CookieCasino - About

Age Limit
CookieCasino
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë. 

Kazinoja ishte një sukses i madh që nga momenti i prezantimit të lojtarëve. Me një faqe argëtuese me temë cookie, kazino tërheq lojtarë nga e gjithë bota.

CookieCasino

Cookie Casino është një kazino e sigurt dhe e sigurt në internet me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kazinoja ofron një sërë metodash të sigurta bankare dhe mbështetje për klientët që ofrohet 24/7.

Të gjithë lojtarët që i bashkohen kazinosë do të kenë mundësinë të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje, i cili është një mënyrë e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin dhe për të zgjatur lojën.

Pronari dhe CEO

Cookie Casino është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd.

Numri i Licencës

Cookie Casino është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Maltës me numër regjistrimi C 81457 dhe adresë të regjistruar në 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Maltë.

Kazinoja CookieCasino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas licencave: MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

Ku bazohet Cookie Casino?

Cookie Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (1)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
GiroPay
Interac
MaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Finlanda
Gjermania
Greqia
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (19)