Rishikimi i kazinosë Luckland - About

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus mirëseardhjeje deri në 1000 € + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
About

About

Luckland është një kazino e njohur në internet që operon në industrinë e iGaming për shumë vite. Gjatë viteve të tij aktive, Luckland ka arritur të zhvillojë një reputacion shumë të mirë si një kazino e sigurt në internet që ofron disa nga lojërat më të mira të kazinosë në treg.

Ajo është gjithashtu e njohur për ofrimin e bonuseve dhe promovimeve shumë bujare, të cilat shpërblejnë çdo lloj lojtari që i bashkohet kazinosë online. Lojtarët e sapo regjistruar do të mirëpriten me bonuse shpërblyese ndërsa lojtari më besnik do të gëzojë disa përfitime unike.

Luckland

Ka qindra lojëra që ofrohen në Luckland Casino, shërbime bankare të sigurta dhe të sigurta dhe mbështetje efikase ndaj klientit. Ndërfaqja është e lehtë për t'u përdorur dhe lojtarët do ta kenë të lehtë të lundrojnë dhe të gjejnë atë që kërkojnë.

Kazino Luckland ofron një larmi të madhe lojërash dhe shumë lojëra elektronike nga ofrues të shumtë softuerësh. Të bonus mirëseardhjeje është bujare dhe të gjithë lojtarët mund të bëhen VIP. Kazino Luckland është një vend i sigurt dhe i sigurt kazino online që lojtarët do ta duan.

Lojërat ofrohen nga shitës të besuar dhe auditohen rregullisht nga agjenci të pavarura si GLI për të siguruar rastësi dhe drejtësi.

Lojtarët nga SHBA nuk lejohen të luajnë këtu.

Lojtarët që duan të bastojnë në Luckland Casino duhet së pari të regjistrojnë një llogari. Kjo mund të bëhet duke hyrë në faqen zyrtare të kazinosë dhe duke klikuar në butonin "Bashkohu" që ndodhet në këndin e sipërm djathtas të ekranit.

Pas kësaj, lojtari do të duhet të zgjedhë një emër përdoruesi unik dhe një fjalëkalim të fortë dhe të sigurojë disa informacione personale.

Pronari dhe CEO

Kazino Luckland është në pronësi dhe operuar nga Aspire Global International LTD, e cila është një kompani e menaxhuar nga AG Communications Limited në MB.

Gjithashtu, Aspire Global International LTD është një kompani me bazë në Maltë. CEO i kompanisë është Tsachi Maimon, e cila drejton kompaninë që nga viti 2013.

Numri i Licencës

Kjo kazino online është plotësisht e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili është një rregullator i njohur në industrinë e iGaming. Numri i licencës së tij është MGA/CL1/408/2007.

Ku është i bazuar kazino Luckland?

Kazino Luckland ndodhet në Maltë, ku adresa fizike zyrtare është 135, High street, Sliema SLM 1549, Malta.