Rishikimi i kazinosë CookieCasino - About

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
About

About

Cookie Casino u lançua jo shumë kohë më parë, vetëm në vitin 2020, dhe ofron më shumë se 1500 lojëra në këtë pikë.

Kazinoja ishte një sukses i madh që nga momenti i prezantimit të lojtarëve. Me një faqe argëtuese me temë cookie, kazino tërheq lojtarë nga e gjithë bota.

CookieCasino

Cookie Casino është një kazino e sigurt dhe e sigurt në internet me licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës. Kazinoja ofron një sërë metodash të sigurta bankare dhe mbështetje për klientët që ofrohet 24/7.

Të gjithë lojtarët që i bashkohen kazinosë do të kenë mundësinë të kërkojnë një bonus mirëseardhjeje, i cili është një mënyrë e shkëlqyer për të rritur ekuilibrin dhe për të zgjatur lojën.

Pronari dhe CEO

Cookie Casino është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd.

Numri i Licencës

Cookie Casino është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd, një kompani e inkorporuar sipas ligjeve të Maltës me numër regjistrimi C 81457 dhe adresë të regjistruar në 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Maltë.

Kazinoja CookieCasino është e licencuar dhe e rregulluar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës sipas licencave: MGA/B2C/394/2017 (lëshuar më 01/08/2018).

Ku bazohet Cookie Casino?

Cookie Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.