Luckland Rishikimi 2024

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet në Landluck Casino janë të strukturuara shumë mirë siguroni lojtarëve shumë shpërblime bujare dhe një seancë lojrash më emocionuese. Këto bonuse mund t'i mbajnë lojtarët ekzistues në platformën e kazinosë, pasi u japin atyre shumë përfitime.

Lojtarët e rinj nuk janë të vetmit që mund të kërkojnë një bonus në kazinonë Luckland, pasi kjo platformë e lojërave të fatit përmban disa bonuse dhe promovime të tjera që synojnë çdo anëtar të kazinosë. Por, çdo lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm për termat dhe kushtet që vijnë me këto bonuse dhe promovime.

Lista e plotë e bonuseve të Luckland
Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+9
+7
Mbyll
Games

Games

Karakteristikat e kazinosë Luckland një bibliotekë e madhe lojërash që mban një shumëllojshmëri të gjerë lojërash kazino. Lojtarët mund të provojnë fatin e tyre në disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg, të cilat ofrohen nga ofruesi më i njohur i softuerit në industri. Gjithashtu, shumica e lojërave të kazinosë janë të optimizuara për përdorimin e çdo pajisjeje celulare ose desktop.

Software

Çdo kazino online e mirë-formuar sigurohet që të bashkëpunojë vetëm me ofrues të njohur softuerësh, të cilët ofrojnë lojëra kazino me cilësi të lartë. Ofruesit me reputacion të softuerëve janë të njohur për zhvillimin e lojërave më të mira të kazinosë në treg që ofrojnë një përvojë shumë më të këndshme lojrash për lojtarët.

Është e rëndësishme të theksohet se ofruesit me reputacion të softuerit po bashkëpunojnë vetëm me kazinotë online plotësisht të licencuara dhe të rregulluara. Ato janë një tregues i mirë nëse kazinoja online është e sigurt për të bastuar me para të vërteta.

Luckland Casino po bashkëpunon me ofruesit e mëposhtëm të softuerit Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, NeoGames, NYX Gaming, NextGen Gaming, Aristocrat, Play'n GO, Bally, WMS, Amaya, Barcrest, RabCat, Merkur Gaming, Foxium, 2BY2 Gaming, , Vetëm për të fituar, Lojëra realiste, Thunderkick, ELK Studios, High5, Big Time Gaming, Lightning Box, Quickspin, iSoftBet, CadillacJack dhe PariPlay.

Të gjithë këta ofrues softuerësh po i përmbahen standardeve të vështira të industrisë dhe sigurojnë që të optimizojnë lojërat e tyre të kazinosë për përdorimin e çdo pajisjeje celulare, tableti ose desktopi.

Gjithashtu, ofruesit e programeve të paraqitura sigurohen që biblioteka e lojërave të Luckland të jetë e mbushur me lojëra të ndryshme kazino. Paraqitja e një shumëllojshmërie të gjerë lojërash kazino do të sigurohet që të kënaqë të gjithë llojet e lojtarëve që i bashkohen kazinosë në internet.

Payments

Payments

Një tipar kryesor i Kazinosë Luckland është fakti që u ofron lojtarëve të saj mundësinë për të zgjedhur një përzgjedhje e gjerë e mënyrave të pagesës, pavarësisht nëse bëhet fjalë për depozitim apo tërheqje fondesh. Është e rëndësishme të theksohet se mënyrat e disponueshme të pagesës mund të ndryshojnë në varësi të vendndodhjes aktuale të lojtarit.

Lojtarët që vënë bast në Luckland Casino nuk duhet të shqetësohen për sigurinë e tyre në këtë platformë kazinoje, pasi kazinoja online përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, e cila siguron që të dhënat e lojtarit të jenë të koduara dhe larg palëve të treta të padëshiruara.

Deposits

Për të luajtur lojërat e disponueshme të kazinosë në Luckland me para të vërteta dhe për të aplikuar për bonuset dhe promovimet e paraqitura, ata do të duhet të depozitojnë një sasi të caktuar fondesh në llogarinë e tyre të kazinosë. Por, përpara se të bëjnë një depozitë, lojtarët do të duhet të regjistrojnë një llogari në kazino, që është një proces shumë i thjeshtë që nuk kërkon shumë kohë për të përfunduar.

Çdo lojtar mund të depozitojë fonde në llogarinë e tij të kazinosë duke hyrë në llogarinë dhe duke klikuar në butonin "Arkëtari". Pas kësaj, ata do të duhet të zgjedhin skedën "Depozita" dhe të zgjedhin një metodë depozitimi nga lista që do t'u paraqitet. Tjetra është të plotësojnë informacionin e nevojshëm, si dhe shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Të gjitha depozitat në Luckland Casino janë të menjëhershme dhe lojtarët nuk do të paguajnë tarifa shtesë për transaksionet e depozitave.

Withdrawals

Çdo lojtar që zotëron një llogari në Kazino Luckland lejohet të shijojë çdo lojë kazino të disponueshme me para të vërteta dhe të tërheqë fitimet e bëra në to. Ata gjithashtu lejohen të kërkojnë çdo bonus dhe të aplikojnë për promovimet e paraqitura që janë të listuara nën "Promovimet" tab.

Në këtë kazino online, lojtarët mund të zgjedhin nga opsionet e shumta të tërheqjes, ku koha e përpunimit për secilën prej tyre ndryshon. Lojtarët do të jenë të kënaqur të dinë se Luckland Casino nuk ngarkon asnjë tarifë shtesë për transaksionet e tërheqjes.

Duke qenë se kjo kazino në internet përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, lojtarët nuk duhet të shqetësohen nëse dikush do t'i qetësojë të dhënat e tyre të ndjeshme në këtë platformë kazinoje. Kjo teknologji do të kodojë të gjitha të dhënat që dërgohen në këtë kazino online, duke e bërë të pamundur vjedhjen e tyre nga hakerët.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët që hyjnë në kazinonë Luckland nga një vend ku kumari në internet është i ligjshëm janë më se të mirëpritur të kënaqen në këtë kazino online. Megjithatë, disa lojtarë nga rajone të caktuara nuk do të jenë në gjendje të hyjnë në kazinonë Luckland pasi kjo kazino përmban kufizime për vende të caktuara.

Kazinoja online nuk pranon lojtarë nga vendet e mëposhtme, Angola, Australia, Aruba, Afganistani, Belgjika, Benini, Anguilla, Ishujt Aland, Kongo, Republika e Afrikës Qendrore, Zvicra, Bolivia, Bouvet Island, Kosta Rika, Kinë, Qipro, Kolumbi , Republika Çeke, Dominika, Danimarka, Republika Domenikane, Xhibuti, Spanja, Estonia, Etiopia, Algjeria, Franca, Gabon, Grenada, Guiana Franceze, Mbretëria e Bashkuar, Hungaria, Gambia, Guadalupe, Gana, India, Izraeli, Italia, Iraku, Irani , Kenia, Kamboxhia, Jordani, Kirgistani, Sri Lanka, Maroku, Republika Popullore Demokratike e Laos, Malta, Mali i Zi, Mauritania, Martinika, Nigeri, Mozambiku, Malajzia, Namibia, Mauritius, Malavi, Filipine, Holandë, Pakista, Polinezia Franceze, Portugali Polonia, Rumania, Plaestina, Paraguaj, Reunion, Sudan, Ruanda, Serbia, Suedia, Somali, Senegal, Republika Arabe Siriane, Suerra Leone, Çad, Swaziland, Togo, Territoret Jugore Franceze, Tajlandë, Tunizi, Zimbabve, Jemen, Turqi, Bashkuar Shtetet e Amerikës, Tanzania, Zambia, dhe Wallis dhe Futuna.

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+2
+0
Mbyll

Languages

Luckland Casino po sigurohet që t'i afrohet sa më shumë lojtarëve në mbarë botën. Çdo lojtar që hyn në faqen e internetit të kazinosë nga një vend ku kumari në internet është i ligjshëm, atëherë ata janë më se të mirëpritur për të vënë bast në këtë platformë të lojërave të fatit.

Faqja e internetit e kazinosë është optimizuar për të mbështetur shumë gjuhë, për të akomoduar sa më mirë lojtarët e saj. Më poshtë kemi renditur gjuhët që janë të disponueshme në faqen e internetit të Luckland:

 • anglisht
 • gjermane
 • frëngjisht
 • finlandez
 • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Luckland . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Luckland dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Luckland ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Siguria e lojtarëve është bërë një prioritet i lartë nga Luckland Casino dhe operatori i kazinosë e merr këtë temë shumë seriozisht. Për shkak të kësaj, sigurohet që të vazhdojë me standardet më të fundit të sigurisë në industrinë e iGaming për ta bërë platformën e saj të lojërave të fatit jashtëzakonisht të sigurt.

Në këtë kazino online, veprimi i parë i sigurisë ndërmerret pas regjistrimit, pasi Luckland Casino i lejon lojtarët të zgjedhin një emër përdoruesi unik që nuk duhet domosdoshmërisht të jetë emri i tyre i vërtetë. Kjo u siguron lojtarëve anonimitetin shumë të nevojshëm pasi shton sigurinë e përgjithshme të lojtarit në internet.

Një tjetër veçori shumë e rëndësishme e sigurisë është fakti se Luckland Casino përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL, e cila enkripton të gjitha të dhënat që dërgohen midis kazinosë dhe lojtarëve, duke e bërë të pamundur për palët e treta të padëshiruara që të thyejnë.

Për më tepër, kjo kazino në internet është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një rregullator i respektuar në industrinë e iGaming. Ky rregullator sigurohet që siguria e kazinosë të jetë në përputhje me standardet. Lojtarët duhet të jenë pa shqetësime kur ofrojnë informacione të ndjeshme, të tilla si detajet e kartës së kreditit, në Luckland Casino, pasi ai do të mbahet i sigurt dhe larg nga duart e hakerëve.

Responsible Gaming

Çdo lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm për faktin se varësia nga kumari mund të bëhet një problem serioz nëse nuk vepron në kohë. Nëse një lojtar ndihet sikur nuk mund të ndalojë së vënë baste në lojërat e kazinosë, atëherë ai duhet të kontaktojë linjën e ndihmës së terapisë së bixhozit, Kumarxhinjtë Anonim, GamCare dhe BeGambleAware.

About

About

Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

Ajo është gjithashtu e njohur për ofrimin e bonuseve dhe promovimeve shumë bujare, të cilat shpërblejnë çdo lloj lojtari që i bashkohet kazinosë online. Lojtarët e sapo regjistruar do të mirëpriten me bonuse shpërblyese ndërsa lojtari më besnik do të gëzojë disa përfitime unike.

Luckland

Ka qindra lojëra që ofrohen në Luckland Casino, shërbime bankare të sigurta dhe të sigurta dhe mbështetje efikase ndaj klientit. Ndërfaqja është e lehtë për t'u përdorur dhe lojtarët do ta kenë të lehtë të lundrojnë dhe të gjejnë atë që kërkojnë.

Kazino Luckland ofron një larmi të madhe lojërash dhe shumë lojëra elektronike nga ofrues të shumtë softuerësh. Të bonus mirëseardhjeje është bujare dhe të gjithë lojtarët mund të bëhen VIP. Kazino Luckland është një vend i sigurt dhe i sigurt kazino online që lojtarët do ta duan.

Lojërat ofrohen nga shitës të besuar dhe auditohen rregullisht nga agjenci të pavarura si GLI për të siguruar rastësi dhe drejtësi.

Lojtarët nga SHBA nuk lejohen të luajnë këtu.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2015

Account

Zotërimi i një llogarie në Luckland Casino vjen me shumë avantazhe të mëdha, të tilla si shijimi i një përzgjedhjeje të gjerë të lojërave të kazinosë të ofruara nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike, pretendimi i bonuseve dhe promovimeve bujare dhe shijimi i trajtimit VIP nga programi i besnikërisë.

Por, përpara se lojtarët të regjistrojnë një llogari në këtë kazino online, ata duhet së pari të pajtohen me termat dhe kushtet e kazinosë. Një nga informacionet më të rëndësishme nga T&C në këtë fazë do të jetë kufiri i moshës së kazinosë.

Çdo lojtar që dëshiron të krijojë një llogari në kazinonë Luckland do të duhet të jetë të paktën 18 vjeç, përndryshe nuk do të jetë në gjendje të verifikojë llogarinë e tij të kazinosë. Disa vende kanë vendosur moshën ligjore të lojërave të fatit në 19 ose 21 vjeç, ndaj është e rëndësishme të kontrolloni këto detaje përpara se të regjistroni një llogari.

Support

Një veçori tjetër e rëndësishme e çdo kazinoje në internet është mbështetja e klientit. Të kesh një ekip shumë profesional të mbështetjes së klientit mund të rezultojë të jetë një faktor kyç për t'i mbajtur lojtarët ekzistues besnikë ndaj kazinosë dhe madje edhe për të tërhequr lojtarë të rinj.

Luckland Casino është i vetëdijshëm për këto fakte, kjo është arsyeja pse ka fituar një grup individësh shumë të ditur dhe miqësorë në ekipin e saj të mbështetjes së klientit. Çdo lojtar që po përballet me një lloj problemi në kazino mund të kontaktojë ekipin e mbështetjes së klientit përmes bisedës live, emailit ose telefonit.

Ekipi i mbështetjes së klientit është i disponueshëm gjatë gjithë ditëve të javës nga ora 08:00 deri në 00:00 CET. Ai do t'i përgjigjet çdo pyetjeje të lojtarëve me kujdes dhe vëmendje të madhe

Kjo kazino online përmban gjithashtu një seksion FAQ, ku lojtarët mund të kërkojnë në pyetjet më të bëra në platformën e kazinosë dhe ndoshta të gjejnë një zgjidhje për problemin e tyre.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Luckland . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Luckland . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Luckland është i vetëdijshëm për faktin se një listë e mirë e bonuseve dhe promovimeve është mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur ata ekzistues në platformë. Kjo është arsyeja pse kjo kazino në internet përmban disa nga bonuset më bujare në treg.

Operatori i kazinosë sigurohet që të përditësojë rregullisht listën e bonuseve dhe promovimeve të disponueshme për të vazhduar të shpërblejë lojtarët me shpërblime të reja dhe më të mira. Këto bonuse dhe promovime nuk vijnë me një listë të madhe termash dhe kushtesh, të cilat do t'i kënaqin lojtarët.

FAQ

Më poshtë janë pyetjet më të zakonshme të bëra nga lojtarët e Luckland.

Live Casino

Live Casino

Vitet e fundit, lojërat e kazinosë live janë bërë shumë të njohura në mesin e lojtarëve dhe siç qëndrojnë gjërat në industrinë e iGaming, ato do të bëhen edhe më të mëdha në vitet e ardhshme. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë po zhvillohen në kohë reale ku një tregtar pret një lojë kazino.

Të gjithë lojtarët i bashkohen një loje të drejtpërdrejtë kazinoje përmes një transmetimi ku ndjekin veprime të drejtpërdrejta dhe vendosin baste live. Luckland Casino po mbështet tendencën masive të basteve në lojërat e kazinosë live me përzgjedhjen e saj të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Mobile

Mobile

Një nga tendencat më të fundit në industrinë e iGaming është lojërat në celular, kjo është arsyeja pse Luckland Casino u sigurua të optimizonte platformën e saj të lojërave të fatit për të qenë e aksesueshme për çdo përdorues celular. Për këtë qëllim, kjo platformë e lojërave të fatit në internet mund të aksesohet në çdo pajisje celulare, tabletë ose desktop.

Affiliate Program

Affiliate Program

Luckland Casino është pjesë e programit Affilistars, i cili është një program i sigurt, i sigurt dhe super ekskluziv i filialeve. Çdo kazino në internet që dëshiron të bashkohet me këtë program shoqërues mund të kontaktojë me Affilistars në faqen e saj zyrtare të internetit. Pasi të kenë plotësuar një formular regjistrimi, ata do të duhet të presin që Affilistars të vërtetojnë llogarinë e tyre.

Anëtarët e anëtarëve do të kontaktojnë kazinonë e paraqitur me postë pasi të jenë miratuar si anëtarë të programit të filialeve. Kazinotë në internet që janë pjesë e programit të filialeve Affilistars janë si më poshtë:

 • Kazino Luckland
 • Luaj Jango Casino
 • Kazino SpinShake
 • Kazino Cashiopeia
 • Kazino JackMillion
 • Kazino Spin Samba
 • Kazino Midas
About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy