Rishikimi i kazinosë DuxCasino

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

DuxCasino është plotësisht i vetëdijshëm për kontributin e bonuseve ndaj lojtarëve dhe operatorit të kazinosë, pasi ata tërheqin shumë lojtarë të rinj në platformën e tij dhe gjithashtu i mbajnë lojtarët e tij ekzistues besnikë ndaj kazinosë online. Për ta bërë këtë, duhet të ofrojë bonuse dhe promovime bujare.

Në këtë kazino online, lojtarët e regjistruar mund të kërkojnë disa bonuse të tjera përveç bonusit të mirëseardhjes. Megjithatë, lojtarët duhet të mbajnë mend se secili nga bonuset e disponueshme vjen me kushte dhe kushte të caktuara që duhen përmbushur.

DuxCasino ofron një shumëllojshmëri bonusesh për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të shkëlqyer.

Bonusi i mirëseardhjes

BONUS I DEPOZITËS SË PARË - 100% DERI DERI 100 €/$ + 55 rrotullime FALAS

Me depozitën tuaj minimale të parë prej 20 €/$, ju do të merrni menjëherë një bonus 100% deri në 100 €/$ dhe 55 rrotullime falas në Thesarin e Da Vinci dhe Sweet Bonanza, ose Booming Seven Deluxe dhe Cuba Caliente.

55% BONUS I DEPOZITËS SË DYTË - DERI 100 €/$ + 100 rrotullime FALAS

Vazhdoni të fitoni vrull dhe të luani në maksimum! Përdorni bonusin tuaj prej 55% si një mënyrë të drejtpërdrejtë për jackpot-et! Merr deri në 100 €/$ dhe 100 rrotullime falas në Thesarin dhe Bonanza të Sweet të Da Vinçit, ose Booming Seven Deluxe dhe Cuba Caliente.

100% BONUS I DEPOZITËS SË TRETË - DERI 100 €/$

Merrni një bonus masiv 100% deri në 100 €/$ në depozitën tuaj të tretë.

Bonus Highroller

A ju pëlqen të bëni baste të larta? Atëherë ne e dimë se çfarë ju nevojitet. Një herë në muaj merrni një bonus special prej 30% deri në 500 €/$ në depozitën tuaj duke filluar nga 300 €/$. Duxcasino ju ofron gjithmonë rehati maksimale dhe mbështetje të besueshme.

Rrotullime falas të së martës - 100 rrotullime falas

Thjesht bëni një depozitë në çdo të martë dhe ne do të kreditojmë llogarinë tuaj me 100 rrotullime falas në Book of Dead!

Lista e plotë e bonuseve të DuxCasino
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+4
+2
Mbyll
Games

Games

DuxCasino ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash emocionuese në internet që tërheqin njësoj si lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Ka qindra lojëra elektronike që mbulojnë një sërë temash nga fantazia në mitologji e deri te sportet. Kazinoja gjithashtu përmban shumë lojëra të njohura tavoline, lojëra jackpot dhe ulje dhe fitime. Plus, ka një kazino live ku lojtarët munden provojnë fatin e tyre në ruletë, blackjack, baccarat, dhe shumë të tjera.

Software

Lojëra nga më shumë se një duzinë prej Softueri më i shquar dhe me reputacion i kazinosë në industrinë e iGaming zhvilluesit mund të gjenden në DuxCasino.

Payments

Payments

Ndër veçoritë më të mira të DuxCasino është fakti që kjo kazino në internet u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri të gjerë të metodave të depozitimit dhe tërheqjes. Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtari mund të jetë i sigurt duke ditur se informacioni i tyre i ndjeshëm është i sigurt dhe jashtë duarve të palëve të treta të padëshiruara. Mënyrat e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së lojtarit.

Deposits

Një shumëllojshmëri mënyrash depozitimi e bën të lehtë dhe të përshtatshëm për anëtarët që të financojnë llogaritë e tyre DuxCasino. Lojtarët mund të zgjedhin të bëjnë pagesa nëpërmjet transfertës bankare ose nëpërmjet kuletave elektronike dhe sistemeve të pagesave në internet si Wirecard, Interac, Giropay, Skrill, iWallet, Neosurf, iDebit dhe më shumë. Pranohen edhe pagesa me kupon me Visa dhe karta krediti virtuale. Shuma minimale e depozitës është 20 € ose ekuivalente me të

Withdrawals

Lojtarët që kanë regjistruar dhe verifikuar me sukses një llogari në DuxCasino tani mund të shijojnë lojërat e kazinosë dhe të tërheqin fitimet e tyre dhe të kërkojnë fondet e bonusit nga bonuset dhe promovimet. Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtarët mund të sigurohen se të gjitha transaksionet që ata bëjnë janë të sigurta dhe të dhënat e tyre do të mbahen të sigurta. DuxCasino ofron mënyra të shumta pagese, ku koha e përpunimit ndryshon nga një metodë në tjetrën.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Përveç shumëllojshmërisë së gjerë të mënyrave të pagesës nga të cilat lojtarët mund të zgjedhin kur bëjnë një depozitë, kjo kazino online mbështet edhe monedha të shumta. Kjo është një veçori e mahnitshme që duhet pasur pasi lojtarët mund të kenë më shumë fleksibilitet kur bëjnë transaksione. Monedhat e mbështetura në DuxCasino janë si më poshtë:

 • euro
 • dollar amerikan
 • dollar kanadez
 • korona norvegjeze
 • Rubla ruse
 • zloty polake
 • Dollari i Zelandës së Re
 • jen japonez
 • Tenge kazakistaneze
+158
+156
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+5
+3
Mbyll

Languages

DuxCasino është një kazino e besuar në internet që operon në mbarë botën. Lojtarët nga vendet që kanë legalizuar lojërat e fatit në internet janë më se të mirëpritur për të hyrë në faqen e kazinosë online dhe për të regjistruar një llogari. Faqja e internetit e DuxCasino mbështet shumë gjuhë për t'u siguruar që të plotësojë nevojat e lojtarëve nga e gjithë bota.

Gjuhët e pranuara në DuxCasino janë si më poshtë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • finlandez
 • polonisht
 • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për DuxCasino . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit DuxCasino dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të DuxCasino ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Siguria e lojtarit është një përparësi kryesore në DuxCasino që merret shumë seriozisht. Kjo është arsyeja pse kjo kazino online ndjek standardet më të larta të industrisë në këtë fushë, të gjitha me synimin për t'u ofruar lojtarëve përvojën më të sigurt të lojërave.

Një nga masat e para të sigurisë merret kur lojtari regjistron një llogari në DuxCasino dhe ai ka mundësinë të vendosë një emër përdoruesi që nuk ka nevojë të jetë emri i tij i vërtetë. Kjo u siguron lojtarëve një nivel të caktuar anonimiteti në internet, i cili rrit sigurinë e përgjithshme të lojtarit.

Përveç kësaj, kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit 128-bit SSL. Ky sistem sigurie i AI merr të gjitha të dhënat që transferohen midis lojtarëve dhe kazinosë dhe i kodon ato, duke e bërë të pamundur hakimin.

Plus, DuxCasino është i licencuar dhe i rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili arrin në përfundimin se siguria në këtë faqe interneti është në nivelin më të lartë. Lojtarët mund të lënë informacione të ndjeshme si të dhënat e kartës së kreditit në këtë kazino në internet pa u shqetësuar për aksesin e disa palëve të treta të padëshiruara.

Responsible Gaming

Varësia ndaj lojërave të fatit mund të bëhet një problem shumë serioz nëse lojtarët nuk merren me të në kohë. Nëse lojtarët ndihen sikur nuk mund të ndalojnë së luajturi lojërat e paraqitura të kazinosë, atëherë ata duhet të kontaktojnë me Kumarxhinjtë Anonim, GamCare ose Terapinë e Kumarit. Këto janë organizatat më të mira që ndihmojnë lojtarët për të kapërcyer këto lloj problemesh.

About

About

DuxCasino është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka vetëm 2 vjet në biznes, DuxCasino ka arritur shpejt të bëhet një platformë e rëndësishme e lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë unike të lojërave për lojtarin e saj.

Kjo kazino online ka më shumë se 5000 lojë kazinos në bibliotekën e saj, të cilat po furnizohen nga disa prej ofruesve më të mirë të lojërave në botë. DuxCasino gjithashtu ka shumë bonuse dhe promovime që mund t'i shpërblejë lojtarët me disa çmime shumë bujare.

DuxCasino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Në mënyrë që lojtarët të shijojnë 5000 lojërat e kazinosë, të kërkojnë bonuset dhe promovimet e paraqitura dhe të marrin pjesë në programin VIP të DuxCasino, ata do të duhet të regjistrojnë një llogari. Kur regjistrojnë një llogari, ata do të duhet të respektojnë termat dhe kushtet e kazinosë online.

T&C më e rëndësishme në këtë fazë është kufiri i moshës. Çdo lojtar që regjistron një llogari në DuxCasino duhet të jetë më i vjetër se 18 vjeç. Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se disa vende kanë vendosur moshën ligjore të lojërave të fatit në 19 ose 21 vjeç.

Support

Në DuxCasino, anëtarët dhe ata që mendojnë për t'u bashkuar mund të arrijnë mbështetjen e klientit nëpërmjet një dritareje bisede live që është e disponueshme 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Ekziston gjithashtu një funksion i postës elektronike që mund të përdoret për të dërguar një mesazh te personeli mbështetës. Për më tepër, DuxCasino është i arritshëm përmes Facebook Messenger dhe aplikacionit të mesazheve Telegram. Dhe për përditësimet më të fundit, anëtarët mund të kontrollojnë faqet e mediave sociale të kazinosë në Facebook, Twitter dhe Instagram.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të DuxCasino . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në DuxCasino . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

DuxCasino është i vetëdijshëm se bonuset dhe promovimet janë mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues në platformën e tyre të kazinosë në internet. Për shkak të kësaj, ky operator kazino sigurohet që të shpërblejë lojtarët e tij të regjistruar dhe rregullisht.

Promovimet përditësohen dhe u dorëzohen lojtarëve shumë shpesh dhe meqenëse ato nuk vijnë me shumë T&C, lojtarët mund t'i pretendojnë ato me lehtësi. Lojtarët janë të dashur për të kërkuar bonuse dhe promovime që shfaqen në DuxCasino, pasi ato mund të rrisin shpërblimet e tyre.

FAQ

Si mund të regjistroj një llogari në DuxCasino?

Krijimi i një llogarie në DuxCasino është një proces shumë i thjeshtë që nuk do të zgjasë më shumë se disa minuta.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni në butonin Sign-Up që ndodhet në këndin e sipërm djathtas të ekranit. Pas kësaj, plotësoni të gjithë informacionin e kërkuar që kazinoja online kërkon për të hapur llogarinë tuaj.

Tjetra është të verifikoni llogarinë, gjë që mund të bëhet duke klikuar në lidhjen e konfirmimit që kazinoja do t'ju dërgojë, kështu që shkoni kontrolloni kutinë tuaj të postës elektronike. Pasi të jetë bërë e gjithë kjo, llogaria e lojtarit do të jetë plotësisht aktive.

Live Casino

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë bërë jashtëzakonisht të njohura vitet e fundit, pasi ato priren t'u ofrojnë lojtarëve një përvojë unike të lojërave. Siç sugjeron qartë emri, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen në kohë reale ku një tregtar po pret ngjarjen.

Lojtarët po i bashkohen lojës përmes një transmetimi dhe po vendosin baste të drejtpërdrejta. Duke qenë se kategoria e kazinosë live është bërë një trend masiv, DuxCasino u sigurua ta përfshinte atë në ofertën e saj, pasi do të tërhiqte shumë lojtarë të rinj.

Mobile

Mobile

DuxCasino është një nga kazinotë online që vazhdon me trendet më të fundit në industri, prandaj platforma e tyre është krijuar për të qenë sa më e aksesueshme për lojtarët. Kjo është arsyeja pse operatori i kazinosë i lejon lojtarët të shijojnë të gjitha shërbimet e tij si në pajisjet mobile ashtu edhe në ato desktop.

Përvoja e përgjithshme nuk ndryshon midis pajisjeve për faktin se faqja e kazinosë mundësohet nga teknologjia më e fundit HTML5.

Affiliate Program

Affiliate Program

DuxCasino është pjesë e programit të filialeve Chilli Partners. Çdo kazino online që dëshiron të jetë pjesë e këtij programi filial mund të regjistrohet në faqen e saj zyrtare. Pas regjistrimit, një nga menaxherët e filialeve të Chilli Partners do të kontaktojë kazinonë për të diskutuar të gjitha detajet. Kazinotë online që janë pjesë e këtij programi filial janë si më poshtë:

 • DuxCasino
 • Kazino GetSlots
 • Kazino HeySpin
 • NineCasino
 • PinoCasino