EU Casino Rishikimi 2024 - Payments

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Ju mund të përdorni Skrill, Neteller dhe Paypal si për depozita ashtu edhe për tërheqje në EUcasino. Kjo i bën gjërat shumë më të lehta për lojtarët sepse këto metoda janë një nga më të përshtatshmet për lojtarët.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për ju, EUcasino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kuletat elektronike, kartat e debitit dhe kreditit, vetëm për të përmendur disa. Shuma maksimale që duhet të depozitoni varet nga metoda që përdorni, por në shumicën e rasteve është 10 dollarë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga kazino është 10,000 dollarë në muaj.

Disa mënyra pagese lejohen në vende të caktuara dhe në të tjera jo. Kështu që ju duhet të kontrolloni paraprakisht. Zakonisht, nëse mënyra e pagesës është e kufizuar për vendndodhjen tuaj, ajo nuk do të renditet as kur shkoni te faqja e Depozitave dhe Tërheqjeve.