DuxCasino Rishikimi 2024 - Bonuses

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus 150 $ + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

DuxCasino është plotësisht i vetëdijshëm për kontributin e bonuseve ndaj lojtarëve dhe operatorit të kazinosë, pasi ata tërheqin shumë lojtarë të rinj në platformën e tij dhe gjithashtu i mbajnë lojtarët e tij ekzistues besnikë ndaj kazinosë online. Për ta bërë këtë, duhet të ofrojë bonuse dhe promovime bujare.

Në këtë kazino online, lojtarët e regjistruar mund të kërkojnë disa bonuse të tjera përveç bonusit të mirëseardhjes. Megjithatë, lojtarët duhet të mbajnë mend se secili nga bonuset e disponueshme vjen me kushte dhe kushte të caktuara që duhen përmbushur.

DuxCasino ofron një shumëllojshmëri bonusesh për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të shkëlqyer.

Bonusi i mirëseardhjes

BONUS I DEPOZITËS SË PARË - 100% DERI DERI 100 €/$ + 55 rrotullime FALAS

Me depozitën tuaj minimale të parë prej 20 €/$, ju do të merrni menjëherë një bonus 100% deri në 100 €/$ dhe 55 rrotullime falas në Thesarin e Da Vinci dhe Sweet Bonanza, ose Booming Seven Deluxe dhe Cuba Caliente.

55% BONUS I DEPOZITËS SË DYTË - DERI 100 €/$ + 100 rrotullime FALAS

Vazhdoni të fitoni vrull dhe të luani në maksimum! Përdorni bonusin tuaj prej 55% si një mënyrë të drejtpërdrejtë për jackpot-et! Merr deri në 100 €/$ dhe 100 rrotullime falas në Thesarin dhe Bonanza të Sweet të Da Vinçit, ose Booming Seven Deluxe dhe Cuba Caliente.

100% BONUS I DEPOZITËS SË TRETË - DERI 100 €/$

Merrni një bonus masiv 100% deri në 100 €/$ në depozitën tuaj të tretë.

Bonus Highroller

A ju pëlqen të bëni baste të larta? Atëherë ne e dimë se çfarë ju nevojitet. Një herë në muaj merrni një bonus special prej 30% deri në 500 €/$ në depozitën tuaj duke filluar nga 300 €/$. Duxcasino ju ofron gjithmonë rehati maksimale dhe mbështetje të besueshme.

Rrotullime falas të së martës - 100 rrotullime falas

Thjesht bëni një depozitë në çdo të martë dhe ne do të kreditojmë llogarinë tuaj me 100 rrotullime falas në Book of Dead!

Çdo lojtar i sapo regjistruar në DuxCasino do të jetë në gjendje të kërkojë bonusin e mirëseardhjes së kazinosë, i cili i shpërblen ata për tre depozitat e tyre të para. Bonusi i depozitës së parë i shpërblen ata me një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 150 dollarë dhe 150 rrotullime falas.

Bonusi i dytë i depozitës u jep lojtarëve një bonus depozite prej 75% që shkon deri në 150 dollarë. Së fundi, bonusi i tretë i depozitës u siguron lojtarëve një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 200 dollarë. Depozita minimale e kërkuar për secilin nga tre bonuset e depozitave është 20 dollarë.

Ky bonus i mirëseardhjes ka një periudhë vlefshmërie prej 14 ditësh, ndërsa kërkesat e bastit për fitimet e bëra me fondet e bonusit dhe rrotullimet falas janë vendosur në 40x.

Lojtarët do të jenë të kënaqur të dinë se në DuxCasino, përveç bonusit të mirëseardhjes, ata mund të aplikojnë edhe për disa promovime të tjera si Rrotullime Falas të së Martës, Rifreskimi i fundjavës, Bonusi i Lartë Roller, Turnetë dhe një Program VIP.

Rrotullime falas të së martës

Rrotullimet falas të së martës është oferta e parë në listën e promocioneve të disponueshme që çdo lojtar i regjistruar në DuxCasino mund të pretendojë. Kjo ofertë promovimi i siguron lojtarit deri në 100 rrotullime falas për depozitat e tyre të bëra të martën.

Për të marrë bonusin, lojtari duhet të depozitojë një shumë minimale të caktuar, ku një depozitë minimale prej $30 do t'i japë lojtarit 30 rrotullime falas, ndërsa një depozitë prej $50 ose $100 do ta shpërblejë lojtarin me respektivisht 50 ose 100 rrotullime falas. .

Rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në slotin e videos Sweet Bonanza nga Pragmatic Play dhe ato janë të disponueshme vetëm të martën për ata lojtarë që kanë përdorur tashmë të gjitha bonuset e paketës së mirëseardhjes. Gjithashtu, lojtarët duhet të vënë bast të gjitha fitimet 40 herë në periudhën 7 ditore në mënyrë që të tërhiqen.

Turne

Çdo kazino online me reputacion përfshin disa turne në ofertat e veta pasi ato janë mjeti i përsosur për të rritur eksitimin e lojtarëve dhe për t'u ofruar atyre një përvojë të paharrueshme të lojërave.

Operatori DuxCasino është i vetëdijshëm për këtë, prandaj ofron turne të shumta dhe gara të tjera rregullisht. Çdo lojtar i regjistruar mund të marrë pjesë në këto turne dhe të pretendojë deri në vendin e parë.

Këto turne paraqesin lojtarë që po rrotullohen kundër lojtarëve të tjerë në lojëra të caktuara. Në fund, lojtarët me pikët më të larta do të arrijnë në pozicionet më të larta në tabelën e drejtuesve dhe do të marrin një pjesë të grupit të çmimeve. Është e rëndësishme të theksohet se turnet dhe të gjitha ngjarjet e tjera kanë gjithashtu terma dhe kushte të caktuara që zbatohen.

Disa nga turnet që shfaqen në këtë kazino online janë si më poshtë:

  • Endorphina Daily Play
  • Rrota e parave Endorphina
  • Lotto me diell
  • Drops & Wins Slots
  • Bie dhe fiton për Kazino Live
  • Gara e Kazinosë Live

Megjithëse turnet e disponueshme në DuxCasino ndryshojnë, në varësi të kohës së vitit, një gjë është e qëndrueshme - secili prej turneve ka disa grupe çmimesh të mahnitshme që ofrojnë shpërblime në para, rrotullime falas ose të dyja.