Rishikimi i kazinosë EU Casino - Payments

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusDeri në 100 Mega rrotullime
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino
Deri në 100 Mega rrotullime
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Ju mund të përdorni Skrill, Neteller dhe Paypal si për depozita ashtu edhe për tërheqje në EUcasino. Kjo i bën gjërat shumë më të lehta për lojtarët sepse këto metoda janë një nga më të përshtatshmet për lojtarët.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për ju, EUcasino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kuletat elektronike, kartat e debitit dhe kreditit, vetëm për të përmendur disa. Shuma maksimale që duhet të depozitoni varet nga metoda që përdorni, por në shumicën e rasteve është 10 dollarë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga kazino është 10,000 dollarë në muaj.

Disa mënyra pagese lejohen në vende të caktuara dhe në të tjera jo. Kështu që ju duhet të kontrolloni paraprakisht. Zakonisht, nëse mënyra e pagesës është e kufizuar për vendndodhjen tuaj, ajo nuk do të renditet as kur shkoni te faqja e Depozitave dhe Tërheqjeve.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë