Rishikimi i kazinosë CookieCasino

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser
Bonuses

Bonuses

Bonuse të ndryshme janë të disponueshme në Cookie Casino për të tërhequr lojtarë të rinj dhe për të mbajtur të vjetër të interesuar. Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyer që lojtarët të rrisin balancën e tyre dhe të provojnë disa lojëra më shumë se zakonisht.

Lista e plotë e bonuseve të CookieCasino
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+2
+0
Mbyll
Games

Games

Cookie Casino ka një portofol të pasur që krenohet me lojëra të ndryshme. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre.

Pothuajse të gjitha lojërat në kazino janë të disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që lojtarët mund t'i provojnë lojërat dhe të shohin se çfarë kanë për të ofruar.

Software

Cookie Casino ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të programeve kompjuterike për të sjellë lojëra me cilësi të mirë për lojtarët e tyre.

Lojtarët mund të presin që të gjejnë një numër të madh video-slot lojërash në internet dhe lojëra tavoline në kazino.

Dhe shtesa më e madhe për disa është seksioni i kazinosë live ku lojtarët mund të gjejnë lojërat e tyre të preferuara dhe të luajnë disa raunde me një tregtar të drejtpërdrejtë. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike që fuqizojnë kazinonë përfshijnë ato të mëposhtme:

  • NetEnt
  • Evolucioni
  • Microgaming
  • Luaj'n GO
  • Playtech
  • Gjenerali i ardhshëm
  • Betsoft
  • Kalamba
  • SG
  • BitTimeGaming
Payments

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Cookie Casino që lojtarët mund t'i përdorin për të depozituar fonde dhe për të tërhequr fitimet e tyre. Neteller dhe Skrill janë kuletat elektronike më të njohura që ofrojnë transferime të shpejta dhe të besueshme, dhe lajmi i mirë është se të dyja janë të disponueshme këtu.

Deposits

Për të luajtur lojëra për para të vërteta në Cookie Casino, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë në fillim.

E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita dhe të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin. Vendosni shumën dhe konfirmoni transferimin.

Fondet duhet të pasqyrojnë llogarinë e lojtarit pothuajse menjëherë. Lojtarët që bëjnë depozitimin e tyre të parë në llogarinë e tyre të re kanë të drejtën e një bonusi shumë bujar mirëseardhjeje që do të përmirësojë në mënyrë drastike bilancin e tyre.

VisaVisa
+3
+1
Mbyll

Withdrawals

Tërheqja është një pjesë emocionuese, kështu që për këtë arsye, Cookie Casino ka thjeshtuar procedurën në mënyrë që lojtarët të mund të kenë fitimet e tyre sa më shpejt të jetë e mundur.

Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata duhet të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të shkruajnë shumën që dëshirojnë të tërheqin.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Cookie Casino pranon lojtarë nga e gjithë bota, por për fat të keq, disa lojtarë nuk lejohen të krijojnë një llogari. Arsyeja kryesore pas kësaj është sepse ata jetojnë në një vend ku kumari është i ndaluar me ligj ose kazinoja nuk ka licencat e nevojshme për të operuar në vendin e tyre të banimit.

+158
+156
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+1
+-1
Mbyll

Languages

Cookie Casino pranon lojtarë nga pjesë të ndryshme të botës dhe për këtë arsye, uebsajti i tyre duhet të jetë i disponueshëm në shumë gjuhë. Në këtë pikë, faqja e tyre e internetit mund të përkthehet në anglisht, polonisht, gjermanisht, finlandisht, norvegjeze dhe frëngjisht.

+1
+-1
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për CookieCasino . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit CookieCasino dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të CookieCasino ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Security

Cookie Casino ofron një mjedis të sigurt dhe të sigurt për lojtarët e saj. Ata përdorin teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për t'u siguruar që lojtarët të mbrohen në çdo kohë.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze me të cilën përballen disa lojtarë. Dëshira për të luajtur kumar në mënyrë të pakontrolluar mund të ketë një dëm serioz në jetën e lojtarit.

Arsyeja pse bixhozi mund të bëhet i varur është se stimulon sistemin e shpërblimit të trurit ashtu si çdo varësi tjetër. Kushdo që merret me varësinë e lojërave të fatit duhet të kontaktojë me një nga organizatat e mëposhtme:

About

About

Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

Kazinoja ishte një sukses i madh që nga momenti i prezantimit të lojtarëve. Me një faqe argëtuese me temë cookie, kazino tërheq lojtarë nga e gjithë bota.

CookieCasino

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Lojtarët që duan të luajnë në Cookie Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijojnë një llogari. Regjistrimi për një llogari është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të klikojnë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojnë disa informacione.

Support

Cookie Casino ka trajnuar agjentë të Ndihmës së Klientit që janë në dispozicion 24/7 për lehtësinë e lojtarëve. Mënyra më e përshtatshme për të kontaktuar me një agjent klienti është nëpërmjet funksionit të bisedës live, por lojtarët mund të dërgojnë gjithashtu një email në support@cookiecasino.com.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Të luash lojëra në Cookie Casino është shumë intuitive, por lojtarët gjithmonë mund të mësojnë diçka të re. Për këtë arsye, ne do të shqyrtojmë disa këshilla dhe truke se si të luani lojëra të reja në Cookie Casino.

Promotions & Offers

Cookie Casino ofron një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë balancën e lojtarit me 200 dollarë shtesë dhe 220 rrotullime falas.

Pasi lojtarët të vënë bast bonusin e mirëseardhjes, ata mund të kërkojnë promovime të ndryshme që kazinoja ka për të ofruar.

FAQ

Ne kemi mbledhur të gjitha pyetjet e bëra shpesh në lidhje me Cookie Casino. Kontrolloni ato!

Live Casino

Live Casino

Lojërat Live Dealer luhen me një tregtar të vërtetë në kohë reale dhe jo me një kompjuter. Rregullat e lojës janë pothuajse identike, por mjedisi është krejtësisht i ndryshëm dhe kjo është ajo që tërheq shumicën e lojtarëve.

Mobile

Mobile

Platforma Cookie Casino është plotësisht e optimizuar për celular dhe funksionon në të gjitha pajisjet celulare si tabletët, telefonat inteligjentë dhe iPad. Në këtë pikë, kazinoja nuk ka një aplikacion celular, por lojtarët mund të hyjnë në kazino duke përdorur shfletuesin e tyre.

Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin affiliate, gjithçka që duhet të bëjnë partnerët është të klikojnë në butonin Join Now dhe të plotësojnë informacionin e nevojshëm. Pasi llogaria të rishikohet dhe miratohet, partnerët mund të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të marrin lidhje unike për ndjekjen e filialeve, logot dhe banderolat.

Monedhat

Monedhat

Përveç platformës shumëgjuhëshe, Cookie Casino mbështet monedha të ndryshme në mënyrë që lojtarët të kenë mundësinë e lojërave të fatit në një monedhë me të cilën janë njohur. Opsionet e monedhës në dispozicion në këtë kazino përfshijnë euro (EUR), dollari amerikan (USD), dollari kanadez (CAD), krona norvegjeze (NOK), zloty polake (PLN), dhe dollari i Zelandës së Re (NZD).