Rishikimi i kazinosë EU Casino - Bonuses

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Nëse dëshironi të përfitoni plotësisht nga ofertat e bonusit në EUcasino, së pari duhet të krijoni një llogari. Klikoni në butonin "Merr kodin" që do t'ju drejtojë në faqen përkatëse të regjistrimit ku do të duhet të plotësoni të dhënat tuaja.

Pasi të përfundojë faza e parë, do të merrni një email nga EUcasino. Ky email do të përmbajë një lidhje që mund të përdoret për të aktivizuar llogarinë tuaj. Klikoni në lidhje dhe llogaria juaj do të aktivizohet. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për ofertën e bonusit është 20 dollarë.

Si funksionon bonusi?

Kjo ofertë do të përmirësojë bilancin tuaj herën e parë që bëni një depozitë. Ju do të merrni një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në 100 dollarë dhe gjithashtu do të merrni 15 rrotullime falas në Starburst, Dead or Alive dhe Wild Wild West. Fondet e bonusit duhet të vihen të paktën 30 herë përpara se t'i tërheqni ato si para. Ju keni 30 ditë për të vënë bast bonusin përndryshe ai do të skadojë.

Mbani në mend se lojëra të ndryshme kontribuojnë ndryshe në kërkesat e basteve. Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fondet e bonusit është 5 dollarë. Depozitat e bëra me Neteller ose Skrill nuk janë të pranueshme për ofertën.

Bonusi i besnikërisë

Skema VIP në EUcasino ofron përfitime dhe përfitime të mëdha. Ju mund të kapni duart në një nga sa vijon:

 • Oferta masive bonus
 • Menaxher personal VIP
 • Ftesë për ngjarje globale
 • Promovime me para të mëdha
 • Bonus i madh çmime çdo muaj
 • Pagesa më të shpejta

Bonusi i ringarkimit

Ju mund të merrni një bonus ringarkimi prej 100% deri në 100 dollarë. Për të kërkuar këtë ofertë ju duhet të përdorni kodin e bonusit MATCHME100. Kërkesat për bast janë 35 herë.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i depozitës së ndeshjes në EUcasino shkon deri në 5,250 dollarë. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% të përputhjes deri në 1000 dollarë. Kjo është vetëm për të filluar gjërat, dhe më vonë, ka shumë turne, bonuse të ringarkimit dhe gara, vetëm për të përmendur disa.

Bonusi me rul të lartë

Ju mund të fitoni një shtesë prej 2,500 dollarësh në çipa bonus që mund të luani në EUcasino. Ju duhet të jeni pjesë e klubit të anëtarëve VIP për ta bërë këtë. Përpara se të bëni depozitën tuaj, duhet të përdorni kodin e bonusit VIP2500 dhe do të merrni një përputhje 100% në depozitën tuaj të mëvonshme. Për t'u kualifikuar për këtë bonus ju duhet të bëni një depozitë prej 500$ që do të thotë se do të keni një bankroll prej 1000$ për të paguar. Kjo do t'ju japë një shtysë shtesë për të provuar shumë lojëra të ndryshme dhe për të zgjatur lojën tuaj.

Ky bonus mund të kërkohet vetëm një herë për person dhe për familje.

Nëse dëshironi të përpunoni bonusin më shpejt, duhet të kontaktoni ekipin mbështetës. Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 30 herë, kështu që nëse përfitoni nga e gjithë shuma, do t'ju duhet të vendosni bast 30,000 dollarë përpara se të bëni një tërheqje. Ju gjithashtu do të duhet të plotësoni kërkesat e bastit brenda 30 ditëve, përndryshe, bonusi do të skadojë.

Disa lojëra nuk do të llogariten në kërkesat e basteve, kështu që ne ju këshillojmë t'i kaloni ato lojëra kur të keni një bonus për të fshirë. Këto lojëra përfshijnë Baccarat, Casino Holdem, LetThemRide, Hi-Low, Big Wheel, Blackjack, Video Poker, Casino War, Pai Gow Poker, Punto Banco dhe Craps. Lojërat e tjera do të kontribuojnë në kërkesat e basteve në një përqindje të ndryshme.

Lojtarët nga Polonia dhe Kina nuk lejohen të luajnë në kazino.

Bonusi i regjistrimit

Në momentin që regjistroheni në EUcasino dhe bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni një bonus mirëseardhjeje prej 100% me kërkesat e bastit 30 herë. Lojëra të ndryshme kontribuojnë në një mënyrë të ndryshme drejt kërkesave të basteve. Ju mund ta përdorni këtë listë si një udhëzues:

 • Blackjack Classic, Video Poker, American Roulette dhe Ruleta të tjera do të kontribuojnë 1% në kërkesat e basteve.
 • Blackjack dhe Craps do të kontribuojnë 5% në kërkesat e basteve.
 • Lojërat e Pokerit, Kazino Lufta dhe Sicbo do të kontribuojnë 25% në kërkesat e basteve.
 • Video lojërat slot në internet do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Bonusi i mirëseardhjes/bashkimit

Kur të bashkoheni me EUcasino, ju jo vetëm që do të merrni një bonus 100% mirëseardhjeje, por gjithashtu do të grumbulloni 15 rrotullime falas. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ju duhet të depozitoni 20 dhe 100 dollarë dhe kazinoja do të përputhet me shumën. Për të përfituar plotësisht nga ky bonus, ne ju sugjerojmë të bëni një depozitë prej 100 dollarësh dhe kështu do të përfundoni me 200 dollarë në bilancin tuaj për të luajtur sa më shumë lojëra të doni.

Kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes

Kërkesat e basteve të bonus mirëseardhjeje janë vërtet të ulëta në krahasim me kazinotë e tjera. Kur të kërkoni bonusin tuaj të mirëseardhjes, do t'ju duhet të vendosni bast mbi shumën që depozitoni 30 herë përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Nëse kjo është hera e parë që po i bashkoheni një kazinoje në internet, ose nuk jeni ende të sigurt se cilat janë kërkesat e basteve, ne jemi këtu për t'ju sqaruar, në mënyrë që të kuptoni më mirë se çfarë pritet nga ju:

 • Kur të depozitoni, le`s themi, 40 dollarë dhe kazinoja do të përputhet me atë shumë, kështu që ju do të merrni 40 dollarë të tjera. Ju do të duhet të vendosni shumën e bonusit prej $40 x 30 = $1200.
 • Kur bëni një depozitë prej 60 dollarësh, kazinoja do të përputhet me atë shumë dhe do t'ju japë 60 dollarë. Ju do të duhet të bastni paratë e bonusit $60 x 30 = $1800.
 • Kur bëni një depozitë prej $100, që është shuma maksimale për këtë bonus, ju do të merrni 100 $ të tjera nga kazino. Ju do të duhet të vendosni shumën e bonusit prej $100 x 30 = $3000.

Rrotullimet falas që do të merrni janë pa bast, që do të thotë se të gjitha fitimet do t'i shtohen bilancit real të parave tuaja menjëherë.

Ekziston gjithashtu një bonus pa depozite në EUcasino i cili vjen me kërkesat e basteve prej 60 herë. Nëse kjo është shumë për ju, ju sugjerojmë që të kontrolloni kushtet e këtij bonusi dhe të shihni vetë nëse kjo është diçka që ju përshtatet apo jo.

Bonus pa depozitë

Sa herë që i bashkoheni një kazinoje në internet, ndoshta ju pret një bonus mirëseardhjeje. Gjëja me bonusin e mirëseardhjes është se ju duhet të bëni një depozitë fillestare për të kërkuar bonusin. Këtu vjen në vend bonusi pa depozitim, ku mund të luani disa lojëra pa pagesë. Bonusi pa depozite zakonisht vjen në formën e rrotullimeve falas. Kjo do t'ju japë një shtytje në drejtimin e duhur, kështu që ju duhet të përfitoni prej saj.

Ju don`Nuk duhet të përdorni një kod bonus për të kërkuar këtë ofertë. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe herën tjetër që të regjistroheni, rrotullimet falas do t'ju presin. Luaj çdo lojë që dëshiron dhe maksimizoni fitimin tuaj.