DuxCasino Rishikimi 2024 - Account

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus 150 $ + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Në mënyrë që lojtarët të shijojnë 5000 lojërat e kazinosë, të kërkojnë bonuset dhe promovimet e paraqitura dhe të marrin pjesë në programin VIP të DuxCasino, ata do të duhet të regjistrojnë një llogari. Kur regjistrojnë një llogari, ata do të duhet të respektojnë termat dhe kushtet e kazinosë online.

T&C më e rëndësishme në këtë fazë është kufiri i moshës. Çdo lojtar që regjistron një llogari në DuxCasino duhet të jetë më i vjetër se 18 vjeç. Është gjithashtu e rëndësishme të theksohet se disa vende kanë vendosur moshën ligjore të lojërave të fatit në 19 ose 21 vjeç.

Regjistrimi i një llogarie në DuxCasino është shumë i lehtë dhe nuk do të marrë më shumë se vetëm disa minuta. Lojtarët mund të përfundojnë procesin e regjistrimit nga pajisja e tyre celulare ose desktop. Për të regjistruar me sukses një llogari, lojtarët duhet të ndjekin këto hapa:

  • Procesi i regjistrimit fillon kur lojtari hyn në faqen zyrtare të DuxCasino, gjë që mund të bëhet në çdo pajisje celulare ose desktop
  • Më pas, lojtarët duhet të klikojnë në butonin Sign-Up që ndodhet në krye të djathtë të ekranit
  • Më pas do të hapet dritarja pop-up, ku lojtarët duhet t'i japin kazinosë informacione të tilla si email, fjalëkalim dhe vendndodhje
  • Pas kazinos do t'u kërkojë lojtarëve të japin më shumë informacione personale si emri dhe mbiemri, data e lindjes, qyteti, adresa, kodi postar dhe telefoni celular
  • Hapi i fundit i këtij procesi është të klikoni në butonin Regjistrohu dhe të përfundoni procesin e regjistrimit. Lojtarët duhet të dinë se kazino do t'u kërkojë atyre të verifikojnë llogaritë e tyre të regjistruara.