DuxCasino Rishikimi 2024 - Payments

DuxCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
BonusBonus 150 $ + 150 rrotullime falas
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Trajtim VIP
Bonuse bujare
Metodat e pagesës së menjëhershme
DuxCasino is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Ndër veçoritë më të mira të DuxCasino është fakti që kjo kazino në internet u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri të gjerë të metodave të depozitimit dhe tërheqjes. Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtari mund të jetë i sigurt duke ditur se informacioni i tyre i ndjeshëm është i sigurt dhe jashtë duarve të palëve të treta të padëshiruara. Mënyrat e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes së lojtarit.

Lojtarët e regjistruar në DuxCasino kanë lirinë të depozitojnë dhe tërheqin fonde sa herë që dëshirojnë. Nëse ata po kërkojnë të tërheqin fitimet që kanë bërë me një nga bonuset e disponueshme (Bonus Weclome, Rrotullime Falas të së Martës, Rimbushje e Fundjavës dhe Bonus High Roller), ata duhet të jenë të vetëdijshëm se këto bonuse vijnë me kushte dhe kushte të caktuara. që duhen plotësuar.

Ndër T&C më të rëndësishme janë kërkesat e basteve, kështu që lojtarët duhet t'u kushtojnë vëmendje këtyre detajeve. Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin në DuxCasino është vendosur në $20 dhe $30, në varësi të mënyrës së pagesës.

Sa i përket shumës maksimale, lojtarët mund të tërheqin ose 4,000 dollarë, 6,000 dollarë ose 10,000 dollarë, përsëri në varësi të mënyrës së pagesës.

Gjithashtu, DuxCasino ka vendosur kufijtë e tërheqjes në 2,500 dollarë në ditë, 7,500 dollarë në javë dhe 15,000 dollarë në muaj. Ka përjashtime të caktuara për lojtarët VIP, të cilët lejohen të tërheqin shuma shumë më të mëdha.

Sa i përket depozitave, lojtarët e regjistruar në DuxCasino mund të bëjnë një depozitë minimale prej $20, ndërsa maksimumi varion nga $4,000 në $10,000, në varësi të mënyrës së pagesës.

Lojtarët që duan të tërheqin fondet nga fondet e tyre duhet së pari të verifikojnë ato fonde. Për fat të mirë, ky proces në DuxCasino është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe do të zgjasë jo më shumë se disa minuta.

Gjatë procesit të regjistrimit, DuxCasino do t'u kërkojë lojtarëve të dërgojnë disa dokumente që mund të konfirmojnë adresën e tyre fizike dhe emrin e vërtetë. Pasi lojtari të dërgojë dokumentet e kërkuara, kazinoja në internet do të verifikojë menjëherë llogarinë e tyre dhe do të lejohet të tërheqë para me lehtësi.

Nëse lojtarët kanë disa probleme në lidhje me depozitimin ose tërheqjen, ata mund të kontaktojnë ekipin e mbështetjes së klientit të kazinosë. Ky ekip i mbështetjes së klientit mund të arrihet përmes Live Chat ose duke plotësuar një formular kontakti. Ekipi i mbështetjes së klientit do të përgjigjet sa më shpejt të jetë e mundur.

Në rastin e një mosmarrëveshjeje midis lojtarit dhe DuxCasino, lojtari mund të kontaktojë gjithmonë me Autoritetin e Lojërave të Maltës. Ky organ qeverisës licencon dhe rregullon DuxCasino dhe ka fuqinë të merret me çdo mosmarrëveshje që mund të shfaqet.

Depozitat në DuxCasino janë të menjëhershme dhe nuk kërkojnë asnjë tarifë. Tërheqjet vijnë gjithashtu pa asnjë tarifë, por koha e përpunimit varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës. Transfertat bankare përpunojnë transaksionet brenda 5 ditëve të punës, ndërsa pjesa tjetër e mënyrave të pagesës në dispozicion vijnë me një kohë përpunimi të menjëhershëm.