Lucky Days - About

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

About

Lucky Days Casino u themelua në vitin 2019 nga një ekip entuziastësh të lojërave me përvojë në fushën e lojërave online. Kazinoja ishte marka e parë e Raging Rhino NV, një kompani që mori emrin nga loja ikonë e lojërave elektronike 'Raging Rhino'.

Liçensë

Lucky Days kanë një licencë nga Qeveria e Curacaos me licencën 365/JAZ dhe nënlicencë GLН-ОССНКТW0710292018. Kazinoja ka gjithashtu një licencë nga Kahnаwаkе Gаmіng Соmmіѕѕіon, licenca numër: #00858 (lëshuar më 27 maj 2020).

Pronari dhe CEO

Lucky Days Casino është në pronësi dhe operohet nga Raging Rhino NV.

Ku bazohet Lucky Days Casino?

Lucky Days Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme: Abraham de Veerstraat 9, Willemstad, Curacao.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)