Rishikimi i kazinosë Play Million - Account

Play MillionResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100 €
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bisedë drejtpërdrejt 24/7
Panairi i provuar nga iTech Labs
Vip Lounge në dispozicion
Play Million is not available in your country. Please try:
Account

Account

Mund të hapni një llogari në PlayMillion në tre hapa të thjeshtë. Duhet të klikoni në skedën Regjistrohu në këndin e sipërm djathtas të ekranit tuaj. Ju do të duhet të vendosni të dhënat tuaja personale si emrin, adresën dhe adresën e emailit. Pasi të keni mbaruar me atë pjesë, mund të hyni në llogarinë tuaj të re.

Për të qenë në gjendje të përdorni llogarinë tuaj dhe të përfitoni nga të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazino, do t'ju duhet të dërgoni disa dokumente verifikimi në departamentin e mbështetjes së klientit.

Do t'ju duhet të dërgoni një kopje të çdo lloj dokumenti ID për të vërtetuar identitetin tuaj dhe një faturë shërbimi për të konfirmuar adresën tuaj. Ky është një hap vendimtar dhe sigurohet që të mos e anashkaloni sepse më vonë nuk do të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja.

Llogaritë e përdoruesve

Të gjitha informacionet që i jepni kazinosë duhet të jenë të vërteta. Ju duhet të jepni të dhënat e sakta dhe një adresë të vlefshme emaili gjatë procesit të regjistrimit.

Çdo përdorues lejohet të regjistrojë vetëm një llogari. Kjo do të thotë se lejohet vetëm një llogari për person, familje, familje dhe numrin e kartës së kreditit.

Nëse përpiqeni të regjistroheni për shumë llogari duke përdorur një emër tjetër përdoruesi për të fituar para bonus, do të konsiderohen si abuzim dhe të gjitha fitimet do të anulohen.

Të gjitha informacionet që ndani me kazinonë duhet të jenë të sakta. Kazinoja rezervon të drejtën të konfirmojë adresën dhe identitetin tuaj. Ata mund t'ju kontaktojnë përmes emailit, telefonit ose bisedës së drejtpërdrejtë. Nëse nuk dërgoni dokumentet e verifikimit gjatë regjistrimit, asnjë fitim nuk do të paguhet derisa të përfundojë ky proces.

Nëse ndonjë nga të dhënat tuaja është ndryshuar, atëherë duhet të përditësoni kazinonë dhe t'i dërgoni atyre prova për çdo detaj të ri.

Mund të keni 3 lloje llogarish në PlayMillion:

  • Llogaria praktike – Do t'ju duhet të ndani emrin, emailin dhe fjalëkalimin tuaj për të krijuar llogarinë tuaj të praktikës. Nuk ju duhen para të vërteta për të luajtur dhe fondet e përdorura këtu nuk kanë vlerë monetare. Ju lutemi mbani mend se nuk mund të tërhiqni fitimet tuaja kur luani në modalitetin praktik.
  • Llogaria Bonus – Kur dëshironi të regjistroheni për një Llogari Bonus, duhet të ndani emrin, emailin, adresën dhe informacione të tjera kontakti që kërkohen për t'u regjistruar. Nuk do të duhet të depozitoni fonde reale as në këtë llogari.
  • Llogaria e parave reale – Kur dëshironi të ndryshoni statusin e llogarisë tuaj në një llogari me para reale, duhet të bëni të paktën një depozitë minimale.

Llogaria juaj është vetëm për veten tuaj. Ju nuk mund t'i ndani detajet e hyrjes tuaj me askënd tjetër. Në të njëjtën kohë, nuk mund të përdorni as të dhënat e askujt tjetër.

Të gjitha transaksionet e kryera në lidhje me llogarinë tuaj dhe çdo aktivitet do të jenë përgjegjësia juaj. Sa herë që dikush hyn në llogarinë tuaj duke përdorur fjalëkalimin dhe emrin e duhur të përdoruesit, kazinoja supozon se jeni ju, mbajtësi i llogarisë. Kazinoja nuk do të marrë asnjë përgjegjësi për asnjë palë të tretë që hyn në llogarinë tuaj duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e saktë.

Nëse viheni në dijeni për ndonjë përdorim të paautorizuar të llogarisë tuaj, duhet të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Nëse e ndani kompjuterin tuaj me dikë tjetër, ne ju këshillojmë të zgjidhni kutinë që mban mend fjalëkalimet.

Nëse keni një llogari bonus dhe nuk keni bërë një depozitë në 30 ditë nga momenti që keni krijuar llogarinë, të gjitha fondet do të jenë të pavlefshme pa një mundësi për ta rikuperuar atë.

Nëse po depozitoni dhe tërheqni para pa luajtur në kazino, llogaria juaj do të pezullohet dhe do të hetohet. Nëse është e nevojshme, kazinoja mund ta raportojë rastin tek autoritetet e nevojshme.

Ju duhet të dini se bastet në shumicën e rasteve mund të rezultojnë në humbjen e parave dhe të gjitha humbjet si rezultat i basteve janë përgjegjësia juaj e vetme.

Nëse dëshironi të mbyllni llogarinë tuaj për shkak të varësisë ndaj lojërave të fatit ose për ndonjë arsye që mund të gjeni, duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit.

Në momentin që krijoni llogarinë tuaj, ju konfirmoni se nuk do të lejoni askënd të përdorë llogarinë tuaj për ndonjë aktivitet të ndaluar ose të paligjshëm. Dhe, ju pranoni që nuk do të përfshiheni në asnjë aktivitet mashtrues ose të paligjshëm.

Nëse kazinoja regjistron një aktivitet të dyshimtë ose mashtrues, ata do të pezullojnë llogarinë tuaj dhe do të konfiskojnë të gjitha fondet.

Nëse besoni se një përdorues tjetër po përpiqet të mashtrojë ose manipulojë rezultatet dhe rezultatet e lojës, ju jeni përgjegjës për të ndarë një informacion të tillë me kazinonë.

Limiti Llogarinë

Mund të regjistroheni vetëm për një llogari në PlayMillion Casino. Kjo do të thotë se lejohet vetëm një llogari për person, familje dhe familje. Çdo tërheqje e bërë nga një llogari e kopjuar do të kërkohet përsëri.

Procesi i verifikimit

Çdo person që regjistrohet për një llogari në një kazino duhet të kalojë një procedurë verifikimi. Ju nuk mund të depozitoni para dhe të luani lojëra kazino derisa ta bëni këtë. Ju duhet të dërgoni disa dokumente në kazino për të vërtetuar identitetin dhe adresën tuaj, dhe ato përfshijnë sa vijon:

  • Për të vërtetuar identitetin tuaj, mund të dërgoni një kopje të pasaportës, patentës së shoferit ose ID-së të lëshuar nga qeveria.
  • Për të vërtetuar adresën tuaj, duhet të dërgoni një faturë të fundit të shërbimeve ose një deklaratë bankare.
  • Do t'ju duhet gjithashtu të dërgoni dokumente që vërtetojnë mënyrën tuaj të pagesës. Mund të dërgoni imazhe ose skanime të kartës suaj të debitit ose të kreditit ose të ndani pamjet e ekranit të portofolit tuaj elektronik ose llogarisë bankare.

Ekipi i mbështetjes së klientit do të verifikojë dokumentet tuaja brenda 12 orëve dhe pasi ato të jenë miratuar, do të keni mundësi të depozitoni fonde në llogarinë tuaj dhe të luani disa lojëra.

Hyni, emri i përdoruesit, fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj, duhet të ndani informacionin tuaj personal me kazinonë, duke përfshirë emrin tuaj të plotë, adresën, datën e lindjes dhe emailin. Kazinoja kërkon këtë informacion për të hapur llogarinë tuaj dhe për të përpunuar transaksionet. Pas krijimit të llogarisë tuaj, do t'ju duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik për të qenë në gjendje të identifikoheni në llogarinë tuaj sa herë që dëshironi.

I gjithë ky informacion që ndani me PlayMilion është i sigurt dhe i sigurt. E vetmja herë që ata mund të përdorin emrin tuaj të përdoruesit ose emrin tuaj është nëse keni një fitore të madhe dhe ata do të përdorin emrin tuaj për qëllime promovuese.

Bonusi i llogarisë së re

Bonusi i mirëseardhjes në kazinonë PlayMillion përfshin një bonus bujar 100% të depozitës së ndeshjes deri në 100 dollarë. Pra, nëse depozita juaj e parë është 100 dollarë, atëherë do të merrni 100 dollarë të tjera nga kazino dhe do të përfundoni me 200 dollarë në llogarinë tuaj për të luajtur.

Ky bonus vjen me disa kërkesa bastesh që duhet të plotësoni për të qenë në gjendje të bëni një tërheqje më vonë. Bonusi i mirëseardhjes në PlayMillion duhet të vihet 30 herë përpara se të mund të kërkoni një tërheqje. Ju lutemi mbani mend se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

Shumica e lojërave me video slot, me disa përjashtime, do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve. Nga ana tjetër, lojërat e tavolinës dhe makinat e pokerit me video kontribuojnë pak më pak ose aspak.