Rishikimi i kazinosë DuxCasino - About

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
About

About

DuxCasino është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka vetëm 2 vjet në biznes, DuxCasino ka arritur shpejt të bëhet një platformë e rëndësishme e lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë unike të lojërave për lojtarin e saj.

Kjo kazino online ka më shumë se 5000 lojë kazinos në bibliotekën e saj, të cilat po furnizohen nga disa prej ofruesve më të mirë të lojërave në botë. DuxCasino gjithashtu ka shumë bonuse dhe promovime që mund t'i shpërblejë lojtarët me disa çmime shumë bujare.

DuxCasino

Për të regjistruar një llogari në DuxCasino, lojtari duhet të hyjë në faqen zyrtare të kazinosë, më pas të klikojë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojë formularin me informacionin e kërkuar. Ky proces regjistrimi është shumë i lehtë dhe i drejtpërdrejtë dhe nuk do t'i marrë shumë kohë lojtarit, pavarësisht nga mosha apo aftësia e tyre.

Pronari dhe CEO

DuxCasino zotërohet dhe drejtohet nga N1 Interactive Ltd, një kompani e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Lojërave të Maltës (MGA), i cili është një nga rregullatorët më të respektuar të lojërave të fatit në botë.

Numri i Licencës

Kjo kazino e besuar në internet operohet nga N1 Interactive Ltd dhe ka një licencë të vlefshme që është lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Numri i licencës së tij është MGA/B2C/394/2017.

Ku është i bazuar DuxCasino?

Selia e DuxCasino ndodhet në Maltë dhe adresa fizike zyrtare e kazinosë është 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.