Lucky Days - FAQ

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

FAQ

Ne kemi mbledhur pyetjet më të shpeshta në lidhje me kazinonë Lucky Days. Zbuloni të gjitha përgjigjet këtu.

Si të rihap llogarinë time?

Lojtarët që kanë mbyllur llogarinë e tyre për një periudhë të caktuar dhe periudha ka përfunduar, mund të rihapin llogarinë e tyre. Mënyra më e mirë është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të ndihmojnë këdo që ka nevojë. Lojtarët që kanë mbyllur përgjithmonë llogaritë e tyre nuk mund t'i rihapin ato.

Pse është bllokuar llogaria ime?

Mund të ketë arsye të ndryshme pse një llogari është mbyllur. Lojtarët që përpiqen të identifikohen duke përdorur fjalëkalimin e gabuar shumë herë, mund të kërkojnë një fjalëkalim të ri duke përdorur opsionin e rivendosjes së fjalëkalimit. Nëse problemi vazhdon, gjëja më e mirë për të bërë është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Si të rivendos fjalëkalimin tim?

Lojtarët që kanë harruar fjalëkalimin e tyre mund ta rivendosin lehtësisht atë. Thjesht klikoni Login dhe më pas Harrove fjalëkalimin dhe ndiqni udhëzimet e thjeshta. Një email do të dërgohet me një lidhje që lojtarët duhet të klikojnë për të rivendosur fjalëkalimin e tyre.

A mund të kem më shumë se një llogari në Lucky Days?

Lojtarët mund të kenë vetëm një llogari në Lucky Days Casino. Lojtarët që krijojnë llogari të shumta për të përfituar nga oferta e mirëseardhjes rrezikojnë t'u pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Si të verifikoj llogarinë time?

Lojtarët duhet të verifikojnë llogaritë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Për ta bërë këtë, duhet të dërgoni kopje të dokumenteve ligjore dhe pasi kazino t'i miratojë ato, nuk duhet të kalojnë përsëri procedurën e verifikimit. Lojtarët duhet të shkojnë te Cilësimet dhe më pas të klikojnë në skedën Verifiko dhe të ndjekin udhëzimet e thjeshta.

Sa kohë duhet që llogaria ime të verifikohet?

Zakonisht zgjat jo më shumë se 24 orë. Gjithsesi, në disa raste, kompanisë mund t'i duhen disa dokumente shtesë dhe nëse i duhen, kjo mund të zgjasë pak më shumë. Ajo që është e mirë këtu është se pasi të kryhet procesi i verifikimit, lojtarët nuk duhet ta kalojnë atë përsëri. Gjithsesi, kompania rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë.

Pse nuk e mora bonusin tim?

Në Lucky Days Casino, lojtarët duhet të kërkojnë çdo bonus përpara se të bëhet i disponueshëm. Kjo mund të bëhet në seksionin Arkëtar dhe lojtarët që e kanë të vështirë mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit.

A mund të tërheq fondet e mia të bonusit?

Lojtarët mund të tërheqin bonusin e tyre duke fituar vetëm pasi të kenë përmbushur kërkesat e bastit. Nëse një lojtar kërkon një tërheqje përpara se të pastrojë bonusin, ai rrezikon t'i anulojë fondet e bonusit.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes?

Ajo që lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm është se të gjitha bonuset vijnë me kërkesat e bastit dhe ata duhet të kalojnë kushtet e secilit bonus përpara se ta pranojnë atë. Bonusi i mirëseardhjes në Lucky Days vjen me 25x kërkesa për bast.

A ka bonusi një datë skadimi?

Po, të gjitha bonuset vijnë me një datë skadimi e cila është e specifikuar në promovim. Bonusi i mirëseardhjes duhet të pastrohet në 30 ditë.

Sa kohë duhet që depozita ime të shfaqet në llogarinë time?

Depozitat zakonisht kreditohen menjëherë. Pasi një lojtar bën një depozitë dhe transaksioni është i suksesshëm, atëherë fondet duhet të shfaqen menjëherë në llogarinë e lojtarit. Nëse depozita nuk është kredituar pas një kohe, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do të shqyrtojnë çështjen.

Depozita ime është refuzuar. Pse është kështu?

Nëse depozita e një lojtari refuzohet, atëherë ai duhet të shqyrtojë disa gjëra. Në shumicën e rasteve, kjo është për shkak se lojtarët futin detaje të gabuara. Nëse nuk është ky problemi, atëherë gjëja më e mirë që mund të bëni është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit.

Sa kohë duhet që një tërheqje të përpunohet?

Çdo tërheqje përpunohet brenda 24 orëve me kusht që llogaria e lojtarit të verifikohet. Pasi të përpunohet tërheqja, varet nga mënyra e pagesës se sa kohë do t'i duhet lojtarit për të marrë fondet e tij. Disa mënyra pagese ofrojnë tërheqje të menjëhershme, ndërsa për të tjerat mund të duhen deri në 5 ditë.

A është Lucky Days një kazino e licencuar?

Lucky Days ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar. Kazinoja është e licencuar për të kryer operacione të lojërave në internet nga Qeveria e Curacaos me licencën 365/JAZ, nënlicencën GLH-OCCHKTW0710292018 dhe nga Komisioni i Lojërave Kahnawake, numri i licencës: #00858 (lëshuar më 27 maj 2020)

A janë të siguruara të dhënat e mia?

Lucky Day Casino përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit për t'u siguruar që të gjitha të dhënat janë të sigurta dhe të sigurta.

A janë të drejta lojërat në Lucky Days Casino?

Ditët me fat përdorin një gjenerues të numrave të rastësishëm, që do të thotë se nuk mund të ndikojnë në rezultatin e një loje të caktuar. Falë licencave që kanë, ato monitorohen nga organizata të palëve të treta për të ofruar një përvojë të drejtë të lojës.

A mund të mbaj gjurmët e depozitave, tërheqjeve dhe historisë së lojërave të mia?

Lojtarët mund të marrin një pasqyrë të aktivitetit të tyre të fundit dhe sa kanë shpenzuar dhe fituar. Ata duhet të shkojnë te arkëtari dhe do të gjejnë të gjithë aktivitetin në llogarinë e tyre për 3 muajt e fundit.

A mund ta përjashtoj emailin tim nga ofertat promocionale?

Pasi një lojtar regjistrohet për një llogari, ai automatikisht vendoset për të marrë emaile promocionale. Nëse ata nuk duan të marrin materiale promovuese, ata mund të ndryshojnë kanalet e tyre të preferuara të komunikimit duke shkuar te Llogaria ime.

A është bixhozi i sigurt?

Lojtarët që mund të kontrollojnë nxitjet e tyre, mund të luajnë me siguri në kazino dhe të kalojnë një kohë të mirë. Gjithsesi, disa lojtarë e shohin kumarin si një mjet për të fituar para, kështu që ata fillojnë një zakon jo të shëndetshëm dhe luajnë kumar me paratë që duhej të shpenzonin për gjëra të tjera, si ushqimi dhe faturat. Lucky Days Casino ka një seksion të Lojërave të Përgjegjshme që ofron mjete për të ndihmuar lojtarët të kontrollojnë zakonet e tyre të lojërave të fatit.

A mund ta mbyll llogarinë time?

Lojtarët mund të mbyllin llogaritë e tyre për një periudhë të caktuar, për t'u fokusuar në aspekte të tjera të jetës së tyre. Pasi të ketë kaluar periudha, ata mund të rihapin përsëri llogaritë e tyre. Opsioni tjetër i disponueshëm është mbyllja e përhershme e një llogarie dhe lojtarët që ndërmarrin këtë hap nuk mund ta hapin përsëri llogarinë e tyre.

A ka një bonus pa depozite në kazino?

Në këtë pikë, Lucky Days nuk ofron një bonus pa depozitë. Por, oferta e tyre e mirëseardhjes është diçka që askush nuk duhet ta humbasë. Bonusi i mirëseardhjes bartet në katër depozitat e para dhe mund të rrisë llogarinë e dikujt deri në 1000 dollarë.

Çfarë lloj lojërash mund të luaj në kazino?

Pjesa më e madhe e lojërave në Lucky Days Casino i përket lojërave online me video slot. Lojtarët që shijojnë lojërat e tavolinës kanë gjithashtu disa variacione për të zgjedhur si Ruleta, Blackjack ose Poker.

Sa kohë duhet që një llogari të verifikohet?

Pasi një lojtar të dërgojë të gjitha dokumentet e nevojshme, kazinosë do t'i duhet të shqyrtojë dhe miratojë një llogari për jo më shumë se 24 orë. Në rast se kompania ka nevojë për disa dokumente shtesë, atëherë procedura e verifikimit mund të zgjasë pak më shumë.

A ofron Lucky Days Casino bonuse dhe promovime?

Po, lojtarët në Lucky Days Casino kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Pasi të kenë përfunduar me ofertën e mirëseardhjes, ata do të marrin mijëra promovime dhe oferta të tjera.

A mund të luaj lojra falas?

Po, lojtarët në kazino mund të luajnë shumicën e lojërave në modalitetin argëtues. Kjo do të thotë që kazinoja do t'i shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorin për të luajtur çdo lojë që dëshirojnë. E vetmja pengesë këtu është se ata nuk mund të bëjnë një tërheqje në fund të një seance.

Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon një lojë dhe si të praktikoni rregullat. Të vetmet lojëra që nuk janë të disponueshme në modalitetin argëtues janë lojërat nga seksioni Live Dealer.

A mund të luaj në celularin tim?

Lucky Days është një kazino miqësore për celularët. Kjo do të thotë që lojtarët mund të hyjnë në llogaritë e tyre nga pajisjet e tyre të dorës sa herë që duan të luajnë. Nuk ka nevojë të shkarkoni një aplikacion sepse kazinoja aksesohet lehtësisht nga një shfletues.

A mund të luaj në Lucky Days Casino nga Kanadaja?

Po, lojtarët nga Kanadaja janë të mirëpritur të luajnë në kazino dhe për më tepër, ata do të marrin një bonus mirëseardhjeje kur të depozitojnë në llogarinë e tyre të re.

Si të kontaktoni kazinonë?

Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një përfaqësues të kazinosë është nëpërmjet funksionit të bisedës live. Lojtarët gjithashtu mund të dërgojnë një email në help@luckydays.com.

A mund të luaj në kazino pa bonus?

Lojtarët që nuk duan të luajnë me fonde bonus mund ta bëjnë këtë. Zakonisht, lojtarëve nuk u pëlqejnë kërkesat e basteve që vijnë me bonusin e mirëseardhjes, kështu që ata zgjedhin të mos pretendojnë ofertën. Gjithsesi, bonusi do të përmirësojë në mënyrë drastike ekuilibrin e dikujt dhe do të lejojë që dikush të luajë edhe më shumë lojëra se zakonisht.

Pse nuk mund t'i tërheq fitimet e mia?

Mund të ketë disa gjëra pse një lojtar nuk mund të tërheqë fitimet e tij. Ka mundësi që ata të mos kenë fondet e nevojshme ose të mos kenë pastruar bonusin. Nëse ky nuk është problemi, atëherë gjëja më e mirë që mund të bëni është të kontaktoni Mbështetjen e Klientit dhe ata do ta shqyrtojnë çështjen.

Kam kërkuar një bonus, por nuk është kredituar. Cfare duhet te bej?

Nëse kjo i ndodh një lojtari, ai mund të ketë një promovim aktiv në pritje. Për shembull, lojtarët nuk mund të kërkojnë rrotullime falas kur bonusi i tyre i mirëseardhjes është ende aktiv. Nëse nuk është kështu, atëherë është mirë që lojtari të kontaktojë Mbështetjen e Klientit.

A ka ndonjë tarifë për depozitimin?

Lucky Days Casino nuk aplikon asnjë tarifë kur lojtarët bëjnë një depozitë ose tërheqje.

A ofron kazino një klub VIP?

Fatkeqësisht, Lucky Days nuk ka një klub VIP në këtë pikë. Dhe në të ardhmen, kjo mund të ndryshojë dhe secili lojtar do të njoftohet.

A më duhet një kod bonus për bonusin e mirëseardhjes?

Lucky Days Casino ofron një bonus shumë bujar mirëseardhjeje për lojtarët e tyre të rinj. E vetmja gjë për të bërë, për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes është të bëni depozitën e kërkuar dhe fondet do të transferohen në llogarinë e dikujt. Nuk ka nevojë për një kod bonus.

Si të tërhiqni para nga llogaria ime?

Tërheqja e fitimeve në Lucky Day Casino është shumë e lehtë. Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen në llogarinë e tyre dhe të klikojnë në Cashier. Zgjidhni seksionin Tërheqje, klikoni në mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe vendosni shumën që dëshirojnë të tërheqin. Është shumë e rëndësishme të plotësoni kërkesat e bastit përpara se të kërkoni një tërheqje.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)