Rishikimi i kazinosë CookieCasino - Payments

CookieCasinoResponsible Gambling
CASINORANK
/10
BonusDeri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Shpërblime VIP
Kazino me letra me gërvishtje
Ofrohen çmime të rastësishme
CookieCasino
Deri në 200 dollarë + 220 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Payments

Payments

Metoda të ndryshme pagese janë të disponueshme në Cookie Casino që lojtarët mund t'i përdorin për të depozituar fonde dhe për të tërhequr fitimet e tyre. Neteller dhe Skrill janë kuletat elektronike më të njohura që ofrojnë transferime të shpejta dhe të besueshme, dhe lajmi i mirë është se të dyja janë të disponueshme këtu.

Çdo mënyrë pagese ka kufijtë e saj dhe lojtarët mund të shkojnë te arkëtari dhe të zbulojnë se çfarë janë. Shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga llogaria e tyre është e kufizuar në 4,000 dollarë në ditë dhe 10,000 dollarë në javë.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë