Miami Club Rishikimi 2024

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusBonus 800 dollarë
Turne të ftohtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Turne të ftohtë
Miami Club is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Kur bashkoheni me familjen e Miami Club Casino, ju keni të drejtë për shumë bonuse dhe promovime të ndryshme. këto bonuse janë përshtatur për ndeshjen e lojtarit`nevojave për lojëra.

Lista e plotë e bonuseve të Miami Club
Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
+1
+-1
Mbyll
Games

Games

Miami Club Casino ka një përzgjedhje të madhe lojërash që mund t'i luani sapo të bashkoheni në kazino. Pavarësisht se cila është shija juaj në lojëra, ndoshta ka diçka për ju.

Software

Softueri WGS përdoret për Miami Club Casino. Ju ndoshta e dini tashmë se WGS njihej më parë si platforma Vegas Technology dhe kjo platformë dikur drejtonte disa nga kazinotë më të mëdha në internet në botë, dhe një nga ato kazino ishte English Harbour Casino.

Payments

Payments

Një nga mënyrat më të besueshme të pagesës që kazinotë dhe lojtarët i besojnë është Neteller. Kompania është themeluar në vitin 1996 dhe është një nga mënyrat më të besueshme, të shpejta dhe më të lehta për t'u përdorur. Një nga mënyrat më të besueshme të pagesës që kazinotë dhe lojtarët i besojnë është Neteller. Kompania është themeluar në vitin 1996 dhe është një nga mënyrat më të besueshme, të shpejta dhe më të lehta për t'u përdorur.

Deposits

Duhet të jesh anëtar i Miami Club Casino për të bërë një depozitë dhe për të luajtur lojërat e tyre. Procedura e regjistrimit është shumë e thjeshtë, gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin 'Regjistrohu' dhe t'i jepni kazinosë disa detaje personale.

Withdrawals

Pasi të fitoni duke luajtur në Miami Club Casino, mund të bëni lehtësisht një tërheqje. Ka metoda të ndryshme tërheqjeje, kështu që ju mund të gjeni atë që është e përshtatshme për ju. Ato përfshijnë:

 • Kontrollo
 • Transferta me tela
 • ecoPayz
 • Neteller
 • Skrill
 • Bitcoin
Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Countries

Lojtarët nga disa vende janë të bllokuar të hapin një llogari dhe të luajnë lojëra në Miami Club Casino. Nëse jetoni në një nga këto vende mundeni`të hyni në faqen:

 • Anguilla
 • Australia
 • Bermuda
 • Ishujt e Virgjër Britanikë
 • Kanadaja
 • Ishujt Kajman
 • Ishujt Falkland
 • Franca
 • Guiana Franceze
 • Polinezia Franceze
 • Territoret Jugore Franceze
 • Guadelupe
 • Izraeli
 • Martinika
 • majota
 • Moldavia
 • Montserrat
 • Holanda
 • Antilet Hollandeze
 • Holandë Ishujt Karaibe
 • Kaledonia e Re
 • Panamaja
 • Réunion
 • Shën Barthélemy
 • Shën Helena
 • Shën Martin
 • Saint Pierre dhe Miquelon
 • Gjeorgjia e Jugut dhe Ishujt Sanduiç të Jugut
 • Ishujt Turks dhe Kaikos
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Wallis dhe Futuna

Valutat

Dollarë amerikanëUSD

Languages

Miami Club Casino ofron mbështetje vetëm në anglisht. Kjo është një gjuhë ndërkombëtare e përdorur nga shumë njerëz në botë, kështu që ne besojmë se nuk do të keni asnjë problem ta përdorni me lehtësi platformën. Kazinoja me siguri po punon për të shtuar disa gjuhë të tjera në të ardhmen dhe nëse e bëjnë, ne do t'ju njoftojmë.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Miami Club . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Miami Club dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Miami Club ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Miami Club Casino është testuar përpara nisjes dhe ofron sigurinë dhe mbrojtjen më të mirë për klientët e tyre. Ata përdorin standardet më të larta në protokollet e sigurisë si teknologjia e enkriptimit 128-bit SSL. Ata garantojnë që informacioni juaj personal dhe financiar është i sigurt në çdo kohë.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një problem serioz dhe mund të prekë këdo. Kumari supozohet të jetë një aktivitet argëtues që do t'ju ndihmojë të relaksoheni dhe të argëtoheni në kohën tuaj të lirë. Sapo zakonet tuaja të lojërave të fatit fillojnë t'ju shkaktojnë stres, duhet të dini se gjërat po shkojnë në drejtimin e gabuar.

About

About

Miami Club është një kazino me një ndërfaqe intuitive dhe të pastër me një përzgjedhje të madhe lojërash. Kazinoja është mjaft e re, e themeluar në vitin 2012, por është në pronësi të një kompanie që ka përvojë në industrinë e lojërave të fatit. Miami Club është në pronësi të Deckmedia NV, një kompani që zotëron gjithashtu Black Diamond Casino, Box24 Casino, Slots Capital Casino, Spartan Slots Casino, Desert Nights Casino dhe Sloto Cash Casino.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2012

Account

Regjistrimi për një llogari në Miami Club Casino është shumë i lehtë. Thjesht duhet të ndiqni këto hapa të thjeshtë:

 • Klikoni në butonin Regjistrohu në krye të djathtë.
 • Plotësoni formularin e regjistrimit online me të dhënat tuaja.
 • Klikoni në butonin Submit dhe prisni miratimin.

Support

Sa herë që keni nevojë për ndihmë, mund të kontaktoni Mbështetjen e Klientit. Ata janë në dispozicion 24/7 për lehtësinë tuaj. Siç thamë më parë, gjuha e vetme që kazinoja mbështet është anglishtja.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Edhe nëse keni luajtur lojëra online për një kohë të gjatë, është gjithmonë një ide e mirë të lexoni për këshilla dhe truket nga lojtarët e tjerë. Mund të mësoni diçka të re nga njerëzit e tjerë`përvojat.

Promotions & Offers

Çdo lojtar i ri në Miami Club Casino ka të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Ky është një bonus depozite 100% ndeshje deri në 100 dollarë me kërkesa 20x të basteve.

Bonusi i regjistrimit nuk është i disponueshëm për lojtarët që regjistrojnë llogaritë e tyre nga vendet e mëposhtme: Holanda, Greqia, Polonia, Rumania, Bullgaria, Rusia, Ukraina dhe Suedia.

FAQ

A keni pyetje në lidhje me Miami Club Casino? Shikoni pyetjet më të bëra dhe shikoni nëse mund të gjeni disa përgjigje këtu.

Live Casino

Live Casino

Fatkeqësisht, Miami Club Casino e bën këtë`në këtë pikë ofron lojëra të drejtpërdrejta, por nëse marrim parasysh faktin se lojërat e drejtpërdrejta janë jashtëzakonisht të njohura në mesin e lojtarëve, nuk do të habiteshim të shihnim një version live të ruletit, baccarat, blackjack ose ndonjë lojë tjetër.

Mobile

Mobile

Kazinoja celulare Miami Club është e mrekullueshme. Ai ofron të gjitha lojërat dhe veçoritë si versioni i desktopit. Kazinoja funksionon normalisht në shumë pajisje të dorës.

Për më tepër, ai ofron lehtësinë për të luajtur lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi, për sa kohë që keni celularin tuaj dhe një lidhje të mirë interneti.

Hidhni një sy në rishikimin tonë kryesor të celularit të Miami Club sot!

Affiliate Program

Affiliate Program

Programi i filialeve është një mundësi e shkëlqyer për të fituar para nëse keni një faqe interneti ku mund të promovoni kazinonë. Anëtarësimi në programin e filialit është shumë i thjeshtë, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari dhe të plotësoni formularin.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Aiden Murphy, direkt nga zemra e Irlandës, është një forcë për t'u llogaritur në sektorin e rishikimit të kazinove në internet. Duke u martuar me zgjuarsinë me një sy kritik, komentet e Aiden kanë fituar një reputacion për të qenë brutalisht të ndershëm, por gjithmonë të drejtë.

Send email
More posts by Aiden Murphy