Rishikimi i kazinosë DuxCasino - Games

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
Bonus100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino
100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Games

Games

DuxCasino ofron një përzgjedhje të gjerë lojërash emocionuese në internet që tërheqin njësoj si lojtarët fillestarë dhe me përvojë. Ka qindra lojëra elektronike që mbulojnë një sërë temash nga fantazia në mitologji e deri te sportet. Kazinoja gjithashtu përmban shumë lojëra të njohura tavoline, lojëra jackpot dhe ulje dhe fitime. Plus, ka një kazino live ku lojtarët munden provojnë fatin e tyre në ruletë, blackjack, baccarat, dhe shumë të tjera.

Një nga veçoritë më të mira të DuxCasino është biblioteka e tij e mbushur me lojëra, e cila ka një gamë të gjerë lojërash kazino në dispozicion të lojtarëve të saj. Lojtarët e regjistruar mund të zgjedhin nga më shumë se 5000 lojëra kazino, ku shumica e të cilave janë të disponueshme si për pajisjet celulare ashtu edhe për ato desktop.

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë lojërat klasike të kazinosë që shfaqen në çdo kazino online me reputacion si DuxCasino. Në këtë kazino online, lojtarët kanë një mundësi për të zgjedhur nga shumë variacione të ndryshme të lojërave klasike të tavolinës.

Disa nga lojërat e tavolinës që shfaqen në DuxCasino janë Aces and Eights, All Aces Poker, American Roulette, Baccarat, Blackjack, Caribbean Poker, Casino Hold'em, dhe European Roulette, Hi-Lo Switch, French Roulette, Oasis Poker, dhe Sic Bo.

Kazino live

Lojërat e kazinosë live janë një hit i madh në ditët e sotme dhe konsiderohen të jenë e ardhmja e lojërave të fatit në internet. Për këtë arsye, DuxCasino sigurohet që t'i përfshijë këto lojëra në bibliotekën e saj masive të lojërave. Falë popullaritetit të saj, kjo kazino online ka kushtuar një kategori të veçantë vetëm për këtë lloj loje.

Për të ndihmuar lojtarët të gjejnë lojën e drejtpërdrejtë të kazinosë që ata po kërkojnë, operatori i kazinosë ka përfshirë disa nënkategori, si një opsion për të filtruar lojërat e disponueshme të tregtarëve të drejtpërdrejtë bazuar në ofruesit e lojërave të paraqitura.

Nënkategoritë e paraqitura që ofrojnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë janë si më poshtë:

  • Ruletë e drejtpërdrejtë
  • Blackjack
  • Bakarat
  • Loja Tregon
  • Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Disa nga titujt që përfshihen në nënkategorinë Live Roulette janë American Roulette, Double Ball Roulette, Lightning Roulette, Speed Roulette dhe VIP Roulette. Nënkategoria Blackjack përmban lojëra si Blackjack Classic Speed, Blackjack Free Bet, Speed Blackjack VIP dhe Blackjack Infinite.

Në nënkategorinë Baccarat, lojtarët mund të zgjedhin lojëra të tilla si Speed Baccarat, Bet on Baccarat dhe No Commission Baccarat. Nënkategoria Game Shows përmban lojëra të tilla si Deal ose No Deal, Dream Catcher, Monopoly, Mega Ball, Crazy Time dhe Mega Wheel. Nënkategoria e Lojërave të tjera Live përmban lojëra si Dragon Tiger, Sic Bo dhe Craps.

Lojëra të tjera të kazinosë

Përveç lojërave të rregullta të kazinove që përmbajnë shumicën e kazinove në internet, DuxCasino ka gjithashtu disa zhanre të tjera të lojërave të kazinosë në bibliotekën e tij të lojërave si Bingo, Lotto, Keno dhe Scratchcards. Nuk ka kategori të veçanta lojërash për këto lojëra kazino, por lojtarët mund t'i kërkojnë ato me emër.

Disa nga titujt që shfaqen në këtë zhanër janë si më poshtë, Bingo 75, Don Bingote, Bingo 90, Lotto Madness, Keno Universe, Tutan Keno, Chaos Crew Scratch, Football Scratch, Cash Scratch, Scratch'em, Happy Scratch, dhe The Gërvishtje e përsosur.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë