Lucky Niki - About

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Lucky Niki është një kazino që është projektuar nga ekspertë japonezë në stilin e animes japoneze. Nicky është një vajzë simpatike që do t'ju përshëndesë sa herë që vizitoni faqen kryesore të kazinosë.

Kazinoja Lucky Niki mundësohet nga platforma Skill On the Net, por në të njëjtën kohë, kazino ofron lojëra nga ofrues të ndryshëm. Lajmi i mirë kur bëhet fjalë për Lucky Niki Casino është se të gjitha lojërat ekzekutohen në versionin e desktopit, kështu që nuk keni nevojë të shkarkoni ndonjë softuer shtesë në kompjuterin tuaj për të shijuar të gjitha përfitimet që kazinoja ofron.

Kazinoja funksionon gjithashtu në pajisjet celulare më të njohura, kështu që ju mund të luani në kazino pavarësisht se ku jeni. Fatkeqësisht, përdoruesit nga vendet ku kumari është i ndaluar me ligj, nuk mund të regjistrohen për një llogari në Lucky Niki. Këto vende përfshijnë Francën, Turqinë, SHBA-në dhe shumë të tjera. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë kopje të dokumenteve ligjore për të identifikuar identitetin e një lojtari.

Lucky Niki mundësohet nga Skill On Net, një kompani që u themelua në vitin 2005. Platforma ofron një platformë kazinoje nga fundi në fund dhe ka shumë kazino me reputacion të drejtuar nga Aftësi në rrjet duke përfshirë:

  • EUkazino
  • Fituesi i Vegasit
  • Drueck Glueck
  • Kazino RedKings
  • Luaj Milion
  • Slots Magjike
  • Lojërat AHTI
  • LuajOJO

Pronari dhe CEO

Pronari i Lucky Niki është kazinove Skill On Net Ltd. dhe CEO aktual i tyre është Kostas Alexandrou.

Numri i Licencës

Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Licenca e tyre e lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (numri i licencës MGA/CRP/171/2009/01) lëshuar më 1 gusht 2018

Ku bazohet Lucky Niki Casino?

Adresa aktuale e Lucky Niki Casino është Office 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)