Jackpot City - About

Age Limit
Jackpot City
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthoritySwedish Gambling Authority

About

Jackpot City Casino u lançua në vitet '90 kur kazinotë në internet po ngriheshin. Që atëherë, kazinoja Jackpot City ka adoptuar veçori të reja moderne dhe inovative. Ata vlerësojnë atë që është e rëndësishme për të tërhequr klientët e rinj dhe për t'i mbajtur të lumtur ata aktualë.

Jackpot City është një kazino me bazë malteze që lulëzon dhe ende ofron një mjedis të shkëlqyer lojrash.

Për më shumë informacion rreth Jackpot City, vazhdoni të lexoni këtë përmbledhje të kazinosë.

Jackpot City Casino mund të gjendet si në kompjuter ashtu edhe në celular. Kazinoja mundësohet nga Microgaming dhe ofron softuer të kazinosë Shkarkim dhe Luaj Instant. Ekziston një bollëk lojërash nga të cilat një lojtar mund të zgjedhë, bonuse bujare të regjistrimit dhe promovime të rregullta dhe çmime të tjera të disponueshme për klientët e tyre të preferuar. Jackpot City ofron një mjedis të sigurt dhe është një nga ato kazinotë që mund t'i besosh vërtet.

Pronari dhe CEO

Jackpot City Casino është në pronësi të Digimedia Limited Casinos dhe CEO aktual i tyre është Tim Johnson.

Numri i Licencës

Jackpot City Casino ka 2 licenca:

  • Autoriteti i Lojërave të Maltës, me numër licence C41970, iu dha Bayton Ltd., një kompani bashkëthemeluese.
  • Komisioni i Lojërave Kahnawake, Kanada, me numër licence 00812 i cili i është lëshuar Baytree Ltd.

Ku është i bazuar Jackpot City Casino?

Bayton Ltd dhe Baytree Ltd janë pjesë e City View Groups dhe janë të vendosura në Maltë. Adresa e tyre aktuale është Villa Seminia, 8, Sir Temi Zammit Avenue, Ta Xbiex XBX 101

Total score6.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (28)
Angleze
Arabe
Armene
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Indoneziane
Islandeze
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Maqedonase
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Serbe
Spanjolle
Suedeze
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Çeke
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (17)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (9)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Peruja
Suedia
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)