Kazinotë më të mira në internet me Rebate Bonus : Të listuara dhe të krahasuara

Si një autoritet udhëheqës në botën e kazinove online, CasinoRank është krenar t'ju prezantojë me bonusin e zbritjes. Ky lloj bonusi është një zgjedhje popullore në mesin e lojtarëve që duan të minimizojnë humbjet e tyre dhe të maksimizojnë fitimet e tyre. Në thelb, një bonus zbritjeje ju jep një përqindje të humbjeve tuaja, gjë që mund të jetë një mënyrë e shkëlqyer për të vazhduar të luani edhe kur fati nuk është në anën tuaj. Ekipi ynë i ekspertëve ka përpiluar një listë të kazinove të rekomanduara ku mund të kërkoni këtë bonus. Pra, mos e humbisni këtë mundësi për të rritur financimin tuaj - vizitoni toplistën tonë dhe filloni të luani sot!

Keisha Bailey
ExpertKeisha BaileyExpert
ResearcherPriya PatelResearcher

Si i vlerësojmë dhe renditim kazinotë me bonus zbritjeje

Në CasinoRank, ekipi ynë i ekspertëve ka vite përvojë në vlerësimin e kazinove në internet me bonuse të ndryshme, duke përfshirë bonusin e zbritjes. Ne marrim parasysh disa faktorë për t'u siguruar që lexuesve tanë të rekomandojmë vetëm kazino të sigurta dhe të besueshme.

Siguria

Siguria është parësore për ne në CasinoRank dhe është themeli i procesit tonë të vlerësimit. Ne nuk lëmë fjalë pa lëvizur kur vlerësojmë kazinotë në internet, veçanërisht ato që ofrojnë bonuse zbritjeje. Kjo nënkupton hetimin e plotë të licencimit, masave të sigurisë dhe drejtësisë së lojërave të çdo kazinoje. Ne bëjmë përpjekje të mëdha për të siguruar që vetëm kazinotë e sigurta dhe të besueshme të hyjnë në listën tonë, duke garantuar një mjedis të sigurt lojrash për lexuesit tanë.

Procesi i regjistrimit

Ne vlerësojmë procesin e regjistrimit të çdo kazinoje për t'u siguruar që ai është i përshtatshëm dhe i drejtpërdrejtë. Ne gjithashtu kontrollojmë nëse kazinoja kërkon ndonjë informacion personal të panevojshëm gjatë procesit të regjistrimit.

Bonuset

Ne vlerësojmë bonusin e zbritjes të ofruar nga çdo kazino. Ne kontrollojmë shumën e bonusit, kërkesat e bastit dhe periudhën e vlefshmërisë. Ne gjithashtu sigurojmë që termat dhe kushtet e bonusit të jenë të drejta dhe transparente.

Metodat e depozitimit dhe tërheqjes

Një element thelbësor i çdo kazinoje në internet është gamën e metodave të depozitimit dhe tërheqjes ajo ofron. Ne e kuptojmë se lojtarët kanë preferenca të ndryshme, kështu që ne thellojmë opsionet e pagesave të ofruara nga çdo kazino. Nga kartat e kreditit te kuletat elektronike dhe transfertat bankare, ne vlerësojmë shumëllojshmërinë e zgjedhjeve të disponueshme për lojtarët. Po aq e rëndësishme, ne shqyrtojmë me kujdes kohën dhe tarifat e tërheqjes për t'u siguruar që ato janë të arsyeshme, në përputhje me standardet e industrisë.

Reputacioni midis lojtarëve

Zëri i komunitetit të lojtarëve është një tregues i fuqishëm i besueshmërisë së një kazinoje, dhe ne e marrim këtë parasysh. Ne e kuptojmë se përvojat e dorës së parë të ndara përmes rishikimeve dhe vlerësimeve të lojtarëve mund të ofrojnë njohuri të paçmueshme. Duke grumbulluar këtë ndjenjë kolektive, ne sigurojmë që kazinotë që ne mbështesim të kenë jo vetëm një reputacion pozitiv, por edhe një reputacion të provuar, duke forcuar besueshmërinë e tyre në sytë e lexuesve tanë.

Image

Bonus zbritje - Gjithçka që duhet të dini

Ndoshta, bonuset e zbritjes së kazinosë, janë një nga ofertat më të njohura promovuese në faqet e internetit të kazinove në internet. Bonusi i zbritjes në kazinotë online zakonisht ju jep një përqindje të caktuar të fitimeve/humbjeve tuaja si një bonus kthimi parash, i cili në shumicën e rasteve nuk ka ndonjë kërkesë bastesh që duhet të plotësoni për të tërhequr fitimet tuaja, kështu që ju mund të përfitoni drejtpërdrejt nga ajo.

Ky lloj bonusi është shpesh pjesë e çdo programi besnikërie, për të cilin vetëm lojtarët më aktivë të një kazinoje të caktuar kanë të drejtë për ofertat e kthimit të parave. Këto zbritje janë zakonisht shumë të dobishme për bastorët, të cilët nuk ishin shumë me fat gjatë ditëve të fundit, në mënyrë që ata të mund të marrin një përqindje të humbjeve të tyre, pa pasur nevojë për ndonjë veprim shtesë.

Si të merrni një bonus zbritjeje

Epo, një bonus zbritjeje është një nga ofertat më të lehta për t'u kërkuar, si ju duhet vetëm të luani lojërat tuaja të preferuara me para të vërteta, dhe më pas merrni një pagesë bonus, në varësi të shumës që keni vënë në bast, keni humbur ose keni fituar.

Megjithatë, për t'i bërë gjërat edhe më të lehta për ju, le t'i hedhim një vështrim hapave të shpejtë për mbledhjen e çdo pagese bonus zbritjeje. Sigurisht, procesi mund të jetë i ndryshëm në faqe të ndryshme kazino, por do të keni një ide të qartë se çfarë të bëni dhe çfarë të kërkoni.

 1. Zgjidhni çdo kazino në internet që ka zbritje bonus.
 2. Shkoni te seksioni promovues dhe futni faqen e ofertës që dëshironi të kërkoni.
 3. Kaloni në termat dhe kushtet e ofertës.
 4. Sigurohuni t'i ndiqni ato në mënyrë rigoroze dhe më pas vendosni të kërkoni ofertën.
 5. Filloni të luani lojëra, duke ndjekur kushtet.
 6. Merrni bonusin tuaj të zbritjes.

Llojet e ofertave të bonusit të zbritjes

Siç mund të sugjeroni, zbritjet e bonusit të kazinosë mund të jenë të llojeve të ndryshme, në varësi të cilës kazino luani dhe çfarë duan t'u paraqesin klientëve të tyre. Pra, në rreshtat e ardhshëm, do të shihni disa nga llojet më të njohura të zbritjeve të bonusit të kazinosë.

Zbritje për Humbjet

Padyshim, kthimi i parave në humbje është një nga zbritjet më të zakonshme të bonusit që mund të merrni në kazinotë në internet. Ky lloj bonusi është shumë i thjeshtë. Ju do të merrni një përqindje të caktuar në humbjet tuaja për një periudhë të caktuar kohe.

Zbritje e bonusit një herë

Shumë kazino online ofrojnë zbritje bonus një herë si promovime fillestare. Sigurisht, kjo lloj oferte mund të merret një herë, kur të filloni udhëtimin tuaj të basteve. Zakonisht, ato zbritje bonus një herë kanë një zbritje standarde të rreptë maksimale, e cila është maksimumi që mund të merrni nga shuma origjinale e zbritjes.

Zbritje ditore, javore dhe mujore

Në thelb, çdo ofertë e kthimit të parave mund të grupohet në një kategori ditore, javore ose mujore. Pavarësisht se çfarë lloj zbritjeje keni kërkuar, përveç disa përjashtimeve, do të jeni në gjendje të merrni shumën tuaj origjinale të zbritjes për një periudhë të caktuar kohe. Në varësi të kritereve të përshtatshmërisë së kazinosë ku jeni pjesë, mund të merrni zbritje ditore, javore apo edhe mujore.

Kthim parash VIP (Programet e besnikërisë)

Zbritje VIP Cashback, të njohura gjithashtu si programet e besnikërisë në kazinotë online, janë oferta shumë të dobishme që bastorët mund të marrin për të luajtur vazhdimisht. Përqindja origjinale e zbritjes që merrni sapo të filloni do të rritet, në varësi të shumës që keni hedhur gjatë periudhës së promovimit, e cila gjithashtu mund të jetë javore ose mujore. Në thelb, sa më shumë të luani, aq më shumë do të merrni, dhe gjithashtu, pasi të keni arritur nivelin më të lartë të kthimit të parave VIP në kazinonë tuaj online, do të filloni të merrni zbritje jo vetëm për humbjet tuaja, por edhe për fitimet.

Kushtet dhe kushtet e bonusit të zbritjes

Termat dhe kushtet janë rregullat dhe rregulloret që rregullojnë përdorimin e një bonusi. Ato janë vendosur për të siguruar që lojtarët të kuptojnë kërkesat dhe kufizimet e bonusit. Bonusi i zbritjes nuk bën përjashtim, dhe ai vjen me grupin e vet të termave dhe kushteve.

Kërkesat e bastit

Kërkesat e bastit është numri i herëve që një lojtar duhet të vë bast shumën e bonusit përpara se të tërheqë ndonjë fitim. Për shembull, një ofertë tipike e mirëseardhjes për bonusin e zbritjes mund t'i kërkojë një lojtari të vë bast mbi shumën e bonusit 30 herë përpara se të mund të tërheqë ndonjë fitim. Nëse shuma e bonusit është 100 dollarë, lojtari duhet të vë bast 3,000 dollarë përpara se të tërheqë ndonjë fitim. Kjo do të thotë që lojtari duhet të bëjë të paktën 30 rrotullime ose baste, në varësi të lojës që po luan.

Depozita minimale e kërkuar

Depozita minimale e kërkuar është shuma minimale e parave që një lojtar duhet të depozitojë për t'u kualifikuar për bonusin. Kjo është e rëndësishme sepse siguron që lojtarët janë të përkushtuar për të luajtur në kazino dhe nuk po përfitojnë vetëm nga bonusi. Depozita minimale e kërkuar për bonusin e zbritjes mund të ndryshojë në varësi të kazinosë, por zakonisht është rreth 20 dollarë.

Kufizime në llojin e lojërave ose titujve

Kufizimet në llojin e lojërave ose titujve që mund të luhen me bonus janë vendosur për të siguruar që lojtarët të mos abuzojnë me bonusin. Për shembull, bonusi i zbritjes mund të përdoret vetëm për lojëra ose tituj të caktuar, si lojëra elektronike ose lojëra tavoline. Kjo siguron që lojtarët të përdorin bonusin siç synohet dhe jo vetëm ta përdorin atë për të luajtur çdo lojë që dëshirojnë.

Kufijtë në madhësinë minimale dhe maksimale të bastit

Kufizimet në madhësinë minimale dhe maksimale të bastit janë vendosur për të siguruar që lojtarët të mos abuzojnë me bonusin. Për shembull, bonusi i zbritjes mund të ketë një madhësi minimale bast prej $0,10 dhe një madhësi maksimale bast prej $10. Kjo siguron që lojtarët të mos vendosin baste që janë shumë të vogla ose shumë të mëdha, gjë që mund të shihet si një përpjekje për të shpërdoruar bonusin.

Kapak për fitimin maksimal

Është vendosur një kufi për fitimin maksimal për të siguruar që lojtarët të mos abuzojnë me bonusin. Për shembull, bonusi i zbritjes mund të ketë një fitore maksimale prej $500. Kjo siguron që lojtarët të mos fitojnë shumë para me bonusin, gjë që mund të shihet si një përpjekje për të abuzuar me bonusin.

Afat kohor

Është vendosur një afat kohor për të siguruar që lojtarët të përdorin bonusin brenda një periudhe të caktuar. Për shembull, bonusi i zbritjes mund të ketë një afat kohor prej 30 ditësh. Kjo siguron që lojtarët të mos e mbajnë bonusin për një kohë të gjatë, gjë që mund të shihet si një përpjekje për të shpërdoruar bonusin.

Image

A mund të fitoni shumë me një bonus zbritjeje?

Po, është e mundur të fitosh shumë me një bonus zbritjeje. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani mend se bonusi vjen me grupin e vet të termave dhe kushteve, të cilat duhet të ndiqen. Lojtarët duhet gjithashtu të kujtojnë se bixhozi është një lojë fati dhe nuk ka asnjë garanci se ata do të fitojnë. Është e rëndësishme të luajë kumar me përgjegjësi dhe brenda mundësive të veta.

Të mirat dhe të këqijat e bonusit të zbritjes

Bonusi i zbritjes është një lloj i popullarizuar i bonusit të kazinosë që u ofron lojtarëve një përqindje të humbjeve të tyre. Ndërsa ky bonus mund të jetë joshës, ai gjithashtu ka të mirat dhe të këqijat e tij. Le t'i shqyrtojmë ato më poshtë.

Propozimet e bonusit me zbritje ✅

 • Ofron një rrjet sigurie për lojtarët që përjetojnë humbje
 • Mund të ndihmojë lojtarët të zgjasin lojën e tyre dhe potencialisht të rifitojnë humbjet e tyre
 • Ofron një përqindje të humbjeve mbrapa, e cila mund të jetë një sasi e konsiderueshme për rrotullat e lartë
 • Mund të jetë një bonus i përsëritur për lojtarët besnikë

Disavantazhet e bonusit të zbritjes ❌

 • Vlen vetëm për humbjet, jo për fitoret
 • Mund të ketë një kufi në shumën e zbritjes së ofruar
 • Mund të ketë kërkesa strikte për bast përpara se të mund të kërkohet zbritja
 • Mund të jetë i disponueshëm vetëm për lojëra ose periudha kohore specifike

Lloje të tjera bonusesh që mund të shijoni

Siç e dini tashmë, këto ditë, kazinotë online ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë promovimesh që klientët e tyre mund të marrin. Pra, nëse nuk jeni të interesuar të merrni ndonjë ofertë zbritjeje për të rritur të ardhurat tuaja, duhet të hidhni një sy në disa nga promovimet e tjera që ofrojnë kazinotë në internet për ju.

Bonuset e mirëseardhjes

Ndoshta, të gjithë ju tashmë e dini se sapo të krijoni llogarinë tuaj në pothuajse çdo kazino, ju do të keni të drejtë për të marrë një ofertë fillestare në formën e një përqindje të depozitës suaj, rrotullimeve falas, kthimit të parave dhe shumë të tjera.

Ato oferta fillestare janë të njohura për shumën e madhe të bonusit që jepet, megjithëse çdo ofertë fillestare është një bonus një herë, që do të thotë se mund ta merrni një herë kur të bëheni anëtar i faqes përkatëse të kazinosë në internet.

Rrotullime falas

Kur flasim për ofertat e kazinove në internet, thjesht nuk mund të anashkalojmë përmendjen e rrotullimeve dhe promovimeve falas që janë fjalë për fjalë kudo. Ka shumë lloje ofertash të rrotullimeve Falas që mund t'i grumbulloni në kazinotë në internet. Ka nga ato që japin rrotullime falas për të bërë depozita, për të luajtur lojëra të caktuara, për të marrë pjesë në programet e besnikërisë dhe shumë të tjera.

Rifresko Bonuset

Të tjera shumë të njohura Ofertat që mund të gjenden në kazinotë në internet janë Bonuset e Rifreskimit, të cilat janë mjaft të ngjashme me ofertat fillestare. Bonuset e rifreskimit mund të mblidhen për të bërë depozita, dhe shuma e bonusit varet nga sa keni depozituar dhe sa përqind ka oferta.

Ka thjesht mijëra oferta të tjera bonusesh që mund t'i gjeni në platformat e kazinove në internet, kështu që ne ju këshillojmë të hidhni një sy në seksionin promovues të kazinosë tuaj të zgjedhur në internet.

Bonusi i kthimit të parave

Përfundim

Në CasinoRank, ne e kuptojmë rëndësinë e zgjedhjes së bonusit të duhur të kazinosë për nevojat tuaja. Pasi kemi marrë parasysh shumë faktorë, ne kemi renditur dhe vlerësuar kazinotë më të mira në internet që ofrojnë bonusin e zbritjes. Megjithatë, ne do të vazhdojmë të rishikojmë dhe përditësojmë renditjen tonë për t'u siguruar që rekomandojmë markat më të mira në treg. Mos harroni të lexoni gjithmonë termat dhe kushtet e çdo bonusi përpara se ta kërkoni atë për t'u siguruar që është i përshtatshëm për ju.

About the author
Keisha Bailey
Keisha BaileyAreas of Expertise:
Bonuset
About

Keisha Bailey, perlë e vetë Xhamajkës, është ngritur si autoriteti përfundimtar për bonuset e kazinove në internet. Me një fokus lazer në maksimizimin e fitimeve të lojtarëve, analizat e Keisha janë bërë të domosdoshme për një det lojtarësh.

Send email
More posts by Keisha Bailey

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është një bonus i zbritjes së kazinosë?

Zbritjet e kazinosë janë oferta bonus shumë bujare, të cilat janë të disponueshme thjesht në çdo kazino online. Ato oferta, të njohura gjithashtu si bonuse për kthimin e parave, do t'ju kthejnë një shumë të saktë, bazuar në humbjet, fitimet ose të dyja. Ekzistojnë lloje të ndryshme të bonuseve të zbritjes së kazinosë, por ato më të njohurat jepen bazuar në humbjet tuaja gjatë një periudhe të caktuar kohore. Pasi të keni arritur afatin, humbjet tuaja llogariten dhe bonusi juaj paguhet.

Cilat janë llojet më të njohura të bonuseve të zbritjeve të kazinosë?

Ka shumë bonuse të zbritjes së kazinosë që mund t'i gjeni në kazinotë në internet. Ndoshta, lloji më i popullarizuar i zbritjeve të kazinosë janë ato që ju japin para për humbjet tuaja për një periudhë të caktuar kohe. Por, ka edhe zbritje bonus një herë, zbritje VIP (cashback), ose ndonjë ofertë për kthimin e parave të dhëna mujore ose javore. Një tjetër lloj shumë i popullarizuar i kthimit të parave është për të luajtur disa lojëra kazino.

Si të kërkoni një bonus zbritjeje në kazino?

Bonuset e zbritjes së kazinosë vijnë në formën e një përqindjeje të humbjeve, fitoreve, apo edhe të dyjave. Pra, ato janë jashtëzakonisht të lehta për t'u pretenduar, pasi ju duhet vetëm të luani lojërat tuaja të preferuara për t'i mbledhur ato.

Çfarë është një Bonus Cashback?

Një bonus i kthimit të parave, i njohur gjithashtu si bonus zbritjeje, është një ofertë që do t'ju japë një bonus bujar, bazuar në humbjet dhe fitimet tuaja javore, mujore apo edhe ditore, në varësi të kazinosë në të cilën po luani.

Çfarë kërkesash për bast kanë ofertat e zbritjes së kazinosë?

Zakonisht, Ofertat e Zbritjes së Kazinosë nuk kanë asnjë kërkesë për bast, pasi ato ju paguhen, bazuar në humbjet ose fitimet tuaja. Ka disa përjashtime, ku do t'ju duhet të vendosni bast bonusin tuaj të kthimit të parave, kështu që për t'u siguruar, ju inkurajojmë shumë të kontrolloni faqen T&C të bonusit që jeni gati të kërkoni në faqen tuaj përkatëse të kazinosë.