Luckland Rishikimi 2024 - Bonuses

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
BonusBonus 1000$ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
Bonuse bujare
Oferta VIP
Luckland is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet në Landluck Casino janë të strukturuara shumë mirë siguroni lojtarëve shumë shpërblime bujare dhe një seancë lojrash më emocionuese. Këto bonuse mund t'i mbajnë lojtarët ekzistues në platformën e kazinosë, pasi u japin atyre shumë përfitime.

Lojtarët e rinj nuk janë të vetmit që mund të kërkojnë një bonus në kazinonë Luckland, pasi kjo platformë e lojërave të fatit përmban disa bonuse dhe promovime të tjera që synojnë çdo anëtar të kazinosë. Por, çdo lojtar duhet të jetë i vetëdijshëm për termat dhe kushtet që vijnë me këto bonuse dhe promovime.

Çdo lojtar i sapo regjistruar në Kazino Luckland merr një shans unik për të rrëmbyer një bonus bujar mirëseardhjeje, i cili do t'i shpërblejë pasi të kenë bërë katër depozitat e para. Këto katër depozita të para do të duhet të jenë të paktën 20 dollarë për të kërkuar shpërblimet nga secila prej tyre.

Pasi të jetë bërë depozitimi i parë, lojtari i ri do të marrë një bonus depozite 100% të ndeshjes deri në $400 plus 200 rrotullime falas. Bonusi i dytë i depozitës do t'i shpërblejë ata me një bonus depozite prej 50% deri në 200 dollarë.

Dhe për bonuset e depozitës së tretë dhe të katërt, kazinoja do t'u sigurojë lojtarëve të regjistruar rishtazi një bonus depozite prej 25% deri në 200 dollarë për secilën nga dy depozitat. Lojtarët do të marrin 40 rrotullime falas çdo ditë për pesë ditët në vijim pas depozitimit të parë.

Rrotullimet e marra falas do të skadojnë 24 orë pas marrjes, ndërsa fondet e bonusit vijnë me një periudhë vlefshmërie prej 21 ditësh. Çdo lojtar duhet gjithashtu të kujtojë kërkesat e basteve për fondet e bonusit dhe rrotullimet falas, të cilat janë vendosur në 35x.

Anëtarët ekzistues në Luckland Casino do të jenë të kënaqur të dinë se kjo kazino në internet përmban gjithashtu bonuse dhe promovime të tjera si Mega Fun Break, Drops & Wins, Early Week Lake-Off, Slots Go Bonanza dhe një Klub Ekskluziv VIP.

Pushim mega argëtues

Promovimi i parë në listë është Mega Fun Break, i cili është një promovim për të cilin çdo lojtar mund të aplikojë. Ky promovim special mund të kërkohet vetëm një herë në javë dhe lojtarët duhet të përdorin një nga tre kodet e bonusit për të aplikuar. Kodet për këtë promovim janë LUCKY20, LUCKY30 dhe LUCKY40.

Lojtarët do të duhet të përdorin kodin LUCKY20 për depozitat midis $30 dhe $50, gjë që do të rezultojë në një bonus depozite prej 20%. Përdorimi i kodit LUCKY30 do të sigurojë një bonus depozite prej 30% për depozitat midis 51 dhe 100 dollarë.

Kodi LUCKY40 duhet të përdoret për depozitat prej 101 dollarësh ose më shumë, gjë që do t'i sigurojë lojtarit një bonus depozite prej 40%. Siç mund ta keni vënë re, kufiri minimal i depozitave është vendosur në 30 dollarë. Shuma maksimale e bonusit që një lojtar mund të kërkojë nga ky bonus është vendosur në $200.

Gjithashtu, lojtarët do të duhet të vënë bast shumën e bonusit dhe fitimet e bëra me të të paktën 35 herë për ta tërhequr atë.

Bie & Fiton

Tjetra është promovimi unik i Pragmatic Play Drops & Wins, i cili është një turne shumë i njohur ku lojtarët konkurrojnë për një pjesë të grupit të çmimeve prej 6,500,000 dollarë. Ka çmime deri në $500,000 çdo muaj, ndërsa promovimi zgjat deri më 08.02.2023.

Çdo turne zgjat 7 ditë, duke filluar dhe duke përfunduar të mërkurën. Lojtarët duhet të vënë një bast minimal prej 0,5 $ në lojërat elektronike të paraqitura në internet nga Pragmatic Play dhe të marrin të paktën një fitore për t'u kualifikuar në turneun mujor.

Nisja në fillim të javës

Promocioni për nisje të javës së hershme po i shpërblen lojtarët çdo të martë me 20 rrotullime falas dhe një bonus depozitimi prej 60% të ndeshjes. Për të aplikuar për këtë promovim unik, lojtarët duhet së pari të depozitojnë të paktën 20 dollarë.

Çdo lojtar që depoziton 20 dollarë do të marrë një bonus depozite prej 25% ndërsa depozitimi i 30 dollarëve do të rezultojë në një bonus depozite ndeshjeje prej 40%. Depozitimi i të paktën 50 dollarëve do t'i sigurojë lojtarit një bonus depozitimi prej 60%.

Shpërblimi më i madh që mund të merret nga kjo ofertë promovuese është vendosur në 100 dollarë. Të gjitha fitimet e bëra me rrotullimet falas ose fondet e bonusit duhet të vihen të paktën 35 herë përpara se të tërhiqen. Gjithashtu, rrotullimet falas kanë një periudhë vlefshmërie prej 24 orësh pas marrjes.

Slots Go Bonanza

Nga data 23 shtator deri më 3 tetor, lojtarët mund të marrin pjesë në turnetë Slots Go Bonanza. Janë dy turne gjithsej me një grup të përgjithshëm çmimesh prej 10,000 dollarë, ku lojtari i parë merr një shpërblim prej 1,000 dollarësh.

Në turneun e parë, lojtarët duhet të luajnë lojërat e mëposhtme Eye of Atum, Dawn of Egypt dhe Doom of Egypt ndërsa në turneun e dytë ata do të rrotullojnë rrotullat e lojërave elektronike të mëposhtme Reactoonz, Reactoonz 2 dhe Gigantoonz. Basti minimal për këto turne është vendosur në 0,5 dollarë.

VIP Club ekskluziv

Në Luckland Casino, lojtarët më besnikë kujdesen me shumë kujdes. Këta lojtarë do të gëzojnë disa nga privilegjet më të mira, të cilat ofrohen nga programi jashtëzakonisht i menduar VIP. Ky program VIP përmban 7 nivele të ndryshme dhe secila prej tyre vjen me përfitime unike.

Çdo lojtar do të fitojë pikë shpërblimi vetëm duke depozituar dhe luajtur lojërat e paraqitura të kazinosë. Këto pikë shpërblimi më vonë mund të shndërrohen në një bonus pasi lojtarët shkojnë më tej në shkallët e besnikërisë. Nivelet VIP që shfaqen në këtë program VIP janë si më poshtë:

 • Niveli i anëtarëve të rinj
 • Niveli i bronzit
 • Niveli i argjendit
 • Niveli i artë
 • Niveli i Platinit
 • Niveli Premium
 • Niveli i Prestigjit

Në secilin prej niveleve, lojtarët do të mirëpriten me çmime të ndryshme si bonus mirëseardhjeje, rrotullime falas, bonuse në para, bonuse në të gjitha depozitat, oferta për kthim parash dhe lojëra prestigji. Të gjitha nivelet kërkojnë një sasi të caktuar pikësh për t'u arritur, përveç dy niveleve të fundit të cilat mund të arrihen vetëm me një ftesë personale.

Përveç këtyre përfitimeve, lojtarët besnikë do të marrin gjithashtu një bonus ditëlindjeje, rrotullime falas çdo të diel, një normë më të ulët të riblerjes së pikëve të shpërblimit, ftesa të drejtpërdrejta në turne, kufij më të lartë të depozitave dhe parave të gatshme, kthim mujor të parave, një menaxher llogarie personale dhe oferta të personalizuara.

Oferta e mirëseardhjes

Lojtarëve të rinj që i bashkohen Kazinosë Luckland do t'u ofrohet një shans për të kërkuar një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare, e cila do t'i shpërblejë ata në katër depozitat e tyre të para. Shuma e plotë që mund të fitohet nga bonusi i mirëseardhjes është vendosur në 1000$ plus 200 rrotullime falas. Ja se si strukturohet shuma totale e bonusit:

 • Bonusi i depozitës së parë: 100% përputhet me bonusin e depozitës deri në $400 plus 200 rrotullime falas
 • Bonusi i depozitës së dytë: 50% përputhet me bonusin e depozitës deri në 200 dollarë
 • Bonusi i depozitës së tretë: 25% përputhet me bonusin e depozitës deri në 200 dollarë
 • Bonusi i depozitës së katërt: 25% përputhet me bonusin e depozitës deri në 200 dollarë

Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm për faktin se ky bonus i mirëseardhjes është i disponueshëm vetëm për lojtarët e sapo regjistruar. Ai gjithashtu vjen me terma dhe kushte unike që lojtarët duhet të plotësojnë që operatori i kazinosë t'i lejojë ata të tërheqin shumën e bonusit dhe çdo fitim të bërë me të. Më poshtë do të zbulojmë dhe shpjegojmë këto terma dhe kushte.

Kushtet e bonusit të mirëseardhjes së lojtarit të ri

Gjëja e parë që lojtarët duhet të dinë është se ky bonus unik mund të kërkohet vetëm një herë për llogari. Çdo lojtar që dëshiron të kërkojë secilin nga katër bonuset e depozitave duhet së pari të depozitojë të paktën 20 dollarë për secilën prej tyre.

Lojtarët duhet të përdorin fondet e bonusit në 21 ditë pas aplikimit për bonusin e mirëseardhjes ndërsa rrotullimet falas skadojnë 24 orë pas marrjes. Fondet e bonusit dhe fitimet e bëra me to ose rrotullimet falas vijnë me 35x kërkesa për bast, të cilat duhet të plotësohen nga çdo lojtar.

Gjithashtu, rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në lojërat e mëposhtme të lojërave elektronike në internet, Starburst, Fire Joker, Book of Dead dhe Gonzo's Quest. Lojtarët do të marrin 40 rrotullime falas me depozitimin e parë, ndërsa rrotullimet e tjera falas do të jepen në 4 ditët në vijim.

Bonus pa depozitë

Për momentin, Kazino Luckland nuk përmban asnjë bonus pa depozitë, por ka shumë bonuse të tjera shumë shpërblyese që do të kënaqin çdo lloj lojtari. Nëse nuk keni hasur në bonuse pa depozite, ato janë bonuse kazino që lojtarët pretendojnë pa depozituar para.

Kodet e bonusit

Ekziston vetëm një promovim në Luckland Casino që kërkon që lojtarët të shkruajnë disa kode bonus për të aplikuar për shpërblimin. Lojtarët do të duhet të përdorin kodet e mëposhtme LUCKY20, LUCKY30 dhe LUCKY40, për të kërkuar bonusin nga promovimi i Mega Fun Break.

Vlen të përmendet se bonuset dhe promovimet që nuk kërkojnë kode bonusi janë më të lehta për t'u pretenduar, prandaj kjo kazino në internet u sigurua që shumica e bonuseve të saj të mos kërkojnë kode bonusi.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pasi një lojtar ka kërkuar një bonus nga Luckland Casino, hapi tjetër është përmbushja e kërkesave të paraqitura të basteve. Ky është një hap i domosdoshëm pasi lojtarët që nuk plotësojnë kërkesat e bastit nuk do të lejohen të tërheqin fitimet dhe shumën e bonusit.

Çdo bonus që kërkon në këtë kazino online vjen me disa kërkesa për baste. Bonuset që kërkojnë një depozitë të caktuar dhe që u ofrojnë lojtarëve fonde bonus ose rrotullime falas vijnë me kërkesat e basteve x35.

Nga ana tjetër, bonusi falas dhe rrotullimet falas që u jepen lojtarëve pa kërkuar një depozitë vijnë me kërkesat e basteve x50.

Kërkesat e basteve nga bonuset llogariten duke shumëzuar 25 me shumën e depozitës. Çdo lojtar duhet të përmbushë kërkesat e basteve në një periudhë të caktuar nëse dëshiron të tërheqë fondet e bonusit dhe fitimet e tyre.