Bonusi i rimbushjes kryesore 2023

Një bonus i rimbushjes është një bonus popullor i kazinosë që u ofrohet klientëve që kanë bërë tashmë një depozitë. Kjo është një mënyrë se si kazinotë në internet shpërblejnë klientët e tyre besnikë që bëjnë depozita të rregullta. Shumica e kazinove në internet u japin klientëve një bonus depozite të parë pasi të kenë përfunduar depozitën e tyre të parë. Megjithatë, me bonusin e ringarkimit, klientët mund të vendosen në një kazino në vend që të bëjnë blerje sa herë që duan të shijojnë bonusin.

Për shkak se bonusi i rifreskimit të kazinosë nuk është i disponueshëm në të gjitha faqet, është e nevojshme të keni informacione për kazinotë më të mira në internet ku lojtarët mund të marrin një bonus rifreskues.

Bonusi i rimbushjes kryesore 2023
Rifresko BonusetShndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërtetaVarësia nga kumari
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
Deri në 1500 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Kazino 1xBet u themelua në vitin 2007 dhe në dy vitet e fundit arriti të fitojë epërsinë e tregut vendas.

Deri në 600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

Deri në 300 € + 100 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Guns Bet është një kazino që u krijua në vitin 2017 dhe bëhet e njohur menjëherë. Për më tepër, uebfaqja e tyre u nominua për më të mirën kazino online në 2018. Kazinoja ka një dizajn modern që përdor një temë perëndimore. Mund të hyni në kazino nga pothuajse të gjitha pajisjet tuaja, gjithashtu mund të instaloni aplikacionin dhe lojërat tuaja të preferuara do të jenë vetëm një klikim larg.

  100% deri në 750 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miratuar nga eCogra
  • Seksion i madh Microgaming
  • Ruletë e shkëlqyer në internet

  Ruby Fortune është një kazino që ka argëtuar dhe shpërblyer lojtarët për gati dy dekada.

  100% deri në 1600 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumë monedhë
  • Miratuar nga eCogra
  • Të gjitha pajisjet mund të luhen

  Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

  100% deri në 500 € + 200 FS
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 10 gjuhë të mbështetura
  • Shumëllojshmëri pagesash
  • Mbështetje 24/7

  Boomerang Casino është një kazino në internet e krijuar në vitin 2020 dhe në pronësi të Rabidi NV Kompania mban një licencë të lëshuar nga Qeveria e Curacao. Sipas përshkrimit në faqen e internetit, numri masiv i lojërave garanton që paratë e lojtarëve të kthehen tek ata. Ndërfaqja ka një temë vizatimor me një sfond të errët, duke bërë butonat dhe etiketat me ngjyra të ndezura.

  Deri në 120 dollarë + 120 rrotullime
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • 96%+ Pagesa në Top Sports
  • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
  • Kazino bastesh sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • 96%+ Pagesa në Top Sports
  • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
  • Kazino bastesh sportive

  20Bet është një faqe e re bastesh në treg e operuar nga TechSolutions Group NV Në kazino, mund të gjeni më shumë se 50.000 ngjarje para ndeshjes në disa nga sportet më të njohura. Lojërat e tyre të kazinosë mund të luhen drejtpërdrejt, gjë që është një shtesë e shkëlqyer për çdo kazino atje.

  100% deri në 6000 € + 100 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Loki Casino është themeluar në vitin 2016, dhe që atëherë ka arritur të marrë një pozicion të fortë në kazino online botë. Ata vazhdimisht ndjekin trendet dhe vazhdojnë të punojnë për përmirësimin e kazinosë së tyre. Jemi të sigurt që Loki Casino do të plotësojë kërkesat edhe të lojtarëve më me përvojë.

   Deri në 775 € / 350 dollarë + 250 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Program i mirë VIP
   • Shumë bonuse
   • Dizajn i mirë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Program i mirë VIP
   • Shumë bonuse
   • Dizajn i mirë

   Bizzo Casino është një kazino mjaft e re, e lançuar në vitin 2021 dhe menaxhohet dhe operohet nga TechSolutions Group Limited. Bizzo pranon lojtarë nga Kanadaja, Australia dhe vende të tjera ku kumari është i ligjshëm.

   Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bicoins Pranohen
   • Libri sportiv i disponueshëm
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Miqësore për celularin
   • Bicoins Pranohen
   • Libri sportiv i disponueshëm

   Një nga më të fundit dhe më premtues kazinove online është Wazamba; një sipërmarrje filloi në 2019. Kazinoja përfundoi si kazinoja e dytë më e mirë e re në 2019 në çmimet e shquara Ask Gamblers. Wazamba është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator i njohur i kazinove në internet i licencuar në juridiksionin e Curacao.

   Deri në 1000 dollarë + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Oferta bonus mirëseardhjeje
   • 3500 lojëra
   • Ofrohet luajtje e menjëhershme

   Është një nga faqet më të reja në arenën e lojërave të fatit që hapi dyert në 2019. Në pronësi të Araxio Development NV dhe operuar nga 7StarsPartners, Nomini Casino ofron alternativa më emocionuese për lojtarët në internet. Kazinoja me temë frutash paraqet një portofol përfitimesh inovative për lojëra moderne. Lojtarët që kërkojnë një holl shumëngjyrësh do t'i pëlqejnë personazhet e tij të çuditshëm.

   Deri në 5000 $/€
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Zgjedhje masive e Playtech
   • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
   • Kazino premium
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Zgjedhje masive e Playtech
   • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
   • Kazino premium

   Mansion Casino u themelua në vitin 2003 dhe u lançua në vitin 2004 nga një grup investitorësh privatë. Aktualisht, ata operojnë katër site lojërash, secila me markën dhe identitetin e vet të veçantë.

   Merrni mbi 2000 € + 100 rrotullime falas
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Spin Samurai është një nga kazinotë më të fundit në internet. Themeluar në vitin 2020, është në pronësi dhe drejtuar nga Dama NV Ky operator i njohur drejton dhjetëra kazino online, duke përfshirë BitStarz Casino, GetSlots dhe Golden Star Casino.

    Deri në 700 dollarë + 40 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Bastet e kazinosë dhe sporteve
    • Sportet virtuale
    • Rrotullime pa besnikëri
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Bastet e kazinosë dhe sporteve
    • Sportet virtuale
    • Rrotullime pa besnikëri

    Betmaster është një operator kazinoje dhe një libralidhës në internet i themeluar në Estonia. Kazinoja ka një licencë nga Curacao që garanton drejtësinë e lojërave. Për më tepër, kazino përdor kodimin më të fundit SSL që siguron mbrojtje dhe konfidencialitet për klientët e tyre.

    Deri në 1000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     BetTilt Casino përdor softuerin e avancuar të lojërave për të ofruar një përvojë argëtuese dhe të jashtëzakonshme lojrash. Kazinoja u lançua në vitin 2016, dhe që atëherë ajo është ende e fortë. Këtu mund të gjeni disa nga lojërat më të mira të kazinosë dhe mund ta përdorni faqen në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, suedisht, portugeze, japoneze, spanjolle, italiane dhe finlandeze.

     300 €/1BTC + 100 rrotullime falas
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Pranon kriptomonedhën
     • Shumë gjuhë
     • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Pranon kriptomonedhën
     • Shumë gjuhë
     • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

     Bao Casino është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2018, por ato mbulojnë gjithçka që kemi për të thënë. Mund të gjeni lojëra elektronike dhe tregtarë të drejtpërdrejtë, lojëra tavoline dhe kripto. Kazinoja ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar dhe ato ofrojnë mbështetje për klientët 24/7.

     Deri në 5000 €
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      Megapari është një kazino mjaft e re që u lançua në vitin 2019. Platforma operohet nga kompania Orakum NV dhe për ta bërë atë konkurruese ata kanë shtuar disa nga veçoritë dhe komponentët më të mirë. Për më tepër, dizajni i kazinosë është i këndshëm për syrin dhe struktura e saj lejon navigim dhe përdorim të lehtë.

      Deri në 300 dollarë + 150 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Kazino e re në internet
      • Më shumë se 6000 lojëra
      • Seksione të shumta të lojërave elektronike
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Kazino e re në internet
      • Më shumë se 6000 lojëra
      • Seksione të shumta të lojërave elektronike

      JVSpin Casino është themeluar në vitin 2020. Pavarësisht se është mjaft e re në industrinë e lojërave të fatit në internet, JVSpin është bërë mjaft popullor dhe ka më shumë se 7000 lojëra nga ofrues dhe kategori të ndryshme. Për të përmendur disa: kazino ofron automate klasike dhe video, keno, blackjack, ruletë, poker, lojëra elektronike 3D, baccarat, bingo, megaways, jackpot, para dhe çmime, lojëra të reja dhe më shumë.

      Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Shpërblime VIP
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Ofrohen çmime të rastësishme
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Shpërblime VIP
      • Kazino me letra me gërvishtje
      • Ofrohen çmime të rastësishme

      Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

      Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • Oferta bonus mirëseardhjeje
      • Libri sportiv në dispozicion
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • Oferta bonus mirëseardhjeje
      • Libri sportiv në dispozicion

      E themeluar në vitin 2019, Rabona është ndër kazinotë më të mira për kumarxhinjtë e gjithanshëm. Kazinoja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, i njëjti operator pas Zet Casino, Kazino Frumzi, Kazino Casinia, Kazino Campobet, Kazino Alf, Campobet , dhe Kazino Wazamba, ndër të tjera . Rabona është e licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao .

      Deri në 750 dollarë + 200 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Gama e gjerë e lojërave popullore
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Miqësore për celularin
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Gama e gjerë e lojërave popullore
      • Kazino shumëgjuhëshe
      • Miqësore për celularin

      Një nga kazinotë më të mira në internet që zotërohet dhe operohet nga Araxio Development NV është BoaBoa Casino. Kjo sipërmarrje është në biznes që nga viti 2017. E licencuar dhe e rregulluar në juridiksionin e Curacao me mirësjellje të një licence Antillephone NV, përfshijnë kazinotë motra të BoaBoa Kazino Malina , Kazino Casinia, Kazino Cadoola , BuranCasino dhe Zet Casino.

      Deri në 500 € + 200 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Lojërat më të fundit në ofertë
      • Bonuset bujare të mirëseardhjes
      • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Lojërat më të fundit në ofertë
      • Bonuset bujare të mirëseardhjes
      • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

      Themeluar në vitin 2017, MalinaCasino është ndër më të mirat kazinove online sot. Sipërmarrja është në pronësi dhe operuar nga Araxio Development NV, një operator me reputacion i kazinosë që zotëron dhe operon gjithashtu BuranCasino, Zet Casino, Kazino Alf , YoyoCasino, dhe Kazino Cadoola. Ajo është e licencuar në juridiksionin e Curacao dhe operon duke përdorur një nënlicencë nga Antillephone NV Curaçao.

      100% deri në 400 EUR/USD + 200 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Politikë transparente
      • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
      • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Politikë transparente
      • Shumëllojshmëri e gjerë lojërash
      • Nuk ka tarifa shtesë për depozitat

      LevelUp Casino është ndër sipërmarrjet e reja të nisura nga operatori i njohur i lojërave të fatit Dama NV, i cili gjithashtu drejton BitStarz Casino, Kingdom Casino, BaoCasino , dhe Kazino Oshi. Është licencuar në juridiksionin e Curacao nga Antillephone NV Themeluar në vitin 2020, LevelUp Casino është sot një nga më të mirat kazinotë celulare mirësjellje e qasjes së saj mobile-first.

      Deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Oferta VIP
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Miqësore për celularin
      • Bonuse bujare
      • Oferta VIP

      Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

      100% Deri në 150 € + 150 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Trajtim VIP
      • Bonuse bujare
      • Metodat e pagesës së menjëhershme
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Trajtim VIP
      • Bonuse bujare
      • Metodat e pagesës së menjëhershme

      DuxCasino është një kazino e besuar në internet që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka vetëm 2 vjet në biznes, DuxCasino ka arritur shpejt të bëhet një platformë e rëndësishme e lojërave të fatit në internet që ofron një përvojë unike të lojërave për lojtarin e saj.

      Deri në 200 dollarë + 100 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
      • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
      • SSL i koduar
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Instant-Play, i disponueshëm në të gjitha platformat!
      • Depozita e shpejtë e parave të gatshme
      • SSL i koduar

      Përpara se t'i bashkoheni kazinosë në internet HeySpin, mund të pyesni veten se çfarë ofron ajo që është e ndryshme nga kazinotë e tjera në internet. Epo, HeySpin ju mirëpret në një ndërfaqe miqësore për përdoruesit. Është dëshira e çdo lojtari që të lundrojë pa probleme nëpër një faqe kazinoje. Në krye të dizajnit, HeySpin do t'ju japë akses në shumë lojëra dhe ofrues softuerësh.

      Bonus 200% + 30 rrotullime falas dhe më shumë
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Depozita minimale 2 dollarë
      • Fitoni çmime si vegla
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Depozita minimale 2 dollarë
      • Fitoni çmime si vegla

      Slottica është vendi i përsosur për entuziastët e lojërave të fatit. Kazino ka të bëjë me cilësinë, risinë, sigurinë, besueshmërinë, një gamë të gjerë lojërash, dhe ky nuk është kufiri. Ka gjithçka që i nevojitet çdo lojtari modern: automat cilësorë, zhvillues softuerësh me reputacion, lojëra të reja dhe shumëllojshmëria e tyre e madhe, lojëra elektronike të mira për pagesë, bonuse pa depozite, sportet kibernetike, sportet virtuale dhe shumë më tepër. Kushtet e thjeshta të tërheqjes dhe më e rëndësishmja, absolutisht e sigurt.

      Deri në 3000 dollarë + 100 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
      • Sportet virtuale të disponueshme
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7 e disponueshme
      • Shumëllojshmëri Lojërash të Mëdha
      • Sportet virtuale të disponueshme

      Spinamba Casino është një kazino super e ndritshme me një temë të pazakontë. Ajo padyshim dallohet me dizajnin e saj midis kazinove të tjera në internet. Faqja përmban makineri klasike dhe më moderne, një numër prej më shumë se 1 000, dhe të gjitha kanë parametra dhe raunde të ndryshme të lojës. Lojtarët mund të gjejnë atë që kërkojnë: ofrues të mirënjohur, aftësinë për të luajtur në Kazino Live, pagesa të shpejta, lojëra të ndershme dhe sigurisht bonuse tërheqëse. Një lojtar do të marrë kënaqësi maksimale dhe do të jetë në gjendje të fitojë para. Kazinoja është e qëndrueshme edhe pse e re, ka një zgjedhje të monedhave, luani në modalitetin demo.

      Deri në 200 € + 60 rrotullime
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Në dispozicion në shumë vende
      • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Në dispozicion në shumë vende
      • Ofertë e madhe e bonusit dhe rrotullimeve falas

      CasinoIn u krijua në 2015, por nuk u lançua deri në vitin 2019. Ekipi që qëndron pas kazinosë donte të kishte produktin më të mirë përpara se ta prezantonte atë te klientët dhe ata bënë një punë të shkëlqyer, duhet ta pranojmë. Tani, CasinoIn ofron një seksion të gjallë bastesh që u siguron lojtarëve të tij gjithçka që ata kërkojnë në një kazino online.

      Deri në 400 € + 150 rrotullime falas
      Shfaq më pakShfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7
      • Shumë monedhë
      • Prodhuar ne Gjermani
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë
      • Mbështetje 24/7
      • Shumë monedhë
      • Prodhuar ne Gjermani

      N1 Interactive Ltd zotëron dhe drejton Das Ist Casino, faqja e internetit e të cilit rregullohet dhe licencohet nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kjo kazino me origjinë gjermane ka qenë në industrinë e lojërave që nga viti 2005. Kumarxhinjtë në mbarë botën e njohin atë për ofrimin e një prej grupeve më të mëdha të lojërave kazino tërheqëse, me siguri të ndershme, me karakteristika unike.

      Shfaq më shumë
      Shfaq më pak

      Kazinotë online ofrojnë shumë bonuse si për lojtarët ekzistues ashtu edhe për ata të rinj. Dy nga llojet më të njohura të bonuseve janë të mirëseardhura dhe të rifreskohen bonuset.

      Shfaq më shumë

      Në ditët e sotme, lojtarët mund të gjejnë shumë oferta bonus në kazinotë në internet që mund t'u japin atyre shpërblime shumë bujare, si rrotullime falas, shpërblime në para, kthim parash dhe shumë të tjera. Një nga promovimet më të njohura që kazinotë ofrojnë më shpesh është bonusi i ringarkimit. Gjetja e bonusit më të mirë të ringarkimit mund të ketë një ndikim të rëndësishëm në përvojën tuaj të lojërave dhe falimentimin. Në këtë artikull, ne do t'ju japim disa këshilla se si të gjeni dhe zgjidhni bonusin më të mirë të ringarkimit për nevojat tuaja.

      Shfaq më shumë

      Si lojtar i kazinosë, një nga përfitimet që mund të hasni është bonusi i ringarkimit. Bonuset e ringarkimit janë stimuj që kazinotë u ofrojnë lojtarëve për të bërë një depozitë pas depozitimit të parë. Bonusi zakonisht vjen në formën e një përqindjeje të depozitës suaj dhe mund të përdoret për të luajtur lojëra, por ka kërkesa për bast. Ashtu si shumica e promovimeve të kazinosë, ofertat e rifreskimit kanë avantazhe dhe disavantazhe që do t'ju ndihmojnë të vendosni nëse ia vlen apo jo.

      Shfaq më shumë

      Bonusi i rimbushjes së kazinosë është një nga bonuset më të kërkuara në botën e lojërave të fatit. Siç mund ta dëgjoni nga emri, është një bonus që merrni kur rifreskoni llogarinë tuaj me një depozitë tjetër. Shumë kazino online po ofrojnë paketa të mirëseardhjes, që është një bonus depozite për dy depozitat e para, megjithatë bonusi i rimbushjes përdoret më shumë si një mënyrë për të joshur bazën e klientëve në përgjithësi për të bërë një depozitë tjetër.

      Jo shumë sajte po shtyjnë aq shumë për bonuset e ringarkimit sepse ato janë mjaft të rralla. Megjithatë, këtu është dyqani juaj i vetëm për rimbushjen e bonuseve në kazinotë online.

      Lexoni rishikimet tona për kazinotë që ofrojnë bonuse të shkëlqyera të rifreskimit:

      Section icon
      Rifresko Bonuset

      Rifresko Bonuset

      Bonusi i parë që një lojtar do të hasë kur bashkohet me një kazino në internet është një bonus i mirëpritur, e cila është një nxitje për të inkurajuar një klient të mundshëm për të krijuar një llogari me një kazino të caktuar. Zakonisht, kjo është në formën e kazinosë që përputhet me depozitën e klientit ose tërësisht ose në një përqindje të caktuar.

      Megjithatë, sapo një kazino në internet të ketë tërhequr një lojtar të ri, ata më pas duan t'i mbajnë atje dhe këtu vijnë bonuset e ringarkimit. Bonuset e ringarkimit u ofrohen klientëve ekzistues që kanë bërë tashmë një depozitë si një mënyrë për të shpërblyer besnikërinë e tyre.

      Një shembull i drejtpërdrejtë i një bonusi të rimbushjes së kazinosë mund të jetë, që një lojtar merr një bonus prej 50% deri në $50 për depozitimin e parave në llogarinë e tij. Pra, nëse lojtari depoziton 50 dollarë, kazinoja do të shtojë 25 dollarë, që do të thotë se 75 dollarë në total depozitohen në llogarinë e lojtarit.

      Rifresko Bonuset
      Shndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërteta

      Shndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërteta

      Bukuria e vërtetë e bonuseve të rimbushjes së kazinosë është se me pak njohuri, ato mund të jenë një burim të ardhurash.

      Pika e fillimit është të përcaktohet nëse një ofertë e rimbushjes është vërtet fitimprurëse dhe si rrjedhim ia vlen të përfitohet. Gjëja kritike për të bërë është së pari të lexoni plotësisht termat dhe kushtet e tij, duke i kushtuar vëmendje të veçantë dy faktorëve; kufiri maksimal i bonusit dhe norma e bastit.

      Një bonus i përputhur 500% mund të duket si një propozim joshëse, por nëse bonusi maksimal është vetëm 100 dollarë, atëherë shuma maksimale që mund të fitohet nga ai promovim do të jetë 100 dollarë.

      Megjithatë, një bonus prej 50% mund të tingëllojë më pak mbresëlënës, por nëse bonusi maksimal është 200 dollarë, atëherë një lojtar, në teori, mund të fitojë dyfishin e shumës në krahasim me ofertën e parë.

      Por një lojtar duhet të marrë parasysh gjithashtu kërkesën e bastit.:

      Një kërkesë 40x e basteve me një bonus prej 400 dollarësh do të thotë që një lojtar duhet të vë bast 16,000 dollarë në total. Ndërsa një kërkesë e basteve 20 herë me një bonus prej 300 dollarësh do të kërkonte që një lojtar të vinte një shumë më të ulët prej 6,000 dollarësh.

      Një avantazh kryesor nga kjo është që lojtarët duhet të dinë se sa mund të fitojnë dhe sa mund të përballojnë të bastojnë përpara se të vendosin nëse një ofertë rimbushje është potencialisht fitimprurëse për ta apo jo.

      Pasi të jetë vendosur kjo dhe të merret bonusi, një lojtar duhet të përmbushë të gjitha kërkesat e kazinosë, siç përshkruhet në termat dhe kushtet e saj, përpara se të tërheqë ndonjë para.

      Shpesh mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të zbuloni se cila prej lojërave të kazinosë në internet të ofruara e ka atë vlera më e mirë e Kthimit te Lojtari (RTP). RTP i referohet përqindjes totale të parave që një lojtar pritet të fitojë nga shuma që ka vënë bast. Kjo mund të ndryshojë nga kazino në kazino dhe nga loja në lojë.

      Nëse një lojtar mund të zgjedhë një kazino në internet me oferta të mira ringarkimi dhe më pas të zgjedhë lojërat më të mira për të vënë bast bonusin që merr, ai ka një shans më të mirë për ta kthyer një bonus të rimbushjes në para të vërteta.

      Shndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërteta
      Varësia nga kumari

      Varësia nga kumari

      Nëse e gjeni veten ose dikush përreth po lufton me një varësi, ju lutemi kontaktoni GamCare.

      Varësitë nga kumari mund të jenë të vështira për t'u dalluar, kështu që ju lutemi sigurohuni që ta bëni gjithmonë luaj me përgjegjësi.

      Varësia nga kumari

      Të rejat e fundit

      Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte
      2023-05-23

      Kërkoni deri në $250 bonus Rifreskoni në National Casino këtë të premte

      National Casino është një nga faqet kryesore të kazinove në Evropë. Kjo kazino është e famshme për mijëra lojërat e saj me cilësi të lartë dhe furnizimin e pafund të programeve të besnikërisë. Pra, CasinoRank ka monitoruar nga afër kazinonë për të gjetur se çfarë mund të pretendoni këtë fundjavë. Kazino Kombëtare ofron një bonus ringarkimi të së premtes që mund të arrijë 250 dollarë. Ky postim shqyrton çdo aspekt të këtij shpërblimi, duke përfshirë depozitën minimale, kërkesat e basteve, lojërat kualifikuese dhe më shumë.

      Nxitoni dhe kërkoni bonusin e rifreskimit prej 700 € të Wazamba këtë fundjavë!
      2023-05-09

      Nxitoni dhe kërkoni bonusin e rifreskimit prej 700 € të Wazamba këtë fundjavë!

      Wazamba është një faqe kumari shumë e vlerësuar në skenën e iGaming. Kjo kazino në internet ka marrë disa çmime, duke përfshirë listën e shkurtër të kazinosë më të mirë 2019 në AskGamblers dhe Innovation in Casino Winner 2020 në SBC Awards. Wazamba është e famshme për përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave RNG dhe live kazino, si dhe bonuset javore për lojtarët besnikë. Pra, ky udhëzues i shkurtër do t'ju prezantojë me bonusin e vazhdueshëm të rimbushjes prej 700 € të kazinosë çdo fundjavë.

      FAQ

      Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

      A janë të gjitha të njëjtat bonuset pa ringarkim?

      Jo, çdo bonus pa ringarkim është i ndryshëm dhe shpërblimet varen nga çdo bonus unik i ringarkimit.

      A mund të fitoni para nga bonuset e ringarkimit?

      Jo, megjithatë çdo bonus rimbushje ka terma dhe kushte unike dhe çdo strategji e lojërave të fatit që mbështetet vetëm në bonuset e ringarkimit do të dështojë.

      Cilat janë termat dhe kushtet për bonuset e ringarkimit?

      Të gjitha bonuset e ringarkimit kanë një grup unik termash dhe kushtesh, ju do të gjeni termat dhe kushtet specifike me çdo bonus.

      Çfarë bonusi të veçantë rifreskimi mund të gjej këtu me OnlineCasinoRank?

      Ekzistojnë një numër i bonuseve unike të ringarkimit që mund të gjenden brenda Kazino Rank. Kërkoni nëpër ofertat tona për më shumë.

      A ka ndonjë kufizim nëse luaj me një bonus ringarkimi?

      Kazinotë kanë fuqinë e plotë për të anuluar fitimet tuaja nëse luani lojëra të kufizuara me një bonus ringarkimi. Është shumë e rëndësishme që të lexoni termat dhe kushtet e bonusit të rifreskimit përpara se ta pranoni atë.