Rreth CasinoRank

Jacob Mitchell
PublisherJacob MitchellPublisher
WriterArdit KrasniqiWriter

Historia jonë

Po sikur të kishte një vend në ueb të mbushur me komente të pavarura dhe të paanshme të kazinosë?

Kjo ishte pyetja që bashkoi themeluesit e CasinoRank në 2017. Që atëherë ne kemi parë rritje shumë të shpejtë dhe sot CasinoRank ka evoluar në një nga faqet e internetit më prestigjioze të renditjes në industri.

Duke pasur mbi 25 vjet përvojë të kombinuar, ne jemi një ekip ekspertësh të kazinosë që synojmë t'ju ofrojmë të gjithë informacionin që ju nevojitet për të realizuar lojën tuaj të fatit.

Misioni yne

Ka shumë kazino online atje, por cila është më e mira për mua?

Të gjithë kemi hasur dhe kemi luajtur në kazino ku diçka nuk ndihej… fare mirë. Ju jeni unike, po kështu është edhe stili dhe shija juaj e lojërave të fatit. Kjo është arsyeja pse ju meritoni më të mirën nga më të mirat, pa pasur nevojë të bëni kërkime të lodhshme.

Mos u shqetëso, ne të kemi shpinën.

Numri i lojërave, shpërblimeve, ofertave dhe ofruesve të kazinove mund të jetë dërrmues dhe është e vështirë të dihet se ku të filloni. Ne vijmë në punë çdo ditë sepse ka shumë pasiguri brenda industrisë. Ne vijmë në punë çdo ditë për ta bërë më të lehtë lojën tuaj të fatit dhe po na pëlqen çdo minutë e tij.

Ne vijmë në punë çdo ditë sepse misioni ynë nuk është vetëm t'ju udhëheqim, por t'ju ndihmojmë të përshtatni aventurën tuaj të përsosur.

Thelbi ynë

Ne përpiqemi të jemi një burim de facto informacioni dhe ndihme për të gjithë lojtarët në mbarë botën. Kodi ynë i punës është i thjeshtë:

Ndershmëria: Pjesët e komenteve nuk janë të gjitha ylber dhe njëbrirësh, por fakte të vlerësuara dhe informacione reale të mbledhura nga ekspertët tanë. Industria e kazinosë ka nevojë për më shumë ndershmëri dhe ne garantojmë ndershmëri në të gjithë punën tonë.

Njohuri: Ekipi ynë i ekspertëve dhe redaktorëve punon shumë për të siguruar që të gjitha lajmet, udhëzuesit dhe rishikimet janë të kontrolluara nga faktet dhe të përditësuara. Na pëlqen të mësojmë dhe shpresojmë të ndajmë gjithçka që kemi mësuar me ju.

Kujdes: Sado argëtues të jetë bixhozi, ai mund të jetë i rrezikshëm për disa njerëz. Kjo është arsyeja pse ne i marrim shumë seriozisht gjëra të tilla si lojërat e përgjegjshme dhe varësitë ndaj lojërave të fatit. Ne kujdesemi për ju dhe ofrojmë shumë ndihmë në faqen tonë të internetit, nëse keni nevojë për ndonjë.

Vizioni yne

Ne jemi të gjithë për efikasitetin. Kur gjithçka mblidhet në një vend, ju mund të riktheheni, të relaksoheni dhe të shijoni kazinonë që ju përshtatet më së miri.

Ne synojmë ta bëjmë zgjedhjen e një kazinoje gjënë më të lehtë në botë dhe synojmë të jemi qendra për çdo kazino, në mënyrë që të keni të gjitha mjetet thelbësore kur të hyni në xhunglën e lojërave të fatit.

About the author
Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Jacob "JackpotJake" Mitchell, një maestro kanadez i peizazhit të kazinove në internet, kuron përmbajtjen me saktësi dhe pasion. Si Botues në OnlineCasinoRank, ai siguron që lexuesit të arrijnë gjithmonë çmimin e parë të informacionit.

Send email
More posts by Jacob Mitchell

Our Team

Dave Davis
Dave DavisAreas of Expertise:
BlackjackPoker
About

Thënia e preferuar për lojërat e fatit: "Ju duhet të dini kur t'i mbani ato, të dini kur t'i palosni ato."

Loja e preferuar e kazinosë: Blackjack.

Priya Patel
Priya Patel
About

Me origjinë nga peizazhet piktoreske të Zelandës së Re, Priya Patel është dinamoja e kërkimit që qëndron pas njohurive të thella të OnlineCasinoRank. Qasja e saj e përpiktë ndaj të dhënave dhe tendencave ka revolucionarizuar mënyrën se si lojtarët e perceptojnë dhe navigojnë peizazhin e kazinosë në internet.

Jacob Mitchell
Jacob Mitchell
About

Jacob "JackpotJake" Mitchell, një maestro kanadez i peizazhit të kazinove në internet, kuron përmbajtjen me saktësi dhe pasion. Si Botues në OnlineCasinoRank, ai siguron që lexuesit të arrijnë gjithmonë çmimin e parë të informacionit.

Samuel O'Reilly
Samuel O'ReillyAreas of Expertise:
About

Samuel O'Reilly, një vendas austriak, është truri i disa prej udhëzuesve më të hollësishëm të kazinove në internet. Me një dekadë në industrinë e lojrave, ekspertiza e Samuelit është e pakrahasueshme, duke i bërë komentet e tij të preferuara si nga fillestarët ashtu edhe nga profesionistët. Emri i avatarit: CasinoKanguroo

Dylan Thomas
Dylan Thomas
About

I lindur nën diellin australian, Dylan Thomas është mburoja e besueshmërisë për OnlineCasinoRank. I njohur për saktësinë e tij me sy shqiponjë dhe përkushtimin e palëkundur ndaj së vërtetës, Dylan siguron që çdo pjesë e informacionit të qëndrojë para shqyrtimit.

Emily Thompson
Emily Thompson
About

Emily "VegasMuse" Thompson është një entuziast me përvojë i kazinove në internet nga poshtë. Me një sy të mprehtë për detaje dhe një aftësi të natyrshme për të hartuar strategji, ajo e ka kthyer pasionin e saj për botën e kazinove online në një karrierë të suksesshme shkrimi.

Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
About

Keisha Bailey, perlë e vetë Xhamajkës, është ngritur si autoriteti përfundimtar për bonuset e kazinove në internet. Me një fokus lazer në maksimizimin e fitimeve të lojtarëve, analizat e Keisha janë bërë të domosdoshme për një det lojtarësh.

Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.