Rishikimi i kazinosë Play Million

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100 €
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Herën e parë që regjistroheni për një llogari në PlayMillion, do të merrni një bonus mirëseardhjeje në tre depozitat tuaja të para deri në 300 dollarë në total. Kërkesat e bastit për shumën e bonusit janë 30 herë. Ju keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit pasi të pranoni ofertën e bonusit.

Lista e plotë e bonuseve të Play Million
+2
+0
Mbyll
Games

Games

PlayMillion u ofron lojtarëve një sërë lojërash nga ofrues të shumtë. E vetmja gjë që duhet të bëni është të krijoni një llogari me para reale, të depozitoni fonde në bilancin tuaj dhe të filloni të eksploroni.

Software

Kazino online Play Million ka një përzgjedhje të gjerë të lojërave NetEnt, e cila ka qenë shumë e njohur gjatë dy viteve të fundit. Disa nga kompanitë e softuerëve të mesëm janë këtu, por neve na mungojnë gjigantët. Microgaming dhe Playtech nuk janë në listën e kompanive të softuerit.

Payments

Payments

Mënyra të ndryshme pagese janë në dispozicion në PlayMillion. Kazinoja bën gjithçka që është në fuqinë e saj për t'i mbajtur klientët e saj të kënaqur dhe sjellja e metodave të shpejta, të përshtatshme dhe të besueshme të pagesës është një nga gjërat thelbësore që një kazino mund të ofrojë.

Deposits

Një nga veçoritë më të rëndësishme të kazinove në internet PlayMillion është fakti që ju mund të depozitoni shpejt dhe sigurt. Ato ofrojnë mënyra të ndryshme pagese dhe transaksione të shpejta dhe të besueshme.

Withdrawals

Tërheqja në PlayMillion është e shpejtë dhe e lehtë. Pasi të kërkoni të tërheqni fondet tuaja, ato do të jenë në pritje për 24 orë. Gjatë kësaj kohe ju mund të anuloni tërheqjen nëse dëshironi dhe paratë do të kreditohen në llogarinë tuaj të lojtarit. Shuma minimale e tërheqjes është 20 dollarë.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Banorët nga disa vende nuk janë në gjendje të hapin një llogari në PlayMillion. Arsyet mund të jenë të ndryshme për çdo vend, por në përgjithësi, kjo është për shkak të disa kufizimeve ligjore. Këto janë vendet që janë përjashtuar nga PlayMillion, Australia, Belgjika, Bullgaria, Qiproja, Republika Çeke, Estonia, Franca, Greqia, Hungaria, Izraeli, Italia, Lituania, Meksika, Polonia, Portugalia, Rumania, Singapori, Sllovenia, Spanja, Turqia , dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk do të jenë në gjendje të hapin një llogari në PlayMillion Casino.

Languages

Ashtu si metodat e depozitimit, kazino online Play Million fton botën. Lista e gjuhëve për të zgjedhur është e madhe. Ata duhet të jenë një nga kazinotë më mikpritëse kur bëhet fjalë për gjuhët. Shumë gjuhë të mbështetura është, natyrisht, një gjë e mirë. Vlerësimi më i mirë këtu.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Play Million . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Play Million dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Play Million ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Siguria e klientit është një përparësi në kazinonë PlayMillion. Kazinoja përmban një certifikatë enkriptimi 128 SSL e cila garanton mbrojtjen e të dhënave tuaja personale dhe financiare. Lojërat në kazino auditohen në mënyrë të pavarur nga iTech Labs çdo muaj. Kjo i siguron secilit lojtar që do të ketë një shans të drejtë për të fituar.

Responsible Gaming

Në momentin që krijoni llogarinë tuaj në PlayMillion, do të keni mundësinë të kufizoni shumën e depozitës tuaj ditore, javore ose mujore. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që ju lejon të kontrolloni lojërat tuaja edhe para se të filloni të bëni depozita.

About

About

PlayMillion bëri debutimin e tij në treg në vitin 2012 dhe deri më sot ofron përvojë të nivelit të lartë të kazinosë në të gjitha pajisjet tuaja. Arsenali i lojës i PlayMillion është zgjeruar në mënyrë dramatike gjatë viteve. Tani, ju mund të eksploroni mbi 1300 lojëra që ofrojnë disa çmime të shkëlqyera.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2011

Account

Mund të hapni një llogari në PlayMillion në tre hapa të thjeshtë. Duhet të klikoni në skedën Regjistrohu në këndin e sipërm djathtas të ekranit tuaj. Ju do të duhet të vendosni të dhënat tuaja personale si emrin, adresën dhe adresën e emailit. Pasi të keni mbaruar me atë pjesë, mund të hyni në llogarinë tuaj të re.

Support

Play Million kazino online na mbështet përmes bisedës live, e cila funksionon shkëlqyeshëm. Ata gjithashtu kanë një postë mbështetëse dhe një telefon mbështetës ndërkombëtar. Kjo është pak më e mirë se shumica e kazinove, pse mendojmë se janë mbi mesataren në opsionet e mbështetjes. Ne patëm pak vonesë me tërheqjen tonë, por kjo ndodh kudo herë pas here.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Play Million . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Play Million . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

PlayMillion ka shumë për t'u ofruar lojtarëve të rinj dhe klientëve të tyre ekzistues gjithashtu. Nëse ende nuk keni një llogari, ju këshillojmë të hapni një dhe të përfitoni nga oferta bujare e mirëseardhjes.

FAQ

Këtu është një koleksion i madh i pyetjeve të bëra shpesh nga lojtarët e Play Million.f

Live Casino

Live Casino

Kur luani, le të themi blackjack, kundër një kompjuteri ndoshta ju mungojnë zërat, tregtari dhe ndërveprimi që merrni në një kazino të jetës reale. Epo, nëse luani lojëra Live Dealer në PlayMillion, ju jeni në të vërtetë në një kazino të vërtetë me një tregtar të vërtetë.

Mobile

Mobile

Pothuajse çdo faqe kryesore e basteve ka një aplikacion të dedikuar të disponueshëm për pajisjet portative. Këto aplikacione ofrojnë akses në të njëjtat tregje bastesh që ofrohen nëpërmjet versionit të plotë të uebit.

Affiliate Program

Affiliate Program

Faqja kryesore e PlayMillion Partners ju lejon të krijoni me lehtësi një llogari të re dhe të filloni të fitoni një komision. Do t'ju duhet të kurseni vetëm disa minuta dhe të ndani disa informacione të nevojshme me kazinonë për të krijuar llogarinë tuaj të re.