Lucky Days - Withdrawals

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve është ndoshta një nga përvojat më të mira që një lojtar mund të ketë pas një seance të suksesshme lojrash. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari, të zgjedhin mënyrën e pagesës dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Lucky Days Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Këtu është një listë e plotë e të gjitha mënyrave të pagesës në dispozicion:

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre pa asnjë tarifë të përfshirë. Koha e përpunimit është deri në 5 ditë dhe shuma minimale që mund të tërhiqet është e kufizuar në $20 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000.

 • Mastercard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre pa asnjë tarifë të përfshirë. Koha e përpunimit është deri në 5 ditë dhe shuma minimale që mund të tërhiqet është e kufizuar në $20 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000.

 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre pa asnjë tarifë të përfshirë. Koha e përpunimit është deri në 5 ditë dhe shuma minimale që mund të tërhiqet është e kufizuar në $20 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000.

 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre pa asnjë tarifë të përfshirë. Koha e përpunimit është deri në 5 ditë dhe shuma minimale që mund të tërhiqet është e kufizuar në $20 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000.

 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre pa asnjë tarifë të përfshirë. Koha e përpunimit është deri në 5 ditë dhe shuma minimale që mund të tërhiqet është e kufizuar në $20 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000.

 • Transferte bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaria e tyre pa asnjë tarifë të përfshirë. Koha e përpunimit është deri në 5 ditë dhe shuma minimale që mund të tërhiqet është e kufizuar në $20 dhe shuma maksimale është e kufizuar në $4,000.

Koha e tërheqjes

Kur lojtarët bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre, atyre mund t'u duhet të presin pak më gjatë që fondet të pasqyrohen në llogarinë e tyre. Koha e marrë ndryshon në varësi të mënyrës së pagesës dhe ka gjithashtu një kohë 24-orëshe në pritje për tërheqje.

 • Kuletat elektronike ofrojnë kohën më të shpejtë të tërheqjes, e cila në disa raste mund të jetë e menjëhershme. Më e gjata që mund të prisni është 24 orë.
 • Kartat e kreditit dhe të debitit ofrojnë tërheqje të shpejta dhe të besueshme që mund të zgjasin nga 1 deri në 3 ditë pune.
 • Tërheqjet e transfertave bankare mund të zgjasin deri në një javë.

Bonusi i tërheqjes

Lucky Days Casino ofron një bonus mirëseardhjeje shumë joshëse që shumë lojtarë e konsiderojnë të pranueshëm. Gjëja me bonuset e mirëseardhjes është se ato vijnë gjithmonë me vargje të bashkangjitura, si kërkesat e basteve. Por edhe me këtë, është ende një ofertë që lojtarët nuk duhet ta humbasin sepse do të përmirësojë ekuilibrin e tyre dhe do t'i lejojë ata të provojnë disa lojëra më shumë se zakonisht.

Hapi i parë është të kërkoni ofertën. Bonusi i mirëseardhjes është i disponueshëm për lojtarët që krijojnë një llogari të re në kazino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kualifikuese. Pasi depozita të jetë e suksesshme, fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë e lojtarit.

Lojtarët kanë 30 ditë për të përmbushur kërkesat e basteve dhe pasi ta bëjnë këtë, ata mund të kërkojnë një tërheqje.

Si të tërhiqeni?

Për të bërë një tërheqje, lojtarët duhet të shkojnë te Arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Do të hapet një dritare e re me të gjitha mënyrat e disponueshme të pagesës. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh është se jo të gjitha mënyrat e pagesës mund të jenë të disponueshme në vendin e tyre të banimit. Pasi të gjejnë mënyrën e pagesës sipas zgjedhjes së tyre, duhet të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin dhe të konfirmojnë tërheqjen.

Është shumë e rëndësishme të keni një llogari të verifikuar përpara se të kërkoni një tërheqje. Procedura e verifikimit bëhet vetëm një herë, por ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh është se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Monedha

Lucky Days Casino është në dispozicion në vende të ndryshme kështu që për këtë arsye është e rëndësishme të ofrohen monedha të ndryshme për tërheqje. Në këtë pikë, lojtarët mund të zgjedhin nga ato të mëposhtmet:

 • EUR
 • CAD
 • INR
 • NZD
 • USD
 • NOK
 • KRW
 • JEN
 • THB
 • ZAR
Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)