Rishikimi i kazinosë 22BET - Bonuses

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Bonuses

Çdo bonus i marrë nga një kazino vjen me vargje të bashkangjitura. Ka disa kushte që duhet të ndiqni për t'u kualifikuar për bonus në radhë të parë dhe më pas për të tërhequr fitimet tuaja.

Ju duhet të njiheni me kushtet para se të bëni depozitën tuaj të parë, sepse çfarë kuptimi ka të kërkoni një bonus nëse nuk mund të përmbushni kërkesat e bastit.

Bonusi i depozitës së parë

Ju duhet të vendosni bast bonusin brenda një periudhe të caktuar kohore. Pas skadimit të kësaj periudhe, si bonusi ashtu edhe fitimet shkëputen nga llogaria e lojtarit. Lojtarët njoftohen me kohë kur bonusi i tyre është gati të skadojë, kështu që ata këshillohen të përfundojnë kërkesat e basteve. Pasi të jetë vënë bast bonusi, paratë e bonusit transferohen në llogarinë e lojtarit.

Lojtarët nuk lejohen të transferojnë bonusin në një llogari tjetër, kështu që është më mirë të zgjedhin në radhë të parë llogarinë ku duan të marrin bonusin. Pasi bonusi të kreditohet në llogari, ai duhet të vihet pesë herë në baste akumuluese. Të gjitha këto baste duhet të kenë koeficient 1.40 ose më shumë dhe duhet të kenë të paktën 3 përzgjedhje.

Bonusi i depozitës së dytë

Bonusi i dytë i depozitës është i disponueshëm pasi të jetë përfunduar depozita. Ky bonus është i disponueshëm vetëm për një klient, familje ose adresë emaili. Kazinoja rezervon të drejtën të anulojë bonusin në disa raste si kur lojtari e ka tërhequr depozitën para se të jetë kredituar në llogari.

Ky bonus është i vlefshëm vetëm për 7 ditë dhe duhet të vihet bast gjatë kësaj periudhe kohore. Në rast se nuk është, prezantuesi ka të drejtë të heqë bonusin dhe çdo fitim. Kërkesat e basteve për këtë bast janë 5 herë në bastet akumuluese. Këto baste duhet të përmbajnë të paktën tre seksione me koeficient 1.40 ose më të lartë.

Bonusi i rifreskimit të librit sportiv të premten

Pasi të keni bërë depozitën tuaj, mund të merrni pjesë në bonusin e rifreskimit të së premtes. Ky bonus ka një afat kohor prej 24 orësh dhe dështimi për të vënë bast mund të rezultojë në fitime të revokuara. Ky bonus mund të përdoret vetëm në ngjarje sportive.

Kërkesat e basteve janë vetëm 3 herë dhe mund të përdoret në baste akumuluese të cilat duhet të përmbajnë të paktën tre përzgjedhje të ndryshme me koeficient të paktën 1.40.

Bonus besnikërie

22Bet ofron bonuse bujare për lojtarët e rinj, por kjo nuk do të thotë se harron lojtarët e saj besnikë. Siç thamë më parë, ata ofrojnë depozita me afat për herë të parë dhe të dytë, dhe pasi të jeni një lojtar besnik, të mërkurave dhe të premteve janë të disponueshme bonuse të ringarkimit. Këtu është një listë e të gjitha bonuseve të disponueshme në 22Bet Casino:

 • Bonusi i depozitës së parë 122% deri në 50 dollarë dhe 22 pikë Bet
 • Bonusi i depozitës së dytë 22% deri në 50 dollarë dhe 22 pikë Bet
 • Bonusi javor i rifreskimit të mërkurave deri në 122 dollarë dhe 22 pikë Bet
 • Bonusi javor i rifreskimit të premteve deri në 122 dollarë dhe pikë 22Bet

Duhet të përmendim këtu se nëse po bëni një depozitë duke përdorur bitcoin, nuk do të keni të drejtë të kërkoni asnjë nga këto bonuse.

Rifresko bonus

Nëse bëni një depozitë të Premten, mund të kërkoni një bonus 40% të rimbushjes që shkon deri në 50 dollarë. Depozita minimale që mund të bëni për të kërkuar këtë bonus është vetëm 1$.

Ju keni të drejtë të refuzoni këtë bonus nëse dëshironi, ju vetëm duhet të kontrolloni kutinë që thotë "Nuk dua asnjë bonus" kur jeni duke bërë depozitën tuaj.

 • Nëse vendosni të pranoni bonusin, duhet ta vini bast 3 herë në periudhën prej 24 orësh pasi ta merrni.
 • Është shumë e rëndësishme që të zgjidhni 3 baste të ndryshme akumuluese me koeficient 1.40 ose më të lartë.
 • Bonusi duhet të përdoret vetëm në bastet sportive dhe jo në lojërat e kazinosë.
 • Kazinoja rezervon të drejtën të ngrijë fondet tuaja dhe të refuzojë bonusin tuaj nëse gjejnë ndonjë dëshmi të aktiviteteve mashtruese në llogarinë tuaj.

Termat dhe Kushtet

 • Bonusi i ringarkimit të së premtes mund të kërkohet vetëm një herë. Pasi të kërkohet, do të kreditohet automatikisht në llogarinë e klientit. Përpara se të mund të bëni një tërheqje, duhet të vendosni bonusin 3 herë në baste akumuluese brenda 24 orëve.

 • Nëse bëni një tërheqje përpara se të bëhet depozitimi, bonusi nuk do të kreditohet në llogarinë e klientit.

 • Nëse bonusi nuk vihet bast brenda 24 orëve, ai do të konsiderohet i pavlefshëm dhe fitimet do të anulohen.

 • Ky bonus mund të përdoret për të vendosur baste vetëm në ngjarje sportive.

 • Nëse kazinoja beson se klienti po keqpërdor bonusin, ata rezervojnë të drejtën ose të anulojnë bonusin ose të aplikojnë kërkesa të veçanta për bast.

 • Kompania rezervon të drejtën të anulojë bonusin në çdo kohë pa ndonjë njoftim paraprak. Ata mund ta bëjnë këtë përpara se shuma e bonusit të vihet bast ose të tërhiqet. Në rast mosmarrëveshjeje fjalën e fundit e ka kompania.

Pasi të plotësohen kërkesat e bastit, fondet e bonusit do të transferohen në llogarinë e klientit.

 • Klientët që bëjnë transaksione ditore nga llogaria e tyre kanë të drejtë të kërkojnë vetëm këtë bonus.

 • Bonusi jepet vetëm pasi të jetë bërë një depozitë.

 • Ju nuk mund të numëroni bastet e rimbursuara në kërkesat e basteve.

 • Vetëm pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit, opsioni i tërheqjes do të jetë i disponueshëm.

 • Ju mund të kërkoni vetëm një bonus për llogari, dhe për adresë IP të familjes dhe të përbashkët. Nëse e keqpërdorni ofertën e bonusit, kjo do të çojë në anulimin e bonusit dhe të gjitha fitimeve gjithashtu.

 • Nëse kompania dyshon për pastrim parash ose ndonjë aktivitet tjetër mashtrues, atëherë fondet tuaja do të ngrihen dhe llogaritë tuaja mund të mbyllen përgjithmonë. - Klienti duhet të jetë i disponueshëm në çdo moment për të dërguar dokumente për të vërtetuar identitetin e tij. Mund t'ju kërkohet të dërgoni një fotografi të vetes duke mbajtur ID ose pasaportë.

 • Kazinoja ka të drejtë të ndryshojë disa nga kushtet e bonusit nëse ata mendojnë se është e nevojshme.

Bonusi i ndeshjes

Herën e parë që bëni një depozitë pasi të jeni regjistruar për një llogari, keni të drejtë të kërkoni një bonus ndeshjeje 100%. Ky bonus mund të sjellë deri në $250 fonde bonus në llogarinë tuaj duke ju dhënë një shans për të zgjatur seancën tuaj të lojërave dhe të provoni sa më shumë lojëra të ndryshme të jetë e mundur.

Përpara se të mund të kërkoni këtë bonus, duhet të vendosni një kod kuponi për të shlyer ofertën. Kërkesa e bastit për këtë bonus është 39x dhe duhet të plotësohet përpara se të tërhiqni ndonjë fitim.

Ne do t'ju këshillonim në këtë pikë të kontrolloni faqen për promovime të tjera si shpërblimet ditore, rrotullimet falas që janë të disponueshme për t'u kërkuar. Ju madje mund të merrni baste falas për të vendosur në ngjarje sportive. Çdo ofertë do të kërkojë një kod kuponi dhe do të kërkojë një shumë minimale depozite dhe do të vijë me kërkesat e bastit.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët që duan të shpenzojnë më shumë në lojëra janë në një kënaqësi. Ata mund të kërkojnë Bonusin High Roller i cili është 100% dhe mund të sjellë deri në 300 dollarë para bonus në llogarinë e tyre dhe pikët 22Bet.

Bonusi i regjistrimit

Herën e parë që regjistroheni në kazino, mund të kërkoni një bonus mirëseardhjeje prej 100%, i cili mund të sjellë deri në 122 dollarë në bilancin tuaj dhe do të merrni gjithashtu pikë 22Bet.

Shuma minimale që duhet të depozitoni për të kërkuar këtë bonus është vetëm 1 dollarë dhe bonusi është i disponueshëm vetëm për klientët sportivë. E vetmja ngjarje që përjashtohet nga ky bonus është Gara me Kuaj. Shuma e bonusit duhet të vihet 5 herë në bastet akumuluese të të paktën 3 zgjedhjeve me koeficient minimal prej 1.40. Ky bonus është i disponueshëm vetëm për lojtarët që janë në moshë madhore për të luajtur. Banorët e Kroacisë, Serbisë dhe Hungarisë janë të përjashtuar nga kjo ofertë bonus.

Gjëja më e rëndësishme për shumë lojtarë është të hapin një llogari me lehtësi dhe të gjejnë një kazino që ofron një bonus bujar mirëseardhjeje. Mund të themi se të dyja gjërat janë të disponueshme në 22Bet Casino, ndaj për këtë arsye është një propozim tërheqës për klientët e rinj potencialë.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për ju, në rast se hapni një llogari për herë të parë, ne kemi përgatitur një udhëzues hap pas hapi për ju:

 • Hapni faqen e internetit të kazinosë
 • Klikoni në butonin 'Regjistrohu'
 • Futni informacionin e nevojshëm duke përfshirë kodin e bonusit promocional
 • Konfirmoni që i pranoni Termat dhe Kushtet dhe krijoni llogarinë tuaj të re
 • Bëni një depozitë
 • Kërkoni bonusin e mirëseardhjes, i cili mund të shkojë deri në 122 dollarë

Tregu i kazinove është shumë konkurrues, kështu që kazinotë po bëjnë gjithçka që është në fuqinë e tyre për të ofruar shërbimin më të mirë për klientët e tyre. Një nga gjërat që preferojnë lojtarët është aftësia për të krijuar një llogari të shpejtë dhe të lehtë dhe duhet të themi se 22Bet Casino ofron gjënë e saktë.

Të gjithë hapat që përshkruam më parë nuk kërkojnë kohë, kështu që do të thotë se do të përfundoni shumë shpejt dhe mund të shijoni disa nga lojërat tuaja të preferuara që kazinoja ofron.

Ja çfarë mund të merrni kur regjistroheni në 22Bet Casino si klient i ri:

 • Ju mund të kërkoni deri në 250 dollarë në formën e një bonusi të mirëseardhjes.
 • Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë
 • Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 39 herë
 • Kërkesat e bastit duhet të plotësohen brenda 30 ditëve nga data e kreditimit të bonusit
 • Oferta është e disponueshme vetëm për lojtarët e kazinosë dhe jo për klientët që pretendojnë ofertën e regjistrimit në sport 22Bet

Oferta të tjera të kazinove

Përveç ofertave bujare që presin për klientë të rinj, 22Bet ofron një sërë promovimesh për lojtarët aktualë. Këto oferta mund të ndryshojnë, por në përgjithësi mund të gjeni llojet e përgjithshme të mëposhtme të bonuseve:

 • Rrotullime shtesë
 • Turne
 • Rifresko bonuset
 • Konkurse falas në lidhje me lojëra elektronike

Në përgjithësi, shumica e lojtarëve të rinj pretendojnë ofertën e regjistrimit në 22Bet për sporte, por ka disa që preferojnë të luajnë lojëra kazino. Disa nga lojërat më të njohura të tavolinës mund të luhen në kazino të drejtpërdrejta me tregtarë dhe krupierë të cilët ndihmojnë në krijimin e një përvoje reale të jetës dhe do të ndiheni sikur po luani në një kazino me bazë tokësore.

Gjithsesi, bastet sportive janë produkti më i popullarizuar dhe ne do të përpiqemi t'ju sjellim më pranë karakteristikat kryesore që plotësojnë ofertën e mirëseardhjes 22Bet.

Bonuset e mirëseardhjes së 22Bet Sportsbook

Lojtarët kënaqen duke marrë gjëra falas shumicën e kohës. Në kazino këto gjëra falas vijnë në formën e bonuseve dhe promovimeve të rregullta. Por nga ana tjetër, disa nga këto bonuse vijnë me kërkesa të pamundura bastesh dhe kufizime kohore, kështu që vështirë se është e mundur t'i pastroni ato dhe rezultati përfundimtar është humbja e parave tuaja.

Këto bonuse vijnë me kërkesa për baste prej 40x ose 50x dhe ju duhet t'i pastroni ato në vetëm disa ditë. Në mënyrë që kjo të ndodhë, ju me të vërtetë duhet të arrini një brez me fat. Por, kur bëhet fjalë për 22Bet Casino është paksa ndryshe. Fokusi nuk është vetëm te bonuset dhe promovimet pasi keni vetëm 2 bonuse të mirëseardhjes.

Bonusi i parë që mund të kërkoni është 122% deri në 300 dollarë dhe 22 pikë Bet. Nëse vendosni të kreditoni pikët e bastit në llogarinë tuaj të basteve, kjo mund të rezultojë në një shumë më të vogël bonusi. Ky bonus vjen me 50x kërkesa për bast dhe ju keni 7 ditë për ta vënë bast para se të mund të bëni ndonjë tërheqje të fitimeve tuaja.

Bonusi i dytë i depozitës është pak më pak bujar se i pari ku ju merrni 66% të shumës së depozitës dhe mund të merrni 150 dollarë për kazinonë dhe 50 dollarë për llogarinë e basteve. Nëse vendosni të kërkoni këtë bonus, duhet të ndiqni të njëjtat kushte dhe të vendosni bast paratë e bonusit 50x dhe keni 7 ditë për ta bërë këtë.

Në këtë pikë nuk ka asnjë program VIP të disponueshëm në Kazino 22Bet, por megjithatë ju mund t'i përdorni pikët dhe t'i shlyeni ato në Fan shop. Dhe ne duam të theksojmë edhe një herë që lojtarët që përdorin kriptovaluta janë të përjashtuar nga oferta e bonusit.

Jo çdo lojë kontribuon njësoj në kërkesat e basteve dhe kjo është një tjetër gjë që duhet të keni parasysh. Lojërat tavoline kontribuojnë 5% dhe lojërat slot kontribuojnë 100%.

Megjithatë, ka disa lojëra slot që kontribuojnë 0% dhe ato janë si më poshtë:

Wild Orient, The Dark Knight Rises, Dance Dragon, Robin Hood, Tree of Fortune, Devil's Delight, The Wish Master, Kings of Chicago, Lucky Angler, After Night Falls, Big Bang, Ned and his Friends, The Dark Knight, Jackpot 6000 dhe Mega Joker, 7th Heaven, Puppy Love Plus, Safari Sam, Sin City Nights, Forsaken Kingdom, Secret of the Stones, Tomb Raider 2 dhe Castle Builder. Lojëra elektronike klasike: Bloodsuckers, Good Girl-Bad Girl, Sugar Pop Plus, Slots Angels, Simsalabim, Dr. Scrooge dhe Whospunit Plus.

Total score8.7
Përfitimet
+ Gama e gjerë e pagesave
+ 12000+ lojëra elektronike
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)