Bonusi i rimbushjes kryesore 2023

Një bonus i rimbushjes është një bonus popullor i kazinosë që u ofrohet klientëve që kanë bërë tashmë një depozitë. Kjo është një mënyrë se si kazinotë në internet shpërblejnë klientët e tyre besnikë që bëjnë depozita të rregullta. Shumica e kazinove në internet u japin klientëve një bonus depozite të parë pasi të kenë përfunduar depozitën e tyre të parë. Megjithatë, me bonusin e ringarkimit, klientët mund të vendosen në një kazino në vend që të bëjnë blerje sa herë që duan të shijojnë bonusin.

Për shkak se bonusi i rifreskimit të kazinosë nuk është i disponueshëm në të gjitha faqet, është e nevojshme të keni informacione për kazinotë më të mira në internet ku lojtarët mund të marrin një bonus rifreskues.

Bonusi i rimbushjes kryesore 2023
Rifresko BonusetShndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërtetaVarësia nga kumari

Bonusi i rimbushjes së kazinosë është një nga bonuset më të kërkuara në botën e lojërave të fatit. Siç mund ta dëgjoni nga emri, është një bonus që merrni kur rifreskoni llogarinë tuaj me një depozitë tjetër. Shumë kazino online po ofrojnë paketa të mirëseardhjes, që është një bonus depozite për dy depozitat e para, megjithatë bonusi i rimbushjes përdoret më shumë si një mënyrë për të joshur bazën e klientëve në përgjithësi për të bërë një depozitë tjetër.

Jo shumë sajte po shtyjnë aq shumë për bonuset e ringarkimit sepse ato janë mjaft të rralla. Megjithatë, këtu është dyqani juaj i vetëm për rimbushjen e bonuseve në kazinotë online.

Lexoni rishikimet tona për kazinotë që ofrojnë bonuse të shkëlqyera të rifreskimit:

Section icon
Rifresko Bonuset

Rifresko Bonuset

Bonusi i parë që një lojtar do të hasë kur bashkohet me një kazino në internet është një bonus i mirëpritur, e cila është një nxitje për të inkurajuar një klient të mundshëm për të krijuar një llogari me një kazino të caktuar. Zakonisht, kjo është në formën e kazinosë që përputhet me depozitën e klientit ose tërësisht ose në një përqindje të caktuar.

Megjithatë, sapo një kazino në internet të ketë tërhequr një lojtar të ri, ata më pas duan t'i mbajnë atje dhe këtu vijnë bonuset e ringarkimit. Bonuset e ringarkimit u ofrohen klientëve ekzistues që kanë bërë tashmë një depozitë si një mënyrë për të shpërblyer besnikërinë e tyre.

Një shembull i drejtpërdrejtë i një bonusi të rimbushjes së kazinosë mund të jetë, që një lojtar merr një bonus prej 50% deri në $50 për depozitimin e parave në llogarinë e tij. Pra, nëse lojtari depoziton 50 dollarë, kazinoja do të shtojë 25 dollarë, që do të thotë se 75 dollarë në total depozitohen në llogarinë e lojtarit.

Rifresko Bonuset
Shndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërteta

Shndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërteta

Bukuria e vërtetë e bonuseve të rimbushjes së kazinosë është se me pak njohuri, ato mund të jenë një burim të ardhurash.

Pika e fillimit është të përcaktohet nëse një ofertë e rimbushjes është vërtet fitimprurëse dhe si rrjedhim ia vlen të përfitohet. Gjëja kritike për të bërë është së pari të lexoni plotësisht termat dhe kushtet e tij, duke i kushtuar vëmendje të veçantë dy faktorëve; kufiri maksimal i bonusit dhe norma e bastit.

Një bonus i përputhur 500% mund të duket si një propozim joshëse, por nëse bonusi maksimal është vetëm 100 dollarë, atëherë shuma maksimale që mund të fitohet nga ai promovim do të jetë 100 dollarë.

Megjithatë, një bonus prej 50% mund të tingëllojë më pak mbresëlënës, por nëse bonusi maksimal është 200 dollarë, atëherë një lojtar, në teori, mund të fitojë dyfishin e shumës në krahasim me ofertën e parë.

Por një lojtar duhet të marrë parasysh gjithashtu kërkesën e bastit.:

Një kërkesë 40x e basteve me një bonus prej 400 dollarësh do të thotë që një lojtar duhet të vë bast 16,000 dollarë në total. Ndërsa një kërkesë e basteve 20 herë me një bonus prej 300 dollarësh do të kërkonte që një lojtar të vinte një shumë më të ulët prej 6,000 dollarësh.

Një avantazh kryesor nga kjo është që lojtarët duhet të dinë se sa mund të fitojnë dhe sa mund të përballojnë të bastojnë përpara se të vendosin nëse një ofertë rimbushje është potencialisht fitimprurëse për ta apo jo.

Pasi të jetë vendosur kjo dhe të merret bonusi, një lojtar duhet të përmbushë të gjitha kërkesat e kazinosë, siç përshkruhet në termat dhe kushtet e saj, përpara se të tërheqë ndonjë para.

Shpesh mënyra më e mirë për ta bërë këtë është të zbuloni se cila prej lojërave të kazinosë në internet të ofruara e ka atë vlera më e mirë e Kthimit te Lojtari (RTP). RTP i referohet përqindjes totale të parave që një lojtar pritet të fitojë nga shuma që ka vënë bast. Kjo mund të ndryshojë nga kazino në kazino dhe nga loja në lojë.

Nëse një lojtar mund të zgjedhë një kazino në internet me oferta të mira ringarkimi dhe më pas të zgjedhë lojërat më të mira për të vënë bast bonusin që merr, ai ka një shans më të mirë për ta kthyer një bonus të rimbushjes në para të vërteta.

Shndërroni bonuset e rifreskimit në para të vërteta
Varësia nga kumari

Varësia nga kumari

Nëse e gjeni veten ose dikush përreth po lufton me një varësi, ju lutemi kontaktoni GamCare.

Varësitë nga kumari mund të jenë të vështira për t'u dalluar, kështu që ju lutemi sigurohuni që ta bëni gjithmonë luaj me përgjegjësi.

Varësia nga kumari

FAQ

Gjithçka që duhet të dini për kazinotë

A janë të gjitha të njëjtat bonuset pa ringarkim?

Jo, çdo bonus pa ringarkim është i ndryshëm dhe shpërblimet varen nga çdo bonus unik i ringarkimit.

A mund të fitoni para nga bonuset e ringarkimit?

Jo, megjithatë çdo bonus rimbushje ka terma dhe kushte unike dhe çdo strategji e lojërave të fatit që mbështetet vetëm në bonuset e ringarkimit do të dështojë.

Cilat janë termat dhe kushtet për bonuset e ringarkimit?

Të gjitha bonuset e ringarkimit kanë një grup unik termash dhe kushtesh, ju do të gjeni termat dhe kushtet specifike me çdo bonus.

Çfarë bonusi të veçantë rifreskimi mund të gjej këtu me OnlineCasinoRank?

Ekzistojnë një numër i bonuseve unike të ringarkimit që mund të gjenden brenda Kazino Rank. Kërkoni nëpër ofertat tona për më shumë.

A ka ndonjë kufizim nëse luaj me një bonus ringarkimi?

Kazinotë kanë fuqinë e plotë për të anuluar fitimet tuaja nëse luani lojëra të kufizuara me një bonus ringarkimi. Është shumë e rëndësishme që të lexoni termat dhe kushtet e bonusit të rifreskimit përpara se ta pranoni atë.