Rishikimi i kazinosë CookieCasino - Account

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Lojtarët që duan të luajnë në Cookie Casino për para të vërteta, fillimisht duhet të krijojnë një llogari. Regjistrimi për një llogari është një proces i thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të klikojnë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojnë disa informacione.

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari në Cookie Casino. Krijimi i shumë llogarive mund të çojë në përfundimin e llogarive të lojtarëve dhe pezullimin e pagesave.

Lojtarët do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Për ta bërë këtë, lojtarët duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve të tyre ligjore për të verifikuar identitetin, adresën dhe mënyrën e pagesës. Ky është një hap shumë i rëndësishëm dhe ne i këshillojmë lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre në momentin që krijojnë llogarinë e tyre. Në këtë mënyrë ata do të shmangin çdo vonesë kur kërkojnë një tërheqje.

Bonusi i llogarisë së re

Lojtarët, të cilët regjistrohen për një llogari të re, kanë mundësinë të marrin një ofertë shumë bujare mirëseardhjeje. Bonusi i mirëseardhjes bartet në dy depozitat e para që bën një lojtar.

Cookie Casino do të dyfishojë depozitën e parë të lojtarit me një 100% deri në 100 dollarë. Për më tepër, lojtarët do të marrin gjithashtu 120 rrotullime falas në Librin e të Vdekurve. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional TORTA.

Herën e dytë që një lojtar bën një depozitë, ai do të marrë një depozitë prej 50% deri në $100. Lojtarët do të marrin gjithashtu 100 rrotullime falas në Legacy of Dead. Për të kërkuar këtë ofertë, lojtarët duhet të përdorin kodin promocional E EMBEL.