Rishikimi i kazinosë EU Casino

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Nëse dëshironi të përfitoni plotësisht nga ofertat e bonusit në EUcasino, së pari duhet të krijoni një llogari. Klikoni në butonin "Merr kodin" që do t'ju drejtojë në faqen përkatëse të regjistrimit ku do të duhet të plotësoni të dhënat tuaja.

Lista e plotë e bonuseve të EU Casino
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

EUcasino ofron disa nga lojërat më të mira në portofolin e saj. Pavarësisht se cila është shija juaj, ka shumë mundësi që të gjeni lojën që dëshironi të luani dhe gjithashtu të gjeni një të preferuar të re.

Software

EUcasino është bashkuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerëve në industri për t'ju sjellë lojërat më të mira të mundshme. Këtu mund të gjeni lojëra nga:

NetEnt, Cryptologic (WagerLogic), SkillOnNet, WMS, NextGen Gaming, Play'n GO, Nyx Interactive, Red Tiger Gaming, Slingo, Lightning Box, Microgaming, Realistic Games, IGT (WagerWorks), Elk Studios, Yggdrasil Gaming, Bignder Time Gaming, Merkur Gaming, Stakelogic, Bally, GameArt, BlaBlaBla Studios, Blueprint Gaming, Foxium, Rabcat, Barcrest Games, Reel Time Gaming, Shuffle Master, Gamomat, Bally Wulff, Old Skool Studios dhe EGT Interactive.

Payments

Payments

Ju mund të përdorni Skrill, Neteller dhe Paypal si për depozita ashtu edhe për tërheqje në EUcasino. Kjo i bën gjërat shumë më të lehta për lojtarët sepse këto metoda janë një nga më të përshtatshmet për lojtarët.

Deposits

EUcasino e ka bërë faqen e saj intuitive, kështu që edhe nëse është hera e parë që përpiqeni të bëni një depozitë, nuk do të keni fare probleme. Drejtohuni te arkëtari dhe shikoni se cilat mënyra pagese janë të disponueshme për depozitat dhe shumën minimale, dhe ne ju sigurojmë se do ta arrini shumë shpejt.

Withdrawals

Për t'i bërë gjërat më të lehta për ju, EUcasino ka inkorporuar shumë metoda të ndryshme tërheqjeje në mënyrë që ju të zgjidhni atë që është më afër jush. Ato përfshijnë çekun, ClickandBuy, Neteller, Visa, Skrill, Transfertë bankare, EcoPayz, Entropay, EPS, eWire, GiroPay, iDEAL, MasterCard, Moneta.ru, Nordea, PayPal, Paysafe Card, Ukash, WebMoney, WireCard dhe Yandex Money .

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët nga disa vende nuk lejohen të luajnë për para të vërteta në EUcasino. Këto vende përfshijnë Hungarinë, Rumaninë, Republikën e Qipros, Italinë, Izraelin, Turqinë, shtetin gjerman të Schleswig-Holstein, Francën, Meksikën, Spanjën, Danimarkën, Belgjikën dhe SHBA-në.

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+8
+6
Mbyll

Languages

EUcasino luhet në të gjithë botën kështu që për këtë arsye ata gjithashtu mbështesin shumë gjuhë. Ju gjithashtu mund të gjeni gjuhën tuaj lokale:

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për EU Casino . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit EU Casino dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të EU Casino ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

EUcasino sigurohet që informacioni juaj personal dhe financiar të mbetet i sigurt dhe konfidencial. Ata bëjnë përpjekje të mëdha për të siguruar mjedisin më të mirë dhe më të sigurt për lojtarët e tyre.

Responsible Gaming

Është një fakt i njohur që bixhozi është një aktivitet që mund të bëhet problematik për disa njerëz. Ideja për të fituar para ndërsa bëni diçka që ju pëlqen është joshëse, kështu që disa njerëz priren të luajnë në mënyrë të dëshpëruar kumar edhe me paratë që nuk kanë nevojë për të fituar disa fitore.

Mjetet për vetë-kufizim

  • Mjeti i kufirit të depozitës
  • Mjeti për vetë-përjashtim
  • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
  • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

EUcasino u lançua në vitin 2008, dhe sot konsiderohet gjerësisht si një nga liderët në industrinë e lojërave të fatit në internet. Këtu mund të gjeni një përzgjedhje të botës`lojërat e preferuara që mund t'i luani në modalitetin argëtues ose për para të vërteta.

Fakte të shpejta

Kompania: Skill On Net Limited
Viti i themelimit: 2009

Account

Hapja e një llogarie në EUcasino është shumë e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni shigjetën poshtë në shiritin e navigimit në krye dhe të futni të gjitha detajet e nevojshme dhe të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.

Support

Mbështetja e klientit në EUcasino është e patëmetë. Ata e dinë se të gjithë lojtarët, jo vetëm të ardhurit, do të hasin disa probleme, kështu që duan të jenë të disponueshëm gjatë gjithë kohës për të ndihmuar klientët e tyre. Dhe ne duhet t'i themi lavde EUcasino-s`s ekipit.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të EU Casino . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në EU Casino . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

EUcasino mirëpret të gjithë lojtarët e rinj me një bonus bujar mirëseardhjeje dhe i mban lojtarët e vjetër gjithmonë të interesuar me promovime dhe oferta të rregullta. Pra, nëse e bëni`Të keni një llogari, ne ju sugjerojmë të krijoni një të tillë dhe të përfitoni nga të gjitha përfitimet që ka për të ofruar kazinoja.

FAQ

Ju mund të gjeni të gjitha pyetjet dhe përgjigjet që lojtarët e kazinosë BE kanë pasur gjatë viteve.

Live Casino

Live Casino

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë janë një mënyrë e shkëlqyer për të kaluar pak kohë duke luajtur lojën tuaj të preferuar. Ju mund t'i shikoni tregtarët drejtpërdrejt përmes video streaming dhe mund të komunikoni me ta, si dhe me lojtarët e tjerë në tavolinë. Kjo i shtohet elementit social të lojës.

Mobile

Mobile

EUcasino ofron një platformë celulare që do të sjellë më afër jush përvojën e lojërave të fatit në internet. Tani, ju mund të luani lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi, pavarësisht nga koha apo vendi, thjesht shkoni në kazino celulare për një përvojë të përsosur të kazinosë.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me filialin e EUcasino dhe për të filluar të fitoni para, duhet të krijoni një llogari në faqen kryesore të EGO. Procedura do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj dhe pasi aplikimi juaj të miratohet, mund të filloni të promovoni kazinonë.