Kazinotë më të mira në internet që pranojnë WebMoney

Një listë e kazinove Webmoney me bonuse, rrotullime falas dhe programe besnikërie janë renditur më poshtë. Webmoney është një nga përpunuesit më të mëdhenj të pagesave elektronike në Rusi, sepse është i përshtatshëm, i lehtë për t'u përdorur dhe i aksesueshëm në internet. Webmoney kërkon që përdoruesit e tij të bëjnë pagesa në një nga llogaritë e tyre përpara se të zgjedhin një kazino Webmoney.

Ka gjithashtu shumë komente për secilën kazino në internet të listuar. Ato tregojnë tiparet më të rëndësishme për secilin lojtar. Bonuset e mirëseardhjes mund të jenë më shumë se një mijë euro, ndaj zgjidhni një kazino me kujdes përpara se të luani. Mos vononi; gjeni disa bonuse dhe promovime përpara se të përjetoni orë argëtimi nga kudo.

Kazinotë më të mira në internet që pranojnë WebMoney
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherPriya PatelResearcher

Rreth WebMoney

Nuk po themi se duhet të luani lojërat e kazinosë në internet. Thjesht po themi se nëse dëshironi, atëherë WebMoney është një nga mënyrat më të mira për ta bërë këtë. Kompania ekziston që nga viti 1999 dhe është e regjistruar në Rusi, kështu që ato janë legjitime. Gjithçka që ju nevojitet është një kartë krediti Visa ose MasterCard, një adresë emaili dhe pak durim me procesin e verifikimit të tyre. Mund të përdorni edhe llogarinë tuaj PayPal. WebMoney është i popullarizuar në shumë vende, duke përfshirë Rusinë, Poloninë, Gjermaninë dhe Japoninë. Pra, po, ju mund ta përshkruani atë si një mënyrë de facto për të luajtur lojëra kazino në internet me rubla ruse.

Shumë lojtarë të kazinosë përdorin WebMoney si një nga metodat e tyre të depozitimit për shkak të përfitimeve të shumta me të, duke përfshirë shpejtësinë dhe sigurinë e tij. WebMoney funksionon mirë për të gjitha faqet e kazinove në internet, duke përfshirë dhomat e pokerit.

Si të bëni një tërheqje me WebMoney

Shumë lojtarë të kazinosë preferojnë të përdorin WebMoney për tërheqje sepse metoda është më e besueshme se shumica e metodave të pagesës në internet. Për më tepër, tarifat janë të arsyeshme dhe WebMoney ka një histori më të gjatë se shumica e homologëve të tij.

Për të tërhequr fitimet duke përdorur WebMoney, hyni në llogarinë tuaj të kazinosë dhe klikoni në WebCash. Do t'ju kërkohet të futni informacionin e llogarisë tuaj WebMoney. Ju do të duhet të jepni numrin tuaj të identitetit, fjalëkalimin, pyetjen e sigurisë dhe përgjigjen. Kur të jeni identifikuar, mund të shtypni përsëri butonin WebCash për të futur një shumë parash që dëshironi të tërhiqni nga llogaria juaj e kazinosë në internet.

Pasi ta bëni këtë, zgjidhni monedhën që dëshironi pasi të konvertohet nga rubla. WebMoney është shumë i shpejtë me procesin e tij të verifikimit. Shumica e faqeve të kazinosë raportojnë se lojtarët i marrin paratë brenda 24 orëve. Po, kjo është e mrekullueshme!

Kur bëhet fjalë për kufijtë, WebMoney ka disa nga më të lartat atje. Ajo e mbyll kufirin maksimal të depozitave në 100,000 dollarë në javë dhe 5,000 dollarë në ditë që nga viti 2021. Duket sikur metoda ofron kufij shumë më të lartë se shumica e kazinove online në mbarë botën. Metoda lejon një shumë minimale të tërheqjes prej 1 RUB (që është më pak se 100 cent).

Shumë lojtarë të kazinosë në internet po pyesin, "a mund të tërhiqem duke përdorur telefonin tim celular?" Epo, WebMoney lejon të gjithë mbajtësit e llogarive të tyre të tërheqin para përmes aplikacionit celular WebMoney në lëvizje. Pra, WebMoney nuk është i disponueshëm vetëm për kompjuterët desktop, por mund të përdoret edhe në telefonat inteligjentë.

Si përfundim, WebMoney është një metodë e lehtë dhe e lehtë për t'u përdorur në internet e pagesës. Është shumë i respektuar në botën e kazinove në internet. Shumë e rekomandojnë atë si mënyrën e tyre të preferuar për të paguar për lojërat e kazinosë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi