Rishikimi i kazinosë 22BET - About

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusDeri në 600 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET
Deri në 600 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
About

About

22Bet është një kazino që lejon baste sportive dhe lojëra të fatit në internet pa pasur nevojë të regjistroheni. Kazinoja u themelua në vitin 2018, jo shumë kohë më parë, por gjithsesi ka arritur të veçohet nga kazinotë e tjera dhe kjo është arsyeja kryesore e suksesit të saj të madh.

Herë pas here, të gjithë duan të marrin pjesë dhe të vënë një bast në ndonjë ngjarje historike sportive dhe 22Bet e bën procesin shumë të lehtë.

Shikoni rishikimin tonë të plotë të kazinosë 22BET më poshtë:

22BET

Kazino 22Bet ka të gjitha licencat e nevojshme dhe do të jeni të lumtur të dini se faqja e internetit e basteve nën të njëjtën markë është shumë e suksesshme dhe e besojnë tashmë mijëra. Arsyeja pse ata zgjodhën Curacao licenca është fakti që lejon shumë mënyra të ndryshme pagese, duke përfshirë kriptovalutat. Për më tepër, kazinotë e reja bëjnë më të mirën dhe përpiqen kaq shumë për të marrë lojtarë të rinj, kështu që nuk do të zhgënjeheni kur bëhet fjalë për bonuset dhe promovimet e mirëseardhjes.

Pronari dhe CEO

Pronari dhe CEO

22Bet Casino është në pronësi të TechSolutions Group Limited. Kjo është një kompani e regjistruar në vitin 2017 në Qipro. CEO aktual është TonyBet OU.

Numri i Licencës

Numri i Licencës

22Bet Casino ka një licencë Curacao nr. 8048/JAZ. Kjo licencë siguron lojë të drejtë dhe të sigurt në kazinotë online dhe në rast se lojtarët kanë ndonjë ankesë, ata mund të kontaktojnë Komisionin e Lojërave të Curacao. Është e rëndësishme të theksohet se shteti ishullor i Curacao ishte një nga të parët që lëshoi licencat e lojërave që nga viti 1993 dhe që kur u vunë nën mbikëqyrjen e Curacao eGaming ata ofrojnë një licencë universale që mbulon të gjitha llojet e lojërave të fatit.

Ku bazohet 22Bet Casino?

Ku bazohet 22Bet Casino?

Kazinoja është e vendosur në Bulevardin Abraham Mendez Chumaceiro 50, Curacao.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë