Sportet virtuale
    • Rrotullime pa besnikëri
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bastet e kazinosë dhe sporteve
    • Sportet virtuale
    • Rrotullime pa besnikëri

    Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

    Deri në 5000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

     225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • 20+ opsione pagese
     • Depozita minimale e ulët
     • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

     I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

     Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Oferta bonus mirëseardhjeje
     • Libri sportiv në dispozicion
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Miqësore për celularin
     • Oferta bonus mirëseardhjeje
     • Libri sportiv në dispozicion

     E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

     100% Depozita e parë deri në 500 dollarë
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
     • Lojëra në kazino dhe baste sportive
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
     • Lojëra në kazino dhe baste sportive
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme

     Betfinal është një libër sportiv i plotë dhe një kazino në internet. U lançua në vitin 2013 dhe është Final Enterprises NV Është një faqe me stil me ngjyrat dominuese të zeza dhe grija e hapësirës. Për ta bërë atë të duket më tërheqëse, Betfinal i shton përzierjes një përzierje bardhe-verdhe. Kjo kazino ofron një koleksion të gjerë lojërash në internet, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe tituj të drejtpërdrejtë të tregtarëve. Për më tepër, rrotulluesit e lartë gëzojnë një përzgjedhje ekskluzive të titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë në seksionin e kazinosë live VIP.

     Deri në 4000 € + 10 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Oferta Bujare Bonus
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Oferta Bujare Bonus
     • Mbështetje 24/7 e disponueshme
     • Depozitë dhe tërheqje e shpejtë

     Casino Empire u krijua në 2020 dhe është në pronësi të Geomatic Marketing NV

     100% deri në 2000 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
     • Bonuset VIP
     • Turne në dispozicion
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Zgjedhje e madhe e lojërave elektronike
     • Bonuset VIP
     • Turne në dispozicion

     Slot Hunter është një kazino online që operon me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Me një estetikë unike të zezë, të bardhë dhe jeshile neoni, Slot Hunter është një kazino elegante e gatshme për celularë që ka pak diçka për të ofruar të gjitha demografitë e lojërave të fatit.

     Deri në 1000 € / 0,016 BTC + 100 rrotullime
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kriptovalutat
     • Mbështetje e kujdesshme
     • Shpërblime të mëdha
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kriptovalutat
     • Mbështetje e kujdesshme
     • Shpërblime të mëdha

     E themeluar në vitin 2017, Wild Tornado Casino operohet nga Direx NV dhe filiali i saj, Direx Ltd. Direx NV është i bazuar në Curacao dhe ka një licencë nga Antillephone NV

     Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Gama e gjerë e lojërave elektronike
     • Pranon kripto
     • Miqësore për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Gama e gjerë e lojërave elektronike
     • Pranon kripto
     • Miqësore për celularin

     PariPesa është një kazino dhe libralidhës globale në internet që u krijua në vitin 2021 dhe është e licencuar dhe kontrolluar nga një licencë e lojërave elektronike në Curacao. Është i pasur me veçori dhe ofron një bollëk opsionesh për të shijuar lojtarët fillestarë dhe me përvojë të kazinosë.

     Deri në 500 $/€ ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Shumëgjuhëshe
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Shumëgjuhëshe

     7Bit Casino është një kazino online e krijuar në vitin 2014. Ajo strehon një gamë të gjerë lojërash elektronike, lojëra tavoline live dhe virtuale dhe lojëra pokeri nga ofruesit kryesorë të softuerëve. Ajo është tërësisht në pronësi të Dama NV Dama NV është një ent juridik plotësisht i regjistruar dhe i licencuar nga Qeveria e Curacao me një licencë dhe mbikëqyrje të lojërave në distancë të ofruar nga Antillephone NV Edhe pse 7Bit është një kazino online e mirënjohur e dëshmueshme e drejtë, lojtarë nga Spanja, Holanda , Franca, Uellsi i Ri Jugor, Izraeli, Ukraina, Mbretëria e Bashkuar dhe SHBA janë të kufizuara në operacionet e saj.

     Deri në 500 € ose 5 BTC + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Kodet e bonusit
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino Bitcoin
     • Shumë monedhë
     • Kodet e bonusit

     Kazinoja Online Katsubet është një nga të parat faqet e lojërave në internet për të pranuar bitcoin. Ai filloi operacionet në vitin 2020 dhe menaxhohet dhe operohet nga Dama NV, një lojtar me përvojë në industri me licencim ndërkombëtar nga Curaçao. Kazinoja synon t'u ofrojë lojtarëve argëtim të pakufizuar të paraqitur në një platformë me temë aziatike. Në fakt, emri i kazinosë rrjedh nga hieroglifi "Katsu", që nënkupton "të fitosh" në japonisht.

     100% deri në 300 € + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Pagesë e shpejtë
     • Bonuse bujare
     • Mbështetje miqësore 24/7
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Pagesë e shpejtë
     • Bonuse bujare
     • Mbështetje miqësore 24/7

     Dazard Casino u krijua në vitin 2021 nga Dama NV dhe partnere me zhvillues të certifikuar softuerësh për të ofruar lojëra të ndershme për lojtarët në internet. Ajo operon nën licencën e lojërave të lojërave të Qeverisë së Curaçao. Kazinoja në internet Dazard u ofron lojtarëve të moshës së re mundësi të shumta bastesh, duke përfshirë mijëra lojëra elektronike me temë aventura, lojëra të drejtpërdrejta, lojëra tavoline dhe më shumë.

     100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Aventurë legjendare me Stacy
     • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
     • Rrotullime falas të martën
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Aventurë legjendare me Stacy
     • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
     • Rrotullime falas të martën

     Stay Casino është themeluar në vitin 2021 dhe është një kazino krejt e re në internet. Pronari themelor i kazinosë është Hollycorn NV; megjithatë, disa marka të tjera zotërojnë gjithashtu disa aksione në kazino.

     100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
     • Bonusi javor i rrotullimeve falas
     • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
     • Bonusi javor i rrotullimeve falas
     • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP

     Buran është një kazino ndërkombëtare e krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të Araxio Development NV, por të gjitha operacionet mbikëqyren nga Grupi i Kompanive Tranello. Kazino online Buran operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, nga lojërat klasike të tavolinës deri te lojëra elektronike jackpot. Në botën e lojërave të fatit, temat zakonisht frymëzohen nga individë, histori antike ose ngjarje aktuale. Emri "Buran" na kthen në aeroplanin e parë hapësinor të ndërtuar nën programin Sovjetik Buran në vitin 1988. Sot, kazino online Buran është një kazino ndërkombëtare që merr shumë frymëzim nga ky projekt sovjetik. Ajo vjen me një temë hapësinore që do t'ju teleportojë në një hapësirë plot bonuse dhe pagesa të larta. Ndërfaqja ka një tërheqje estetike me një blu të mesnatës në sfond. Pavarësisht se kazinoja është e bazuar në Bashkimin Sovjetik, pjesa e saj më e madhe e tregut është në Evropën Lindore. Para se të regjistroheni, mund të rishikoni lehtësisht hollin e lojërave, programin VIP, T&C, ndër veçoritë e tjera. Ky rishikim do të ofrojë një pamje të këtyre veçorive.

     100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Kazino bastesh sportive
     • Gamë e gjerë softuerësh
     • Shpërblime të larta
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Kazino bastesh sportive
     • Gamë e gjerë softuerësh
     • Shpërblime të larta

     Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

     Deri në 400 €/$ + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
     • Specializohet në lojëra elektronike
     • Rrotullime javore falas
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Rrotullim falas në Rrotën e Pasurisë
     • Specializohet në lojëra elektronike
     • Rrotullime javore falas

     Mason Slots është një faqe me reputacion e lojërave të fatit që u krijua në vitin 2020. N1 Interactive Ltd është kompania që e zotëron atë. Kazinoja përmban një temë krijuese të frymëzuar nga vëllazëria sekrete e shoqërisë Mason.

     Deri në 1000 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
     • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
     • Shërbimi VIP
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
     • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
     • Shërbimi VIP

     ZodiacBet Casino ka krijuar një reputacion për ofrimin e disa prej alternativave më të mira të lojërave në internet në Filipine. Kjo platformë funksionon që nga viti 2020, duke e bërë atë një të sapoardhur në sektorin e kazinove online. Megjithatë, ajo tashmë ka grumbulluar një bazë të konsiderueshme fansash, me lojtarë të rinj që bashkohen çdo ditë. ZodiacBet Casino ka fituar një emër me reputacion që nga themelimi i saj. Ai ofron një gamë të larmishme lojërash kazino dhe premton një përvojë gjithëpërfshirëse të lojërave. Lojtarët e kazinosë në internet mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri e gjerë lojërash, duke përfshirë kazino live, lojëra elektronike jackpot, lojëra tavoline, video poker dhe shumë të tjera. Ky përmbledhje do t'ju tregojë për karakteristikat e tij magjepsëse.

     Deri në 1000 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
     • Pagesat Sofort dhe kripto
     • Shërbimi VIP
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
     • Pagesat Sofort dhe kripto
     • Shërbimi VIP

     Dachbet është një lojtar i ri në internet që u themelua në vitin 2021 dhe është i licencuar në Curacao. Bellona NV e drejton atë dhe Delasport është përgjegjës për platformën e basteve. Lojtarët nga më shumë se 150 vende pranohen në librin sportiv.

     Deri në 4500 € + 10 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Bonuset ditore
     • 7000+ lojëra
     • Bonus bujar i mirëseardhjes
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Bonuset ditore
     • 7000+ lojëra
     • Bonus bujar i mirëseardhjes

     Haiti Casino është kazinoja e re në internet e lançuar në vitin 2021. Është anëtare e një grupi kazinosh online në pronësi të SG International NV Haiti Casino operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Qeveria e Curacaos. Kazinoja e Haitit ka një holl të gjerë kazinoje dhe bonuse dhe promovime të mira. Bonuset e disponueshme përfshijnë bonuse bujare të mirëseardhjes, oferta ditore dhe javore dhe një program VIP.

     100% deri në 4000 € + 100 rrotullime falas
     • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
     • Lojëra miqësore me celular
     • Opsione të shumta pagese
     • Bisedë e drejtpërdrejtë shumëgjuhëshe 24/7
     • Lojëra miqësore me celular
     • Opsione të shumta pagese
     100% deri në 500 € + 100 FS
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
     • Shumë mënyra pagese
     • Gamification unik
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Një përzgjedhje e madhe e ofruesve të lojërave
     • Shumë mënyra pagese
     • Gamification unik

     Neon54 Casino është një kazino e re në internet e lançuar në vitin 2021. Neon54 Casino është tërësisht në pronësi të Rabidi NV, një operator i njohur kazinoje. Ai strehon mbi 3200 lojëra kazino dhe tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh. Të gjitha operacionet janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos.

     Deri në $600 Bonus Mirë se vini + 200 FS
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
     • Promo të vazhdueshme
     • Dizajn modern, miqësor për celularin
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shumëllojshmëri e madhe e lojërave elektronike
     • Promo të vazhdueshme
     • Dizajn modern, miqësor për celularin

     Spinnalot është një markë e llojit të vet kur bëhet fjalë për të ofruar argëtim të nivelit të lartë. Kjo kazino është themeluar në vitin 2021. Është në pronësi dhe operohet nga DialMedia Ltd, një operator kazinoje i licencuar dhe rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Biblioteka e lojërave është plotësisht e ngarkuar me lojëra si lojëra elektronike, jackpots, lojëra tavoline dhe lojëra kazino live. Spinnalot Casino është një kazino e re në internet në pronësi dhe operim të DialMedia Limited, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. U lançua zyrtarisht në vitin 2021. Faqja kryesore shfaq një baner të konsiderueshëm promovues që paraqet disa nga veçoritë që lojtarët mund të presin në Spinnalot Casino.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak

     Fillimi i kazinove në internet ishte një ndryshim i lojës për biznesin e kazinove, duke i lejuar njerëzit të luanin lojërat e tyre të preferuara të kazinosë nga komoditeti i shtëpive të tyre ose kudo që mund të dëshironin. Disponueshmëria e kodeve të bonusit, të cilat u ofrojnë lojtarëve përfitime shtesë si rrotullime falas, bonuse depozitash dhe kthim parash, është një nga aspektet më tërheqëse të epokës moderne të kazinosë në internet.

     Shfaq më shumë

     Një arsye pse faqet e lojërave të fatit janë bërë kaq të njohura vitet e fundit është se ato u ofrojnë lojtarëve shumë lloje të ndryshme kodesh bonusi në kazino në internet me të cilat mund të luajnë. Karakteret dhe shifrat e një kodi bonus janë biletat tuaja për dhurata falas dhe përfitime të tjera që mund ta bëjnë përvojën e iGaming shumë më intensive, argëtuese dhe më të vlefshme.

     Shfaq më shumë

     Nuk mungojnë bonuset dhe pagesat joshëse në industrinë e iGaming. Kodet e bonusit janë shumë të kërkuar pasi ato ofrojnë avantazhe dhe shpërblime unike për lojtarët që i përdorin ato.

     Shfaq më shumë
     Kazinotë më të mira të kodit promovues

     Kazinotë më të mira të kodit promovues

     Kodet promovuese të kazinove në internet janë një nga mënyrat më të mira për kazinotë për të gjetur lojtarë të rinj - kodet janë të lehta për t'u përdorur, të drejtpërdrejta dhe ofrojnë një ndjenjë kënaqësie të menjëhershme për lojtarin që mund të përdorë një kod kupon për disa bonuse shtesë.

     Megjithëse këto kode kazinoje janë të njohura, kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se çdo kazino në internet që promovon kodet e saj të bonusit është automatikisht e vlefshme. Këtu, ne do të theksojmë disa nga faktorët që ndihmojnë për të përcaktuar se cila kazino në internet ka kodet më të mira promovuese dhe cilësinë e përgjithshme të lojërave të fatit.

     Siguria

     Mjerisht, ka shumë mashtrues atje që pretendojnë se ofrojnë kode bonus falas të kazinosë në internet, secili më fitimprurës se tjetri. Për fat të mirë, lojtarët e fatit mund të ruajnë të dhënat dhe paratë e tyre duke u regjistruar në faqet e kazinove të licencuara në mënyrë legjitime - faqe që janë kontrolluar dhe verifikuar nga autoritetet qeveritare.

     Kjo mund të mos tingëllojë argëtuese, por është një hap thelbësor që garanton që të dhënat dhe paratë të mbahen larg mashtruesve ose hakerëve. Qindra kazinove online të licencuara me reputacion lëshoni rregullisht kodet e bonusit, kështu që nuk ka nevojë të shkoni në gjueti për faqet e rastësishme të kazinove, duke shpresuar të gjeni kode më të mira të kazinosë në internet.

     Termat dhe Kushtet

     Faktori më i rëndësishëm që i përgjigjet plotësisht pyetjes se cili kod bonus kazinoje është më i miri qëndron në terma dhe kushte. Të gjitha kazinotë zbatojnë disa kufizime në kodet e tyre të bonusit për të siguruar që i gjithë siti i lojërave të fatit të mbahet i sigurt dhe, natyrisht, kazinoja online ruan përfitimin e saj.

     Kodet e bonusit të kazinosë mund të kenë kufizime të ndryshme, duke përfshirë kërkesat e basteve që mund të shkojnë lehtësisht deri në 50x (ose edhe më të larta). Kërkesat më të ulëta të basteve preferohen gjithmonë, kështu që kodi më i mirë promovues për kënaqësinë e kazinosë në internet është ai me kushtet më të mira të lojës.

     Kumarxhinjtë duhet të lexojnë me kujdes kushtet që i janë bashkangjitur kodit promovues të kazinosë në internet dhe të marrin në konsideratë nëse kushtet e ofruara janë në përputhje me qëllimet e tyre të financimit dhe të lojërave të fatit.

     Menyra pagese

     Kodet e bonusit për kazinotë në internet zhbllokohen pas një depozite të suksesshme, por një depozitë mund të jetë e suksesshme vetëm për sa kohë që lojtari ka mënyra të ndryshme pagese të shkëlqyera në dispozicion të tyre. Shumica e kazinove në internet lejojnë transferta bankare, pagesa me kartë debiti dhe krediti, pagesa në kriptovaluta dhe pagesa elektronike të portofolit (të tilla si Skrill ose PayPal).

     Kur përdorin kodet e promovimit të kazinosë, lojtarët e lojërave duhet të kenë parasysh gjithashtu depozitën minimale të kërkuar, pasi ajo mund të ndryshojë në varësi të kazinosë dhe kodit të bonusit: disa kode bonus mund të lejojnë depozitimin më të ulët të mundshëm, ndërsa të tjerët mund të kërkojnë pagesa më të larta.

     Mbështetja e klientit

     9 herë nga 10, kodi promovues i kazinosë mund të aktivizohet nëpërmjet një fushe të dedikuar, por ndonjëherë, ai mund të aktivizohet vetëm duke kontaktuar mbështetjen e klientit dhe duke ndarë kodin e bonusit me ekipin e kazinosë, i cili më pas mund të aktivizojë bonusin.

     Kjo e bën shumë më të rëndësishme të kesh një ekip të aftë për mbështetjen e klientit kur zgjedh një kazino të përshtatshme. Kazinotë kryesore në internet duhet të ofrojnë mbështetje për klientët 24/7, veçanërisht kur ndajnë kodet e bonusit që duhet të aktivizohen përmes kanalit mbështetës.

     Kazinotë më të mira të kodit promovues
     Çfarë është kodi i bonusit të kazinosë?

     Çfarë është kodi i bonusit të kazinosë?

     Kodi i bonusit të kazinosë në internet është një kod i posaçëm kupon që shlyen një bonus të caktuar për klientin. Në një farë mënyre, është e ngjashme me kodet e zbritjes ose kuponët që zakonisht ofrohen nga dyqanet online: nëse klienti bën një blerje (deponon para në llogarinë e kazinosë), kompania ofron një zbritje ose një promovim si një dhuratë të veçantë.

     Shumë kazino lëshojnë kode bonusi, veçanërisht për lojtarët e rinj që bëjnë depozitat e tyre të para. Ndonjëherë, këto kode bonus kanë një qëllim tjetër: ato e bëjnë më të lehtë për kazinonë të aktivizojë ofertat e bonusit vetëm për ata lojtarë që duan të përdorin një ofertë speciale (pasi jo të gjithë lojtarët e fatit mund ta dëshirojnë këtë). Me fjalë të tjera, kodet e bonusit e bëjnë më të lehtë për kompaninë të menaxhojë ofertat e tyre promocionale.

     Është gjithashtu e mundur të gjesh kode bonus falas të kazinosë në internet që janë të destinuara vetëm për lojtarët e sapo regjistruar - këto mund të zhbllokojnë një ofertë të vogël simbolike bonus ose disa rrotullime falas. Kodet e bonusit të depozitës së parë kanë tendencë të aktivizojnë bonuse shumë më të mëdha që mund të arrijnë deri në disa qindra dollarë.

     Si funksionojnë kodet e bonusit të kazinosë?

     Kodet e bonusit të kazinosë në internet janë të thjeshta dhe të drejtpërdrejta për t'u përdorur. Në shumicën e rasteve, procesi duket diçka si kjo:

     1. Gjetja e kodit të bonusit nga Listimet e krahasimit të CasinoRank në internet ose direkt nga faqja e internetit e kazinosë. Nëse ka disa kode të rëndësishme bonusi në dispozicion, kazinoja zakonisht rendit kodet në faqen e saj të promovimeve.
     2. Regjistrimi në faqen e kazinosë. Në shumicën e faqeve të kazinosë, ky proces nuk duhet të zgjasë më shumë se disa minuta, pasi përfshin vetëm përdorimin e adresës tuaj të emailit dhe fjalëkalimin dhe futjen e disa detajeve.
     3. Bërja e depozitës së parë. Ky është hapi më i rëndësishëm i përdorimit të kodeve të bonusit - kodi promovues i marrë duhet të futet gjatë regjistrimit në një fushë të përshtatshme (gjithmonë theksohet bukur në faqen e depozitave).
     4. Pas konfirmimit të pagesës dhe rikthimit në kazino, kodi i bonusit duhet të aktivizohet dhe bonusi përkatës duhet të depozitohet në llogarinë e kazinosë së kumarxhinjve. Nëse kodi i bonusit përdor rrotullime falas, ato gjenden brenda lojës përkatëse të slotit.
     Çfarë është kodi i bonusit të kazinosë?
     Avantazhet dhe disavantazhet e kodeve të bonusit të kazinosë

     Avantazhet dhe disavantazhet e kodeve të bonusit të kazinosë

     Shumica e lojtarëve të kumarit do të gjejnë shumë përfitime për përdorimin e kodeve të bonusit, por kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht se çdo lojtar do të duhet të përdorë kodet e bonusit ose mund t'i dëshirojë ato. Këtu janë disa nga të mirat dhe të këqijat kryesore që duhen marrë parasysh përpara se të vendosni nëse ia vlen të përdorni kodet e bonusit.

     Përparësitë e kodeve të bonusit

     Ka shumë përparësi për të përdorur kodet e bonusit të kazinosë: në fund të fundit, një kod bonus falas zhbllokon një dhuratë të jashtëzakonshme që mund të përdoret për lojë shtesë. Ka një ndryshim të madh midis kumarit me 100 dollarë kundrejt përdorimit të një kodi bonus falas për 100 dollarë shtesë, duke përfunduar me një bilanc prej 200 dollarësh. Kështu, përfitimi kryesor i përdorimit të kodeve të bonusit të kazinosë është avantazhi që lojtarët marrin në bankrollin e tyre.

     Shpesh, kodet e bonusit të kazinosë aktivizojnë rrotullime falas në lojëra të reja slot që njerëzit mund të mos i kenë vënë re ende - është një mjet i shkëlqyeshëm promovues që ndihmon për ta çuar lojën para shumë syve. Këto kode bonus falas ndihmojnë zhvilluesin e lojës të përhapë krijimin e tyre, ndërsa kumarxhinjtë mund të shijojnë disa rrotullime falas në lojërat argëtuese në internet.

     Dhe për më tepër, ka shumë kode bonusi kazino edhe për lojtarët ekzistues. Shumë kazino online ofrojnë kode bonusi si pjesë e një bonusi special për ditëlindje ose gjatë ngjarjeve speciale. Kodet e bonusit janë të thjeshtë dhe të gjithanshëm - ky është apeli i tyre kryesor.

     Disavantazhet e kodeve të bonusit

     Ndërsa kodet e bonusit të kazinosë mund të jenë argëtuese, çdo ofertë bonusi i kazinosë në internet vjen me paralajmërimet e veta. Një nga disavantazhet më të mëdha të kodeve të bonusit është nevoja për një depozitë. Pothuajse në çdo kazino që ka lëshuar ndonjëherë kode bonusi, nuk është e mundur të gjesh kode bonusi pa depozite. Shumicën e kohës, kodet e bonusit mund të blihen vetëm për një depozitë, edhe nëse depozita minimale e kërkuar është e vogël.

     Një tjetër dobësi e rëndësishme përfshin kërkesat dhe kufizimet e basteve. Është e qartë se asnjë kod bonus nuk vjen plotësisht falas. Gjithmonë ka disa kufizime të përfshira në mënyrën se si mund të blihen fitimet e kodit të bonusit, sa para mund të fitohen ose cilat lojëra janë të zbatueshme kur ka një kod bonus aktiv në llogarinë e lojtarit. Të gjitha kazinotë kanë disa rregulla për përdorimin e kodeve të bonusit dhe kumarxhinjtë duhet të familjarizohen gjithmonë me kushtet për t'u siguruar që nuk do të humbasin asgjë.

     Avantazhet dhe disavantazhet e kodeve të bonusit të kazinosë
     Si ta konvertoni bonusin në para reale

     Si ta konvertoni bonusin në para reale

     Pas përdorimit të një kodi bonus në kazinotë online, bonusi ka shumë të ngjarë të përfundojë në bilancin e 'bonusit', jo në bilancin e parave reale. Kjo do të thotë që paratë e bonusit nuk mund të tërhiqen nëse nuk konvertohen në një bilanc real parash. Zakonisht, nuk ka ndonjë kod bonus të qartë të parave të vërteta në internet të kazinosë - kodi promovues më standard do të kërkojë konvertimin e parave në para të vërteta.

     Këtu hyjnë në lojë kërkesat e basteve. Paratë e bonusit mund të konvertohen në fonde të parave reale duke përmbushur kërkesën e bastit (e njohur ndryshe si kërkesa e hyrjes në lojë). Ky kusht kërkon që lojtari të vendosë disa baste përpara se të tërheqë paratë - ose, me fjalë të tjera, lojtari nuk mund të zhbllokojë pak para me një kod bonus dhe më pas të vazhdojë rrugën e tij të gëzuar.

     Kërkesat e bastit mund të variojnë nga 1 deri në 50x (ose më lart) dhe numri shënon shumëzuesin me të cilin duhet luajtur bonusi i marrë. Për shembull, një bonus prej 100 dollarësh me një kërkesë bastesh 20 herë do të thotë që lojtari duhet të vendosë baste që arrijnë në 2000 dollarë, pas së cilës paratë e bonusit zhbllokohen dhe janë të disponueshme për tërheqje.

     Terma dhe kushte të tjera të zakonshme

     Sa herë që lojtarët shpengojnë bonuse dhe promovime të kazinosë në internet, ata do të duhet të ndjekin shumë terma dhe kushte përveç vetë kërkesës së bastit. Këtu janë disa nga kushtet e zakonshme me të cilat mund të përballen lojtarët:

     • Depozita minimale - Kodet e bonusit të depozitave kërkojnë një depozitë minimale për zhbllokimin. Nëse lojtarët nuk arrijnë kufirin minimal të depozitave, ata nuk do të marrin bonusin në lidhje me kodin promovues.
     • Bast maksimal - Të gjitha bonuset kanë një kufi maksimal bastesh që zbatohet për lojën për sa kohë që ka një bonus aktiv. Zakonisht, lojtarët nuk mund të vënë baste mbi 5 dollarë ose më shumë, dhe nëse lojtarët e kalojnë atë vijë, llogaria e tyre mund të ndalohet.
     • Fitorja maksimale - Megjithëse kodet më të mira të bonusit të depozitave nuk do të vijnë me kufij maksimal të fitimit, disa mund të kenë. Nëse ka një kufi të aplikuar për fitimin maksimal, kjo do të thotë se lojtari nuk do të jetë në gjendje të blejë më shumë se sa është caktuar me kufirin.
     • Lojëra të përjashtuara - Jo të gjithë lojërat e kazinosë në internet janë të zbatueshme për të njëjtin kod bonus. Disa kode promocionale janë të destinuara vetëm për lojëra elektronike, disa janë për lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Akoma më shumë, ndonjëherë fitimet e kodit bonus nuk mund të luhen në të gjitha lojërat - disa slot machines mund të përjashtohen nga përmbushja e kushtit.
     • Një bonus në të njëjtën kohë - Si rregull i përgjithshëm, dy bonuse nuk mund të aktivizohen njëkohësisht. Kjo do të thotë që lojtarët duhet të planifikojnë bonuset e tyre me zgjuarsi dhe të marrin në konsideratë se cilin bonus duan të aktivizojnë së pari.
     • Kufizimet e IP - Një kod bonus mund të blihet nga një IP. Nëse kazino zbulon se e njëjta IP ka provuar të përdorë kodin e bonusit disa herë në llogari të ndryshme, këto llogari mund të ndalohen.
     Si ta konvertoni bonusin në para reale

     FAQ

     Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

     Cilat janë kodet e bonusit të kazinosë në internet?

     Kodet e bonusit të kazinosë në internet janë si kuponët që aplikojnë disa bonuse shtesë në llogarinë e lojtarit pasi ata bëjnë një depozitë në llogarinë e tyre. Kodet e bonusit mund të zhbllokojnë shumë promovime të ndryshme bonus, në varësi të kazinosë së zgjedhur.

     Si funksionojnë kodet e bonusit të kazinosë?

     Kodet e bonusit të kazinosë funksionojnë në mënyrë të ngjashme me kuponët ose kodet e kuponit të përdorur për blerjet në internet. I vetmi ndryshim është se kodet promovuese të kazinosë zakonisht aplikohen për depozitat, kështu që këto kërkojnë transferimin e disa fondeve në llogarinë e kazinosë.

     A mund të fitoj para të vërteta me kodet e bonusit të kazinosë?

     Po, kumarxhinjtë mund të fitojnë para të vërteta duke përdorur kodet e bonusit të kazinosë, pasi këto kode zakonisht aplikohen për depozita, kështu që kumari zhvillohet me fonde me para reale. Megjithëse kodet e bonusit mund të kenë disa kufizime, është ende e mundur të tërhiqen fitimet për sa kohë që kërkesat janë përmbushur.

     Ku mund të gjej kodet më të mira promovuese të kazinosë?

     Lojtarët mund të gjejnë kodet më të mira promovuese të kazinosë nga lista e gjetur këtu në Online CasinoRank, pasi ekipi ynë ka bashkuar një listë të veçantë të kodeve aktive të bonusit të disponueshme aktualisht për të gjithë lojtarët e kumarit.

     A ka ndonjë kufizim për të luajtur me kodet e bonusit?

     Po, kodet e bonusit zakonisht vijnë me disa terma dhe kushte, duke përfshirë kërkesat e basteve, kufizimet e lojës ose kufizimet kohore. Nëse lojtarët e fatit nuk i ndjekin këto kufizime dhe rregulla, ata mund të përfundojnë duke humbur bonusin e tyre ose të mos marrin asnjë nga fitimet e bonusit.

     Si të kërkoni kodet e bonusit të kazinosë në internet?

     Kodet e bonusit të kazinosë në internet mund të kërkohen duke futur kodin promovues të marrë në fushën e dedikuar, të gjetur gjatë procesit të regjistrimit ose kur depozitoni para në bilancin e kazinosë. Ka gjithmonë një fushë të veçantë kodi bonusi vetëm për këtë qëllim.