Play Million Rishikimi 2024 - Payments

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Mënyra të ndryshme pagese janë në dispozicion në PlayMillion. Kazinoja bën gjithçka që është në fuqinë e saj për t'i mbajtur klientët e saj të kënaqur dhe sjellja e metodave të shpejta, të përshtatshme dhe të besueshme të pagesës është një nga gjërat thelbësore që një kazino mund të ofrojë.

Lajmi i mirë është se PlayMillion ofron Neteller, Skrill dhe PayPal pasi këto janë ndër metodat më të përdorura të pagesës në çdo kazino.

Lojtarët që preferojnë depozita me karta krediti mund të jenë të sigurt se ato ofrojnë gjithashtu pagesa të qeta dhe të shpejta. Ato janë metoda të vlefshme dhe të sigurta që ju lejojnë një transferim të shpejtë të fondeve, në mënyrë që të mund të përqendroheni vetëm në përvojën tuaj të lojërave. Këto janë kartat e disponueshme të kreditit të pranuara në PlayMillion:

  • VIZA
  • MASTERCARD

Kartat e debitit ofrojnë transaksione pagese pa probleme dhe u mundësojnë lojtarëve të financojnë llogaritë e tyre të kazinosë. Këto janë ato që pranohen në PlayMilion:

  • MAESTRO
  • DANKORT
  • ECOPAYZ

Pagesa maksimale

Shuma maksimale që mund të tërhiqni në PlayMillion është 10,000 dollarë çdo 30 ditë. Nëse dëshironi të tërhiqni një shumë që është më e lartë se shuma maksimale e lejuar, atëherë do të paguheni me këste mujore prej 10,000 $. Shuma maksimale që mund të tërhiqni në një transaksion është 5,000 dollarë.

Rregullat e parave të gatshme

Për të bërë një tërheqje në PlayMillion, duhet të keni bërë të paktën një depozitë të suksesshme. Tërheqjet përpunohen vetëm nëse keni një llogari me para reale dhe keni dërguar tashmë dokumente për të vërtetuar identitetin tuaj. Nëse dëshironi të shmangni ndonjë problem, atëherë ju këshillojmë të dërgoni dokumentet edhe para se të filloni të luani. Të dhënat personale të pasakta mund të rezultojnë në anulimin e të gjitha fitimeve.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni është 10,000 dollarë çdo 30 ditë. Shuma maksimale e tërheqjes për transaksion është 5,000 dollarë.

Nëse rastësisht fitoni xhekpotin, mund të duhet pak më shumë për të përpunuar kërkesën për të verifikuar fitoren.

Nuk ju lejohet të bëni një tërheqje nëse keni një bonus aktiv ose nëse nuk keni bërë ende një depozitë.

Kur kërkoni një tërheqje, do të paguheni nëpërmjet mënyrës tuaj të preferuar të pagesës. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën t'ju paguajë duke përdorur një ose më shumë nga mënyrat e pagesës të disponueshme në arkë.

Kur bëni një depozitë duke përdorur kartën tuaj të kreditit, kazinoja do të paguajë të paktën shumën e depozituar në kartën e kreditit. Shuma e mbetur do t'ju paguhet me një metodë alternative të zgjedhjes suaj.

Kur depozitoni në llogarinë tuaj duke përdorur një portofol elektronik, tërheqjet do të bëhen duke përdorur të njëjtin portofol elektronik.

Disa pagesa do t'i nënshtrohen tarifave që do të zbriten nga bilanci juaj përpara përpunimit të tërheqjes. Kjo listë do t'ju tregojë tarifat dhe kohët e tërheqjes për secilën mënyrë pagese që mund të përdorni:

  • Tërheqjet e bëra duke përdorur "Transferta me tela" i nënshtrohen tarifës prej 10 dollarësh. Tërheqjet që janë mbi 500 dollarë nuk i nënshtrohen një tarife. Kur përdorni "Transferta me tela", duhet të prisni që fondet të jenë në llogarinë tuaj midis 2 dhe 7 ditëve të punës.
  • Tërheqjet e bëra duke përdorur kartat e kreditit dhe debitit nuk i nënshtrohen asnjë tarife. Kur përdorni karta krediti ose debiti, duhet të prisni që fondet të jenë në llogarinë tuaj nga 2 deri në 7 ditë pune.
  • Kur përdorni kuletat në internet si EcoPayz, Skrill ose Neteller, tërheqja juaj nuk i nënshtrohet asnjë tarife. Kur përdorni kuletat elektronike, duhet të prisni që fondet të arrijnë në llogarinë tuaj brenda së njëjtës ditë.

PlayMillion mund të përpunojë tërheqjet përmes Trustly dhe Entercash brenda pak minutash në vende të caktuara.

Ju nuk mund të transferoni fonde midis llogarive të lojtarëve të ndryshëm.

Kur kërkoni të tërhiqni para, të njëjtat do të jenë në pritje deri në mesnatën GMT të ditës pasardhëse. Gjatë kësaj kohe ju mund të modifikoni ose anuloni kërkesën tuaj.

Gjatë kohës që përpunohet tërheqja juaj, ju do të shqyrtoheni për çdo shkelje të termave dhe kushteve. Kazinoja rezervon të drejtën të ndalojë çdo tërheqje ose të konfiskojë të gjitha fitimet dhe bonuset.

Nëse rastësisht vendosni të anuloni kërkesën tuaj për tërheqje, fondet tuaja do të rishpërndahen në llogarinë tuaj të lojtarit.

Kazinoja rezervon të drejtën të raportojë çdo transaksion të dyshimtë tek njësitë financiare përkatëse nëse ka nevojë. Nëse ata besojnë se çdo transaksion që keni bërë është i lidhur me pastrim parash ose financim të aktiviteteve terroriste.

Kazinoja rezervon të drejtën të vonojë ose të ndalojë përpunimin e një Tërheqjeje derisa të merret miratimi përfundimtar për çdo transaksion depozite të papaguar.

Të gjitha kërkesat për tërheqje duhet të dorëzohen përmes faqes së tërheqjes në softuerin e kazinosë, përndryshe ato nuk do të konsiderohen të vlefshme.