22BET Rishikimi 2024

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Çdo bonus i marrë nga një kazino vjen me vargje të bashkangjitura dhe një bonus i kazinosë 22bet nuk është përjashtim. Ka disa kushte që duhet të ndiqni për t'u kualifikuar për bonus në radhë të parë dhe më pas për të tërhequr më vonë fitimet tuaja.

Ju duhet të njiheni me kushtet para se të bëni depozitën tuaj të parë, sepse çfarë kuptimi ka të kërkoni një bonus nëse nuk mund të përmbushni kërkesat e bastit.

Lista e plotë e bonuseve të 22BET
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Në 22Bet mund të gjeni një përzgjedhje masive të lojërave të disponueshme. Ka diçka për të gjithë, pavarësisht nëse jeni fillestar apo jeni ekspert në këtë fushë. Nëse nuk keni luajtur kurrë një lojë kazino më parë, atëherë jeni në vendin e duhur. Ju mund të provoni shumicën e lojërave falas dhe të mësoheni me to.

Kjo është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët e rinj pasi nuk dëshironi të filloni të luani një lojë përpara se të njihni rregullat sepse kjo mund të kthehet në një përvojë shumë të kushtueshme. Pasi ta dini rrugën tuaj, mund të filloni të luani për para të vërteta dhe të shijoni të gjitha përfitimet që kazinoja ka për të ofruar. Ju mund të zgjidhni nga kategori të ndryshme lojërash duke përfshirë:

 • Ruletë
 • Blackjack
 • Bakarat
 • Slots
 • Lojëra elektronike progresive
 • Video poker
 • Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë

Software

22Bet Casino ofron lojëra nga ofrues të ndryshëm softuerësh për të pasur diçka për të gjithë. Ju mund të gjeni disa nga titujt më të njohur këtu nga ofruesit e themeluar të softuerit duke përfshirë:

 • EGT
 • Isoftbet
 • ELK
 • Betsoft
 • Bgaming
 • Tigri i Kuq
 • Platipus
 • Lojëra në lulëzim
 • Luaj'n GO
 • Thunderkick
 • Lojëra 1×2
 • Lojëra Nextgen
 • Endorfina
 • Iron Dog Studio
 • Spinomenale
 • Zoti Slotty
 • Belatra
 • Netent
 • Arti i lojës
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në 22BET: Depozitat dhe Tërheqjet janë të Lehta

Si një entuziast me përvojë në kazino, do të jeni të kënaqur të dini se 22BET ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore:

 • transferte bankare

 • Neosurf

 • Transferim i Shpejtë

 • Skrill

 • Neteller

 • Portofolin

 • Multibanko

 • Help2Pay

 • Pay4Fun

 • Interac

 • UPI (Ndërfaqja e Unifikuar e Pagesave)

 • PhonePe

 • Google Pay

 • Paguesi

  Shpejtësia e transaksionit: Depozitat përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara pa vonesë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur.

  Tarifat: Jini të sigurt, nuk ka surpriza të fshehura kur bëhet fjalë për tarifat në 22BET. Shumica e mënyrave të pagesës nuk kanë ndonjë tarifë shtesë për depozitat ose tërheqjet.

  Kufijtë: Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve në 22BET janë krijuar për t'u kujdesur për lojtarët e të gjitha buxheteve. Ju mund të gjeni informacion të detajuar rreth këtyre kufijve në faqen e internetit.

  Masat e sigurisë: Siguria juaj është një përparësi kryesore në 22BET. Kazinoja përdor teknologji të avancuar të kriptimit dhe ndjek protokolle të rrepta sigurie për të siguruar transaksione të sigurta çdo herë.

  Bonuset speciale: Duke zgjedhur mënyra specifike pagese, mund të keni të drejtë për bonuse ose promovime speciale. Mbani një sy për këto përfitime emocionuese!

  Fleksibiliteti i monedhës: Pavarësisht se cilën monedhë preferoni, 22BET ju ka mbuluar. Kazinoja strehon monedha të ndryshme, duke e bërë atë të përshtatshme për lojtarët nga e gjithë bota.

  Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit: Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje në lidhje me pagesat, jini të sigurt se ekipi i shërbimit ndaj klientit të 22BET është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë menjëherë dhe me efikasitet.

Me gamën e tij të larmishme të opsioneve të pagesave, transaksionet e shpejta, tarifat transparente dhe masat e sigurisë së nivelit të lartë, 22BET siguron një përvojë të qetë dhe të këndshme lojrash.

Deposits

Metodat e depozitimit në 22BET: Një udhëzues i dobishëm për lojtarët

Po kërkoni të financoni llogarinë tuaj në 22BET? Ju jeni me fat! Ky destinacion i lojërave në internet ofron një shumëllojshmëri metodash depozitimi për t'iu përshtatur lojtarëve nga të gjitha sferat e jetës. Pavarësisht nëse preferoni opsionet tradicionale të bankingut apo komoditetin e kuletave elektronike, ka diçka për të gjithë.

Opsione të ndryshme për t'iu përshtatur preferencave tuaja

Në 22BET, do të gjeni një sërë opsionesh depozitimi në majë të gishtave. Nga kartat e debitit/kreditit dhe transfertat bankare te kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller, zgjedhjet janë të shumta. Kartat me parapagesë si Neosurf dhe Rapid Transfer janë gjithashtu të disponueshme për ata që vlerësojnë anonimitetin. Plus, ka metoda të tjera të ndryshme si Iwallet, Multibanco, Help2Pay, Pay4Fun, Interac, UPI, PhonePe, Google Pay dhe Payeer që kujdesen për rajone ose preferenca specifike.

Përvojë miqësore për përdoruesit e garantuar

Jeni të shqetësuar për lundrimin përmes proceseve komplekse të depozitave? Mos kini frikë! 22BET siguron që metodat e tyre të depozitimit të jenë të përshtatshme për përdoruesit dhe pa telashe. Me udhëzime të qarta dhe ndërfaqe intuitive, financimi i llogarisë suaj nuk ka qenë kurrë më i lehtë. Pra, nëse jeni një lojtar me përvojë ose i ri në platformat e lojërave në internet, jini të sigurt se procesi do të jetë i qetë.

Masat më të larta të sigurisë në vend

Kur bëhet fjalë për transaksionet financiare në internet, siguria është parësore. Në 22BET, ata e marrin seriozisht këtë çështje duke zbatuar protokollet më të fundit të sigurisë, siç është kriptimi SSL. Kjo do të thotë që të dhënat tuaja personale dhe detajet financiare mbrohen nga qasja e paautorizuar ose nga shkeljet e të dhënave. Luaj me qetësi duke ditur që transaksionet tuaja janë të sigurta.

Përfitime ekskluzive për anëtarët VIP

Jeni anëtar VIP në 22BET? Pastaj përgatituni për disa përfitime të mrekullueshme! Si një lojtar VIP, ju mund të gëzoni përfitime ekskluzive si tërheqje më të shpejta dhe madje edhe bonuse speciale të depozitave. Këto përfitime janë krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave dhe për t'ju bërë të ndiheni si një VIP i vërtetë. Pra, nëse jeni duke kërkuar për atë prekje shtesë luksi, merrni parasysh t'i bashkoheni klubit VIP në 22BET.

Si përfundim, 22BET ofron një gamë të gjerë metodash depozitimi për t'u kujdesur për lojtarët nga vende dhe preferenca të ndryshme. Me procese miqësore për përdoruesit, masa sigurie të nivelit të lartë dhe përfitime ekskluzive për anëtarët VIP, ky destinacion i lojërave në internet siguron që përvoja juaj e depozitave të jetë e qetë dhe e këndshme. Pra, vazhdoni, financoni llogarinë tuaj me lehtësi dhe përgatituni për një aventurë emocionuese lojrash në 22BET!

Withdrawals

Ka shumë mënyra tërheqjeje të disponueshme në 22Bet Casino, kështu që ju keni shumë opsione në dispozicion dhe mund të zgjidhni metodën që ju përshtatet më së miri.

Shuma minimale që mund të tërhiqni me shumicën e këtyre metodave është 1,50 dollarë dhe nuk përfshihen tarifa dhe transferimi përpunohet brenda disa minutave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Languages

Ju mund të gjeni 22Bet Casino në 50 gjuhë të ndryshme. Ata vërtet dolën në rrugën e tyre për të akomoduar lojtarë nga shumica e vendeve në botë.

Këtu është një listë e gjuhëve të disponueshme:

 • shqiptare
 • arabisht
 • austriake
 • gjermanisht
 • Azerbajxhani
 • Bengalisht
 • braziliane
 • portugeze
 • bullgare
 • kineze
 • kroate
 • çeke
 • daneze
 • holandeze
 • anglisht
 • estoneze
 • finlandez
 • frëngjisht
 • gjeorgjiane
 • gjermanisht
 • greke
 • hebraishtja
 • Hindi
 • hungareze
 • indonezisht
 • italisht
 • japoneze
 • kazake
 • Khmer
 • koreane
 • Letonisht
 • Lituanisht
 • maqedonase
 • Malay
 • mongolisht
 • norvegjeze
 • polonisht
 • portugeze
 • rumun
 • rusisht
 • serb
 • sllovake
 • Spanjisht
 • suedeze
 • tajvanez
 • Thai
 • turk
 • ukrainase
 • Uzbekistani
 • vietnameze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Autoriteti i Kumarit në Curacao: Licencimi dhe Rregullimi

Kazinoja e përmendur funksionon nën juridiksionin e Autoritetit të Lojërave të Fatit në Curacao. Ky organ rregullator mbikëqyr operacionet e tyre, duke siguruar përputhjen me standardet dhe rregulloret e industrisë. Për lojtarët, kjo do të thotë që kazinoja mbahet përgjegjëse për lojën e drejtë, masat e sigurisë dhe praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike

Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare nga sytë kureshtarë, kazinoja e përmendur përdor masa të fuqishme kriptimi dhe sigurie kibernetike. Ata përdorin teknologji të avancuar SSL (Secure Socket Layer) për të enkriptuar informacionin e ndjeshëm të transmetuar midis pajisjeve të lojtarëve dhe serverëve të tyre. Kjo siguron që të dhënat personale dhe transaksionet financiare të transmetohen në mënyrë të sigurt dhe të mbrohen nga aksesi i paautorizuar.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta

Për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të tyre dhe për të siguruar sigurinë e platformës, kazinoja e përmendur i nënshtrohet auditimeve ose certifikimeve të rregullta nga palët e treta. Këto vlerësime të pavarura kryhen nga organizata me reputacion si eCOGRA (Sigurimi i Rregullores së Lojërave të Tregtisë në internet) ose iTech Labs. Duke marrë këto certifikata, kazinoja demonstron përkushtimin e saj për të ofruar një mjedis të sigurt lojrash me rezultate të drejta për lojtarët.

Politikat e të dhënave të lojtarit

Kazinoja e përmendur ka politika të qarta në lidhje me mbledhjen, ruajtjen dhe përdorimin e të dhënave të lojtarëve. Ata mbledhin vetëm informacionin e nevojshëm të kërkuar për krijimin e llogarisë, verifikimin e moshës, pajtueshmërinë kundër pastrimit të parave dhe përvojat e personalizuara të lojërave. Të dhënat e luajtësit ruhen në baza të të dhënave të sigurta të mbrojtura nga muret e zjarrit për të parandaluar aksesin e paautorizuar.

Transparenca është e rëndësishme për kazinonë e përmendur kur bëhet fjalë për trajtimin e të dhënave të lojtarëve. Ato ofrojnë politika të detajuara të privatësisë që përshkruajnë mënyrën se si ata përdorin informacionin e lojtarëve duke siguruar përputhjen me ligjet përkatëse për mbrojtjen e të dhënave.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion

Kazinoja përmendi integritetin në operacionet e saj duke bashkëpunuar me organizata me reputacion në industrinë e lojrave. Ata bashkëpunojnë me ofruesit kryesorë të softuerëve që kanë krijuar rekorde për drejtësinë në zhvillimin e lojërave. Për më tepër, ata mund të bashkëpunojnë me organizata përgjegjëse të lojërave të fatit ose të marrin pjesë në iniciativa që promovojnë praktika të sigurta të lojërave të fatit.

Këto bashkëpunime demonstrojnë një përkushtim për ruajtjen e standardeve të larta të integritetit brenda industrisë së lojrave në internet.

Feedback dhe Dëshmi

Kazinoja e përmendur ka marrë reagime pozitive dhe dëshmi nga lojtarët e vërtetë. Lojtarët vlerësojnë besueshmërinë e kazinosë, duke përmendur lojën e drejtë, pagesat në kohë dhe shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit si arsye për kënaqësinë e tyre. Fjala në rrugë është se kjo kazino është një platformë e besueshme dhe e besueshme për lojërat online.

Procesi i Zgjidhjes së Mosmarrëveshjeve

Në rast se lojtarët kanë shqetësime ose probleme, kazinoja e përmendur ka një proces të mirëpërcaktuar të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve. Ata ofrojnë kanale të shumta për lojtarët që të shprehin shqetësimet e tyre, si p.sh. email ose mbështetje për biseda të drejtpërdrejta. Ekipi i përkushtuar mbështetës i kazinosë heton menjëherë ankesat dhe përpiqet të gjejë zgjidhje të kënaqshme.

Disponueshmëria e mbështetjes së klientit

Lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht me mbështetjen e klientit të kazinosë së përmendur në lidhje me çdo shqetësim që mund të kenë besimin dhe sigurinë. Kazinoja ofron kanale të ndryshme komunikimi si biseda live, email ose mbështetje telefonike për të siguruar akses për të gjithë lojtarët. Ekipi i tyre i mbështetjes së klientit është i njohur për të qenë të përgjegjshëm dhe duke ofruar ndihmë në kohë për të adresuar pyetjet ose problemet e lojtarëve.

Ndërtimi i besimit në lojërat në internet

Ndërsa kazinoja e përmendur merr përgjegjësinë për sigurimin e besueshmërisë përmes licencimit, masave të sigurisë, auditimeve të palëve të treta, bashkëpunimeve me organizata me reputacion, reagimeve pozitive të lojtarëve dhe një procesi efikas të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve; është thelbësore që lojtarët të qëndrojnë të informuar për praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit dhe të marrin vendime të informuara kur përfshihen në aktivitete të lojërave online.

Licencat

Security

22Bet Casino është një kazino e besuar që kujdeset për klientët e tyre. I gjithë komunikimi midis jush dhe kazinosë është i koduar duke përdorur enkriptimin 256 bit SSL. Falë këtij sistemi, të gjitha informacionet tuaja janë të mbrojtura.

Kazinoja ka certifikatën GoDaddy SSL dhe ata gjithashtu kanë një ekip të shkëlqyer mashtrimi dhe sisteme të avancuara që zbulojnë dhe parandalojnë aktivitete të dyshimta të paligjshme.

Sa herë që besoni se llogaria juaj është komprometuar, për shembull, keni vënë re ndryshime të pazakonta në bilancin tuaj, duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit dhe t'i njoftoni ata.

Responsible Gaming

Edhe pse bixhozi është një aktivitet argëtues, ka disa rreziqe. Kazinoja informon klientët e saj për shanset për të fituar, por ata gjithashtu paralajmërojnë lojtarët e tyre për rreziqet e mundshme. Pra, me gjithë drejtësinë, duhet të jeni vërtet të kujdesshëm kur bëhet fjalë për lojërat e fatit, pasi mund të tërhiqeni lehtësisht.

Për t'ju ndihmuar të kuptoni më mirë zakonet tuaja, ju këshillojmë t'i kaloni këto pyetje të thjeshta dhe t'u përgjigjeni atyre sinqerisht. Nëse përgjigjja është 'po' për shumicën prej tyre, atëherë sjellja juaj ju vë në rrezik:

 • I shpenzoni paratë tuaja në mënyrë të pakontrolluar?
 • A merrni hua para për të luajtur kumar?
 • A kaloni mjaftueshëm kohë me familjen tuaj?
 • A zemëroheni kur njerëzit përmendin zakonet tuaja të lojërave të fatit?
 • A keni ende të njëjtin interes për hobi tuaj si përpara se të fillonit të luanit kumar?
 • A ndiheni keq për shkak të dështimeve tuaja në lojërat e fatit?
 • A gënjeni për të mbuluar shumën e parave që shpenzoni për kumar?

Hapi i parë drejt çdo rikuperimi është të pranoni se në të vërtetë keni një problem. Pra, mbani mend se nuk është kurrë vonë për të pranuar se keni një varësi dhe përpiquni ta luftoni atë. Ju nuk mund ta bëni këtë vetë, kështu që ju duhet të kërkoni ndihmë si nga profesionistët ashtu edhe nga familja juaj.

Për hir tuaj, ju lutemi lexoni informacionin e mëposhtëm edhe përpara se të filloni të luani kumar për të ulur rrezikun e zhvillimit të një varësie:

 • Mos e shihni kumarin si burimin tuaj kryesor të të ardhurave.
 • Vendosni limite kohore dhe parash dhe mos i thyeni kurrë kur luani.
 • Asnjëherë mos luani kumar nëse jeni nën ndikimin e alkoolit ose të ndonjë substance tjetër.
 • Asnjëherë mos luani kumar kur ndiheni në depresion, pasi kjo mund të ndikojë në vendimmarrjen tuaj.
 • Bëj bixhoz me paratë që mund të përballosh për të humbur.
 • Asnjëherë mos ndiqni humbjet.
About

About

22BET është një kazino emocionuese që ofron një përzgjedhje të shkëlqyer lojërash, opsione të sigurta pagese dhe mbështetje profesionale për klientët. Sajti ka funksionuar që nga 2018 , dhe ka krijuar një reputacion të fortë si një ofrues i besueshëm dhe i besueshëm.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018

Account

Territoret Palestineze, Kamboxhia, Malajzia, Indonezia, El Salvadori, Zelanda e Re, Omani, Finlanda, Polonia, Arabia Saudite, Turqia, Guatemala, Bullgaria, India, Bahreini, Myanmar, Turkmenistani, Ekuador, Tajvan,Muagolinë, Nju-Gana, Bermuda, Afganistani, Zvicra, Kiribati, Kosta Rika, Kuvajti, Palau, Islanda, Grenada, Aruba, Jemeni, Pakistani, Mali i Zi, Paraguaj, Tuvalu, Vietnami, Peru, Irak, Katar, Shqipëri, Uruguai,Gjuganë,Brua ,Nikaragua,Sllovenia,Bahamat,Kaledonia e Re,Ishujt Pitcairn,Argjentina,Anguilla,Tonga,Maqedoni,Samoa,Xhamajka,Trinidad & Tobago,Niue,Uganda,Monako,Ishujt Solomon,Kili,Kirgistan,Badau,Haiti, Serbi, Nepal, Laos, Luksemburg, Grenlandë, Venezuelë, Siri, Norvegji, Sri Lanka, Ishujt Marshall, Tajlandë, Kenia, Belize, Ishulli Bouvet, Honduras, Antilet Hollandeze, Jordani, Dominika, Nigeri, Tokelau, Ishujt Kongu Kajman Irlanda, Lihtenshtajni, Andorra, Kuba, Japonia, Montserrat, Hungaria, Kolumbia, San Marino, Korea, Austria, Azerbajxhani, Filipinet, Kanadaja, Koreja e Jugut, Ishujt Kuk, Bosnja dhe Hercegovina, Surinami, Bolivia, Meksikaro, Meksika ,Iran,Maldive,Vanuatu,Armeni,Kroate,Zelanda e Re,Singapori,Bangladesh,Gjermani,Kina

Support

Rishikimi i mbështetjes së klientit 22BET: Një mik në nevojë

Biseda e drejtpërdrejtë: e shpejtë dhe e përshtatshme

Nëse po kërkoni ndihmë të menjëhershme, veçoria e bisedës së drejtpërdrejtë e 22BET është opsioni juaj i preferuar. Si një entuziast i kalitur i kazinosë në internet, u befasova këndshëm nga reagimi i tyre. Ekipi mbështetës zakonisht përgjigjet brenda pak minutash, duke e bërë atë të preferuar nga përdoruesit si ne. Pavarësisht nëse keni një pyetje në lidhje me një lojë ose keni nevojë për ndihmë me llogarinë tuaj, agjentët e bisedës live janë të ditur dhe miqësorë, duke siguruar që të ndiheni të dëgjuar dhe kuptuar.

Mbështetje me email: e thelluar, por kërkon kohë

Ndërsa mbështetja e emailit të 22BET njihet për thellësinë e informacionit, mund të mos jetë zgjidhja më e mirë nëse keni nevojë urgjente për ndihmë. Bazuar në përvojën time, mund të duhet deri në një ditë për të marrë një përgjigje nga ekipi i tyre i mbështetjes me email. Sidoqoftë, pasi të kthehen tek ju, jini të sigurt se ata ofrojnë përgjigje të plota për pyetjet tuaja. Pra, nëse shqetësimi juaj nuk është i ndjeshëm ndaj kohës dhe kërkon shpjegime ose dokumentacion të detajuar, dërgimi i një emaili mund të ia vlen të prisni.

Përfundim: Një sistem mbështetës i besueshëm

Në përgjithësi, kanalet e mbështetjes së klientit të 22BET ofrojnë ndihmë të besueshme kur nevojitet. Funksioni i tyre i bisedës live dallohet si i shpejtë dhe i përshtatshëm për shqetësime të menjëhershme ose pyetje të thjeshta. Nga ana tjetër, mbështetja e tyre me email mund të marrë më shumë kohë për t'u përgjigjur, por ofron zgjidhje të thelluara për çështje më komplekse. Si një lojtar i zjarrtë i kazinosë në internet, vlerësoj që kam opsione të shumta në dispozicion kur kërkoj ndihmë në çdo kohë të ditës ose natës.

Mos harroni se nëse zgjidhni bisedën e drejtpërdrejtë ose mbështetjen me email, në fund të fundit varet nga urgjenca dhe kompleksiteti i pyetjes suaj. Jini të sigurt se 22BET ju ka rikthyer me sistemin e tyre të përgjegjshëm dhe efektiv të mbështetjes së klientit!

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Oferta e bonusit që merrni nga Kazino 22Bet nuk është tepër e ndërlikuar. Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh. Më e rëndësishmja është të lexoni Termat dhe Kushtet e bonusit dhe nëse besoni se nuk mund të pajtoheni, atëherë nuk duhet ta pranoni bonusin në radhë të parë.

Çdo bonus vjen me kërkesa të caktuara për bast dhe nëse nuk arrini ta bëni këtë, atëherë do të humbni fitimet tuaja. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit, që është një kohë e mirë.

Për të kërkuar ofertën e bonusit të mirëseardhjes, fillimisht duhet të regjistroheni për një llogari. Pasi të verifikoni llogarinë tuaj, bëni një depozitë prej të paktën 10 dollarë.

Futni kodin promocional %PROMOCODE për t'u kualifikuar për bonusin. Keni 30 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit. Bonusi duhet të përdoret në lojëra me koeficient prej të paktën 1.65 dhe vjen me 10x kërkesa për bast.

Promotions & Offers

Zbulimi i bonuseve dhe promovimeve në 22BET: Harta juaj përfundimtare e thesarit të kazinosë

Zbuloni bonusin e mirëseardhjes për fillestarët: Nisni aventurën tuaj të kazinosë me një zhurmë! Në 22BET, të sapoardhurit priten me një bonus tërheqës mirëseardhjeje që do t'ju lërë të uritur për më shumë. Bëhuni gati për t'u mbushur me përfitime ekskluzive dhe para shtesë ndërsa zhyteni në botën emocionuese të lojërave në internet.

Besnikëria e shpërblyer: Ju presin promovime unike! Për lojtarët tanë besnikë, ne kemi diçka të veçantë në mëngë. Përgatituni për një sërë promovimesh dhe ngjarjesh unike të krijuara ekskluzivisht për klientelën tonë të përkushtuar. Ne besojmë të shkojmë më lart dhe përtej për të siguruar që besnikëria juaj të shpërblehet mjaft mirë.

Zhyt në shpërblimet e besnikërisë: Në 22BET, besnikëria nuk kalon pa u vënë re. Si një anëtar i përkushtuar, do të zhbllokoni shpërblime të këndshme që do t'ju bëjnë të ktheheni për më shumë. Nga bonuset e personalizuara deri te trajtimi VIP, ne i kemi mbuluar të gjitha. Përgatituni për t'u llastuar nga programi ynë i jashtëzakonshëm i besnikërisë.

Çmitizimi i kërkesave të basteve: Ndërsa shkëlqimi i bonuseve mund t'ju mahnitë, është e rëndësishme të kuptoni edhe kërkesat e basteve. Le ta shpjegojmë këtë për qartësi - këto kërkesa përshkruajnë sa herë ju duhet të luani përmes bonusit tuaj përpara se të tërhiqni ndonjë fitim. Jini të sigurt, në 22BET, ne përpiqemi për transparencë dhe drejtësi në të gjitha termat dhe kushtet tona.

Ndani gëzimin: përfitime për prezantimin e miqve! Gëzimi i ndarjes përforcohet në 22BET! Prezantoni shokët tuaj me eksitimin e lojërave në internet dhe korrni përfitime fantastike gjatë rrugës. Përfitimet tona të referimit do t'ju bëjnë ju dhe miqtë tuaj të ndiheni si fitues!

Bëhuni gati për të zbuluar një thesar bonusesh në 22BET – nga rrotullimet falas dhe ofertat e kthimit të parave deri te shpërblimet me vlerë të lartë dhe bonuset pa depozitim. Me gamën tonë të veçantë të promovimeve të përshtatura vetëm për ju, ka diçka për të gjithë. Pra, çfarë po prisni? Filloni udhëtimin tuaj emocionues të kazinosë me 22BET sot!

FAQ

Çfarë lloje lojërash ofron 22BET? Në 22BET, do të gjeni një shumëllojshmëri të gjerë lojërash që i përshtaten shijeve të çdo lojtari. Ato ofrojnë një përzgjedhje të gjerë të lojërave elektronike, duke përfshirë makina klasike të frutave dhe lojëra elektronike moderne video me tema emocionuese. Nëse lojërat e tavolinës janë më shumë në stilin tuaj, mund të shijoni klasikët si blackjack, ruletë, baccarat dhe poker. Ata gjithashtu kanë një seksion të drejtpërdrejtë të kazinosë ku mund të luani kundër tregtarëve të vërtetë në kohë reale.

Si i jep përparësi 22BET sigurisë së lojtarëve? Siguria e lojtarëve është një përparësi kryesore në 22BET. Ata përdorin metoda të avancuara të kriptimit për të siguruar që të gjitha informacionet tuaja personale dhe financiare të mbahen të sigurta dhe të sigurta. Për më tepër, ata kanë politika strikte të privatësisë për të mbrojtur të dhënat tuaja nga qasja ose zbulimi i paautorizuar.

Cilat opsione pagese janë të disponueshme në 22BET? Do të gjeni një sërë opsionesh të përshtatshme pagese në 22BET. Ata pranojnë metoda të njohura si kartat e kreditit/debitit, kuletat elektronike si Skrill dhe Neteller, transfertat bankare dhe madje edhe kriptovalutat si Bitcoin. Kjo siguron që ju të mund të zgjidhni opsionin që funksionon më mirë për ju.

A ka ndonjë bonus ekskluziv për lojtarët e rinj në 22BET? po! Në 22BET, lojtarët e rinj priten me një paketë bonus emocionuese. Ju mund të shijoni një bonus bujar mirëseardhjeje në depozitën tuaj të parë së bashku me rrotullime falas në lojërat e zgjedhura slot. Mbani një sy për faqen e tyre të promovimeve pasi ata shpesh kanë oferta speciale për lojtarët e rinj dhe ekzistues.

Sa e përgjegjshme është mbështetja e klientit e 22BET? Mbështetja e klientit në 22BET është shumë e përgjegjshme dhe e përkushtuar për të ofruar ndihmë sa herë që nevojitet. Ju mund t'i arrini ato përmes kanaleve të ndryshme, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin ose mbështetjen telefonike. Ekipi i tyre është i disponueshëm gjatë gjithë kohës për të adresuar çdo pyetje ose shqetësim që mund të keni.

Live Casino

Live Casino

Lojërat e Kazinosë Live janë shumë të njohura kohët e fundit. Të gjithë duan të luajnë një lojë që drejtohet nga një person real në një studio ose ndonjëherë në një kazino me bazë tokësore. Arsyeja pas kësaj është sepse kazinotë live kombinojnë tiparet më të mira të kazinosë së botës reale me përvojën në internet. Nuk është befasi që kazinoja live po bëhet një nga zgjedhjet më të njohura kohët e fundit.

Në 22Bet Casino mund të luani lojëra të ndryshme live duke përfshirë:

 • Baccarat live
 • Blackjack live
 • Live Casino Hold'em
 • Ruletë franceze live
 • Live Hi-Lo
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • Lojëra elektronike të drejtpërdrejta
 • Live Texas Hold'em
 • Poker i drejtpërdrejtë me tre letra
Mobile

Mobile

Bastet sportive celulare janë një mënyrë e përshtatshme për të vendosur një bast ndërsa jeni në lëvizje. Ka një bollëk të ngjarjeve sportive në dispozicion. Ju mund të bastni në futboll, hokej mbi akull, basketboll, bilardo, vetëm për të përmendur disa. Lista vazhdon dhe vazhdon me ngjarje esports si Call of Duty, eSports Golf, Street Fighter dhe shumë të tjera.

Aplikacioni celular

Aplikacioni celular 22Bet është i disponueshëm si për përdoruesit e Android ashtu edhe për iOS. Mund të shkarkohet nga seksioni Mobile i faqes në internet. Lojtarët tani mund të vendosin lehtësisht baste në tregjet e basteve para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta. Mund ta vendosni aplikacionin që të funksionojë në favorin tuaj në shumë mënyra. Për shembull, ju mund të merrni sinjalizime sa herë që përfundon një nga bastet tuaja ose kur luan skuadra juaj e preferuar.

Lojtarët nuk kanë nevojë të shkarkojnë aplikacionin nëse nuk duan. Ata thjesht mund të hyjnë në faqen e internetit 22Bet në celularin e tyre dhe të hyjnë në llogarinë e tyre.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në 22Bet Casino ju duhet të regjistroheni për një dhe të krijoni një llogari. Emri i filialit është 22Bet Partners.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy