Lucky Niki - Payments

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Payments

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, Lucky Niki ofron mënyra të ndryshme pagese. Lajmi i mirë është se ju mund të përdorni PayPal, Neteller dhe Skrill për të depozituar dhe tërhequr fonde nga llogaria juaj.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga llogaria juaj është 10,000 dollarë në muaj. Në rast se fitoni më shumë, atëherë pagesat do të paguhen me këste mujore. Shuma maksimale e tërheqjes për transaksion është 5,000 dollarë.

Shumica e lojtarëve zgjedhin të bëjnë pagesa duke përdorur kartën e tyre të kreditit ose debitit Visa. Kjo është një mënyrë e sigurt për t'u përdorur si për të bërë depozita ashtu edhe për tërheqje. Mbani në mend se emri në kartë duhet të përputhet me emrin e regjistruar në llogarinë tuaj Lucky Niki. Kur të përdorni për herë të parë kartën tuaj, do t'ju kërkohet të vendosni të dhënat e kartës suaj. Kjo është diçka që duhet ta bëni vetëm një herë dhe më vonë ta ruani këtë kartë për transaksionet e radhës.

EcoPayz

EcoPayz është një tjetër metodë e sigurt pagese që shumë lojtarë preferojnë ta përdorin. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të financoni të njëjtën gjë me kartën tuaj të kreditit ose debitit.

iWallet

iWallet është një portofol elektronik që është i specializuar në lojërat elektronike. Kjo metodë do t'ju lejojë të keni një përvojë të sigurt lojrash dhe është një portofol elektronik i pranuar gjerësisht. Ju duhet të krijoni një llogari dhe mund të financoni të njëjtën gjë me kartën tuaj të kreditit ose debitit.

Neteller

Neteller është ndoshta portofoli më i mirë elektronik i pranuar gjerësisht dhe i besuar si nga lojtarët e fatit ashtu edhe nga kazinotë në mbarë botën. Mbani në mend se emri dhe emaili që keni përdorur për t'u regjistruar në llogarinë tuaj Lucky Niki duhet të jenë të njëjta me emrin dhe emailin që keni përdorur për të krijuar llogarinë tuaj Neteller. Ju mund të financoni llogarinë tuaj duke përdorur kartën tuaj të kreditit ose të debitit, transfertat bankare, gjithashtu mund të përdorni depozitat lokale bankare në internet duke përfshirë Giropay, POLi dhe iDeal.

Skrill

Skrill është një mënyrë tjetër e besueshme pagese që mund të përdorni për të financuar llogarinë tuaj dhe për të tërhequr fitimet tuaja. Ashtu si me Neteller, edhe këtu duhet të përdorni të njëjtin emër dhe adresë emaili për të dyja llogaritë tuaja.

Rregullat e marrjes së parave

Ju mund të bëni një tërheqje vetëm nëse keni një llogari me para reale dhe keni bërë më parë të paktën një depozitë të suksesshme. Një tjetër gjë shumë e rëndësishme që nuk mund ta kaloni thjesht është procesi i verifikimit. Ne ju këshillojmë të dërgoni të gjitha dokumentet e nevojshme përpara se të bëni një tërheqje, në mënyrë që të keni përvojë të pandërprerë lojërash.

  • Shuma maksimale që mund të tërhiqni është 10,000 dollarë në 30 ditë, dhe shuma maksimale e tërheqjes për transaksion është 5,000 dollarë.

  • Nëse ju ndodh të fitoni një çmim të parë, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar, procedura mund të zgjasë pak më shumë, por ju do të merrni të gjitha fondet tuaja.

  • Nëse keni një bonus aktiv, nuk ju lejohet të kërkoni një tërheqje. Së pari ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve.

  • Kur kërkoni një tërheqje, kazinoja do t'ju paguajë me mënyrën e tërheqjes që keni zgjedhur, gjithsesi, ata rezervojnë të drejtën t'ju paguajnë duke përdorur një ose më shumë nga mënyrat e pagesës të listuara në arkë.

  • Kur bëni një depozitë duke përdorur një kartë krediti, të gjitha fitimet tuaja do të kthehen në të njëjtën kartë, të paktën shuma e depozituar do t'ju kthehet.

  • Kur bëni një depozitë duke përdorur një portofol elektronik, tërheqja do të bëhet duke përdorur të njëjtin portofol elektronik.

  • Ju nuk mund të transferoni fonde në llogari të tjera dhe anasjelltas.

  • Kur kërkoni një tërheqje, fondet tuaja do të jenë në pritje për të paktën 24 orë, ndërsa kazinoja kryen të gjitha kontrollet e nevojshme. Gjatë kësaj kohe ju mund ta ktheni tërheqjen nëse dëshironi dhe fondet do të kthehen në llogarinë tuaj në mënyrë që të mund të luani disa lojëra.

  • Përpara se të përpunohet ndonjë tërheqje, loja juaj e lojës do të rishikohet për çdo shkelje të termave dhe kushteve.

  • Nëse nuk arrini të dërgoni dokumente për të verifikuar identitetin tuaj, kazinoja rezervon të drejtën të kthejë tërheqjen përsëri në llogarinë tuaj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (13)
Bonus ndeshjeBonus nuk ka basteshBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Hindi
Japoneze
Tajlandeze
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
LojëraLojëra (24)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (19)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (3)
India
Japonia
Tajlandë
SoftwareSoftware (46)