Rishikimi i kazinosë EU Casino - Account

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
Bonus100 rrotullime falas
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Sallë pritjeje VIP
Oferta të reja çdo ditë
Dizajn i thjeshtë
EU Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Hapja e një llogarie në EUcasino është shumë e thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni shigjetën poshtë në shiritin e navigimit në krye dhe të futni të gjitha detajet e nevojshme dhe të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim.

Ju lejohet të keni vetëm një llogari në EUcasino dhe çdo tërheqje e bërë nga një llogari e kopjuar do të konsiderohet e paautorizuar dhe do të konfiskohet.

Procesi i verifikimit

Një nga pjesët më të rëndësishme të krijimit të një llogarie është verifikimi i të njëjtës. Në këtë mënyrë ju provoni se jeni ai që thoni se jeni. Herën e parë që regjistroheni për një llogari do të merrni një email mirëseardhjeje me një lidhje që do t'ju lejojë të verifikoni llogarinë tuaj.

Kazinoja kërkon që ju të dërgoni dokumentet standarde të verifikimit herën e parë që kërkoni një tërheqje. Mund t'ju kërkohen dokumentet e mëposhtme:

  • Një faturë komunale jo më e vjetër se 6 muaj.
  • Një kopje e kartës suaj të kreditit ose debitit. Kur dërgoni një kopje, sigurohuni që të gjitha informacionet në kartë të jenë të dukshme. Dhe, për arsye sigurie, mbuloni 8 shifrat e mesme përpara kartës suaj.
  • Një kopje e pasaportës, patentës së drejtimit ose ID-së kombëtare.
  • Kur jeni duke bërë një tërheqje duke përdorur eWallet, jepni edhe numrin e llogarisë.

Do të duhen jo më shumë se 12 orë që kazinoja të përpunojë dokumentet tuaja. Ndonjëherë, mund të zgjasë më shumë nëse është i nevojshëm verifikimi shtesë. Por, nëse keni`T dëgjuar nga kazino brenda 48 orëve kontaktoni mbështetjen e klientit. Mbani në mend se kazinoja mund të kërkojë disa dokumente shtesë nëse është e nevojshme.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Nëse dëshironi të shijoni të gjitha përfitimet që kazinoja ka për t'ju ofruar, do t'ju duhet të krijoni një llogari fillimisht. Ju do të duhet të jepni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim të vlefshëm për të filluar gjërat. Ky është një proces shumë i shpejtë që do të marrë vetëm disa minuta nga koha juaj. Për të pasur një përvojë më të mirë ju këshillojmë të shkarkoni softuerin e kazinosë.

Klikoni në butonin Shkarko që do të shihni kur të hapni faqen e internetit të kazinosë. Pasi të përfundojë shkarkimi do të shfaqet një dritare pop-up dhe gjithçka që duhet të bëni është të klikoni Run për të filluar shkarkimin e softuerit. Zgjidhni gjuhën e preferuar dhe prisni që procesi të përfundojë.

Kaloni nëpër termat dhe kushtet dhe sigurohuni që t'i kuptoni plotësisht ato përpara se të klikoni në Prano. Më pas, do të shfaqet një dritare regjistrimi dhe do t'ju duhet të vendosni detajet e nevojshme dhe të siguroheni që të futni informacionin e saktë dhe llogaria juaj do të jetë e mirë dhe e gatshme në vetëm disa minuta.

Bonusi i llogarisë së re

Çdo lojtar i ri mund të rrëmbejë deri në 50 rrotullime falas herën e parë që bën depozitimin e tij. Do të merrni 1 rrotullim falas për çdo 1$ që shpenzoni në depozitën tuaj të parë në faqe. Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Të gjitha rrotullimet falas mund të luhen në Spina Colada, e cila është një lojë slot video shumë e njohur në internet.

Kërkesat e bastit për këtë bonus janë 60 herë dhe ju duhet të luani përmes bonusit tuaj përpara se të mund të bëni një tërheqje. Shuma maksimale që mund të tërhiqni është 100 dollarë.