Lucky Days - Tips & Tricks

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Të luash në një kazino është bërë aq e thjeshtë sa lojtarët mund të dinë menjëherë se çfarë të bëjnë. Por, është gjithmonë mirë të lexoni për disa këshilla dhe truke edhe nga lojtarët më me përvojë. Ka shumë bestytni që rrotullohen rreth lojërave të fatit, kështu që këtu mund të zbuloni se çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo.

Kur lojtarët përpiqen të kenë fat në një kazino, ata besojnë se ka një periudhë të caktuar në ditë për të luajtur. Disa besojnë se të luash pas mesnate do t'u sjellë fat, të tjerë besojnë se të luash gjatë ditës do të sjellë më shumë fitore. Të gjitha lojërat në Lucky Days drejtohen nga një gjenerues i numrave të rastësishëm, kështu që kurrë nuk e dini se kur mund të arrini një fitore.

Këshilla dhe truke për të fituar në Live Poker

Kur bëhet fjalë për të luajtur Live Poker, koha më e mirë për të luajtur është në mbrëmjet e vona, sepse kjo është kur të gjithë kthehen nga puna dhe do të provojnë fatin, kështu që është një shans i mirë që të ketë një konkurrencë më të dobët.

Këshilla dhe truke për të fituar në lojëra elektronike

  • Lojërat me video slot në internet janë ndoshta një nga lojërat më të lehta që mund të luani në Lucky Day Casino. Nuk ka truke magjike që lojtarët mund të bëjnë për të fituar gjithmonë, por ka disa këshilla dhe truke që mund t'i përdorin për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar.

  • Gjeni gjithmonë lojëra elektronike me RTP të lartë sepse këto lojëra ofrojnë kthimin më të lartë për lojtarët. Lojtarët duhet të gjejnë lojëra që ofrojnë RTP mbi 95%.

  • Menaxhimi i bankrollit është i domosdoshëm me çdo lojë kazino. Lojtarët duhet gjithmonë të vënë bast paratë që mund të përballojnë për të humbur, dhe pasi ta bëjnë këtë, ata nuk duhet të depozitojnë më shumë për të vazhduar të luajnë.

  • Pranoni gjithmonë rrotullime falas. Kazinotë do të përpiqen të tërheqin lojtarë të rinj dhe të mbajnë të vjetër të lumtur duke shpërblyer vazhdimisht rrotullime falas dhe para falas për lojtarët që të provojnë lojëra të reja.

  • vendosini së pari lojërat në modalitetin argëtues. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon një lojë përpara se ta luani për para të vërteta. Pothuajse të gjitha lojërat në Lucky Days janë të disponueshme në modalitetin demo, përveç lojërave Live Dealer.

Cilat lojëra elektronike janë më fitimprurëse?

Nuk ka asnjë mënyrë për të ditur se cila lojë do të paguajë dhe në çfarë ore. Gjithsesi, disa lojëra do të paguajnë më shpesh se të tjerat. Lojërat me slot video në internet ndahen në dy kategori kryesore, lojëra me variancë të ulët dhe lojëra me variancë të lartë. Lojërat me variancë të ulët do të paguajnë më shpesh, por shuma më të vogla.

Lojtarët që duan një lojë më të ekuilibruar ku fitojnë disa dhe ku humbin disa duhet të zgjedhin këtë lloj loje. Nga ana tjetër, lojërat me variancë të lartë do të paguajnë shumë kur lojtarët të arrijnë kombinimin e duhur. Por ata duhet të përgatiten se do të ketë një periudhë të thatë ku ata nuk do të fitojnë asgjë për një kohë të gjatë.

Një gjë tjetër që duhet t'i kushtoni vëmendje është të luani lojëra video slot me RTP më të lartë. Ugga Bugga nga Playtech, Mega Joker, Jackpot 6000 dhe Blood Suckers nga NetEnt dhe White Rabbit Megaways nga Big Time Gaming janë lojërat elektronike me RTP më të lartë.

Xhekpotet progresive janë ato më tërheqëse në çdo kazino. Arsyeja pas kësaj është shumë e thjeshtë, ata ofrojnë fitore të mëdha. Ajo që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje këtu është se këto janë gjithashtu lojëra elektronike me variancë të lartë dhe mbi të, ata duhet të vënë bast maksimal për t'u kualifikuar për xhekpotin.

Total score8.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Gjermane
Holandeze
Japoneze
Norvegjeze
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (17)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
MonedhatMonedhat (7)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Austria
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)