Rishikimi i kazinosë 22BET - Account

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Account

Për të qenë në gjendje të përdorni të gjitha përfitimet që ka për të ofruar 22Bet Casino, duhet të regjistroheni për një llogari. Lajmi i mirë këtu është se ky proces është shumë i shpejtë dhe i lehtë dhe ju do ta përfundoni atë në dy hapa:

  • Regjistrohuni në kazino me email ose media sociale
  • Futni të dhënat e nevojshme personale
  • Aktivizoni dhe verifikoni llogarinë
  • Bëni një depozitë

Kur zgjidhni të regjistroheni me email, do të drejtoheni te një formular në të cilin duhet të jepni të dhënat e mëposhtme: emailin tuaj, emrin tuaj të plotë, numrin e telefonit, fjalëkalimin, shtetin dhe monedhën.

Kur zgjidhni të regjistroheni duke përdorur llogaritë tuaja të mediave sociale, duhet të zgjidhni se cilën platformë të mediave sociale dëshironi të përdorni. Në këtë mënyrë ju do t'i jepni kazinosë leje për të hyrë në informacionin e profilit tuaj. Pasi ta keni bërë këtë, mund të hyni lehtësisht në llogarinë tuaj duke përdorur llogarinë tuaj të rrjetit social.

Procesi i verifikimit

Procesi i verifikimit është thelbësor kur dëshironi të luani në 22Bet Casino. Në këtë mënyrë ju provoni se jeni në moshë ligjore për të luajtur kumar dhe se jeni në juridiksionin e duhur. Duhet të kaloni këtë proces për të vërtetuar llogarinë tuaj, në mënyrë që të mos keni probleme në të ardhmen në lidhje me tërheqjet.

Pas procesit të regjistrimit do të merrni një email ose një mesazh me tekst për të aktivizuar llogarinë tuaj. Kjo bëhet vetëm për të aktivizuar llogarinë tuaj dhe për të vërtetuar se po përdorni adresën tuaj të emailit ose numrin e telefonit.

Për sa i përket procesit të verifikimit ju duhet të dërgoni dokumente ligjore për të vërtetuar identitetin tuaj. Në këtë mënyrë ju do të mbroni llogarinë tuaj kundër vjedhjes, mashtrimit dhe pastrimit të parave. Këtu është një listë e disa prej dokumenteve që do t'ju kërkohet të dërgoni:

  1. Kartë identiteti, patentë shoferi ose pasaportë

  2. Fatura e shërbimeve, pasqyra bankare ose pasqyra e kartës së kreditit me adresën tuaj të banimit

Bonus i llogarisë së re

22Bet ka një ofertë shumë bujare për çdo klient të ri që do t'i inkurajojë ata të regjistrohen për një llogari. Çdo klient i ri do të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në 50 dollarë që do të thotë se ju do të luani me 100 dollarë, por do të rrezikoni vetëm depozitën tuaj fillestare.

Për të kërkuar bonusin, duhet të vendosni kodin '50SPORT' kur të bëni depozitën tuaj. Nëse e harroni këtë hap, atëherë nuk do të mund të kërkoni ofertën.

Çdo bonus mirëseardhjeje vjen me disa kushte, kështu që ky nuk është një përjashtim. Ju do të duhet të vendosni bast fondet e bonusit në lojëra me shanse të paktën 1.65. Keni 30 ditë për të përfunduar kërkesat e bastit, përndryshe do ta humbni atë.

shtetet

Banorët nga disa vende nuk kanë të drejtë të hapin një llogari në 22Bet Casino. Arsyeja pas kësaj është zakonisht sepse kumari në internet nuk lejohet në disa juridiksione ose kazinoja nuk ka licencën e duhur për të operuar në vende të caktuara.

Këtu është një listë për territoret që janë të kufizuara për lojërat NetEnt:

Afganistan, Shqipëri, Algjeri, Angola, Australi, Kamboxhia, Ekuador, Guajana, Hong Kong, Indonezi, Iran, Irak, Izrael, Kuvajt, Lao, Mianmar, Namibi, Nikaragua, Koreja e Veriut, Pakistani, Panamaja, Papua Guinea e Re, Filipinet, Singapori, Koreja e Jugut, Sudani, Siria, Tajvani, Uganda, Jemeni, Zimbabve, Belgjika, Bullgaria, Kanadaja, Danimarka, Estonia, Franca, Italia, Meksika, Portugalia, Rumania, Spanja, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Mbretëria e Bashkuar.

Gjithashtu, ka lojëra që nuk mund të luhen kudo. Për shembull Guns & Roses nuk lejohen në vendet e mëposhtme:

Australia, Azerbajxhani, Kina, India, Malajzia, Katari, Rusia, Tajlanda, Tunizia, Turqia dhe Ukraina.

Monsters Universal duke përfshirë lojërat e mëposhtme: Frankenstein, Nusja e Frankenshtajnit, Dracula, Mummy, The Wolf Man, Creature from the Black Laguna dhe The Invisible Man) dhe Scarface mund të luhen vetëm në vendet e mëposhtme:

Andorra, Armenia, Azerbajxhani, Bjellorusia, Bosnja dhe Hercegovina, Brazili, Gjeorgjia, Islanda, Lihtenshtajni, Moldavia, Monako, Mali i Zi, Norvegjia, Rusia, San Marino, Serbia, Zvicra, Ukraina, Kroacia, Maqedonia, Turqia, Austria, Bullgaria, Qipro , Republika Çeke, Finlanda, Gjermania, Greqia, Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luksemburgu, Malta, Holanda, Peruja, Polonia, Sllovakia, Sllovenia dhe Suedia.

Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)