22BET - Payments

Age Limit
22BET
22BET is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling CommissionCuracao

Payments

Skrill, Neteller dhe PayPal janë disa nga metodat më të përdorura kur bëhet fjalë për pagesat në kazinotë online. Ata janë të besuar si nga industria e kazinove ashtu edhe nga lojtarët. Lajmi i mirë është se ato janë të gjitha të disponueshme në 22Bet Casino. Arsyeja për këtë është fakti se pagesat janë të shpejta dhe të sigurta.

Viza – Viza është vetëm një mënyrë tjetër shumë e njohur pagese e pranuar në pothuajse çdo kazino. Këto karta lëshohen nga banka, por ata lojtarë që nuk kualifikohen për karta krediti ose debiti mund të blejnë një kartë me parapagesë Visa.

Lajmi i mirë për këto karta me parapagesë është se lojtarët mund të bëjnë depozita deri në shumën e mbetur në kartë. Çdo transaksion duke përdorur një kartë Visa është subjekt i një tarife të vogël transaksioni.

WebMoney – WebMoney është një portofol elektronik i njohur që pranohet në 22Bet. Lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur para në pikat e shitjes me pakicë. Lajmi i mirë këtu është se paratë e mbetura në llogarinë tuaj WebMoney mund të tërhiqen në një llogari bankare ose të blihen në pikat e shkëmbimit. Kjo është një zgjidhje e shkëlqyer për lojtarët që nuk kanë llogari bankare.

Skrill – Skrill është padyshim një nga mënyrat më të përdorura të pagesave që pranohet në shumicën e basteshkruesve ndërkombëtarë dhe 22Bet nuk bën përjashtim. Ju mund të hapni një llogari pa pagesë dhe ta financoni atë në shumë mënyra.

Depozitat Skrill janë pa pagesë, por Skrill ngarkon 1.45% tarifë për çdo transaksion. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga disa mënyra të tjera pagese që ofron Skrill si Skrill Prepaid Mastercard.

Paratë e përsosura – Perfect Money është një tjetër mënyrë pagese që është shumë e përshtatshme për lojtarët. Mund ta përdorni për të bërë një depozitë në kazino dhe gjithashtu për të kërkuar bonusin. Ka mënyra të ndryshme për të ngarkuar portofolin tuaj duke përfshirë:

Teli bankar, Transferta e menjëhershme bankare, Partnerët e certifikuar të këmbimit, Terminalet e parave të gatshme, Bitcoin, Kartë me parapagesë, monedhë elektronike.

Në rast se nuk keni një llogari bankare, mund të rimbushni llogarinë tuaj duke përdorur monedhën tuaj vendase në pikat e shitjes me bazë tokësore.

Epay – Epay është një tjetër metodë pagese që i lejon lojtarët të transferojnë para me lehtësi. Ju mund të ngarkoni llogarinë tuaj Epay duke përdorur mënyra të ndryshme pagese. Ajo që është e mrekullueshme për këtë metodë është fakti se ajo mund të ngarkohet me PayPal, duke lejuar kështu përdoruesit të bëjnë depozita në faqet që në fakt nuk e mbështesin PayPal.

SticPay – SticPay është një tjetër evalet që ju lejon të bëni lehtësisht depozita dhe tërheqje. Kur përdorni këtë mënyrë pagese, ju lehtë mund të tërhiqni para nga ATM-të në rast se keni nevojë për para. Duhet të aplikoni për kartën STIC kur hapni llogarinë tuaj të portofolit elektronik SticPay.

Rregullat e marrjes së parave

Funksioni i nxjerrjes së parave është i disponueshëm në 22Bet Casino në sporte dhe tregje të zgjedhura. Kjo do të thotë që nëse nuk jeni të kënaqur me një bast që keni vënë, mund ta mbyllni atë përpara rezultatit përfundimtar. Këto baste mund të arkëtohen plotësisht ose pjesërisht, dhe pasi të jenë, gjendja e llogarisë përditësohet dhe fondet mund të vendosen sërish.

Problemet me paratë

Nëse bëni kërkimin tuaj, do të zbuloni se nuk ka komplikime të mëdha kur bëhet fjalë për tërheqjet në kazino. Kur lojtari ka plotësuar të gjitha kërkesat, ai ka të drejtë të bëjë një tërheqje.

Në rast se ka disa probleme gjatë kryerjes së një tërheqjeje, të gjithë klientët këshillohen të kontaktojnë mbështetjen e klientit dhe agjentët e kualifikuar të mbështetjes do t'i ndihmojnë ata të zgjidhin problemin. Ndonjëherë lojtarët do të duhet të identifikojnë veten në mënyrë që të marrin fondet e tyre. Kjo do të thotë se ata duhet të dërgojnë dokumentacionin e duhur në mbështetjen e klientit.

Total score8.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i rimbushjesBonusi javorBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (39)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Gjermane austriake
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Irlandeze
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovake
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Vietnameze
Çeke
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (73)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bast në FutbollBaste sportive
Bejsbolli
Biatlon
Bileta gërvishtëseBingoBlackjack
Boks
CS:GO
Craps
Dota 2
Dragon TigerDream Catcher
FIFA
First Person Baccarat
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futsalli
Gara me kuaj
Gara me varka
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
Injustice 2
Karlingu
Kazino HoldemKeno
Kriketi
Lakros
League of Legends
Live Cow Cow Baccarat
Live Fashion Punto Banco
Live Oracle Blackjack
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mahjong
Mortal Kombat
Motorsport
Pai GowPokerPoker me tre letra
Politika
Punto Banco
Regbi
Rocket League
Ruletë
Shah
Shigjetat
Sic BoSlotat
Snooker
Sportet dimërore
Sportet virtuale
Sportive
Street Fighter
Surfing
Tekken
Televizioni
Tenis tavoline
Tenisi
Trotting
UFC
Video Poker
Volejbolli
Zagarët
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (74)
ATM Online
Alfa Bank
Alfa Click
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Bitcoin
Bitcoin Cash
Boku
Boleto
Bradesco
CEP Bank
Credit Cards
Crypto
Dankort
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Ethereum
Euroset
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
Google Pay
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
PAGOFACIL
Pago efectivo
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Sberbank Online
Siru Mobile
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Trustly
UnionPay
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay
ePay.bg
MonedhatMonedhat (68)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Birri Etiopian
Bolivianos boliviane
Bolívari Venezuelian
Cedi Ganez
Dinar Jordanez
Dinari Algjerian
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Singaporit
Drami Armenian
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Ruandeze
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Suedeze
Kuanza e Angolës
Kuna Kroate
Kwacha Zambian
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Marka e Bosnjes dhe Hercegovinës
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Paundi Sudanez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso uruguaiane
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Rieli Kamboxhian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shilinga Tanzaniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Sikli izraelit
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (163)
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Australia
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Dominika
Egjipti
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Franca
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Grenada
Guajana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Haiti
Honduras
Hong Kongu
India
Indonezia
Irani
Irlanda
Ishujt Cocos
Ishujt Kajman
Ishujt Kuk
Ishujt Marshall
Ishujt e Virgjër Britanikë
Ishulli i Krishtlindjeve
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Japonia
Jemeni
Jordania
Kaledonia e Re
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Libia
Lihtenshtajni
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i ZiMaqedonia
Maroku
Mauritania
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Niue
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Portugalia
Republika Dominikane
Republika e Afrikës Qendrore
Republika Çeke
Ruanda
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Siria
Sri Lanka
Suazilandi
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Tunizia
Turkmenistani
Turqia
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vanuatu
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (50)