Kazinotë më të mira online me Asia Live Tech 2024

Asia Live Tech u themelua në vitin 2011 dhe është i dukshëm për të qenë ofruesi i parë i softuerit Bitcoin iGaming në rajon. Siç sugjeron emri i tij, ai është i bazuar në Azi. Ai ofron disa lojëra tavoline të drejtpërdrejta të kazinove në internet si baccarat, Fan Tan, Dragon Tiger dhe lojëra të tjera online të njohura në kazinotë aziatike.

Portofoli i tij i gjerë përfshin gjithashtu rreth 40 lojëra elektronike në internet, përsëri me tema gjerësisht aziatike dhe që përfshijnë kulturën popullore aziatike, mite dhe pika referimi. Për më tepër, ai ofron llotari aziatike dhe lojëra keno dhe baste sportive.

Lojërat e njohura të kazinosë përfshijnë Bali, Zombie Party dhe Kinez Perandori.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi