Jackpot City Rishikimi 2024 - Bonuses

Jackpot CityResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
BonusBonus 1600 dollarë
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shumë monedhë
Miratuar nga eCogra
Të gjitha pajisjet mund të luhen
Jackpot City is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Si funksionon bonusi?

Promovimi kryesor është bonusi i regjistrimit që Jackpot City Casino ofron për lojtarët e saj të rinj. Pra, lojtari që hap një llogari me para të vërteta mund të marrë një bonus ndeshjeje 100% deri në 400 dollarë për 4 depozitat e para. Kjo do t'i lërë lojtarit një shumë që është e barabartë me 1600 dollarë, gjë që është mjaft joshëse që duhet ta pranoni.

Kërkesat e bastit janë të njëjta për çdo lloj bonusi. Ashtu si në çdo kazino tjetër, bonusi vlen për disa lojëra dhe jo për disa. Por këtu nuk ka vend për panik pasi numri i lojërave të lejuara është mjaft i lartë. Lojtari mund të plotësojë lehtësisht kërkesat e bonusit. Pasi të plotësohen kërkesat e bastit, lojtari mund të tërheqë çdo fitim të mbetur në bilancin e tij.

Bonuset e regjistrimit

Bonuset e regjistrimit

Jackpot City Casino ofron një bonus bujar regjistrimi për lojtarët e rinj. Mund të merrni deri në 1600 dollarë falas. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të bëni 4 depozitat e para dhe të kërkoni çmimin tuaj. Pasi të klikoni 'Depozitoni Tani', kredia do të përfundojë menjëherë në bilancin tuaj. Në fakt është një matematikë e thjeshtë.

Nëse bëni një depozitë të parë prej 400 dollarësh, kazinoja ka një bonus depozite 100% të ndeshjes, kështu që ju do të merrni 400 dollarë të tjera në para bonus dhe do të përfundoni me 800 dollarë në total për të luajtur. Thjesht duhet të bëni një depozitë për të kërkuar bonusin, përndryshe, llogaria juaj nuk do të kreditohet me bonusin tuaj.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Jackpot City Casino nuk i harron kurrë lojtarët e saj besnikë. Nëse jeni pjesë e kazinosë për një kohë, ju presin shumë shpërblime. Ata kanë një program besnikërie për t'u bashkuar dhe për të fituar falas, nga i cili mund të përfitojnë të gjithë.

Sa herë që luani një lojë ju do të fitoni pikë besnikërie të cilat më vonë mund të shkëmbehen me kredite bonus falas të cilat mund t'i shpenzoni ashtu siç dëshironi. 'Programi i Besnikërisë' nuk mbaron këtu. Ka shumë përfitime që mund të shijoni nëse jeni i rregullt në Jackpot City Casino. Sa herë që luani, do të zhbllokoni gjithashtu shumë përfitime të tjera lojtarësh.

Ka nivele të besnikërisë që mund të arrini, ku mund të shkëmbeni pikët tuaja dhe shumë më tepër. Me çdo nivel besnikërie, që arrini, do të zhbllokoni një grup të ri shpërblimesh unike.

Ideja është që t'i afroheni nivelit VIP, në mënyrë që të zhbllokoni një sërë ofertash bonusesh të përshtatura posaçërisht për ju. Nëse qëndroni besnik, mund të fitoni pikë më shpejt dhe do të keni vetëm një ekip mbështetës të përkushtuar që ju pret.

Në këtë pikë, ndoshta po pyesni se cili është sekreti për t'u ngjitur më shpejt në nivele? Dhe nuk mund të jetë më e thjeshtë, ju vetëm duhet të vini bast në lojërat tuaja të preferuara aq sa dëshironi. Pra, për të qenë i sinqertë, nuk keni nevojë të bëni ndonjë përpjekje të veçantë për të arritur majën.

Nëse dëshironi të jeni fituesi më i mirë i pikëve të besnikërisë, ne kemi disa sekrete për të ndarë me ju. Le të shohim se si mund të fitoni pikë besnikërie dhe disa nga përfitimet:

 • Sa herë që bëni një depozitë fitoni pikë besnikërie.
 • Pikët e besnikërisë mund të blihen kur të dëshironi.
 • Sa herë që vendosni të shlyeni pikët e besnikërisë, në të njëjtën kohë do të merrni edhe kredite bonus falas.
 • Të gjitha pikët që do të ribleni do të transferohen menjëherë në bilancin tuaj.
 • Pasi të keni shlyer pikët tuaja të besnikërisë, ju keni kredite bonus falas për të luajtur.

Këto janë nivelet e besnikërisë dhe ato që ofrojnë:

 • Niveli i parë është 'Blu' dhe shkon midis 0-999 pikë statusi. Bonusi i nivelit për këtë nivel është 0.
 • Niveli i dytë është 'Bronz' dhe shkon ndërmjet 1000-9999 pikë statusi. Bonusi i nivelit për këtë nivel është 1%.
 • Niveli i tretë është 'Silver' dhe shkon ndërmjet 10,000-19,999 pikë statusi. Bonusi i nivelit për këtë nivel është 5%.
 • Niveli i katërt është 'Gold' dhe shkon ndërmjet 20,000-39,999 pikë statusi. Bonusi i nivelit për këtë nivel është 10%.
 • Niveli i pestë është 'Platinum' dhe shkon ndërmjet 40,000-59,999 pikë statusi. Bonusi i nivelit për këtë nivel është 15%.
 • Niveli përfundimtar është 'Diamond' dhe merr 60,000+ pikë statusi. Bonusi i nivelit për këtë nivel është 20%.

Pra, deri më tani, me siguri e keni kuptuar se Jackpot City Casino bën gjithçka që është në fuqinë e saj për t'ju shpërblyer. Ka një gjë që duhet të përmendim gjithashtu, dhe kjo është, pasi të regjistroheni në kazino dhe të bëni depozitën tuaj të parë, do të merrni 2500 Pikë besnikërie FALAS për të filluar.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Ka shumë gjëra që ofron Jackpot City Casino. Njëri prej tyre është një bonus 100% i rifreskimit i cili mund t'ju shpërblejë deri në 400 dollarë. Dhe kjo nuk është e gjitha, çdo fundjavë ofrohet një bonus ringarkimi për çdo lojtar që ka plotësuar kërkesat fillestare të bonusit të mirëseardhjes.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Jackpot City Casino ofron një bonus ndeshjeje 100% në 4 depozitat tuaja të para. Kjo është një ofertë e jashtëzakonshme ndeshjeje që mund të sjellë edhe 1600 dollarë në bilancin tuaj.

 • Në depozitën tuaj të parë, ju do të merrni një Bonus Ndeshjeje 100% deri në $400.
 • Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus 100% ndeshjeje deri në 400 dollarë.
 • Në depozitën tuaj të tretë, ju do të merrni një bonus 100% ndeshjeje deri në 400 dollarë.
 • Në depozitën tuaj të katërt, ju do të merrni një bonus 100% të ndeshjes deri në 400 dollarë.

Ka gjëra të tjera që duhet t'i merrni parasysh kur bëhet fjalë për bonuset:

 1. Kazinoja rezervon të drejtën të ofrojë bonuse të ndryshme për lojtarët e saj në çdo kohë.
 2. Nga ana tjetër, bonusi i regjistrimit është i disponueshëm vetëm 7 ditë nga dita e hapjes së llogarisë së lojtarit. Nëse lojtari nuk arrin të kërkojë bonusin, ai do të konsiderohet i konfiskuar.
 3. Në momentin e regjistrimit, lojtari zgjedh monedhën e tij të preferuar.
 4. 'Desktop' i referohet një aplikacioni që funksionon në kompjuterin tuaj.
 5. Pas depozitimit të parë, bonusi i mirëseardhjes kreditohet automatikisht në llogarinë e lojtarit.
 6. Nëse monedha e vendit tuaj nuk është e listuar, ju do të keni të drejtë të luani dhe të merrni bonuse në çdo monedhë që preferoni.
 7. Çdo lojtar lejohet të ketë vetëm një llogari në Jackpot City Casino. Në rast se lojtari hap shumë llogari, ata nuk do të kenë të drejtë për bonusin e regjistrimit. Në rast se e ndani kompjuterin tuaj me dikë, secili mund të ketë llogari, por duhet të përdorni adresa të ndryshme emaili.
 8. Ju duhet të plotësoni kërkesat minimale shtesë të Play-Through, në mënyrë që të keni të drejtë për bonusin e regjistrimit.
 9. Nëse merrni Rrotullime Falas si pjesë e një bonusi, ju duhet t'i luani ato rrotullime 50 herë përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Kjo është shumë e thjeshtë, dhe ne do të përpiqemi ta shpjegojmë shkurtimisht. Për shembull, nëse bëni një depozitë prej 50 dollarësh, kërkesat për lojë do të jenë 50 x 50 = 2500. Pasi të plotësoni të gjitha termat dhe kushtet, mund të bëni një tërheqje. Nëse keni një bilanc pozitiv parash pasi të keni përmbushur kërkesat e bastit, do të merrni 100 kredite kazinoje dhe mund të tërhiqni fitimet tuaja.
 10. Jo të gjitha lojërat do të kenë të njëjtën përqindje të përmbushjes së kërkesave të basteve. Nëse slotet janë loja juaj e zgjedhur, atëherë jeni me fat pasi ato kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve, si dhe lojërat Keno dhe Scratch Cards.
 11. Rrotullimet në lojëra elektronike llogariten 10%. Video Poker dhe Blackjack kontribuojnë 8% në kërkesat e basteve, me përjashtim të All Aces, Jacks or Better, dhe Blackjack Classic që kontribuon vetëm 2% në kërkesat e basteve.
 12. Të gjitha lojërat Baccarat, Red Dog dhe Sic Bo kanë 0% për përmbushjen e kërkesave të basteve. Nëse përdorni funksionin e kumarit ose luani Turne me shumë lojtarë, kjo nuk do t'ju ndihmojë as me kontributin e saj prej 0%. Nëse vendosni të luani ndonjë nga lojërat e përjashtuara që përmendëm në pikat 10-12 përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, kazinoja rezervon të drejtën të anulojë çdo fitim.
 13. Një tjetër gjë e rëndësishme për t'u mbajtur parasysh është se këto kërkesa për bast mund të ndryshojnë sipas promovimit ose vendndodhjes gjeografike. Në raste të tilla, do të zbatohen shumat e përqindjes dhe kërkesat për lojëra të cituara në Termat dhe Kushtet e promovimit. Për të shmangur çdo keqkuptim, ne ju këshillojmë fuqimisht t'i referoheni Termave dhe Kushteve specifike që lidhen me çdo promovim.
 14. Të gjitha lojërat elektronike progresive do të kontribuojnë gjithashtu 100% në kërkesat e basteve.
 15. Ju mund të tërhiqeni nga bilanci i parave të gatshme pasi të keni përmbushur kërkesat tuaja të Playthrough në bonusin tuaj të parë të regjistrimit.
 16. Ekziston një para maksimale kur bëhet fjalë për regjistrimin e bonuseve. Ju lejohet një vlerë maksimale e tërheqjes prej 6 herë të depozitës suaj të parë. E gjithë bilanci i mbetur do të forcohet. Kjo nuk vlen për asnjë fitore nga lojëra elektronike progresive.
 17. Nëse kërkoni një tërheqje përpara se bonusi i rrotullimeve falas të kreditohet në llogarinë e bonusit, bonusi juaj do të konfiskohet.
 18. Ju nuk mund të bëni asnjë tërheqje përpara se të keni përmbushur kërkesat e bastit ose të keni luajtur me të gjitha fondet në llogarinë e bonusit. Fitimet në bastet nga llogaria e bonusit shkojnë direkt në llogarinë e parave të gatshme pasi të jenë përmbushur kërkesat e bastit.
 19. Nëse nuk dëshironi bonusin e regjistrimit, mund të kërkoni që bonusi i regjistrimit të kthehet nga llogaria juaj e Kazinosë. Në këtë mënyrë ju nuk keni pse të luani me paratë e bonusit që merrni nga kazino, përkundrazi, mund të bëni një tërheqje sa herë që dëshironi, pa asnjë varg të lidhur. Ju mund ta bëni këtë duke kontaktuar kazinonë përmes emailit ose bisedës live. Por mbani mend, nëse keni filluar të luani, kjo do të thotë se kalimi ka ndodhur, atëherë bonusi nuk mund të kthehet nga llogaria juaj. Nuk ka kuptim të kontaktosh stafin dhe të kërkosh një ndryshim, përkundrazi, duhet të luash derisa të plotësosh kërkesat e bastit.
 20. Sa herë që kërkoni një tërheqje, loja juaj do të rishikohet. Kazinoja ka të drejtë të përpunojë çdo lojë për modele të parregullta. Kazinoja rezervon të drejtën të vendosë se cilat aktivitete përbëjnë lojë të parregullt. Le të shohim disa shembuj të lojës së parregullt. Për shembull, nëse vendosni baste teke që janë të barabarta ose mbi 30% ose më shumë të vlerës së bonusit të kredituar në llogarinë tuaj përpara se të plotësohen kërkesat e bastit. Disa aktivitete të tjera përfshijnë baste me diferencë zero dhe baste mbrojtëse vetëm për të përmendur disa.
 21. Në rast se kazinoja beson se jeni gati të abuzoni ose përpiqeni të abuzoni me një bonus ose promovime të tjera, kazinoja mund të mohojë ose të mbajë bonusin ose promovimin tuaj. Kjo mund të shkojë edhe më tej, kazino mund të refuzojë përkohësisht ose përgjithmonë hyrjen në llogarinë tuaj. Kjo do të thotë që çdo fond që keni në llogarinë tuaj nuk do të rimbursohet.
 22. Ju keni një periudhë kohore 2 mujore për të kërkuar bonusin tuaj të regjistrimit. Nëse nuk e bëni këtë, bonusi do të humbet nga kazinoja.
 23. Në rast konflikti, zbatohen rregullat, kushtet dhe kushtet e kazinosë.
 24. Në rast mosmarrëveshje, kazino ka vendimin përfundimtar.
 25. Kazinoja rezervon të drejtën të përfundojë çdo promovim nëse ata mendojnë se është e nevojshme pa ju dhënë ndonjë njoftim paraprak.
Bonusi me rul të lartë

Bonusi me rul të lartë

Ekziston një trajtim i veçantë për lojtarët me vlera të larta. Rrotulluesit e lartë mund të gëzojnë kaq shumë përfitime, të tilla si aksesi i pakufizuar në depozita të veçanta bonus ndeshjesh VIP, dhe paratë falas ofrojnë depozita dhe tërheqje të shpejta, vetëm për të përmendur disa. Ata gjithashtu mund të kontaktojnë menaxherët e llogarisë me email ose me telefon.

Të jesh një rul i lartë nuk është një term i ri, por ka shumë vite me ne. Njerëzit e marrin këtë si një status dhe mund të ketë kuptime pozitive dhe negative për disa. Konsiderohet si një mënyrë jetese luksi e udhëhequr nga njerëz që e jetojnë jetën në maksimum.

Në mesin e lojtarëve të lartë, zakonisht mund të gjesh biznesmenë që mund të përballojnë me të vërtetë disa para të mëdha kumari, por në të njëjtën kohë, ka kumarxhinj profesionistë, të cilët përdorin aftësitë dhe fatin e tyre për të jetuar stilin e lartë të jetesës. Çdo kazino në internet ofron disa përfitime të mëdha për role të larta përmes bonuseve dhe programeve të anëtarësimit VIP.

"High rollers" janë klientët e preferuar të kazinosë dhe kjo për shkak se ata zakonisht luajnë lojëra me aksione të larta. Kazinoja madje është e gatshme të përkulë disa rregulla, vetëm në kazinotë tokësore, për këta lojtarë. Kazinotë në internet ndoshta nuk do ta bëjnë këtë, por kjo nuk do të thotë që rollers të lartë nuk kanë ndonjë privilegj këtu. Këto privilegje shpesh vijnë në formën e kufijve të lartë të depozitave dhe tërheqjeve, dhe kufijve më të lartë të tabelës në të njëjtën kohë. Kufijtë e tavolinës mund të shkojnë deri në 300 000 dollarë për rrotullat e lartë.

Jo të gjithë mund të përballojnë të jenë një rul i lartë, por të gjithë, pa përjashtim, do të donin të ishin një. Arsyeja kryesore është se të qenit një rul i lartë mund të jetë mjaft shpërblyes. Ka shumë privilegje pa pagesë që shkojnë paralelisht me statusin e të qenit një rul i lartë. Mund të fitoni edhe udhëtime falas, jo vetëm para bonus falas.

Rrotullat e larta në kazinotë me bazë tokësore njihen gjithashtu si 'balenë' dhe e vërteta e trishtuar është se kazinotë do të shkojnë përtej çdo gjëje vetëm që të mund të shfrytëzojnë personin që pëlqen të luajë kumar me aksione të larta. Ky nuk është rasti me kazinotë në internet.

Kjo është një botë e re ku klienti respektohet në të vërtetë. Rrotulluesit e lartë do të përjetojnë trajtimet më të mira VIP dhe do të jenë të parët që mund të rrëmbejnë ndonjë shpërblim dhe promovim të veçantë.

Bonusi i regjistrimit

Bonusi i regjistrimit

Regjistrimi në Jackpot City Casino vjen me disa përfitime. Ata ofrojnë 100% mbrapa në katër depozitat e para që shkojnë deri në 1600 dollarë. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të regjistroheni për një llogari të re reale. Klikoni në 'Depozitoni Tani' për të bërë të parën nga katër depozitat tuaja dhe për të kërkuar 1600 dollarë.

Pasi të bëni depozitën tuaj të parë, paratë e bonusit falas do të transferohen automatikisht në llogarinë tuaj. Për shembull, nëse bëni një depozitë $400, kazino do të përputhet me atë numër dhe ju do të merrni para bonus prej $400. Kjo ju lë me një shumë të pabesueshme prej 800 dollarësh. Nëse bëni një depozitë prej 100 dollarësh, kazinoja do të përputhet me atë shumë dhe do t'ju shpërblejë me para bonus prej 100 dollarësh, duke lënë bilancin tuaj me 200 dollarë për të luajtur, e kështu me radhë.

Mbani në mend se ju duhet të bëni një depozitë për të kërkuar bonusin tuaj, përndryshe nuk do të kreditoheni me paratë tuaja të bonusit.

Kreditë e basteve

Kreditë e basteve

Jackpot City Online Casino është shumë bujare me lojtarët e saj të rinj. Nuk mund të themi se çdo kazino ofron 100% kredite bastesh. Ata kanë diçka edhe për lojtarët e tyre të rregullt, siç janë promovimet dhe skemat e besnikërisë.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Nëse e dini rrugën tuaj të kazinove në internet, ndoshta keni dëgjuar për bonuse pa depozite. Këto janë ndoshta disa nga shpërblimet më të mira atje që mund të përfitoni.

Gjegjësisht, kazinoja ju lejon të luani lojëra të dhëna dhe të përjetoni se si është të luash për para të vërteta pa pasur nevojë të depozitosh as një monedhë. Pra, bonuset për asnjë depozitë janë plotësisht falas dhe nuk bëhet më mirë se kjo.

Nëse jeni një lojtar i ri dhe kjo është diçka që ju intereson, vazhdoni të lexoni sepse ne do të shpjegojmë se si të kërkoni bonusin tuaj pa depozitim.

Për të kërkuar bonusin tuaj pa depozitim gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni në Jackpot City Online Casino dhe të aktivizoni llogarinë tuaj. Në këtë pikë, ndoshta po pyesni veten pse kazinotë ofrojnë para falas për lojtarët e tyre dhe a nuk humbasin në këtë mënyrë? Epo, puna është se kjo është mënyra se si kazinoja përpiqet t'u tregojë lojtarëve të saj se është e lehtë dhe e sigurt të luash për para të vërteta. Kjo për shkak se ka shumë lojtarë që në fakt kënaqen duke luajtur lojëra falas, por ata kurrë nuk luajnë për para të vërteta.

Ideja kryesore këtu është që pasi lojtari të përjetojë të luajë me para të vërteta dhe të fitojë, ai do të vazhdojë të bëjë depozita në kazinonë që dikur ishte kaq bujare për ta.

Pra, përpara se të futeni dhe të regjistroheni në një kazino, duhet të dini se këto bonuse vijnë me vargje të bashkangjitura. Çdo bonus ka kërkesa të veçanta bastesh që duhet të plotësohen përpara se lojtari të mund të tërheqë ndonjë fitim. Ka disa gjëra që ju si lojtar duhet të mbani parasysh kur kërkoni një bonus pa depozite:

Shuma totale e bonusit

Shuma e parave falas që një kazino është e gatshme të ofrojë është mjaft e rëndësishme. Për të qenë i sinqertë, nuk ka kuptim të regjistroheni në një kazino që ofron bonuse të vogla që nuk do t'ju çojnë askund.

Çdo kazino e njohur ofron një shumë të mirë parash dhe ndonjëherë edhe një numër të caktuar rrotullimesh falas. Në këtë mënyrë ju mund të provoni më shumë lojëra dhe kështu të rrisni shanset tuaja për të fituar. Një tjetër gjë që është e rëndësishme këtu është që ju të jeni në gjendje të luani këtë shumë në lojëra të ndryshme dhe të mos jeni të kyçur vetëm në një ose dy lojëra.

Shuma maksimale e parave të gatshme

Është shumë e rëndësishme të gjesh një kazino që ofron shuma më të larta parash. Kjo është shuma që ju lejohet të tërhiqni pasi të keni mbaruar së luajturi. Le të themi, për hir të argumentit, se shuma juaj maksimale e arkëtimit është dyfishi i shumës së depozitës suaj, atëherë edhe nëse keni fituar xhekpotin progresiv, nuk do të jeni në gjendje të tërhiqni fitimet tuaja.

Kjo është vetëm një mënyrë që kazinoja përpiqet të mbrohet, sepse në fund të fundit, ju jeni duke luajtur falas. Pra, e vetmja gjë që ju mbetet të bëni është të gjeni një kazino që ofron shumën maksimale më të lartë të parave të gatshme.

Kërkesat e luajtjes dhe bastit

Çdo bonus pa depozite ka kërkesa shumë të rrepta bastesh dhe lojërash. Kjo është një mënyrë që kazinoja i kthen paratë e tyre. Kërkesat për luajtje janë zakonisht një shumëfish i 5x ose 10x. Kjo është sa herë ju duhet të paguani paratë përpara se të mund të bëni një tërheqje.