Rishikimi i kazinosë CookieCasino - Account

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
BonusDeri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino
Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Account

Account

Lojtarët që duan të luajnë në Cookie Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijojnë një llogari. Regjistrimi për një llogari është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të klikojnë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojnë disa informacione.

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari në Cookie Casino. Krijimi i shumë llogarive mund të çojë në përfundimin e llogarive të lojtarëve dhe pezullimin e pagesave.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Për ta bërë këtë, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve të tyre ligjore për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Ky është një hap shumë i rëndësishëm dhe ne i këshillojmë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre në momentin që krijojnë llogarinë e tyre. Në këtë mënyrë ata do të shmangin çdo vonesë kur kërkojnë një tërheqje.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët, të cilët regjistrohen për një llogari të re, kanë mundësinë të marrin një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Bonusi i mirëseardhjes bartet në dy depozitat e para që bën një lojtar.

Cookie Casino do të dyfishojë depozitën e parë të lojtarit me një 100% deri në 100 dollarë. Për më tepër, lojtarët do të marrin gjithashtu 120 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional TORTA.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë prej 50% deri në $100. Lojtarët do të marrin gjithashtu 100 rrotullime falas në Legacy of Dead. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional E EMBEL.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë