10 Kazinotë në internet më të vlerësuarat që pranojnë PaysafeCard

Paysafecard është një mënyrë pagese me parapagesë që operon në 49 vende, me popullaritetin më të lartë në Australi, Zelandën e Re dhe Amerikën e Veriut. Mënyra e pagesës ofron aplikacione celulare falas për përdoruesit e Apple dhe Android, duke i lejuar ata të menaxhojnë kodet e tyre me parapagesë, të kontrollojnë bilancin e tyre ose të bëjnë blerje duke përdorur kodet QR direkt nga aplikacioni. Paysafecard është një opsion i popullarizuar dhe i sigurt pagese për lojtarët e kazinove në internet për shkak të nivelit të lartë të anonimitetit. Përdoruesit nuk kanë nevojë të fusin informacione personale ose financiare kur bëjnë një depozitë, duke e bërë atë një opsion të sigurt dhe të sigurt për transaksionet e kazinosë në internet. Për më tepër, Paysafecard ofron komoditet pasi përdoruesit mund të blejnë kupona në emërtime të ndryshme dhe t'i përdorin ato për të bërë depozita të shumta në kazino të ndryshme në internet. Ky artikull mbulon në detaje se si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet.

10 Kazinotë në internet më të vlerësuarat që pranojnë PaysafeCard
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Image

Paysafecard në kazinotë në internet

Paysafecard është një mënyrë pagese me parapagesë që i lejon përdoruesit të bëjnë blerje dhe transaksione online pa pasur nevojë për një llogari bankare ose kartë krediti. Sistemi funksionon duke lëshuar një kod unik PIN 16-shifror që përdoret për të bërë pagesa në tregtarë të ndryshëm në internet, duke përfshirë kazinotë online. Paysafecard është një nga mënyrat më të mira të pagesës së kazinosë për lojtarët që preferojnë të mos përdorin metoda tradicionale bankare ose që duan të ruajnë siguri dhe privatësi të lartë kur kryejnë transaksione në internet.

Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet

Lojtarët do të gjejnë gjithmonë kazinotë më të mira në internet që pranojnë Paysafecard si një opsion pagese. Nëse planifikoni të përdorni Paysafecard, ndiqni udhëzuesin e mëposhtëm:

 1. Bleni një Paysafecard: Mund ta blini Paysafecard në pika të ndryshme të shitjes me pakicë si pika karburanti, dyqane komoditeti dhe supermarkete ose të përdorni platformën online. Emërtimet e kuponëve variojnë nga 10 deri në 100 dollarë.
 2. Shlyerja e kuponëve: Hyni në çdo kazino më të mirë në internet që pranon depozita në Paysafecard. Shkoni te faqja e arkëtarit, klikoni depozitë dhe zgjidhni Paysafecard si mënyrën tuaj të pagesës. Vendosni shumën e depozitës dhe kodin 16-PIN në kupon tuaj. Konfirmoni në fund për të filluar depozitimin. Fondet do të reflektohen në gjendjen e llogarisë tuaj menjëherë.
 3. Tërheqja e fondeve: Pasi të keni luajtur lojën tuaj më të mirë të kazinosë në internet, mund t'i tërheqni lehtësisht fondet tuaja gjatë seancës duke përdorur Paysafecard. Shkoni te faqja e Arkëtarit dhe zgjidhni Tërhiqe duke përdorur Paysafecard si opsionin tuaj. Shkruani shumën, më pas dorëzoni transaksionin.

Gjithmonë rishikoni termat dhe kushtet e lidhura me depozitën e kazinosë Paysafecard përpara se të filloni ndonjë transaksion. Mësoni si të përdorni Paysafecard për të depozituar dhe tërhequr fonde në kazinotë online me udhëzuesin tonë gjithëpërfshirës.

Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet
Image

Lojëra të njohura të kazinosë për të luajtur me Paysafecard

Lojtarët mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në kazinotë më të mira në internet që pranojnë depozita në Paysafecard. Pasi të keni bërë depozitën tuaj duke përdorur Paysafecard, mund të provoni disa prej tyre lojërat më të mira të kazinosë në internet. Ato përfshijnë:

 1. Slots: Këto janë lojërat më të njohura në kazinotë më të mira të Paysafecard. Ata janë të lehtë për të luajtur dhe për të fituar. Slotet Paysafe ofrojnë veçori inovative si rrotullime falas, wilds, scatter dhe një lojë bonus. Disa kazino online ofrojnë lojëra elektronike të zgjedhura Paysafe.
 2. Lojëra tavoline: Çdo kazino në internet Paysafecard ofron një gamë të gjerë lojërash tavoline, si ruletë, blackjack dhe baccarat. Tregtarët virtualë i presin ato dhe lojtarët mund të bastojnë në këto lojëra duke përdorur Paysafecard.
 3. Jackpots: Qoftë një adhurues i jackpot-it fiks apo progresiv, mund të drejtoheni në çdo sajt të lojërave të fatit Paysafe dhe të provoni fatin tuaj në çmimet kryesore.
 4. Video Poker: Është një nga lojërat më të vjetra të kazinosë që mund të luhet me Paysafecard. Ai kombinon elementet e lojërave të pokerit me një tregtar virtual. Do t'ju duhet një strategji dhe fat në anën tuaj për të mbetur fitimprurës.

Përdorimi i metodave të sigurta të pagesës në kazinotë në internet është dëshmuar i rëndësishëm gjatë viteve. Të luash në kazinonë më të mirë në internet që pranon depozita në Paysafecard ofron përparësi të shumta. Ato përfshijnë:

 1. Siguria dhe Anonimiteti: Paysafecard është një mundësi pagese e sigurt për të bërë depozita në kazinotë online. Nuk përdor informacion personal ose financiar; prandaj lojtarët mbeten anonimë. Preferohet nga shumica e lojtarëve që duhet t'i mbajnë private aktivitetet e tyre të lojërave në internet.
 2. Aksesueshmëria: Paysafecard është një opsion popullor pagese në kazinotë online. Lojtarët mund të blejnë kuponët Paysafe në pika të ndryshme.
 3. Kontroll i lehtë i buxhetit: Nëse nuk jeni të disiplinuar me financat tuaja, Paysafecard është një opsion më i mirë. Kjo ju lejon të kontrolloni shpenzimet tuaja duke kufizuar blerjet tuaja në shumën e ngarkuar në kartën tuaj.
 4. Bonuset dhe promovimet: Në kazinotë më të mira të Paysafecard, lojtarët kanë të drejtë për të bonuse dhe promovime të mira kur ata vendosin Paysafecard si opsionin e tyre kryesor të pagesës. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, rrotullime falas, bonuse depozitash dhe programe besnikërie.
Image

Përfitimet e përdorimit të Paysafecard në kazinotë online

Ndërsa luajnë në kazinotë online duke pranuar Paysafe, lojtarët gëzojnë disa përfitime. Ato përfshijnë:

 1. Depozita të lehta dhe të shpejta: Depozitat në Paysafecard në kazinotë online janë të menjëhershme. Ju mund të blini lehtësisht kuponët e Paysafe dhe të depozitoni në kazinotë tuaja më të mira në internet që pranojnë depozita në Paysafecard.
 2. Siguria dhe Privatësia: Paysafecard ka një nivel të lartë sigurie pasi përdor një kod 16-PIN të dhënë pas blerjes. Ai gjithashtu ruan privatësinë e lojtarëve pasi nuk keni nevojë të ndani informacionin tuaj personal dhe financiar kur blini.
 3. Aksesueshmëria: Paysafecard është lehtësisht i disponueshëm dhe i pranuar nga shumica e kazinove në internet. Është ndër mënyrat më të sigurta të pagesës.
 4. Mjeti buxhetor: Kur përdorni Paysafecard si metodën tuaj të pagesës, ju mund t'i kontrolloni me lehtësi shpenzimet tuaja pasi mund të përdorni vetëm paratë në kartën tuaj. Ndihmon në promovimin e praktikave të përgjegjshme të lojërave të fatit.
 5. Programi i Besnikërisë: Nëse përdorni Paysafecard si metodën tuaj kryesore të depozitimit, mund të regjistroheni në programin e besnikërisë së kazinove të ndryshme në internet. Disa nga këto programe janë krijuar për të shpërblyer lojtarët që përdorin Paysafecard. Ato përfshijnë rrotullime falas, bonuse ekskluzive dhe ngjarje.
Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të Paysafecard në kazinotë në internet
Image

Bonuset e kazinosë Paysafecard

Ndërsa luani në kazinonë me karta Paysafe, mund të shijoni bonuse të ndryshme duke përdorur Paysafecard si metodën tuaj të pagesës. Ato përfshijnë:

 1. Bonuset e mirëseardhjes: Shumica e kazinove me Paysafecard ofroni bonuse të mirëseardhjes për anëtarët e rinj të cilët regjistrohen dhe depozitojnë me të. Këto bonuse përfshijnë bonuse të ndeshjes, rrotullime falas dhe shpërblime të tjera.
 2. Rifresko Bonuset: Këto janë bonuse që kazinotë më të mira online të Paysafecard u japin lojtarëve që bëjnë depozita duke përdorur Paysafecard në depozitën e tyre të parë. Ato vijnë në formën e rrotullimeve falas dhe ndeshjeve të depozitave.
 3. Bonuse pa depozite: Kazinotë më të mira pranojnë Paysafecard bonuse pa depozite për lojtarët për t'u regjistruar dhe verifikuar llogaritë e tyre. Bonuset përfshijnë para të gatshme ose rrotullime falas. Lojtarët mund të përdorin Paysafecard për të kërkuar bonuset.
 4. Programet e Besnikërisë: Disa nga kazinotë më të mira në internet të Paysafecard ju shpërblejnë për ca kohë duke përdorur Paysafecard si metodën tuaj kryesore të pagesës. Ju mund të kërkoni rrotullime falas, bonuse për kthimin e parave dhe përfitime të tjera.
 5. Bonusi i referimit: Ju gjithashtu mund të gëzoni një bonus për referimin e mikut tuaj në një kazino online. Ju të dy merrni një bonus nëse shoku juaj regjistrohet dhe depoziton duke përdorur Paysafecard.

Vini re se bonuset e disponueshme të lidhura me Paysafecard mund të ndryshojnë midis kazinove në internet. Rishikoni kushtet e bonusit për të kuptuar të gjitha kërkesat e depozitave dhe basteve përpara se të merrni pjesë në një bonus.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Shfaq më shumë

Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet

Si të përdorni Paysafecard në kazinotë në internet

Paysafecard është një opsion popullor me parapagesë për lojtarët në kazinotë online në të gjithë globin. Është një kupon që lejon lojtarët të depozitojnë llogaritë e tyre pa dhënë të dhëna të ndjeshme. Për këtë arsye, është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që kanë përparësi diskrecionin dhe sigurinë.

Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të Paysafecard në kazinotë në internet

Të mirat dhe të këqijat e përdorimit të Paysafecard në kazinotë në internet

Miliona lojtarë kazinoje në mbarë botën përdorin Paysafecard, një metodë pagese me parapagesë, për të bërë depozita dhe për të luajtur për para të vërteta në kazino të shumta në internet. Meqenëse karta me parapagesë po bëhet gjithnjë e më e popullarizuar, na u desh të futeshim në detajet e sakta rreth kazinove Paysafecard - do të thotë, të mirat dhe të këqijat.

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

A është Paysafecard një mënyrë e sigurt dhe e sigurt për të kryer transaksione në kazino në internet?

Po. Paysafecard është një mënyrë pagese e sigurt dhe e sigurt për transaksionet e kazinosë online. Ai nuk ndan informacione personale ose financiare dhe përdor kriptim të nivelit të lartë.

A mund të përdor Paysafecard për të bërë tërheqje nga kazinotë në internet?

Po. Disa kazinotë më të mira që pranojnë Paysafecard ju lejojnë gjithashtu të tërhiqni fonde duke përdorur Paysafecard. Përpara se të filloni tërheqjen, duhet të verifikoni identitetin tuaj dhe të përmbushni të gjitha kërkesat e bastit.

A ka ndonjë tarifë të lidhur me përdorimin e Paysafecard për transaksionet e kazinosë në internet?

Nuk ka ndryshime të lidhura me Paysafecard për transaksionet e kazinosë në internet. Rishikoni termat dhe kushtet për të konfirmuar nëse kazinoja juaj në internet ngarkon disa tarifa tërheqjeje.

Si të krijoj një llogari Paysafecard?

Për të krijuar një llogari Paysafecard, drejtohuni në faqen zyrtare të internetit. Klikoni "Regjistrohu" dhe futni të dhënat tuaja personale në faqen e re. Krijoni një fjalëkalim dhe zgjidhni vendin tuaj të banimit. Shkoni në emailin tuaj dhe verifikoni emailin, më pas shtoni fonde për të përdorur Paysafecard.

A pranohet gjerësisht Paysafecard nga kazinotë në internet?

Po. Paysafecard është ndër metodat më të mira të pagesës të mbështetura nga kazinotë online në mbarë botën. Është e pranuar gjerësisht. Megjithatë, ai nuk është i disponueshëm në disa vende.

Çfarë lloje bonusesh kazino mund të marr duke përdorur Paysafecard për transaksionet e kazinosë në internet?

Duke përdorur Paysafecard, ju keni të drejtë për bonuse të ndryshme të kazinosë në internet. Ato përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, bonuse të ringarkimit, programe besnikërie, bonuse pa depozite dhe një bonus Refer-a-mik.