Lucky Niki Rishikimi 2024

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 333 $ + 350 rrotullime falas
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer për të tërhequr lojtarë të rinj dhe Lucky Niki e di mirë këtë. Për këtë arsye, ata ofrojnë një bonus shumë bujar për çdo klient të ri. Bonuset mund të mos jenë më të mëdhenjtë, por kërkesa e ulët e basteve e kompenson atë.

Lista e plotë e bonuseve të Lucky Niki
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+8
+6
Mbyll
Games

Games

Numri i lojërave që mund të luani në Lucky Niki është kolosal. Ju mund të zgjidhni lloje të ndryshme lojërash dhe pavarësisht se cila është preferenca juaj, ne jemi të sigurt që do të gjeni diçka që ju pëlqen. Lajmi i mirë është se shumica e lojërave janë të disponueshme në një modalitet argëtues, që do të thotë se ju mund t'i luani lojërat pa pasur nevojë të depozitoni. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për t'u njohur me softuerin dhe rregullat e lojërave të caktuara.

Software

Lucky Niki, ndryshe nga kazinotë e tjera, ka zgjedhur të punojë me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të ofruar një shumëllojshmëri lojërash. Pra, ata kanë bashkëpunuar me ofruesit e mëposhtëm të softuerit:

 • Barcrest

 • Plani i lojërave

 • Elk Studios

 • Evolution Gaming

 • Lojëra Fantasma

 • GVG

 • IGT

 • Kuti Rrufeje

 • Merkur Gaming

 • Microgaming

 • NetEnt

 • Luaj'n GO

 • Playson

 • Rabcat

 • Lojëra realiste

 • Tigri i Kuq

 • Thunderkick

 • Yggdrasil

Payments

Payments

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Lucky Niki ofron mënyra të ndryshme pagese. Lajmi i mirë është se ju mund të përdorni PayPal, Neteller dhe Skrill për të depozituar dhe tërhequr fonde nga llogaria juaj.

Deposits

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Lucky Niki ofron mënyra të ndryshme pagese për depozitat. Procedura është gjithashtu shumë e thjeshtë dhe ju mund të transferoni paratë tuaja në llogarinë tuaj pothuajse menjëherë. Kjo do t'ju lejojë të luani lojëra sa më shpejt të jetë e mundur.

Withdrawals

Të bësh një tërheqje në Lucky Niki është shumë e thjeshtë. Mund të përdorni opsione të ndryshme pagese duke përfshirë PayPal, MasterCard, Neteller, Visa, Wire Transfer, EcoPayz dhe Skrill. Mbani në mend se metoda që keni përdorur për të bërë një depozitë duhet të jetë e njëjtë me atë që duhet të përdorni për tërheqje.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Fatkeqësisht, lojtarët nga disa vende nuk janë në gjendje të krijojnë një llogari dhe të bëjnë depozita reale të parave në Lucky Niki. Këto vende përfshijnë Hungarinë, Rumaninë, Republikën e Qipros, Italinë, Izraelin, Turqinë, shtetin gjerman të Schleswig-Holstein, Francën, Meksikën, Spanjën, Danimarkën, Belgjikën dhe SHBA-në.

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+15
+13
Mbyll

Languages

Lucky Niki, për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, është i disponueshëm në disa gjuhë të ndryshme duke përfshirë anglisht, finlandisht, gjermanisht, japonisht dhe norvegjez.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Lucky Niki . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Lucky Niki dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Lucky Niki ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Kur shkoni në faqen e Lucky Niki, nuk keni pse të shqetësoheni për sigurinë tuaj. Kazinoja përdor teknologjinë më të fundit për të mbrojtur ju dhe detajet tuaja. Ata përdorin një softuer të enkriptimit 128-bit SSL që garanton se të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare janë të sigurta.

Responsible Gaming

Kumari është një aktivitet argëtues, por disa lojtarë përpiqen të përfitojnë prej tij dhe të zhvillojnë një varësi. Varësia nga bixhozi është njësoj si çdo varësi tjetër, dhe nëse zhvilloni një të tillë, atëherë do t'ju duhet shumë kohë dhe përpjekje për t'u rikuperuar prej saj.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Lucky Niki është një kazino që është projektuar nga ekspertë japonezë në stilin e animes japoneze. Nicky është një vajzë simpatike që do t'ju përshëndesë sa herë që vizitoni faqen kryesore të kazinosë.

Kazinoja Lucky Niki mundësohet nga platforma Skill On the Net, por në të njëjtën kohë, kazino ofron lojëra nga ofrues të ndryshëm. Lajmi i mirë kur bëhet fjalë për Lucky Niki Casino është se të gjitha lojërat ekzekutohen në versionin e desktopit, kështu që nuk keni nevojë të shkarkoni ndonjë softuer shtesë në kompjuterin tuaj për të shijuar të gjitha përfitimet që kazinoja ofron.

Fakte të shpejta

Kompania: Skill On Net Limited
Viti i themelimit: 2017

Account

Për të përfituar nga të gjitha përfitimet që kazinoja ka për të ofruar është të regjistroheni për një llogari. Procedura është shumë e thjeshtë dhe do t'ju marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Ju do të duhet të jepni disa informacione bazë dhe të klikoni në lidhjen që do të merrni në emailin tuaj.

Support

Lucky Niki është gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre, kështu që sa herë që keni nevojë për ndihmë mund të kontaktoni kazinonë. Mënyra më e përshtatshme është me funksionin Live Chat. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në +1-647-724-4691 ose t'u dërgoni një email në [email protected].

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Pavarësisht se sa kohë keni luajtur lojëra në një kazino online, gjithmonë ka diçka të re për të mësuar. Lojtarët që merren me lojërat e fatit gjithmonë përpiqen të gjejnë një strategji të re për të përmirësuar lojën e tyre dhe disa prej tyre, nëse e bëjnë, duan të ndajnë informacionin me botën.

Promotions & Offers

Lucky Niki krenohet me promovime të shkëlqyera dhe lajmi i mirë është se e gjithë procedura e pretendimit të një të tillë nuk është aspak e komplikuar. Mos harroni të plotësoni kërkesat e bastit të bonusit të rrotullimeve falas përpara se të bëni një depozitë dhe të kërkoni një ofertë.

Kur merrni rrotullime falas, shpresojmë se do t'ju japë një shans të mirë për të fituar disa para. Me paratë që fitoni nga rrotullimet tuaja falas, do t'ju duhet të vini bast atë shumë herë të caktuara përpara se të bëni një tërheqje. Nëse fitoni më pak se depozita juaj, do të duhet të vendosni bast shumën 30 herë. Por, në rast se fitimet tejkalojnë vlerën e depozitës suaj, atëherë do të duhet të vendosni bast shumën 60 herë.

Në këtë pikë, kodi i bonusit të mirëseardhjes është i vetmi i disponueshëm në çdo kohë në kazino. Por herë pas here, kazino ofron disa promovime të tjera nga të cilat mund të përfitoni. Për këtë arsye, duhet të hyni në llogarinë tuaj sa më shpesh që të mundeni dhe të kontrolloni faqen e promovimit dhe të shihni nëse diçka e mirë ju pret atje.

FAQ

Lojtarët në Lucky Niki mund të kenë nevojë për përgjigje për disa pyetje. Lexoni koleksionin e FAQ-ve që mund t'ju ndihmojnë gjatë rrugës.

Live Casino

Live Casino

Kazinoja Live është goditja më e mirë kur bëhet fjalë për lojërat e fatit në internet. Ka fuqinë për të sjellë përvojën reale të kazinosë në shtëpinë tuaj. Lojërat mundësohen nga disa nga specialistët më të mirë të kazinosë live, kështu që nuk do të keni mundësi të zgjidhni.

Mobile

Mobile

Tani, ju mund të shijoni lojën tuaj të preferuar në Lucky Niki sa herë të dëshironi falë kazinosë së tyre celulare. Gjithçka që ju nevojitet është pajisja juaj e dorës dhe interneti për t'u identifikuar në llogarinë tuaj, për të bërë një depozitë dhe për të shijuar disa raunde duke luajtur lojën tuaj të zgjedhur.

Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bëheni pjesë e Programit Affiliate, duhet së pari të krijoni një llogari. Dërgoni aplikacionin për shqyrtim dhe prisni miratimin. Lajmi i mirë është se shumica e aplikacioneve janë miratuar, kështu që ju mund të filloni të fitoni sa më shpejt të jetë e mundur.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy