Play Million Rishikimi 2024 - About

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 100 dollarë
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
About

About

PlayMillion bëri debutimin e tij në treg në vitin 2012 dhe deri më sot ofron përvojë të nivelit të lartë të kazinosë në të gjitha pajisjet tuaja. Arsenali i lojës i PlayMillion është zgjeruar në mënyrë dramatike gjatë viteve. Tani, ju mund të eksploroni mbi 1300 lojëra që ofrojnë disa çmime të shkëlqyera.

PlayMillion ka një ofertë të bollshme regjistrimi së bashku me disa promovime të tjera që do ta bëjnë vizitën tuaj në kazino të vlefshme për pak kohë. Ata mund të thonë me krenari se ofrojnë mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre.

Sa herë që keni nevojë për ndihmë, ekipi i Mbështetjes së Klientit është në dispozicion gjatë gjithë kohës, kështu që ju mund t'i dërgoni pyetjet tuaja sa herë që të keni nevojë.

Pronari dhe CEO

Pronari i PlayMillion është Skill On Net Ltd. Kazinove dhe CEO aktual i tyre është Kostas Alexandrou.

Numri i Licencës

PlayMillion ka të gjitha licencat e nevojshme nga disa nga juridiksionet më të rrepta në mënyrë që ata të mund t'u ofrojnë shërbimet e tyre lojtarëve në të gjithë botën. Kompania që operon faqen e internetit të PlayMillion është SkillOnNet Ltd dhe ata tashmë kanë licencat e mëposhtme nga Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar, Autoriteti Suedez i Kumarit dhe Autoriteti Danez i lojërave të fatit.

Këto licenca lejojnë që kazinoja të operojë në MB, Suedi dhe Danimarkë. Për të gjitha vendet e tjera në botë, ata kanë një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Ku bazohet PlayMillion?

Adresa aktuale e PlayMillion Casino është Office 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.