Jackpot City Rishikimi 2024

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Si funksionon bonusi?

Promovimi kryesor është bonusi i regjistrimit që Jackpot City Casino ofron për lojtarët e saj të rinj. Pra, lojtari që hap një llogari me para të vërteta mund të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në 400 dollarë për 4 depozitat e para. Kjo do t'i lërë lojtarit një shumë që është e barabartë me 1600 dollarë, gjë që është mjaft joshëse që duhet ta pranoni.

Kërkesat e bastit janë të njëjta për çdo lloj bonusi. Ashtu si në çdo kazino tjetër, bonusi vlen për disa lojëra dhe jo për disa. Por këtu nuk ka vend për panik pasi numri i lojërave të lejuara është mjaft i lartë. Lojtari mund të plotësojë lehtësisht kërkesat e bonusit. Pasi të plotësohen kërkesat e bastit, lojtari mund të tërheqë çdo fitim të mbetur në bilancin e tij.

Lista e plotë e bonuseve të Jackpot City
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+4
+2
Mbyll
Games

Games

Jackpot City ofron një përvojë fantastike të lojrave nëse jeni duke luajtur lojërat tuaja të preferuara në Desktop, Apple, Android ose Blackberry.

Ju mund të gjeni një gamë të gjerë lojërash në internet edhe në platformën celulare. Është një përparësi kryesore në Jackpot City Casino për t'u siguruar që ju të kaloni një kohë të mirë duke shijuar përzgjedhjen e tyre të gjerë të lojërave.

Nëse jeni duke shijuar Jackpot City, mos hezitoni të provoni Mummys Gold. Lexoni rishikimin tonë të plotë të Mummys Gold këtu.

Software

Jackpot City Casino mundësohet nga një prej ofruesve më të mirë të softuerit, Microgaming. Kjo do të thotë që ju mund të gjeni më shumë se 500 lojëra në portofolin e tyre. Pra, gjithçka që mund të imagjinoni, mund ta gjeni këtu. Për shembull, 'Seria e Artë' është një koleksion premium lojërash tavoline me grafikë të nivelit të lartë dhe një atmosferë realiste.

Softueri i kazinosë mund të shkarkohet në vetëm disa minuta dhe pasi të përfundojë shkarkimi, kazinoja hapet me një film hyrës. Ndërfaqja është shumë e lehtë për tu naviguar, gjë që është shumë e rëndësishme veçanërisht për fillestarët.

Payments

Payments

Jackpot City është një nga kazinotë më të mira në internet, ndaj ofron mënyra të sigurta dhe të lehta depozitimi dhe tërheqjeje. Ju mund të financoni llogarinë tuaj Jackpot City duke përdorur një nga metodat 12 dhe të bëni tërheqje shpejt dhe me besueshmëri. Me procese të lehta depozitimi dhe tërheqjeje, mund të përqendroheni në lojërat tuaja të preferuara në vend që të shqetësoheni për transaksionet financiare.

10 dollarë
Depozita minimale
$/€/£50, $50
Tërheqja minimale

Deposits

Bërja e një depozite është mjaft e lehtë, pavarësisht nëse jeni duke përdorur kompjuterin tuaj ose pajisjen tuaj inteligjente. Skeda Depozita është në anën e djathtë të ekranit dhe mund ta shihni pasi të hyni në llogarinë tuaj. Aty do të gjeni një listë të opsioneve bankare, zgjidhni atë që ju përshtatet dhe zgjidhni shumën që dëshironi të depozitoni.

Withdrawals

Ka shumë metoda të tërheqjes së jackpot-it në qytet, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht atë që është më e mira për ju. Këtu është një listë e të gjitha metodave të disponueshme:

 • Kartë Debiti/Kredi/Mastercard
 • Kartë me parapagesë (Entropay)
 • Transfertë bankare (Transferta direkte bankare)
 • Paratë në ueb (transferta bankare)
 • PayPal
 • Portofoli në ueb (Skrill)
 • Portofoli në ueb (Neteller)
 • Kontrollo
 • Kartë me parapagesë (paspagesë)

Opsionet e transfertave bankare

 • Transfertë bankare (Transferta direkte bankare)
 • Paratë në ueb (transferta bankare)
 • Transfertë bankare (çeku)
 • Transfertë bankare (eKonto ePlatby)
 • Transfertë bankare (Transferencia Bancaria Local/Lobanet – Rrjeti Bankar Lokal)
 • Transfertë bankare (Moneta.ru)
 • Transfertë bankare (iDebit – Transfertë bankare në internet)
 • Transfertë bankare (EFT e menjëhershme)

Kuletat

 • Portofoli në internet (Yandex Money)
 • Portofoli në ueb (ecoPayz)
 • Portofoli në internet (Debiti në Insta)
 • Portofoli në ueb (Neteller)
 • Portofoli (Portofoli Qiwi)
Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Jackpot City Casino është i disponueshëm në 143 vende dhe ka kufizuar shërbimet e tij gjithashtu në disa.

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+11
+9
Mbyll

Languages

Kazino online Jackpot City është krenare që mbështet një numër të gjuhëve të ndryshme dhe është fokusuar shumë në shtimin e gjuhëve të reja në faqen e saj që nga fillimi i kompanisë në 1998. Për momentin Jackpot City Casino ka mbështetjen totale të 11 nga më gjuhët e folura në botën e lojërave të fatit.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Komisioni i Kontrollit të Lojërave të Fatit Alderney, Komisioni i Lojërave Kahnawake, AAMS Itali, Komisioni i Alkoolit dhe Lojërave të Ontarios: Autoritetet e Lojërave të Fatit që Mbikëqyrin qytetin e Jackpot-it

Jackpot City është një kazino online me reputacion që operon sipas licencave dhe rregulloreve të autoriteteve të shumta të lojërave të fatit. Këto përfshijnë Komisionin e Kontrollit të Lojërave të Fatit Alderney, Komisionin e Lojërave të Kahnawake, AAMS Itali dhe Komisionin e Alkoolit dhe Lojërave të Ontarios.

Këto organe rregullatore mbikëqyrin operacionet e Jackpot City për të siguruar lojën e ndershme dhe mbrojtjen e lojtarëve. Ata zbatojnë udhëzime strikte për kërkesat e licencimit, drejtësinë e lojës, praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit dhe sigurinë financiare.

Kriptimi dhe masat e sigurisë kibernetike në Jackpot City

Për të mbrojtur të dhënat e lojtarëve dhe transaksionet financiare nga sytë kureshtarë, Jackpot City përdor teknologji të avancuar të kriptimit. Kjo siguron që të gjitha informacionet e ndjeshme të ndara midis lojtarëve dhe kazinosë të mbeten të sigurta. Për më tepër, masa të forta të sigurisë kibernetike janë vendosur për të mbrojtur kundër aksesit të paautorizuar ose tentativave të hakerimit.

Auditimet dhe certifikimet e palëve të treta për drejtësinë e lojës

Jackpot City i nënshtrohet auditimeve të rregullta të palëve të treta nga organizata të pavarura për të vërtetuar drejtësinë e lojërave të tyre. Këto auditime vlerësojnë gjeneruesit e numrave të rastësishëm (RNG) të përdorur në lojërat e tyre për të siguruar rezultate të paanshme. Për më tepër, certifikatat nga entitete me reputacion si eCOGRA ofrojnë siguri shtesë në lidhje me standardet e sigurisë së platformës.

Politikat e të dhënave të lojtarëve në Jackpot City

Jackpot City ndjek politika strikte kur bëhet fjalë për mbledhjen, ruajtjen dhe përdorimin e informacionit të lojtarëve. Ata i përmbahen ligjeve të privatësisë dhe praktikave më të mira të industrisë për të mbrojtur të dhënat personale. Transparenca është parësore pasi ato përshkruajnë qartë se si mbledhin të dhëna gjatë regjistrimit ose përmes cookie-ve, ndërkohë që ofrojnë mundësi për lojtarët për të menaxhuar preferencat e tyre.

Bashkëpunime me Organizata me Reputacion në Industrinë e Lojërave

Si një dëshmi e përkushtimit të tij ndaj integritetit në operacionet e lojërave, Jackpot City ka krijuar bashkëpunime me organizata me reputacion brenda industrisë së lojrave. Këto partneritete demonstrojnë përkushtimin e tyre drejt ruajtjes së standardeve të larta të besueshmërisë duke promovuar praktikat e përgjegjshme të lojërave të fatit.

Reagime dhe dëshmi nga lojtarët e vërtetë

Jackpot City ka marrë reagime pozitive dhe dëshmi nga lojtarët e vërtetë. Kazinoja konsiderohet gjerësisht si e besueshme, me lojtarët që vlerësojnë mjedisin e saj të drejtë të lojërave, pagesat e besueshme dhe shërbimin e shkëlqyer ndaj klientit. Një fjalë e tillë pozitive përforcon reputacionin e Jackpot City në komunitetin e lojërave online.

Procesi i zgjidhjes së mosmarrëveshjeve në Jackpot City

Në rast shqetësimesh ose çështjesh të ngritura nga lojtarët, Jackpot City ka një proces të fuqishëm zgjidhjeje të mosmarrëveshjeve. Ata kanë ekipe të përkushtuara mbështetëse për të trajtuar çështje të tilla në mënyrë të menjëhershme dhe të drejtë. Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit përmes kanaleve të ndryshme, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, emailin ose telefonin.

Mbështetja e klientit për shqetësimet e besimit dhe sigurisë

Jackpot City siguron që lojtarët mund të kontaktojnë lehtësisht me ekipin e tyre të mbështetjes së klientit për çdo shqetësim që mund të kenë besimin dhe sigurinë. Kazinoja ofron kanale të shumta komunikimi për ndihmë të menjëhershme. Ekipi i tyre i mbështetjes së klientit është i njohur për të qenë i përgjegjshëm dhe i dobishëm në adresimin e pyetjeve ose çështjeve të lojtarëve.

Ndërtimi i besimit është një përpjekje e ndërsjellë midis kazinosë dhe lojtarëve të saj. Me mbikëqyrjen e tij të fortë rregullatore, masat e avancuara të sigurisë, përkushtimin ndaj drejtësisë, politikat transparente të të dhënave, bashkëpunimet me reputacion, reagimet pozitive të lojtarëve, procesin efikas të zgjidhjes së mosmarrëveshjeve dhe mbështetjen e aksesueshme të klientit – Jackpot City e vendos veten si një emër i besuar në botën e lojërave online.

Security

Jackpot City Casino përdor kriptimin SSL për të mbrojtur informacionin tuaj personal dhe të gjitha transaksionet lehtësohen nga Datacash Ltd, e cila është tregtari më i mirë i parave elektronike.

Jackpot City Casino ka një vulë miratimi eCogra. Kjo është një agjenci e pavarur testimi me bazë në Mbretërinë e Bashkuar për rregullimin dhe sigurinë e tregtisë elektronike dhe lojërave në internet.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që disa lojtarë mund të zhvillojnë. Ideja prapa lojërave të kazinosë është të argëtoheni. Kjo është arsyeja pse ato i bëjnë lojërat kaq interesante, dhe emocionuese në të njëjtën kohë, dhe ju mund të fitoni para të mira nëse përdorni strategjinë e duhur ose thjesht keni një varg fati.

Pra, për të ndihmuar ata lojtarë që kanë vështirësi të kontrollojnë veten, çdo kazino merr disa hapa për t'i ndihmuar ata në këtë proces.

Mjetet për vetë-kufizim

 • Mjeti i kufirit të depozitës
 • Mjeti për vetë-përjashtim
 • Mjeti i qetësimit dhe ndërprerjes
 • Mjeti për vetë-vlerësim
About

About

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

Jackpot City është një kazino me bazë malteze që lulëzon dhe ende ofron një mjedis të shkëlqyer lojrash.

Për më shumë informacion rreth Jackpot City, vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë.

Fakte të shpejta

Kompania: Bayton Ltd
Viti i themelimit: 2016

Account

Ju mund të hapni një llogari në Jackpot City Casino në vetëm 3 hapa të thjeshtë.

 • Zgjidhni hyrjen, fjalëkalimin dhe emailin tuaj.
 • Futni të dhënat tuaja personale, të cilat duhet të përfshijnë emrin tuaj të plotë, datën e lindjes dhe gjininë.
 • Duhet të specifikoni informacionin tuaj të kontaktit dhe të zgjidhni monedhën dhe gjuhën. Në rast se dëshironi të ndryshoni monedhën tuaj më vonë, duhet të dërgoni një kërkesë zyrtare në shërbimin e mbështetjes teknike.

Support

Sa herë që keni një problem, keni Bisedë Live që është në dispozicion 24/7.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Jackpot City . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Jackpot City . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Jackpot City është një kazino në internet që di të kënaqë lojtarët e saj. Ka shumë trajtime dhe shpërblime për ju në bonuse dhe promovime. Për të marrë pjesë në një bonus mirëseardhjeje është e thjeshtë dhe ata janë këtu për t'ju udhëhequr gjatë gjithë procesit hap pas hapi. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni në kazino Jackpot dhe të gjeni shpërblimet tuaja.

FAQ

Ju mund të gjeni përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Jackpot City në FAQ tonë.

Sa kohë para se të shfaqet depozita ime në llogarinë time?

Gjithçka varet nga mënyra e depozitimit që përdor një lojtar në Jackpot City Casino. Disa metoda kërkojnë kohë për të përpunuar depozitën, ndërsa të tjerat do t'i transferojnë paratë menjëherë.

A ka ndonjë tarifë depozite të përfshirë?

Po, ka tarifa depozitash në Jackpot City Casino. Çdo metodë ka tarifa të ndryshme, të cilat mund t'i gjeni nëse vizitoni faqen bankare.

Si të bëni një depozitë në Jackpot City Casino?

Bërja e një depozite në Jackpot City Casino është shumë e lehtë. Lojtari duhet të verifikojë pronësinë e opsionit të pagesës që synon të përdorë. Kjo do të thotë që lojtari duhet të dërgojë dokumente identifikimi tek mbështetja e klientit, gjithashtu lojtarit mund t'i kërkohet të dërgojë disa fatura shërbimesh ose deklarata të kartës. Një lojtar mund të bëjë një depozitë në faqen bankare në Jackpot City Casino thjesht duke zgjedhur mënyrën e pagesës që i përshtatet më së miri.

Live Casino

Live Casino

Gjeni disa nga lojërat më ikonike të tavolinës në Jackpot City Casino dhe luani kundër një tregtari të vërtetë. Të gjitha veçoritë që ju nevojiten për një lojë të qetë janë vetëm një klikim larg jush. Nëse dëshironi, mund të ndryshoni madhësinë dhe imazhin e pllakës së tregtarit dhe të shihni veprimin në ekranin e plotë. Zgjidhni butonin e historisë dhe do të shihni të gjitha datat e seancave tuaja të mëparshme, fitoret dhe humbjet, vlerën e bastit tuaj, ju emërtoni.

Mobile

Mobile

Ka 2 mënyra se si mund të luani në aplikacionin tuaj celular android. E para është të shkoni direkt në faqen e internetit të kazinosë dhe të klikoni në lojëra. Ka disa lojëra që mund t'i luani pa i shkarkuar ato.

Mënyra tjetër është të shkarkoni aplikacionin dhe në këtë mënyrë mund të luani lehtësisht cilëndo lojë që ju pëlqen që është e disponueshme.

Për më shumë informacion rreth aplikacionit celular dhe versionit të shfletuesit, shikoni rishikimin tonë të plotë të kazinosë në internet Jackpotcity për celular.

Affiliate Program

Affiliate Program

Është shumë e lehtë të bashkohesh me programin e filialeve të Jackpot City Casino. Thjesht klikoni në butonin 'Regjistrohu Tani' dhe plotësoni formularin tuaj të aplikimit, aq lehtë sa kjo. Buffalo Partners është një program i shkëlqyer bashkëpunëtor që ju ofron një mundësi për të fituar të ardhura.

Në grupin e tyre, ata kanë 10 nga kazinotë më të mëdha dhe ofrojnë një sasi të madhe të mediave sociale që mund t'i përdorni për të promovuar produktet e tyre.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy