22BET Rishikimi 2024 - Payments

22BETResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
BonusBonus 300 dollarë
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gama e gjerë e pagesave
12000+ lojëra elektronike
Në dispozicion bastet sportive
22BET is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Opsionet e pagesës në 22BET: Depozitat dhe Tërheqjet janë të Lehta

Si një entuziast me përvojë në kazino, do të jeni të kënaqur të dini se 22BET ofron një gamë të gjerë opsionesh pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Ja çfarë duhet të dini:

Metodat popullore:

 • transferte bankare

 • Neosurf

 • Transferim i Shpejtë

 • Skrill

 • Neteller

 • Portofolin

 • Multibanko

 • Help2Pay

 • Pay4Fun

 • Interac

 • UPI (Ndërfaqja e Unifikuar e Pagesave)

 • PhonePe

 • Google Pay

 • Paguesi

  Shpejtësia e transaksionit: Depozitat përpunohen në çast, duke ju lejuar të filloni të luani lojërat tuaja të preferuara pa vonesë. Kur bëhet fjalë për tërheqjet, koha e përpunimit mund të ndryshojë në varësi të metodës së zgjedhur.

  Tarifat: Jini të sigurt, nuk ka surpriza të fshehura kur bëhet fjalë për tarifat në 22BET. Shumica e mënyrave të pagesës nuk kanë ndonjë tarifë shtesë për depozitat ose tërheqjet.

  Kufijtë: Kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve në 22BET janë krijuar për t'u kujdesur për lojtarët e të gjitha buxheteve. Ju mund të gjeni informacion të detajuar rreth këtyre kufijve në faqen e internetit.

  Masat e sigurisë: Siguria juaj është një përparësi kryesore në 22BET. Kazinoja përdor teknologji të avancuar të kriptimit dhe ndjek protokolle të rrepta sigurie për të siguruar transaksione të sigurta çdo herë.

  Bonuset speciale: Duke zgjedhur mënyra specifike pagese, mund të keni të drejtë për bonuse ose promovime speciale. Mbani një sy për këto përfitime emocionuese!

  Fleksibiliteti i monedhës: Pavarësisht se cilën monedhë preferoni, 22BET ju ka mbuluar. Kazinoja strehon monedha të ndryshme, duke e bërë atë të përshtatshme për lojtarët nga e gjithë bota.

  Efikasiteti i shërbimit ndaj klientit: Nëse keni ndonjë shqetësim ose pyetje në lidhje me pagesat, jini të sigurt se ekipi i shërbimit ndaj klientit të 22BET është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmojë menjëherë dhe me efikasitet.

Me gamën e tij të larmishme të opsioneve të pagesave, transaksionet e shpejta, tarifat transparente dhe masat e sigurisë së nivelit të lartë, 22BET siguron një përvojë të qetë dhe të këndshme lojrash.

Viza – Viza është vetëm një mënyrë tjetër shumë e njohur pagese e pranuar në pothuajse çdo kazino. Këto karta lëshohen nga banka, por ata lojtarë që nuk kualifikohen për karta krediti ose debiti mund të blejnë një kartë me parapagesë Visa.

Lajmi i mirë për këto karta me parapagesë është se lojtarët mund të bëjnë depozita deri në shumën e mbetur në kartë. Çdo transaksion duke përdorur një kartë Visa është subjekt i një tarife të vogël transaksioni.

WebMoney – WebMoney është një portofol elektronik i njohur që pranohet në 22Bet. Lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur para në pikat e shitjes me pakicë. Lajmi i mirë këtu është se paratë e mbetura në llogarinë tuaj WebMoney mund të tërhiqen në një llogari bankare ose të blihen në pikat e shkëmbimit. Kjo është një zgjidhje e shkëlqyer për lojtarët që nuk kanë llogari bankare.

Skrill – Skrill është padyshim një nga mënyrat më të përdorura të pagesave që pranohet në shumicën e basteshkruesve ndërkombëtarë dhe 22Bet nuk bën përjashtim. Ju mund të hapni një llogari pa pagesë dhe ta financoni atë në shumë mënyra.

Depozitat Skrill janë pa pagesë, por Skrill ngarkon 1.45% tarifë për çdo transaksion. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga disa mënyra të tjera pagese që ofron Skrill si Skrill Prepaid Mastercard.

Paratë e përsosura – Perfect Money është një tjetër mënyrë pagese që është shumë e përshtatshme për lojtarët. Mund ta përdorni për të bërë një depozitë në kazino dhe gjithashtu për të kërkuar bonusin. Ka mënyra të ndryshme për të ngarkuar portofolin tuaj duke përfshirë:

Teli bankar, Transferta e menjëhershme bankare, Partnerët e certifikuar të këmbimit, Terminalet e parave të gatshme, Bitcoin, Kartë me parapagesë, monedhë elektronike.

Në rast se nuk keni një llogari bankare, mund të rimbushni llogarinë tuaj duke përdorur monedhën tuaj vendase në pikat e shitjes me bazë tokësore.

Epay – Epay është një tjetër metodë pagese që i lejon lojtarët të transferojnë para me lehtësi. Ju mund të ngarkoni llogarinë tuaj Epay duke përdorur mënyra të ndryshme pagese. Ajo që është e mrekullueshme për këtë metodë është fakti se ajo mund të ngarkohet me PayPal, duke lejuar kështu përdoruesit të bëjnë depozita në faqet që në fakt nuk e mbështesin PayPal.

SticPay – SticPay është një tjetër evalet që ju lejon të bëni lehtësisht depozita dhe tërheqje. Kur përdorni këtë mënyrë pagese, ju lehtë mund të tërhiqni para nga ATM-të në rast se keni nevojë për para. Duhet të aplikoni për kartën STIC kur hapni llogarinë tuaj të portofolit elektronik SticPay.

Rregullat e marrjes së parave

Rregullat e marrjes së parave

Funksioni i nxjerrjes së parave është i disponueshëm në 22Bet Casino në sporte dhe tregje të zgjedhura. Kjo do të thotë që nëse nuk jeni të kënaqur me një bast që keni vënë, mund ta mbyllni atë përpara rezultatit përfundimtar. Këto baste mund të arkëtohen plotësisht ose pjesërisht, dhe pasi të jenë, gjendja e llogarisë përditësohet dhe fondet mund të vendosen sërish.

Problemet me paratë

Problemet me paratë

Nëse bëni kërkimin tuaj, do të zbuloni se nuk ka komplikime të mëdha kur bëhet fjalë për tërheqjet në kazino. Kur lojtari ka plotësuar të gjitha kërkesat, ai ka të drejtë të bëjë një tërheqje.

Në rast se ka disa probleme gjatë kryerjes së një tërheqjeje, të gjithë klientët këshillohen të kontaktojnë mbështetjen e klientit dhe agjentët e kualifikuar të mbështetjes do t'i ndihmojnë ata të zgjidhin problemin. Ndonjëherë lojtarët do të duhet të identifikojnë veten në mënyrë që të marrin fondet e tyre. Kjo do të thotë se ata duhet të dërgojnë dokumentacionin e duhur në mbështetjen e klientit.