Lucky Niki - Account

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Për të përfituar nga të gjitha përfitimet që kazinoja ka për të ofruar është të regjistroheni për një llogari. Procedura është shumë e thjeshtë dhe do t'ju marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Ju do të duhet të jepni disa informacione bazë dhe të klikoni në lidhjen që do të merrni në emailin tuaj.

Nëse zgjidhni të mbyllni llogarinë tuaj për ca kohë, për shkak të problemeve të lojërave të fatit, kazino ka një politikë shumë strikte kur bëhet fjalë për rihapjen e llogarisë tuaj. Ata do të ndërmarrin hapa seriozë për t'ju parandaluar të rihapni llogarinë tuaj dhe të krijoni një llogari të re.

Limitoni llogarinë

Ne i këshillojmë lojtarët të kufizojnë llogarinë e tyre edhe para se të fillojnë të luajnë. Në këtë mënyrë ju keni më shumë kontroll mbi buxhetin tuaj dhe sapo të arrini kufirin tuaj nuk do të kapeni në këtë moment dhe do të përpiqeni të bëni një depozitë të re dhe të shpenzoni më shumë para se sa mund të përballoni.

Procesi i verifikimit

Herën e parë që provoni të bëni një tërheqje nga llogaria juaj e re, do t'ju kërkohet të verifikoni llogarinë tuaj. Kjo është një procedurë që nuk mund ta anashkaloni, kështu që nëse jeni serioz për të luajtur në kazino, atëherë mund ta bëni këtë në momentin që krijoni llogarinë tuaj. Do të merrni një email me një lidhje që duhet të ndiqni dhe do të jeni në gjendje të verifikoni llogarinë tuaj.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Ajo që duhet të keni parasysh është se llogaria juaj është për qëllimet tuaja private. Pasi të dhënat tuaja të hyrjes janë futur saktë, ju jeni përgjegjës për të gjithë veprimet që ndodhin në llogarinë tuaj. Për këtë arsye, ju duhet t'i mbani të gjitha informacionet tuaja të sigurta dhe të mos i ndani me askënd tjetër.

Kazinoja nuk mban asnjë përgjegjësi për aksesin e ndonjë pale të tretë në llogarinë tuaj kur të dhënat e hyrjes janë futur saktë. Nëse besoni se dikush tjetër po përdor llogarinë tuaj, atëherë ne ju këshillojmë të kontaktoni mbështetjen e klientit sa më shpejt të jetë e mundur. Për arsye sigurie, ne i këshillojmë lojtarët tanë të ndryshojnë fjalëkalimin e tyre herë pas here.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët në Lucky Niki mund të përfitojnë nga një bonus shumë bujar i mirëseardhjes që mund të përmirësojë ekuilibrin e tyre dhe të zgjasë përvojën e tyre të lojërave. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes prej 100% deri në 100 dollarë. Për më tepër, do të merrni gjithashtu 25 rrotullime falas në slotin më të lartë Joker Pro.

Kur dëshironi të kërkoni bonusin e mirëseardhjes, duhet të vendosni kodin e bonusit JOKER. Dhe, sapo të bëheni të rregullt në Lucky Niki, do të merrni shumë e shumë shpërblime të tjera si depozita ndeshjesh, rrotullime falas dhe çmime misterioze, vetëm për të përmendur disa.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)