CookieCasino Rishikimi 2024 - Games

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.9/10
BonusBonus 200$ + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino is not available in your country. Please try:
Games

Games

Cookie Casino ka një portofol të pasur që krenohet me lojëra të ndryshme. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira për lojtarët e tyre.

Pothuajse të gjitha lojërat në kazino janë të disponueshme në një modalitet argëtues, kështu që lojtarët mund t'i provojnë lojërat dhe të shohin se çfarë kanë për të ofruar.

Hidhini një sy disa prej lojërave më të njohura të kazinosë në CookieCasino sot!

Bakarat

Baccarat është një lojë e njohur me letra që luhet midis një lojtari dhe një bankieri.

Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe pasi lojtari t'i mësojë ato, nuk do ta ketë problem të përshtatet me çdo variant të disponueshëm në kazino.

Makinat kanë vlera të ndryshme për lojën, aset kanë vlerën 1, letrat nga 2 deri në 9 kanë vlerën e tyre nominale dhe 10-at dhe letrat e fytyrës kanë vlerën 0.

Ideja e lojës është që të fitohet një dorë që është më afër 9. Lojtarët që duan të lexojnë rregullat e lojës mund të ndjekin këtë lidhje.

Ka shumë variante të ndryshme të Baccarat dhe disa nga më të njohurat në Cookie Casino përfshijnë ato në vijim:

 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat I
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat D
 • Bakarat rrufeje
 • Bakarat C
 • Shtrydhje Baccarat
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat

Slots

Lojtarët mund të gjejnë një përzgjedhje të madhe të lojërave slot video në internet në Cookie Casino.

Ka lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të programeve kompjuterike që ofrojnë lojëra të nivelit të lartë me grafikë dhe animacion fantastik. Disa nga titujt më të njohur përfshijnë ato të mëposhtme:

 • I vdekur ose i gjallë.
 • Libri i Ra.
 • Lugina e perëndive.
 • Shpërthim yjor.
 • Wolf Gold.
 • Libri i fatit

Lojërat me slot video në internet janë shumë të lehta për t'u luajtur. Ndërfaqja e lojës është shumë intuitive, kështu që edhe fillestarët do të arrijnë ta luajnë lojën pa asnjë vështirësi.

Për më tepër, lojtarët lejohen të luajnë lojëra elektronike në një modalitet argëtues dhe të testojnë lojërat pa rrezikuar paratë e tyre. Gjithsesi, lojtarët që duan të lexojnë për rregullat e luajtjes së lojërave me video slot në internet mund të ndjekin këtë lidhje.

Poker

Cookie Casino ofron tituj poker me shumë dorë dhe një dorë që lojtarët mund të shijojnë.

Pokeri është një lojë shumë e njohur që vjen në shumë forma dhe forma të ndryshme, por lojtarët që zotërojnë rregullat bazë të lojës nuk do të kenë asnjë problem të përshtaten me çdo lojë që është atje.

Gjithsesi, lojtarët duhet të kalojnë pak kohë duke mësuar rregullat e lojës sepse nuk duan të humbasin një kartë që mund të jetë me rëndësi të madhe për duart e tyre. Për të lexuar rregullat, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Siç thamë më parë, ka shumë variante të ndryshme pokeri dhe disa nga më të njohurat që lojtarët mund të gjejnë në Cookie Casino janë:

 • Side Bet City
 • Bonus Texas Hold'em
 • Kazino Hold'em
 • Poker me tre letra
 • Pokeri i Karaibeve
 • Gold Poker Amerikan
 • Poker Amerikan II
 • Poker Amerikan V
 • Karaibe Beach Poker
 • Joker Poker

Blackjack

Blackjack është një lojë mjaft e thjeshtë ku lojtarët duhet të kenë një dorë që është më afër 21 për të fituar raundin. Dora e tyre duhet të jetë më e lartë se dora e tregtarit dhe pa u rrëzuar.

Loja fillon me vendosjen e basteve dhe pasi kjo të kryhet, lojtari do të marrë dy letra, po ashtu edhe tregtari. Blackjack luhet vetëm kundër tregtarit dhe jo lojtarëve të tjerë në tavolinë, ndaj kjo është arsyeja pse letrat e lojtarit janë të dyja përballë.

Lojtari ka opsione të ndryshme për të përmirësuar dorën e tij pasi të shohë letrat e tij fillestare. Pra, për këtë arsye, ne i sugjerojmë ata të lexojnë rregullat në lidhjen e mëposhtme.

Ka shumë variante të Blackjack të disponueshme në Cookie Casino dhe disa nga më të njohurat përfshijnë si më poshtë:

 • Blackjack Classic 48
 • Blackjack Classic 49
 • Blackjack Classic 50
 • Blackjack Classic 51
 • Blackjack Classic 52
 • Blackjack Classic 53
 • Blackjack Classic 54
 • Blackjack Classic 55

Ruletë

Ruleta është një lojë e thjeshtë por emocionuese. Në pamje të parë, mund të duket si një lojë komplekse, por pasi lojtarët të mësojnë rregullat bazë, do ta kenë shumë të lehtë për ta luajtur këtë lojë.

Lojtarët duhet të zgjedhin patate të skuqura të një emërtimi të caktuar dhe të vënë bastin e tyre në tryezë. Krupieri do të rrotullojë timonin dhe do ta hedhë topin e bardhë mbi timon.

Topi do të ndalet në një xhep që ka një numër dhe ngjyrë të caktuar, dhe nëse një lojtar parashikon saktësisht se në cilin numër do të zbresë topi, ai do të fitojë raundin.

Lojtarët duhet të kalojnë pak kohë duke mësuar bastet e ndryshme që mund të vendosin dhe çfarë shanse për të fituar ofrojnë për të përmirësuar shanset e tyre për të fituar. Për të lexuar rreth rregullave të ruletit, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Ka variante të ndryshme të ruletës në dispozicion dhe shumica e tyre mund të gjenden në Cookie Casino. Disa nga më të njohurit përfshijnë titujt e mëposhtëm:

 • Ruletë luksoze
 • Rouleta Evropiane e Kurorës Mbretërore
 • Ruletë Globe
 • Ruletë virtuale
 • European Roulette Pro
 • Ruletë e artë
 • Ruletë evropiane
 • Ruletë e kazinosë
 • Auto-Roulette VIP
 • Ruletë Frankofone

Lojëra Jackpot Progresive

Xhekpotet progresive janë një kategori krejtësisht e re në Cookie Casino. Lojtarët i pëlqejnë këto lojëra, sepse ato ofrojnë një shans për të fituar shuma të çuditshme, dhe gjëja më e mirë është që ju mund ta bëni atë me një klik.

Gjithsesi, këto lojëra nuk janë të disponueshme për askënd sepse për t'u kualifikuar për çmimin, lojtarët duhet të vënë bast shumën maksimale.

Në këtë pikë, ka më shumë se 100 lojëra elektronike jackpot progresive në Cookie Casino dhe disa nga më të njohurat janë:

 • Nxehte super e shpejte.
 • Rainbow Jackpots Power Lines.
 • Banditët ngjitës: Kthimi i egër.
 • Unaza e fatit.
 • Unaza e magjistarit.

Craps

Craps është një lojë shumë e njohur ku ideja është të parashikohet rezultati i hedhjes së zarit.

Lojtarët që pëlqejnë lojërat me ritme të shpejta zgjedhin mut, dhe për më tepër, loja ofron pagesa solide. Në pamje të parë, mut mund të duken si një lojë e komplikuar, por nuk është një herë kur një lojtar mëson rregullat bazë.

Rrota e fatit

The Wheel of Fortune bazohet në shfaqjen televizive amerikane, ku prezantuesi rrotullon timonin dhe jep çmime. Loja nuk kërkon aftësi që e bën atë shumë më relaksuese në krahasim me lojërat e tjera të kazinosë.

Pai Gow

Pai Gow luhet me një grup domino dhe është një nga lojërat më unike që lojtarët mund të gjejnë në internet. Loja ofron lloje të ndryshme bastesh që e bëjnë atë më emocionuese.

Sic Bo

Sic Bo është një lojë e vjetër me origjinë nga Kina dhe është ende e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Loja luhet me 3 zare, dhe është shumë e ngjashme me Craps.