Lucky Niki Rishikimi 2024 - About

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 333 $ + 350 rrotullime falas
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Menaxherë të përkushtuar VIP
Lojëra të njohura në Azi
Të gjitha depozitat lokale në Azi
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
About

About

Lucky Niki është një kazino që është projektuar nga ekspertë japonezë në stilin e animes japoneze. Nicky është një vajzë simpatike që do t'ju përshëndesë sa herë që vizitoni faqen kryesore të kazinosë.

Kazinoja Lucky Niki mundësohet nga platforma Skill On the Net, por në të njëjtën kohë, kazino ofron lojëra nga ofrues të ndryshëm. Lajmi i mirë kur bëhet fjalë për Lucky Niki Casino është se të gjitha lojërat ekzekutohen në versionin e desktopit, kështu që nuk keni nevojë të shkarkoni ndonjë softuer shtesë në kompjuterin tuaj për të shijuar të gjitha përfitimet që kazinoja ofron.

Kazinoja funksionon gjithashtu në pajisjet celulare më të njohura, kështu që ju mund të luani në kazino pavarësisht se ku jeni. Fatkeqësisht, përdoruesit nga vendet ku kumari është i ndaluar me ligj, nuk mund të regjistrohen për një llogari në Lucky Niki. Këto vende përfshijnë Francën, Turqinë, SHBA-në dhe shumë të tjera. Kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë kopje të dokumenteve ligjore për të identifikuar identitetin e një lojtari.

Lucky Niki mundësohet nga Skill On Net, një kompani që u themelua në vitin 2005. Platforma ofron një platformë kazinoje nga fundi në fund dhe ka shumë kazino me reputacion të drejtuar nga Aftësi në rrjet duke përfshirë:

  • EUkazino
  • Fituesi i Vegasit
  • Drueck Glueck
  • Kazino RedKings
  • Luaj Milion
  • Slots Magjike
  • LojĂ«rat AHTI
  • LuajOJO
Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

Pronari i Lucky Niki është kazinove Skill On Net Ltd. dhe CEO aktual i tyre është Kostas Alexandrou.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

Kazinoja është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Licenca e tyre e lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (numri i licencës MGA/CRP/171/2009/01) lëshuar më 1 gusht 2018

Ku bazohet Lucky Niki Casino?

Ku bazohet Lucky Niki Casino?

Adresa aktuale e Lucky Niki Casino është Office 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.