Lucky Days - Deposits

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

Deposits

Për të luajtur për para të vërteta në Lucky Days Casino, lojtarët duhet të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre. Për ta bërë këtë, gjithçka që duhet të bëjnë është të klikojnë në ikonën e kartës në pjesën e sipërme djathtas të ekranit dhe të zgjedhin skedën Depozita. Këtu, lojtarët duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Fondet do të transferohen në llogarinë e tyre pothuajse menjëherë.

Lucky Days Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese që lojtarët t'i përdorin. Disa prej tyre përfshijnë ato në vijim:

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, e cila nuk përfshin asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme.

 • MasterCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, e cila nuk përfshin asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme.

 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, e cila nuk përfshin asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme.

 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, e cila nuk përfshin asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme.

 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, e cila nuk përfshin asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme.

 • Transferte bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, e cila nuk përfshin asnjë tarifë. Koha e përpunimit është e menjëhershme.

 • depozitë minimale lojtarët që mund të bëjnë është i kufizuar në 20 dollarë, dhe depozitimi maksimal do të varet nga mënyra e pagesës që ata zgjedhin të përdorin. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh është se jo të gjitha mënyrat e pagesës do të jenë të disponueshme në vendin e tyre të banimit.

Ndeshja e depozitave

Të gjithë lojtarët që krijojnë një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Bonusi i mirëseardhjes bartet mbi tre depozitat e tyre të para në mënyrën e mëposhtme:

Lojtarët do të fitojnë një bonus depozite 100% deri në 100 dollarë herën e parë që bëjnë një depozitë. Për më tepër, çdo lojtar do të marrë 100 rrotullime falas që mund t'i përdorë për të luajtur Librin e të Vdekurve. Rrotullimet falas kryhen për 10 ditë, me 10 rrotullime falas çdo ditë.

Herën e dytë që lojtarët bëjnë një depozitë, ata mund të marrin një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë.

Herën e tretë që lojtarët bëjnë një depozitë, ata do të marrin një bonus depozite prej 25% deri në 700 dollarë.

Kufiri i depozitave

Minimumi i depozitave që lojtarët mund të bëjnë në Lucky Days Casino është i kufizuar në 20 dollarë dhe depozitimi maksimal do të varet nga mënyra e pagesës që ata zgjedhin të përdorin. Lojtarët që duan të mësojnë limitet maksimale dhe minimale mund të drejtohen te arkëtari dhe pranë çdo mënyre pagese mund të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm.

Monedha

Lucky Days Casino është në dispozicion në shumë vende të ndryshme kështu që për këtë arsye është shumë e rëndësishme të pranoni monedha të ndryshme. Në këtë pikë, këto janë të gjitha monedhat që pranohen në kazino:

 • EUR
 • CAD
 • INR
 • NZD
 • USD
 • NOK
 • KRW
 • JEN
 • THB
 • ZAR
Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)