Bonusi high roller kryesore 2023

Bonusi i lartë i kazinosë është krijuar për lojtarët që depozitojnë dhe vënë bast shuma të mëdha parash. Bonuset standarde të depozitave të kazinosë në internet mund të mos jenë të kënaqshme, veçanërisht për këtë grup kumarxhinjsh. Natyrisht, lojtarët e segmentit të mesëm dhe të ulët sjellin biznese të rëndësishme në kazinotë në internet, por lojtarët e lartë janë shpesh lojtarët më të vlefshëm dhe kështu, shumë kazino ofrojnë bonuse të mahnitshme të kazinove me rul të lartë.

Bonusi high roller kryesore 2023
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

100% deri në 750 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Betwinner është një kazino që u krijua në 2018 në Rusi. Në momentin që kazinoja doli në treg ishte një sukses i menjëhershëm. Market Holdings Limited është kompania që menaxhon shërbimet e kazinosë dhe licenca Curacao lejon lojtarët nga vendet evropiane të hyjnë në Betwinner.

Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

300% deri në 400 euro
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta Bujare Bonus
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Programi VIP
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta Bujare Bonus
 • Mbështetje 24/7 e disponueshme
 • Programi VIP

N1 është një kazino mjaft e re, e lançuar në shkurt të vitit 2017. Që nga momenti që kazinoja filloi të funksionojë, ajo mori vlerësime pozitive nga vizitorët dhe deri më sot ato ofrojnë një mjedis të sigurt ku mund të gjeni dhe luani lojërat tuaja të preferuara.

100% deri në 1000 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

Betvictor është një kazino që më parë njihej si Victor Chandler International Limited. Fillimisht filluan si baste sportive në internet, por më vonë janë bërë një kazino online. Kompania u themelua nga William Chandler dhe më vonë, ajo iu kalua pesë djemve të tij.

Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

  100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

  Deri në 5000 $/€
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Zgjedhje masive e Playtech
  • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
  • Kazino premium

  Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

  300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Pranon kriptomonedhën
  • Shumë gjuhë
  • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

  Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

  Deri në 5000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

   225% Deri në 600 € + 170 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 20+ opsione pagese
   • Depozita minimale e ulët
   • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 20+ opsione pagese
   • Depozita minimale e ulët
   • Turneu Drop dhe Fiton në Blackjack

   I lançuar në vitin 2020, Megaslot është një kazino online në pronësi të Megapari Ltd dhe operuar nga N1 Interactive LTD. Kazinoja ka një katalog të madh lojërash me më shumë se 2000 lojëra elektronike dhe lojëra tavoline nga zhvillues të shumtë. Ajo ka një faqe shumëngjyrëshe që disponohet në tetë gjuhë dhe po aq monedha të pranuara.

   Deri në 250 € + 20 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptovalutat
   • Me rrotë bonus
   • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptovalutat
   • Me rrotë bonus
   • Tërheqje më të shpejtë në programin VIP

   Provoni fatin tuaj dhe përpiquni të fitoni shumë duke u bërë anëtar i MaChance Casino. Kjo faqe e kazinosë në internet është një nga më prestigjiozët në treg për lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Që në momentin që mbërrini do të vini re ambientin elegant që tregon se kjo është një kazino për ata që vlerësojnë gjërat më të bukura në jetë. Ju do të shfletoni përzgjedhjen e madhe të qindra lojërave dhe listën mbresëlënëse të promovimeve bujare, përpara se të regjistroheni, të rritni ekuilibrin tuaj dhe të filloni udhëtimin tuaj. Nisur në vitin 2018, MaChance Casino është në pronësi të Play Logia NV dhe e licencuar në Curaçao. Është veçanërisht e popullarizuar në mesin e kanadeze , frëngjisht dhe Spanjisht lojtarë dhe është i aksesueshëm në të gjitha pajisjet mobile, tabletët dhe desktopët.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • Libri sportiv në dispozicion

   E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

   Deri në $500 + 20 rrotullime falas dhe më shumë
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Shërbim i mirë ndaj klientit
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino shumëgjuhëshe
   • Shërbim i mirë ndaj klientit
   • Miqësore për celularin

   Unique Casino u krijua në vitin 2016 dhe operohet nga Play Logia NV. Kazinoja është e licencuar dhe operohet nga Autoriteti i Lojërave të Qeverisë së Antileve Hollandeze. Unique Casino përpiqet të sjellë përvojën më të mirë të kazinosë për ju, pavarësisht se çfarë pajisje përdorni për të hyrë në llogarinë tuaj.

   Deri në 750 dollarë + 50 rrotullime
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
   • Bonuse bujare
   • Miqësore për celularin
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri e gjerë e lojërave elektronike
   • Bonuse bujare
   • Miqësore për celularin

   E themeluar në vitin 2019 nga Play Logia NV Casino, kazino VegasPlus ka bërë padyshim një punë të jashtëzakonshme për të rikrijuar atmosferën e Vegasit përmes ekstravagancës së saj të pashembullt dhe opsioneve të mëdha të lojërave. VegasPlus është një kazino lojëra elektronike me 500+ tituj lojëra elektronike në bibliotekën e tij. Ka gjithashtu disa lojëra jackpot dhe afër 45 lojëra tavoline.

   Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bonuse bujare
   • Oferta VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bonuse bujare
   • Oferta VIP

   Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

   100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • 6000+ lojëra
   • Programet VIP
   • Kazinotë kripto
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • 6000+ lojëra
   • Programet VIP
   • Kazinotë kripto

   Getslots është një kazino që u lançua në vitin 2020 dhe u ofron lojtarëve të saj shumë opsione lojrash nga më shumë se 40 ofrues softuerësh. Bonuset e ndryshme do t'ju mbajnë gjithmonë në buzë të vendit tuaj dhe opsionet e ndryshme bankare do t'i bëjnë gjërat shumë më të lehta, kështu që kjo është një kazino që duhet t'i hidhni një sy.

   100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Trajtim VIP
   • Bonuse bujare
   • Metodat e pagesës së menjëhershme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Trajtim VIP
   • Bonuse bujare
   • Metodat e pagesës së menjëhershme

   DuxCasino është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka vetëm 2 vjet në biznes, DuxCasino ka arritur shpejt të bëhet një platformë e rëndësishme e lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë unike të lojërave për lojtarin e saj.

   Deri në 800 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Bonuset me rrota të larta
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Bonus VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Bonuset me rrota të larta
   • Mbështetje 24/7 e disponueshme
   • Bonus VIP

   Regent Play është një kazino celulare në internet në pronësi dhe operim të Aspire Global International LTD, i njëjti operator që qëndron pas Wixstars Casino, Atlantic Spins Casino, Trada Casino, PlayFrank Casino dhe ExtraSpel Casino, vetëm për të përmendur disa. E themeluar në vitin 2018, kazinoja funksionon sipas Rregulloreve të Lojërave në Largësi të Maltës me numrin e licencës MGA/CRP/148/2007.

   100% deri në 100 € + 50 FS
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave
   • Klub besnikërie me bonuse unike
   • Dhurata dhe surpriza ekskluzive
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gama e gjerë e lojërave
   • Klub besnikërie me bonuse unike
   • Dhurata dhe surpriza ekskluzive

   Rolling Slots është një kazino e re në internet e krijuar në vitin 2021. Ajo është në pronësi dhe operohet nga GBL Solutions NV Të gjitha operacionet e saj janë të licencuara dhe të rregulluara sipas ligjeve të Qeverisë Qendrore të Antileve Hollandeze. Lojtarët mund të depozitojnë dhe tërheqin fonde duke përdorur opsione të shumta pagese. Të gjitha lojërat testohen rregullisht për drejtësi nga laboratorë të pavarur testimi.

   Deri në 300 € + 150 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
   • Biseda online 24/7
   • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Shumëllojshmëri sistemesh pagese
   • Biseda online 24/7
   • Dyqan ku lojtarët mund të shkëmbejnë monedha për para, bonuse

   Wild Tokyo Casino filloi të ofrojë shërbime lojrash në vitin 2020. Është në pronësi të Altacore NV dhe operon me licenca nga Curacao dhe Qeveria Qendrore e Holandës. Faqja e internetit ka një temë futuristike që u jep anëtarëve një përvojë unike që përfshin promovim fantastik, lojëra nga zhvillues të shumtë dhe mbështetje për klientët gjatë gjithë kohës.

   100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Aventurë legjendare me Stacy
   • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
   • Rrotullime falas të martën
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Aventurë legjendare me Stacy
   • Bonusi i 6-të i mirëseardhjes sekret
   • Rrotullime falas të martën

   Stay Casino është themeluar në vitin 2021 dhe është një kazino krejt e re në internet. Pronari themelor i kazinosë është Hollycorn NV; megjithatë, disa marka të tjera zotërojnë gjithashtu disa aksione në kazino.

   100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
   • Bonusi javor i rrotullimeve falas
   • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Turne javore të drejtpërdrejta të kazinosë
   • Bonusi javor i rrotullimeve falas
   • Kufijtë e lartë të tërheqjes në VIP

   Buran është një kazino ndërkombëtare e krijuar në vitin 2017. Është në pronësi të Araxio Development NV, por të gjitha operacionet mbikëqyren nga Grupi i Kompanive Tranello. Kazino online Buran operon sipas një licence master të lëshuar për kompaninë e saj mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai ofron një koleksion të gjerë të lojërave të kazinosë, nga lojërat klasike të tavolinës deri te lojëra elektronike jackpot. Në botën e lojërave të fatit, temat zakonisht frymëzohen nga individë, histori antike ose ngjarje aktuale. Emri "Buran" na kthen në aeroplanin e parë hapësinor të ndërtuar nën programin Sovjetik Buran në vitin 1988. Sot, kazino online Buran është një kazino ndërkombëtare që merr shumë frymëzim nga ky projekt sovjetik. Ajo vjen me një temë hapësinore që do t'ju teleportojë në një hapësirë plot bonuse dhe pagesa të larta. Ndërfaqja ka një tërheqje estetike me një blu të mesnatës në sfond. Pavarësisht se kazinoja është e bazuar në Bashkimin Sovjetik, pjesa e saj më e madhe e tregut është në Evropën Lindore. Para se të regjistroheni, mund të rishikoni lehtësisht hollin e lojërave, programin VIP, T&C, ndër veçoritë e tjera. Ky rishikim do të ofrojë një pamje të këtyre veçorive.

   100% deri në 120 € + 120 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Edhe pse viti 2009 konsiderohet si fillimi zyrtar i asaj që tani njihet si TonyBet, kazinoja filloi funksionimin e saj në vitin 2003, megjithëse me një emër tjetër. Në atë kohë, kazino operohej nga marka OmniBet, e cila me kalimin e viteve u shndërrua në një titani të lojërave. Gjashtë vjet pas themelimit të saj, profesionisti lituanez i pokerit Antanas Guoga, i njohur gjithashtu si "Tony G", bleu markën.

   Deri në 300 €/$ + 150 rrotullime falas
   • Promovime të vazhdueshme
   • Lojërat Premier live të kazinosë
   • Sfidat e rrotullimit falas
   • Promovime të vazhdueshme
   • Lojërat Premier live të kazinosë
   • Sfidat e rrotullimit falas
   600 €
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Playamo është një kazino online që u lançua në vitin 2005. Kazinoja operohet nga një kompani e madhe kumari me bazë në Austri, Direx NV Limited e njohur gjithashtu si SoftSwiss. Kompania gjithashtu operon shumë kazino të tjera në internet duke përfshirë:

    Deri në 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Gamification e integruar
    • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
    • Tërheqje të shpejta
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Gamification e integruar
    • Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7
    • Tërheqje të shpejta

    E themeluar në vitin 2021, Sportaza është një libralidhës i rangut të lartë që ka funksionuar për mjaft kohë. Ajo operon nën një licencë të lojërave të fatit Curacao të lëshuar për kompaninë e saj mëmë. Ka mbi 5000 lojëra për të zgjedhur dhe shumë ofrues softuerësh që ne t'i listojmë këtu.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak

    Bonuset e larta janë tërheqëse për lojtarët e kazinove në internet sepse ato ofrojnë shuma të mëdha parash, premtojnë fitore mbresëlënëse dhe seanca më të gjata kumari. Sidoqoftë, jo të gjithë mund të përballojnë ofertat e larta të bonusit të kazinosë - kjo është arsyeja pse ato synojnë vetëm një lloj të caktuar lojtari kazino.

    Shfaq më shumë

    Kazinotë në internet ofrojnë opsione të shumta bonusi për të joshur klientët e rinj dhe për të rikthyer klientët e rregullt. Bonuset e larta me rul dhe bonuset standarde të kazinosë në internet nuk janë të njëjta dhe kanë disa dallime të dukshme. Për të kuptuar plotësisht këto dallime dhe për të përcaktuar se cili bonus është më i përshtatshmi për stilin tuaj të lojërave të fatit, le të thellohemi më thellë në specifikat.

    Shfaq më shumë

    Duhet kohë dhe përkushtim për t'u ngjitur në majën e malit iGaming. Kërkohet kohë, energji dhe një sasi e konsiderueshme parash. Gjithsesi, të bëhesh një rul i lartë mund të jetë vendimi më i mirë nëse ju pëlqen të luani kumar dhe dëshironi të rritni lojën tuaj.

    Shfaq më shumë
    Kazinotë më të mira të bonusit me rul të lartë

    Kazinotë më të mira të bonusit me rul të lartë

    Pavarësisht nga madhësia e tyre e madhe, bonuset e larta të kazinosë janë gjithashtu subjekt i kushteve të kazinosë po aq të shtrënguar sa ato të deklaruara për bonuset e tjera, nëse jo më të rrepta. Kazinotë e dinë se kumarxhinjtë e lartë ka të ngjarë të bëjnë baste skandaloze, të cilat mund ta gjunjëzojnë shtëpinë nëse fitohen.

    Pra, kazinotë online marrin masa për të mbrojtur veten duke vendosur kushte për bonuset e tyre. Këto kushte mund të përfshijnë kufizime për lojërat për të cilat mund të përdoret bonusi dhe kërkesat e basteve që mund të jenë të vështira për t'u përmbushur.

    Jo çdo kazino në internet atje strehon mirë rula të lartë, dhe kështu, nuk ka shumë kazino me rul të lartë atje. Gjetja e faqeve më të mira të kazinosë me rul të lartë nuk duhet të jetë e ndërlikuar, megjithatë, me ndihmën e krahasimit tonë të kazinosë me rul të lartë. Këtu janë disa nga faktorët kryesorë që vlerësojmë kur zgjedhim kazinotë më të mira të bonusit të lartë.

    Siguria dhe licencimi

    Kazinoja më e mirë në internet me rul të lartë duhet të ketë karakteristika sigurie të nivelit të lartë. Ne ende po flasim për depozitimin dhe bastet e shumave të mëdha, dhe është e qartë, askush nuk dëshiron të rrezikojë paratë ose të dhënat e tij në një faqe kazinoje që nuk kujdeset për lojtarët e saj.

    Kazinotë më të larta në internet janë gjithmonë të licencuara dhe të rregulluara, mundësisht nga Autoriteti i Lojërave të Maltës ose Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar (megjithëse ka shumë autoritete të tjera të lojërave të fatit). Online CasinoRank zgjedh me kujdes kazinotë me rul të lartë dhe përmban vetëm faqet e kazinove që kanë një licencë të përshtatshme.

    Kufijtë e pagesës

    Rrotulluesit e lartë të kazinosë në internet kujdesen vërtet për një aspekt: kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve. Rrotulluesit e lartë nuk janë kumarxhinj të rregullt të cilët kënaqen me një tërheqje maksimale prej 1000 dollarësh në javë. Përkundrazi, një rul i lartë i kazinosë ka nevojë për kufizime shumë më të mëdha pagese, shpesh duke arritur në dhjetëra mijëra dollarë. Dhe sigurisht, ofertat më të mira të bonusit të kazinosë me rul të lartë mund të kërkojnë gjithashtu depozita më të mëdha.

    Kazinotë më të mira me rul të lartë duhet të plotësojnë nevojat e pagesave të një rul të lartë dhe kështu të ofrojnë kufij më fleksibël të pagesave (dhe tërheqje të shpejta).

    Zgjedhja e lojës dhe madhësia e basteve

    Rrotulluesit e lartë janë gjithashtu të prirur për të vendosur baste në disa lojëra të specializuara kazino, jo në lojërat tuaja standarde si automatet online që apelojnë për një lojtar më mesatar. Shumica e lojtarëve të lartë janë të interesuar për tavolina të përpunuara të tregtarëve të drejtpërdrejtë, lojëra klasike me letra, poker ose ruletë. Kjo do të thotë që kazinoja në internet dhe bonusi i saj i lartë duhet të zbatohen për këto lojëra kazino.

    Natyrisht, edhe madhësitë e basteve kanë rëndësi, pasi rolet e lartë mund të dëshirojnë të vendosin baste më të larta (ndonjëherë edhe dhjetëra ose qindra dollarë në një lëvizje). Kazinotë më të mira me rul të lartë janë padyshim ato me gamën më të madhe të basteve dhe një portofol lojërash me vlerë të lartë.

    Kazinotë më të mira të bonusit me rul të lartë
    Çfarë është një bonus i kazinosë High Roller?

    Çfarë është një bonus i kazinosë High Roller?

    Bonusi i lartë i kazinosë me rul është një bonus i veçantë i zhvilluar për kumarxhinjtë që vënë shumë në rrezik. Në thelb është një bonus depozite, por bazohet në shuma shumë më të larta se zakonisht dhe me një përqindje më të ulët të a bonus ndeshje. Termat dhe kushtet për një bonus me vlerë të lartë janë shpesh më bujare sesa një bonus i rastësishëm depozite, pasi kazinoja në internet e di se nuk do të jetë një objektiv për gjuetarët e bonuseve.

    Dhe kur bëhet fjalë për kuptimin e lartë të rulit, në thelb përfshin një kumarxhi që thjesht vë bast më shumë para ose depoziton shuma më të mëdha. Përkufizimi aktual i një rul të lartë mund të ndryshojë në varësi të kazinosë, pasi disa kazino në internet mund të kenë rregulla të ndryshme për atë se kë konsiderojnë si një rul të lartë.

    Si funksionojnë bonuset me rul të lartë?

    Me pak fjalë, një bonus i lartë i kazinosë është një bonus tipik depozite, siç u përmend më lart. Shumë kazino online mund të ofrojë një bonus special highroller tashmë në depozitën e parë, por ndryshimi kryesor midis këtyre dhe bonuseve të rregullta qëndron në shumën. Nëse bonusi i rregullt i depozitave mund të qëndrojë rreth 100-500 dollarë, bonusi i lartë me rul mund të arrijë lehtësisht deri në 5000 dollarë. Ofertat e rregullta të bonusit të kazinosë me rul të lartë janë rreth 1000-2000 dollarë dhe, natyrisht, kërkon një depozitë të përshtatshme. Kazinotë e tjera në internet mund të ofrojnë një bonus special të lartë për lojtarët e lojërave që marrin pjesë në programin e besnikërisë ose VIP - sa më shumë të vini bast, aq më i lartë është niveli VIP dhe aq më të larta bëhen bonuset e lojërave më të larta.

    Bonusi më i mirë i highroller është gjithmonë ai me kushtet më të drejta dhe kërkesat më të ulëta të basteve, por në çdo rast, Online CasinoRank liston ofertat më të mira të disponueshme për role të larta.

    Çfarë është një bonus i kazinosë High Roller?
    Përfitimet e një Bonusi High Roller

    Përfitimet e një Bonusi High Roller

    Kumari me rul të lartë është, në një farë mënyre, mishërimi i lojërave të fatit në internet - është ajka e të ardhurave. Si një rul i lartë, ju mund të ndiheni si një person vërtet i veçantë dhe kjo është tërheqja e saktë e bonusit të kazinosë me rul të lartë. Këtu janë disa nga përfitimet që mund të shijoni kur përdorni një ofertë të lartë bonusi.

    • Çmimi i madh për bastorët e mëdhenj - Nëse shpenzoni shumë para, natyrisht që prisni të merrni diçka mbrapsht. Si një bastues më i madh dhe më aktiv, një bonus i lartë me rul është si një shpërblim shtesë për të gjitha këto përpjekje.
    • Sasi të mëdha - Rrotulluesit e lartë nuk do të kënaqen nga bonuset e rregullta të depozitave. Këto bonuse të specializuara sjellin fitore të mëdha për ata që kërkojnë oferta më të mëdha. Asnjë bonus tjetër nuk arrin shuma të tilla.
    • Kushtet më të mira të bastit - Shpesh, kazinotë me bonuse të larta kanë kushte më fleksibël dhe miqësore të bonusit, në kundërshtim me bonuset më të vogla. Kazinotë e dinë se duhet të trajtojnë kumarxhinjtë e tyre të lartë, kështu që ofrojnë kushte më të mira.

    Të këqijat e bonusit të kazinosë me rul të lartë

    Ideja për të shlyer një bonus të madh të lartë është tërheqëse, por nuk është gjithmonë mënyra më e mirë për të bërë. Në disa situata, është më mirë t'i përmbaheni ofertës së mirë të depozitave të vjetra, prandaj konsideroni me kujdes këto anët negative.

    • Nuk është menduar për çdo lojtar të fatit - Bonuset e larta janë të mëdha, dhe padyshim, këto shuma nuk janë të realizueshme për çdo buxhet. Ju kurrë nuk duhet të rrezikoni financat tuaja personale në ndjekje të bonuseve të larta.
    • Kufizimet e lojës - Këto bonuse zbatohen vetëm në disa lojëra kazino me rul të lartë ku bastet priren të jenë më të mëdha (si lojërat me letra dhe tavolinë). Për më tepër, fondet e bonusit mund të mos jenë të disponueshme për çdo lojë ose mund të ketë kufizime të basteve të aplikuara për lojëra të caktuara. Kjo mund të pengojë lojën tuaj të përgjithshme.
    Përfitimet e një Bonusi High Roller
    Kthejeni Bonusin High-Roller në Para të Vërteta: Kërkesat e Bastit

    Kthejeni Bonusin High-Roller në Para të Vërteta: Kërkesat e Bastit

    Ndonjëherë, lojtarët e lartë vendosin t'i përdorin paratë që marrin në formën e bonuseve për të luajtur për para të vërteta, ose të paktën, ky është qëllimi përfundimtar: përdorimi i bonusit të lartë të rulit si fonde reale. Megjithatë, përpara se të bëhet kjo, lojtarët e fatit duhet të marrin në konsideratë kërkesat e bastit dhe kushtet e tjera të bonusit që duhet të plotësohen për të kthyer bonusin e lartë në para të vërteta.

    • Kërkesa e bastit mbetet hiri i kursimit për kazinonë kur lojtarët e lartë luajnë me bonuset e tyre.
    • Shtëpitë e dinë se edhe nëse fitojnë rrotulluesit e lartë, ata ka të ngjarë të braktisin fitoren, për shkak të kërkesës së bastit. Edhe nëse do ta ndiqnin, kazinoja fiton nga paratë e përdorura.
    • Një rul i lartë që përdor një bonus 10,000 dollarë për të fituar një milion dollarë ka të ngjarë të luajë me një kërkesë bastesh 20 herë ose më shumë.
    • Prandaj, atyre do t'u kërkohet të shpenzojnë 200,000 dollarë për të shkaktuar fitimet e tyre. Kjo do të marrë pak kohë, kohë në të cilën kazinoja ka të ngjarë të ketë fituar para nga baste të tjera.

    Këto kërkesa të bezdisshme bastesh janë arsyeja e saktë pse asnjë bonus i lartë parash nuk mund të përdoret për të fituar para, si të thuash. Kërkesat e "playthrough" e bëjnë pak më të vështirë konvertimin e fondeve në para të vërteta dhe për këtë arsye, shtëpia fiton gjithmonë, edhe kur lojtarët e lartë fitojnë shumë para.

    Kthejeni Bonusin High-Roller në Para të Vërteta: Kërkesat e Bastit
    Termat dhe kushtet e Bonusit High-Roller

    Termat dhe kushtet e Bonusit High-Roller

    Megjithëse kërkesat e basteve mund të pengojnë shumë lojtarë në rrugën e konvertimit të bonusit të tyre në para të vërteta, ka disa terma dhe kushte të tjera të përfshira. Çdo kazino në internet ka kushte të ndryshme, kështu që është thelbësore të lexoni me kujdes kushtet e bonusit. Këtu është një shembull i disa kufizimeve që mund të sjellin bonuset e larta:

    • Kufizimi i kufirit të basteve - Kufijtë e madhësisë së basteve nuk janë saktësisht diçka që rulët e lartë duan të dëgjojnë, por asnjë bonus nuk mund të vihet me baste të pakufizuara për shkak të rregullave të kazinosë dhe parimeve të biznesit. Prandaj, bastet tuaja mund të kufizohen derisa të ketë një bonus aktiv të lartë në llogari.
    • Kufizimi i lojës - Bonuset e larta me rul shpesh aplikohen vetëm për lojëra të caktuara kazino, veçanërisht lojëra me letra dhe tavolinë, megjithëse mund të mbulohen edhe lojërat elektronike në internet. Megjithatë, këto fonde bonus nuk mund të përdoren të gjitha lojërat e kazinosë - shumë opsione mund të përjashtohen plotësisht nga përmbushja e kërkesës së bastit.
    • Kufijtë kohorë- Asnjë bonus nuk është i disponueshëm përgjithmonë, dhe e njëjta gjë vlen edhe për bonuset me vlerë të lartë. Megjithëse këto bonuse mund të kenë afate më të gjata kohore, bonusi mund të skadojë brenda 30-60 ditëve, ose ndonjëherë edhe më shpejt.
    • Fitimet maksimale - Bonuset e larta me rul, për fat, nuk priren të vuajnë nga ky kufizim, por megjithatë, disa kazino online mund të pengojnë arkëtimin mbi një kufi të caktuar. Në këtë rast, ju nuk mund të arkëtoni kurrë fitimet që shkojnë mbi kufirin maksimal.
    Termat dhe kushtet e Bonusit High-Roller
    Bonus pa pagesë High-Roller

    Bonus pa pagesë High-Roller

    Rrotulluesit e lartë të kazinosë vënë baste të mëdha edhe me paratë e tyre dhe vendosin baste në dukje të egër. Prandaj, nuk mund të imagjinohet se çfarë mund të bëjnë me paratë e lira; shumë prej tyre i përdorin këto baste falas si një shans për të bërë një bast një herë në jetë, një lloj basti gjithçka ose asgjë.

    Ata gjithashtu mund t'i përdorin këto bonuse kazino për të luajtur lojëra që janë jashtë sferës së tyre të zakonshme të ndeshjeve. Zakonisht, këto janë baste me rrezikshmëri të lartë dhe me fitim të lartë, që kazinoja shpreson kundër shpresës, të mos shkojnë në rrugën e lojtarit. Për fat të mirë, bastet e egra pothuajse gjithmonë përfundojnë në humbje të lojtarëve dhe kazinotë mund të mbajnë paratë e tyre.

    Bonus pa pagesë High-Roller

    Të rejat e fundit

    Çfarë duhet të dini rreth programeve VIP dhe High Roller
    2019-11-07

    Çfarë duhet të dini rreth programeve VIP dhe High Roller

    Nëse dëshironi të bëheni një lojtar VIP në një kazino, atëherë këto këshilla do t'ju japin një pasqyrë se çfarë është kjo dhe si të veproni nëse kjo është për ju.

    FAQ

    Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

    Çfarë është një bonus me rul të lartë?

    Bonusi i lartë i kazinosë është një ofertë speciale e rezervuar vetëm për lojtarë të veçantë - kumarxhinj që kanë shpenzuar shuma të konsiderueshme ose që janë bërë lojtarë të rregullt në kazino online. Kjo mund të kërkojë depozitimin e 1000-2000 dollarëve menjëherë, në varësi të faqes së kazinosë.

    Ku mund të gjeni kodet më të mira të bonusit pa depozitim me rul të lartë?

    Për shkak të natyrës së statusit të rulit të lartë, zakonisht nuk ka asnjë bonus pa depozite për rrotullat e lartë. Për t'u bërë një rul i lartë kërkon baste më të larta dhe shpenzuar më shumë para, kështu që ky nuk është saktësisht territori për një bonus pa depozite.

    Cilat lojëra janë tipike për një bonus të lartë rul?

    Bonuset e larta në rul zakonisht janë të destinuara për lojëra kazino më fitimprurëse, si lojëra klasike me letra dhe tavolinë, ruletë, blackjack, poker dhe baccarat. Këto lojëra priren të preferohen midis rrotulluesve të lartë.

    A duhet të bashkohem në programin VIP si një rul i lartë?

    Ofertat e bonuseve të kazinosë me rul të lartë ndryshojnë dhe jo të gjitha janë të nevojshme si pjesë e programit VIP - disa kazino mund të kenë bonuse të pavarura të larta. Megjithatë, në shumë raste, ju duhet të jeni pjesë e programit VIP.

    A janë të gjitha shpërblimet e larta të njëllojta?

    Jo, çdo bonus i lartë rul është i ndryshëm dhe shpërblimet varen nga çdo bonus unik. Megjithatë, shumë kazino me bonuse të larta kanë tendencë të kenë kushte të ngjashme, dhe shpesh ju kërkohet të arrini një nivel të caktuar besnikërie përpara se të mund të shlyeni bonusin e lartë me rul.

    Si e kërkoni bonusin tuaj të lartë në internet?

    Bonusi i lartë i kazinosë aplikohet automatikisht në llogarinë tuaj, me kusht që të keni përmbushur kushtet e bonusit dhe rregullat e aktivizimit. Megjithatë, ndonjëherë, bonuset e larta kreditohen vetëm nëse keni luajtur rregullisht në kazino online dhe për shuma më të mëdha.

    A mund të fitoni para nga bonuset e kazinosë në internet?

    Meqenëse çdo bonus i lartë me rul ka kushte unike që mund të kufizojnë tërheqjet në një farë mase, së pari duhet t'i përmbushni ato kushte përpara se të mund të arkëtoni bonusin. Mbani mend, ofertat e larta të bonusit të kazinosë nuk kanë për qëllim të jenë mjete për të fituar para - këto janë thjesht përfitime shtesë.

    Cilat janë kushtet e bonusit tim të lartë?

    Të gjitha shpërblimet me rul të lartë kanë një grup unik termash dhe kushtesh, edhe pse kushtet mund të jenë mjaft të ngjashme. Me shumë mundësi, ju duhet të plotësoni kërkesat e lojës dhe mund të keni gjithashtu një kufi në madhësinë maksimale të bastit. Gjithmonë lexoni kushtet e aplikuara për ofertat e bonusit të lartë të kazinosë.