EU Casino - About

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

EUcasino u lançua në vitin 2008, dhe sot konsiderohet gjerësisht si një nga liderët në industrinë e lojërave të fatit në internet. Këtu mund të gjeni një përzgjedhje të botës`lojërat e preferuara që mund t'i luani në modalitetin argëtues ose për para të vërteta.

Pronari dhe CEO

Pronari i EUcasino është Skill On Net Ltd. Kazino dhe CEO aktual i tyre është Kostas Alexandrou.

Numri i Licencës

EUcasino ka një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, me numër licence MGA/CRP/171/2009/01, lëshuar më 1 gusht 2018.

Ku është i bazuar EUcasino?

EUkazino`Adresa aktuale e saj është si vijon, Office 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2009
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (20)
Arabe
Bullgare
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Italiane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Sllovene
Spanjolle
Suedeze
Turke
Çeke
LicencatLicencat (4)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
MonedhatMonedhat (10)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Franga Zvicerane
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (8)
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Kroacia
Mbretëria e Bashkuar
Polonia
Suedia
SoftwareSoftware (5)